Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

Beje, mergaites gal girdejot kad vakar vakare prieme istatyma kad nuo
geguzes 1 d. kai biuletenis imamas uz pirmas 2 dienas moka darbdavys, toliau nuo 3-7 d. mokes Sodra tik 40% doh.gif ir toliau berods 80%... na sakes... taip sugalvojo, kad ir vaistams isleisi pinigelius ir pragyvent neturesi is ko ir nezinia kada Sodra perves varganus 40%... As jau pateksiu i ta, nes man nuo geguze 4d. kaip ir priklausys biuletenis, tai net nezinau ka daryt, gal tartis darbe kad pora dienu manes nebus, po to dirbziu kaip nors is namu, o po to jau vazinesiu i darba....
Atsakyti
labukas smile.gif
siandien ir pas mane atejo pirmosios mmm po laporaskopijos. ax.gif
Atsakyti
laba dienelė 4u.gif
aš kol iki jūsų ateinu, tai ir pietūs ateina blush2.gif
QUOTE(Boruzele07 @ 2009 04 28, 17:44)
Noriu paklausti, pas mane yra 5 cm cista po IUI uzsilikusi, ir gine paskyre kontraceptikus, ir sako, kad sekanti menesi po KT vartojimo planuociau daryti laparaskopija. O gal kam taip buvo, jei as si cikla pasidaryciau laparaskopija? Zinoma, sako gine, kad ta cista galetu ir pati isnykti savaime, bet vistiek reikes daryti laparaskopija? O as noreciau viena menesiuka sutaupyti? ar taip kas daro?

Gal merginos galetume parekomenduoti koki kauno kliniku ginekologa, kuris "gerai" daro laparaskopijas?

nežinau kaip ten būna su cistom... g.gif o dėl gydytojų - mane operavo Vanagas, bet jis ne klinikose, o krikščioniškuose - čia Ž.Ž. rekomendavo jį, ir esu labai patenkinta tiek gydytoju, tiek pačia klinika ax.gif

QUOTE(cyplius @ 2009 04 29, 08:27)
Labas rytas mergaiciukes 4u.gif

Na ir isauso dar viena nuostabi, sauleta ir silta diena thumbup.gif
Tik man nuotaika siandien ne kokia verysad.gif  akyte labai skauda, nes kazkoks uzdegimas prasidejo, MB is darbo atleido, man atlyginima sumazino verysad.gif  zodziu.....liudna verysad.gif  bet nenoriu jusu apkresti ta savo bloga nuotaika 4u.gif

console.gif

QUOTE(Boruzele07 @ 2009 04 29, 08:36)
o kokius tyrimus reikia pasidaryti pries laparaskopija?

bendrus kraujo ir kalio (dar kažkokio elemento). kadangi kardiogramos nebuvo pasakę, tai ją padarė prieš operaciją klinikoje ax.gif Ai, dar kraujo grupę reikia žinoti, arba ją išsitirti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lin4ia @ 2009 04 29, 10:49)
Beje, mergaites gal girdejot kad vakar vakare prieme istatyma kad nuo
geguzes 1 d. kai biuletenis imamas uz pirmas 2 dienas moka darbdavys, toliau nuo 3-7 d. mokes Sodra tik 40%  doh.gif ir toliau berods 80%... na sakes... taip sugalvojo, kad ir vaistams isleisi pinigelius ir pragyvent neturesi is ko ir nezinia kada Sodra perves varganus 40%... As jau pateksiu i ta, nes man nuo geguze 4d. kaip ir priklausys biuletenis, tai net nezinau ka daryt, gal tartis darbe kad pora dienu manes nebus, po to dirbziu kaip nors is namu, o po to jau vazinesiu i darba....

girdėjau, kad priėmė, tik nenuklausiau nuo kada įsigalios doh.gif
tik man atrodo, kad jeigu yra gulamasi į ligoninę, tai biuletenis privalomas (nebent atostogaujama) g.gif bet čia šimtu procentų nesu įsitikinusi g.gif o aš po savaitės jau darbe sėdėjau - ir kuo puikiausiai jaučiausi, nei kiek nesigailiu, kad ilgiau namuose nebuvau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2009 04 29, 10:02)
Man pirma karta taip...is pradziu pries kelias dienas tau suskaudo sona (kaip ir kirksni) kad net paeit negalejau,paskui jau pradejo mausti ir taip iki dabar...o mylintis ir pasiekus virsune man niekad taip nebuvo...net apsiverkiau is to skausmo...matysim ka gyd. pasakys g.gif
Niu cia biskiuka kitoks skausmas nei kaip buna per giliai kad ieina, man paciu to procesu neskaudejo nieko,bet kai buvo pabaiga pradejo labai skaudet...bet supratau apie ka tu mirksiukas.gif



Tai gal pas tave koks darinukas susidares, ta prasme geltonkunis, ar cista arba uzdegimas koks, kad tip skauda g.gif

Man tai irgi taip budavo pries laparoskopija, kad skaumas eina nuo kiausides iki kirksnies, o nuo kirksnies i apacia, slaunies link. Tai net paslubuodavau. Po laparoskopijos dar nepajutau tokio pat skausmo, gal ataugas praskirste ir susitvarke.
Zodziu ziuresiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpione20: 29 balandžio 2009 - 10:14
user posted image

Visoms siunciu po magnolijos zieda!

Tikiuosi iseis patalpinti paveiksliuka g.gif

clap.gif clap.gif clap.gif Pavyko!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėta: 29 balandžio 2009 - 10:11
QUOTE(mėta @ 2009 04 29, 11:09)


Visoms siunciu po magnolijos zieda!

Tikiuosi iseis patalpinti paveiksliuka g.gif

clap.gif  clap.gif  clap.gif Pavyko!



Aciu ax.gif
Atsakyti

Papildyta:

girdėjau, kad priėmė, tik nenuklausiau nuo kada įsigalios doh.gif
tik man atrodo, kad jeigu yra gulamasi į ligoninę, tai biuletenis privalomas (nebent atostogaujama) g.gif bet čia šimtu procentų nesu įsitikinusi g.gif o aš po savaitės jau darbe sėdėjau - ir kuo puikiausiai jaučiausi, nei kiek nesigailiu, kad ilgiau namuose nebuvau ax.gif
[/quote]

Girdejau ir as, jei teisingai supratau nuo geguzes 4 d.
Pirmas dvi dienas moka darbdavys nuo 80-100% DU, nuo 3-iki 7 Sodra 40%, likusias Sodra 80% kompensuojamo DU
Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2009 04 29, 10:49)
Beje, mergaites gal girdejot kad vakar vakare prieme istatyma kad nuo
geguzes 1 d. kai biuletenis imamas uz pirmas 2 dienas moka darbdavys, toliau nuo 3-7 d. mokes Sodra tik 40%  doh.gif ir toliau berods 80%... na sakes... taip sugalvojo, kad ir vaistams isleisi pinigelius ir pragyvent neturesi is ko ir nezinia kada Sodra perves varganus 40%... As jau pateksiu i ta, nes man nuo geguze 4d. kaip ir priklausys biuletenis, tai net nezinau ka daryt, gal tartis darbe kad pora dienu manes nebus, po to dirbziu kaip nors is namu, o po to jau vazinesiu i darba....


girdėjau... bet dar labiau neramina Vitalytes naujienos, apie kurias vakar kalbėjom, kad neštumo metu būnant bileteny,m visai jo neįskaičiuos į pajamas g.gif

QUOTE(nurija @ 2009 04 29, 10:56)
labukas  smile.gif
siandien ir pas mane atejo pirmosios mmm po laporaskopijos.  ax.gif


o vėlavo kažkiek? nes aš dabargalvoju kada savųjų laukti biggrin.gif

Mėta, ačiū už žiedą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mėta @ 2009 04 29, 11:14)

Girdejau ir as, jei teisingai supratau nuo geguzes 4 d.
Pirmas dvi dienas moka darbdavys nuo 80-100% DU, nuo 3-iki 7 Sodra 40%, likusias Sodra 80% kompensuojamo DU


aš supratau, kad nuo pirmos gegužes g.gif tai jei biletenis reikalingas tik savaitei - išvis neapsimoka sirgti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabra: 29 balandžio 2009 - 10:16
Sveikos mergaites! smile.gif
As vis paskaitineju jusu skyreli, prisikaupiu geros nuotaikos is jusu.
Vis niekaip negaliu Skorpiones20 nuotaikomis, poziuriu ir energija atsizaveti!Saunuole! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Vitalyte, man tu atrodai labai nerami mergaite! biggrin.gif Nenusedinti vietoje! biggrin.gif Dabar, kai turi dvi sirdeles, manau, reiktu truputi nusiraminti ir pasisaugoti! rolleyes.gif
As taip tikejausi, kad man neprireiks tos operacijos, bet mano mmm atkeliavo... cool.gif o su dar vienu ciklu iki 06.09d jau nebespesiu, nes mano ciklas ~47d.
Norejau jusu paklausti po kiek laiko jums iseme siulus? g.gif
Atsakyti
Labas rytas mielosios... wub.gif
user posted image

Man labai dziugu, kad laukiate kartu su manimi pirmadienio.. wub.gif Niu bet mes ir plepam.. lotuliukas.gif Vel nauja tema reikia kurti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabra @ 2009 04 29, 09:17)
girdėjau... bet dar labiau neramina Vitalytes naujienos, apie kurias vakar kalbėjom, kad neštumo metu būnant bileteny,m visai jo neįskaičiuos į pajamas  g.gif
o vėlavo kažkiek? nes aš dabargalvoju kada savųjų laukti  biggrin.gif


na tikejausi, kad plius minus veluos kelias dienas, bet isejo pora svaiteliu, turejo but balandzio 17d, o siandien jau balandzio 29d... doh.gif
na tikiuosi, tu sulauksi greiciau, arba linkiu nesulaukt visai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rota @ 2009 04 29, 11:24)
Sveikos mergaites! smile.gif
As vis paskaitineju jusu skyreli, prisikaupiu geros nuotaikos is jusu.
Vis niekaip negaliu Skorpiones20 nuotaikomis, poziuriu ir energija atsizaveti!Saunuole! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Vitalyte, man tu atrodai labai nerami mergaite! biggrin.gif Nenusedinti vietoje! biggrin.gif Dabar, kai turi dvi sirdeles, manau, reiktu truputi nusiraminti ir pasisaugoti! rolleyes.gif
As taip tikejausi, kad man neprireiks tos operacijos, bet mano mmm atkeliavo... cool.gif o su dar vienu ciklu iki 06.09d jau nebespesiu, nes mano ciklas ~47d.
Norejau jusu paklausti po kiek laiko jums iseme siulus? g.gif



Man iseme lygiai po savaites smile.gif

assa.gif
Atsakyti