Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 15

mou pamatysi viskas BUS LABAI GERAI mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif taip turi buti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mou @ 2009 04 30, 10:37)
LABUTIS VISOMS 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Paskutines naujienos ax.gif persodinimas kita penktadieni,nuo rytojaus chemo rolleyes.gif cia mano paskutinis sansas mirksiukas.gif ir tikrai viskas bus gerai bigsmile.gif

Bus, nes taip tu nori... smile.gif
Atsakyti
mou, dideles vilties ir sekmes 4u.gif

adis, laikykites ir jus 4u.gif

kaip graziai suzydejo sodai. svaru, balta, kvepia... gyvenimas grazus.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 04 30, 12:06)
Ar Jūs dabar namie leidžiatės Filgrastimą? Ir kiek turite susileisti? Ar savarankiškai eisite darytis kraujuko tyrimus per tas dvi savaites? 

Ne nebereikia, susileidau vieną prieš važiuodama į klinikas -užteko. Klinikose gavau dideles dozes plataus veikimo antibiotikų: temperatūra nukrito, kraujas savaime atisistatė. Ligoninėje buvo spec. maistas kurį galėjau ryt nekramtydama.
Kraujo tyrimų dabar nereikia, dar gulint sparčiai pradėjo gerėti.

Papildyta:
QUOTE(ragnez @ 2009 04 30, 12:17)
kaip graziai suzydejo sodai. svaru, balta, kvepia... gyvenimas grazus.

ragnez, liga ne tik atima – ji duoda kitokį suvokimą – tai ką taip ką tik gražiai aprašei...„svaru, balta, kvepia... “ super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2009 04 30, 13:25)
Ne nebereikia, susileidau vieną prieš važiuodama į klinikas -užteko. Klinikose gavau dideles dozes plataus veikimo antibiotikų: temperatūra nukrito, kraujas savaime atisistatė. Ligoninėje buvo spec. maistas kurį galėjau ryt nekramtydama.
Kraujo tyrimų dabar nereikia, dar gulint sparčiai pradėjo gerėti.


Tai gerai, kad taip greitai atsistato. O pirmus kursus irgi krisdavo kraujukas, ar reikėjo Filgrasimo? Tai Jūs namie jo pastoviai turite? Po kiek ampulių Jums gydytoja išrašo?
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 04 30, 12:34)
Tai gerai, kad taip greitai atsistato. O pirmus kursus irgi krisdavo kraujukas, ar reikėjo Filgrasimo? Tai Jūs namie jo pastoviai turite? Po kiek ampulių Jums gydytoja išrašo?

Krenta: antros nebaigiau po 12 d. nukrito neutrofilai iki 0,3. Gydantis Xeloda gydymas stabdomas jau esant neutrofillams 1.
Vienas stiprus kritimas nuo Taxotero 4-5 paroj, kitas, antras, nuo Xelodos. Šito ir nesugaudom, nes ne vienodai vyksta. Todėl taip ir nusivažiuoju, kas antrą dieną kraujo nedarysi.
Filgrastimo turiu porą visuomet, tai apskaitinis vaistas, jo išrašymas turi būti pagrįstas kraujo tyrimais.
Atsakyti
Sveikos, mergaites,..

Musuose pavasaris jau i pabaiga.. Viskas , kas laikoma pavasariu- jau nuzydejo.. tad jau vasara su zydinciais kastonais ir alyvomis.

QUOTE(rasų lanka @ 2009 04 22, 19:30)
Visoms Mergaitėms, sveikatėlės, sėkmingo gydymo, geriausių tyrimų rezultatų ir šilumos visomis prasmėmis...


Labai graziai man si mintis nuskambejo.. Juolab,kad pati ka tik grizau ir ligonines,kur , kaip minejau, buvau pasiruosus keist mane gydanti daktara.. Nepasiseke- pasirodo reikia eit i poliklinika ir per ten ji keist.. Zodziu, kol perkasi sita sistema- doh.gif ...

Bet pasiskundziau keliais sutirstintais pojuciais- paskyre man echoskopa.. bet jau kazka.. Bet kaip visad- po ligonines nuverkiau posmeli.. Mane taip veikia ta aplinka.. unsure.gif

QUOTE(adis @ 2009 04 29, 12:33)
Tai va jai buvo 1 krūties vėžio stadija, o šiandien ji augina dvejų metukų berniuką ir metukų mergytę. smile.gif

Smagu!!! O man tai grieztai pasake- jokiu daugiau vaiku?! Paaiskinimas vienas buvo- kuo gi tu maitinsi vaika? Taip ir nesupratau ar tik tame problema?
Bet labai dziaugiuosi uz ja!!! 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyturelis @ 2009 04 30, 14:30)
Smagu!!! O man tai grieztai pasake- jokiu daugiau vaiku?! Paaiskinimas vienas buvo- kuo gi tu maitinsi vaika? Taip ir nesupratau ar tik tame problema?
Bet labai dziaugiuosi uz ja!!! 4u.gif  wub.gif

Ji gyvena UK, vaikučių pati nemaitino.
p.s.
tongue.gif Vyturėli kaip tavo Rusnė užaugo!!!(peržiūrėjau tavo nuotraukas) tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 30 balandžio 2009 - 14:14
QUOTE(adis @ 2009 04 30, 14:11)
tongue.gif Vyturėli kaip tavo Rusnė užaugo!!!(peržiūrėjau tavo nuotraukas) tongue.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif norejau ta pati parasyti... wub.gif
Atsakyti
Laba diena!

mou ,sekmes ir stiprybes viska istvert 4u.gif

adis ,o negali tau daugiau Filgrastimo israsyti? g.gif Nes man po kiekvienos chemijos visada israsydavo po 6,veliau po 7 ampules kazkaip be problemu,ir visada po tiek leisdavau i pilva.Gal tada nereiketu gydymo nutraukti? g.gif Bet gal prie kiekvienos ligos kitaip.Laikykis user posted image
QUOTE(ragnez @ 2009 04 30, 13:17)

kaip graziai suzydejo sodai. svaru, balta, kvepia... gyvenimas grazus.

Man irgi jis dabar toks grazuuuus... wub.gif

user posted image Ir dar dukryte ismoko taip graziai sakyti: o-du-van-ci-ki wub.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 04 30, 18:18)
,o negali tau daugiau Filgrastimo israsyti? g.gif Nes man po kiekvienos chemijos visada israsydavo po 6,veliau po 7 ampules kazkaip be problemu,ir visada po tiek leisdavau i pilva

Sveta K. yra gydymo schemos. Per pirmąją gaudavau 8 ampules. Matyt negali, dabar dar taupymai prasideda. Kadangi kraujas krito taip netikėtai greitai, gal sekantys sprendimai bus kitokie. Pagyvensim - pamatysim. Dabar atostogos. smile.gif Suku galvą kitais klausimais: klasiokei ką tik išoperavo krūties naviką, kitas klasiokas laukia galvos operacijos, atrodo gerybinis, bet žmogiuką reika vis pakalbint ir padrąsint.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2009 04 30, 13:11)
tongue.gif Vyturėli kaip tavo Rusnė užaugo!!!(peržiūrėjau tavo nuotraukas) tongue.gif



QUOTE(romantikė @ 2009 04 30, 16:08)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif norejau ta pati parasyti...  wub.gif


wub.gif 4u.gif aciu, mergaites,..
Auga... kaip ant mieliu.. Po savaiteles jau bus astuoneriu!Auksta be galo- lygi su pora metu vyresnem draugem..
Atsakyti