Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 15

QUOTE(mou @ 2009 05 04, 12:18)
labuka 4u.gif jau pradejo lasint imuninei sistemai slopint ax.gif savaite,gal pora lases paromis doh.gif



O varge!
Linkiu Ištvermės, Tikėjimo, Sėkmės. Gyvenimas to vertas.
user posted image



Aš dar savaitę paatostogausiu.Pusantros savaitės gydžiausi gerklę, o šeštadienį vėl užraudo.Visą šeimyna vaikšto skaudančiomis gerklėmis.Vyrui temperatūra pakilo, o man tik 36,1 biggrin.gif .
Atsakyti
Sveikos mergaites
turiu buteliuka nepaliestu vaistuku(mire tevelis tai ir liko),vaistai-hydrea (hydroxycarbamidium),vartojami mieloidinei leukemijai ir kitiems navikams gydyti,priskirti buvo gydytojo,nepradarytas buteliukas ismesti gaila,galiu padovanoti,kam reikia kreipkites ,gyvenu Klaipedoje,(garantija vaistuku iki 2011-05)Rasykite i az
Atsakyti
Linkejimai nuo svetos jau spejo pasiilgti visu o tik pirma dienele Kaune doh.gif jaudinas truputi bet nieko pripras jau apmate laisves aleja ir senamiesti ax.gif ryt susitiksim klinikose rolleyes.gif
man hydrea ruoses tai esencialiniai tromboc......skirt g.gif bet labai jau pradejo sneket kad tipo netinka man ir geriau interferonas verysad.gif
Atsakyti
PLACEBO EFEKTAS

http://www.mindgasmic.com/ese19.htm

paskaitykit gana įdomu
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2009 05 03, 23:06)
ir laikom ryt kumstukus kad shaiba suzinotu ir gryztu su palankiu sprendimu  4u.gif  4u.gif mes juk turim palaikyti ane....tai viena uz visas ...tai visos uz viena...




Ačiū,už palaikymą smile.gif

žinokit padėjo palaikymas,gegužės 18 d.guluosi operacijai ax.gif .o toliau jau kaip Dievas duos.ale gera pradžia-pusė darbo.

o dabar prašymas,kam teko susidurti kaip ten Vilniuje su atsiskaitymu su chirurgais,jei galima i AŽ

Atsakyti

Kas kart uzejusi pas jus i svecius igaunu tiek jegu ir stiprybes, kad mano pacios bedeles tampa tiesiog apgailetinai menkos. Jus nuostabios savo istverme ir stiprybe. Taip ir toliau. Kuo geriausiu rezultatu visoms. Ir as uz jus palaikysiu kumstelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mou @ 2009 05 04, 13:18)
labuka 4u.gif jau pradejo lasint imuninei sistemai slopint ax.gif savaite,gal pora lases paromis doh.gif


Pirmyn...ir nesvarbu, kokiais žingsneliais. Tik į priekį ir tik užtikrintai... Viskas, kas geriausia yra ir bus su Jumis. Sėkmės. wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(shaiba @ 2009 05 04, 21:39)
žinokit padėjo palaikymas,gegužės 18 d.guluosi operacijai ax.gif .o toliau jau kaip Dievas duos.ale gera pradžia-pusė darbo.


tai jau taip smile.gif

QUOTE(shaiba @ 2009 05 04, 21:39)
o dabar prašymas,kam teko susidurti kaip ten Vilniuje su atsiskaitymu su chirurgais,jei galima i AŽ

is manes nepaeme rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(shaiba @ 2009 05 04, 21:39)
Ačiū,už palaikymą smile.gif

žinokit padėjo palaikymas,gegužės 18 d.guluosi operacijai ax.gif .o toliau jau kaip Dievas duos.ale gera pradžia-pusė darbo.

o dabar prašymas,kam teko susidurti kaip ten Vilniuje su atsiskaitymu su chirurgais,jei galima i AŽ


nu kaip smagu girdet thumbup.gif vis kazka darys o ne paliks be vilties wub.gif wub.gif o kas praso tam ir duoda....
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2009 05 04, 22:04)
Linkejimai nuo svetos jau spejo pasiilgti visu o tik pirma dienele Kaune doh.gif jaudinas truputi bet nieko pripras jau apmate laisves aleja ir senamiesti  ax.gif ryt susitiksim klinikose  rolleyes.gif 
man hydrea ruoses tai esencialiniai tromboc......skirt g.gif  bet labai jau pradejo sneket kad tipo netinka man ir geriau interferonas  verysad.gif

Sveikute, babania, 4u.gif Tai, kai sutiksit Svetą, būtinai "pastipravokit" ją nuo mūsų, ir linkėjimų pilną krepšį perduokit. tongue.gif
Na, ir pati nepasiduokit liūdesėliui, nes esate oi kaip daug kam reikalinga... wub.gif


QUOTE(shaiba @ 2009 05 04, 22:39)
Ačiū,už palaikymą smile.gif

žinokit padėjo palaikymas,gegužės 18 d.guluosi operacijai ax.gif .o toliau jau kaip Dievas duos.ale gera pradžia-pusė darbo.

thumbup.gif Dievas tikrai duos geriausia. wub.gif Tai dabar teks atlikti prieš operaciją eilę tyrimų, ar jau viskas padaryta ir galite pasiilsėti? Į kokį skyrių gulsite? Ir kokios srities operacija laukia?
Atsakyti
rasu lanka as ja jau siandien maciau bandziau pazindint su Kaunu blush2.gif o rytoj tai tuo pat metu busim klinikose tai niekur nedingsi nesusitikus cool.gif ir visai netoli apsistojus nuo manes tai dar ir tai patogu nes siaip as ir ne ilguju dinstanciju galetoja unsure.gif perduosiu butinai 4u.gif
o del manes tai ai....nezinau nei kam nei kodel reikalinga.....kazkoks juodas dryzis man .....
Atsakyti
Labutis!Vis paskaitineju,tik neparasau nieko.Mamai nuo rytojaus jau antras XELODA kursas prasides.Piermas praejo gerai,jokiu pasaliniu reiskiniu nesukele,net keista.Kai gere kartu su Taxoteru(leidziamu)-tai negalejo istvert.O siaip tai koseja smarkiai kaip ir anksciau,markeris padidejo nuo 90 iki 130,bet gal dar anksti galvoti,kad XELODA nepadeda?Ka manot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 04 gegužės 2009 - 21:51