Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 15

QUOTE(adis @ 2009 05 09, 14:13)
Taip, aš tokia.  smile.gif Kai nebelieka jėgų - dienos skaičiuojamos.

Ankstesniuose forumuose dalyvavo moteris, jos dukterėčiai buvo burnos vėžys, lyg tai liežuvio. Jau kuris laikas nesilanko, galbūt nekoks likimas jos giminaitės.



mmm...mano teciui is Jusu, adis, reiktu optimizmo pasimokyti. kodel tie vyrai dazniau rankas nuleidzia...
bandusiu skaityti ir ieskoti minetos moteriskes.duok Dieve, kad gerai viskas butu ir jai ir jos duktereciai, ir Jums visoms, mergaites, taip pat.

sveikatos visoms Jums! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Tik db radau Jusu puslapiuka 4u.gif
Gal kuri gales man atsakyti 4u.gif buvo kazkada E.Melinauskienes paroda pries kruties vezi AKIMIRKA,gal kur internete galima ja paziureti?
Kaip tik tuo metu gulejau Sanatariskiu ligoninej ir teko sudalyvauti,labai nrejau pamatyti foto,bet niekur nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE
dar karteli noriu priminti apie rytoj vilniuje vyksianti mums skirta rengini smile.gif
“Moteris – mylinti gyvenimą“

Labai norėjau atvykti, deja suplanavom savo išvyką į Vilnių diena vėliau, teisiog taip buvo patogiau, vyresnėlės gimtadienis, apalnkėm trakus, vėliau Birštoną ir ten besreabilitujančią klasiokę, obelį ant Vytauto kalną, paskendusią žieduos - užlipus pridusau, bet nieko - iš paskos užlipo porelėtė, mano bnedraamžių - priduso dar labiau už mane: pagalvojau, kad sveikaiu atrodo, nei aš smile.gif tėvelius Marijampolėje ir šiandieną KMUK. Ketvirtoji chemija startavo. Tikuosi nebus nesamonių su krauju, visa kita ištveriama. smile.gif
ragnez, kiek suprantu buvai, gal galėtum, turėdama laiko, trumpai recenzuoti. smile.gif
Manau įodmi ne man vienai. smile.gif
indre internete yra tik paroda Diagnozė in situ ir tai manau ne visa, tik fragmentai. Skelbiama, kad gegužės 1 d. 19 val. Lentvario seniūnijoje (Klevų al. 47a, Lentvaris) vyko parodos Akmirka atidarymas. Per 5 metus paroda aplankė 80 Lietuvos miestų ir miestelių. Dabar atėjo eilė Lentvariui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 11 gegužės 2009 - 21:15
QUOTE(adis @ 2009 05 11, 23:04)
Labai norėjau atvykti, deja suplanavom savo išvyką į Vilnių diena vėliau, teisiog taip buvo patogiau, vyresnėlės gimtadienis, apalnkėm trakus, vėliau Birštoną ir ten besreabilitujančią klasiokę, obelį ant Vytauto kalną, paskendusią žieduos - užlipus pridusau, bet nieko - iš paskos užlipo porelėtė, mano bnedraamžių - priduso dar labiau už mane: pagalvojau, kad sveikaiu atrodo, nei aš  smile.gif tėvelius Marijampolėje ir šiandieną KMUK. Ketvirtoji chemija startavo. Tikuosi nebus nesamonių su krauju, visa kita ištveriama. smile.gif

Sveikute, Adis, 4u.gif Turiningas dieneles apturėjote. Tam reikia sveikatos. Taip ir toliau laikykitės. mirksiukas.gif Sveikinu persiritus į antrą puselę. Ir kraujukas jau spėjo atsistatyti? Ir dar norėjau paklausti blush2.gif - ar plaukučiai yra?
Stipravokit. wub.gif



Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 05 11, 22:24)
Sveikute, Adis4u.gif  Turiningas dieneles apturėjote. Tam reikia sveikatos. Taip ir toliau laikykitės.  mirksiukas.gif  Sveikinu persiritus į antrą puselę.  Ir kraujukas jau spėjo atsistatyti? Ir dar norėjau paklausti  blush2.gif  - ar plaukučiai yra? 


Kraujas atsistatė. Pertrauka vis tik 18 d. Penki plaukai yra. smile.gif slepiu po skarelėmis, bet kyšantys penki, teikia džiaugsmą teikia smile.gif . Krenta, bet ne kuokštais. Namai pilni manųjų, vyras sako, kaip nors pakentėsim, kad tik man gerai nuo to. tongue.gif
p.s atsiprašau už klaidas. Chemija jau veikia- nematau jų, kai rašau. Tik vėliau perskaičiau ir penki plaukai pasišiaušė. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 11 gegužės 2009 - 21:48
QUOTE(adis @ 2009 05 11, 23:36)
Kraujas atsistatė. Pertrauka vis tik 18 d. Penki plaukai yra.  smile.gif  slepiu po skarelėmis, bet kyšantys penki, teikia džiaugsmą teikia smile.gif . Krenta, bet  ne kuokštais. Namai pilni manųjų, vyras sako, kaip nors pakentėsim, kad tik man gerai nuo to. tongue.gif

Penki plaukai - tai jau šis tas - penkiskart geriau, negu nė vieno. smile.gif Manykim , kad visi nenukris ir iki pat chemijų pabaigos prakyšos iš po skarelės ir džiugins Jus toliau. Kaip gražu, kad šeima kumščiu už Jus. Komanda yra komanda ir nieko čia neprikiši group.gif
Tiesa, o kaip su skoniu? Ar pasikeitė? Ar yra , ko nenorite ir negalite valgyti ir ko labai norite?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 11 gegužės 2009 - 21:54
lаbаs vаkаrаs! аs jаu kаunе. nаmiе buvo gеrаi,tik mаzoji susirgo,tаi isvаziаvаu su аsаrom. bеndrаuju dаbаr su jumis pеr tеlеfonа smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 05 11, 23:53)
lаbаs vаkаrаs! аs jаu kаunе. nаmiе buvo gеrаi,tik mаzoji susirgo,tаi isvаziаvаu su аsаrom. bеndrаuju dаbаr su jumis pеr tеlеfonа smile.gif

SVETA hi.gif wub.gif Dėl mažutės tikrai liūdna... Ir kas čia šį pavasarį darosi. g.gif Serga ir serga visi aplinkui... Mokykloj kas trečias vaikas - didelis ar mažas - snargliuojasi, raudonom akelėm, po keletą savaičių vaikšto...
Laikykitės , SVETA. Viena savaitė jau įveikta... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 05 11, 22:51)
[Tiesa, o kaip su skoniu? Ar pasikeitė? Ar yra , ko nenorite ir negalite valgyti ir ko labai norite?

Skonis dar nesugrįžo.

Maži-dideli pavasario džiaugsmai.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2009 05 11, 22:04)
Labai norėjau atvykti, deja suplanavom savo išvyką į Vilnių diena vėliau, teisiog taip buvo patogiau, vyresnėlės gimtadienis, apalnkėm trakus, vėliau Birštoną ir ten besreabilitujančią klasiokę, obelį ant Vytauto kalną, paskendusią žieduos - užlipus pridusau, bet nieko - iš paskos užlipo porelėtė, mano bnedraamžių - priduso dar labiau už mane: pagalvojau, kad sveikaiu atrodo, nei aš  smile.gif tėvelius Marijampolėje ir šiandieną KMUK. Ketvirtoji chemija startavo. Tikuosi nebus nesamonių su krauju, visa kita ištveriama. smile.gif
ragnez, kiek suprantu buvai, gal galėtum, turėdama laiko, trumpai recenzuoti. smile.gif
Manau įodmi ne man vienai. smile.gif
indre internete yra tik paroda Diagnozė in situ ir tai manau ne visa, tik fragmentai. Skelbiama, kad  gegužės 1 d. 19 val. Lentvario seniūnijoje (Klevų al. 47a, Lentvaris) vyko parodos Akmirka atidarymas. Per 5 metus paroda aplankė 80 Lietuvos miestų ir miestelių. Dabar atėjo eilė Lentvariui.



Ačiū,bet manau db kai jau beveik gegužės 11 ten jos jau nebebus doh.gif
O gal kas žinot tos fotografės numeriuką? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrė.R @ 2009 05 12, 01:15)
Ačiū,bet manau db kai jau beveik gegužės 11 ten jos jau nebebus doh.gif
O gal kas žinot tos fotografės numeriuką? 4u.gif

Pasikalmbink ir sužinosi. Parodos vyksta mažiausia dvi savaites. Egles Melinauskienės info. internete:
E. Melinauskienės kontaktai

Čia kontaktai dėl parodos Lentvaryje, straipsnio gale:
nedelsk Lentvaryje ir paroda Akimirka.
Atsakyti
adis 4u.gif
zaviuosi tavo (jusu? nezinau, kaip "padoriau" butu kreiptis?) stiprybe ir troskimu gyventi.

QUOTE(adis @ 2009 05 11, 22:04)
ragnez, kiek suprantu buvai, gal galėtum, turėdama laiko, trumpai recenzuoti. smile.gif
Manau įodmi ne man vienai. smile.gif


renginys buvo tikrai labai vykes. nepavadinciau seminaru, kaip as ji suprantu - kai ateina lektorius ir auditorijai paskaito paskaita, kai tikslas yra suteikti informacijos. si karta, tikslas buvo suburti ligos paliestas moteris, kad galetume pasidalinti savo patirtimi, isgyvenimais, jausmais, susiliesti gyvenimais. tiesiog buti kartu ir buti grazios, net jei ir tenka nubraukti asara.
susitikimas vyko sakralineje erdveje, jaunos merginos tikrai dangiskais tyrais balsais giedojo sakraline muzika.
erika pasakojo apie tai, kaip gyvena be kruties - kaip staiga visi rupesciai del celiulito ir pan, tampa juokingi, kai tenka apsispresti - praprasti kruti ar pasilikti... kalbedama apie savo (ir daugelio moteru) skausma erika sugebejo prajuokinti klausytojas. gyvenimas grazus, ir moters grazi - kovu randai puosia ne tik vyrus.
ieva su asaromis akyse pasakojo, koki stebukla patyre - ne tik pasveiko nuo kraujo ligos (nors buvo vienu metu atsisakiusi gydymo ir teko gryzti su komplikacijomis), bet ir pastojo ir susilauke sveiko sunaus.
dalia paskaite savo kuryba - eiles apie liga, mirti ir... gyvenima. apie pasirinkimus ir pamokas, kurias suteikia mums vezys.
aiste kalbejo apie gyvenima cia ir dabar, pasakojo ne savo patirti - dalijosi skaityta knyga, japonu milijardieriaus ir budisto, kuriam teko patirti liga. kalbama buvo apie tai, kaip kiekviena diena priimti kaip dovana, kaip kasdiena atiduoti viska, ka gali, ir paimti is tos dienos viska, ka gali... knygos pavadinimo ir autoriaus neprisimenu, bet galeciau paklausti renginio organizatores smile.gif

tai va. ispudziu daug, graziu ir labai siltu.


gyvenimas grazus 4u.gif
Atsakyti