Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Onkologinės ligos 15
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Kertelė sielai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
rasų lanka
QUOTE(mou @ 2009 05 27, 00:37)
LABUTUKAS PALAIKYMUI 4u.gif 
Noriu pasigirt blush2.gif ,kad ryt namo lekiu,bet is ligonines dar neisraso ax.gif
Bet skaitau,kad kazkas palaikymui ne taip.Nezinau ar tiks siuo momentu g.gif visoms jums:

...malda uz moteris..

,
Ačiū, Mou 4u.gif , už maldą. Geros Jums kelionės į namučius. Nepakartojamų, šiltų akimirkų su mylimais. " Pasikraukite" ... wub.gif

QUOTE(SVETA K. @ 2009 05 27, 12:32)
                аs irgi jаu vаziuosiu nаmo,pаgаliаu viskаs bаigеsi,grisiu pаs vаikus,grеit sugriz vyrаs ir gyvеnsim ilgаi ir lаimingаi                   

Sveikinu su pabaigtuvėmis, SVETA, 4u.gif Dabar tik ilsėkitės , grąžinkitės, bendraukit, mylėkit , sulaukit - ir ilgai ir laimingai gyvenkit.

QUOTE(kavyte @ 2009 05 27, 15:38)
Ugninei viskas dabar gerai, buvo hemaglobinas nukritęs, tai antrą dieną lašina kraujuką ligoninėje, čia pat Klaipėdoje ir sakė ryt parvažiuos namučiu.
Beje Ugninei buvo kompiuteris sugedęs, tai šią savaitę turėtų sutaisyti, tad manau užsuks pas jus visas į forumą mirksiukas.gif
*

Ačiū, Kavyte . 4u.gif Gera girdėti, kad viskas gerai mūsų Ugn*Inei. wub.gif Kai norės jos širdelė, ji mums parašys... wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Poema @ 2009 05 27, 20:20)
Sveikos 4u.gif Uzbegau pasidziaugti,kad mama baige gydyma smile.gif Markeris geras,echoskopas taip pat thumbup.gif O kokia nuotaika mamos dabar thumbup.gif Dabar laukiam kada gales be peruko vaikscioti 4u.gif
Aciu visoms uz atsakymus,kurie kildavo ligos eigoje 4u.gif SVEIKATELES Jums 4u.gif
*

Na gi , kokios puikios naujienos. thumbup.gif Sveikatos , sveikatos ir sveikatos VISĄ LAIKĄ Jūsų mamytei. bis.gif
Ryke
QUOTE(adis @ 2009 05 27, 12:30)
Man viskas Ok. Vasara ant nosies. smile.gif
*

Saunuole, stipruole!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Savaitgaliui i Palanga vaziuosim. Ui, kaip pasiilgau juros!!!!! Tikiuosi oras bus geresnis, nei dabar. Vilniuje lyja ir salta....

Sekmes visoms! Stiprybes! Tikejimo!
rasų lanka
Lyg tai mūsų Shaiba šiandien tyliai buvo pas mus užsukusi. smile.gif wub.gif
Tikiuosi, kad viskas gerai. Sveikit, mieloji ir stiprėkit. Lauksime žinelių, kai galėsit. wub.gif
SVETA K.
QUOTE(rasų lanka @ 2009 05 27, 20:26)
,
Sveikinu su pabaigtuvėmis, SVETA, 4u.gif Dabar tik ilsėkitės , grąžinkitės, bendraukit, mylėkit , sulaukit - ir ilgai ir laimingai gyvenkit.

Aciu,rasu lanka wub.gif Taip ir darysiu smile.gif Rytoj uzseregistruosiu pas savo hematologe,dar laukia tirymai.

Poema kaip smagu skaityti wub.gif Sveikatos jums ir jusu mamytei.

Ryke ,gero savaitgalio pas mus,prie juros biggrin.gif bet cia irgi dabar salta ir lyja unsure.gif Tikekimes kad oras pasitaisis 4u.gif
romantikė
Laba diena.

Sedejau ir galvojau: vat sulaukiau dar vienos vasaros rolleyes.gif

Noreciau sulaukt dar N.... vasaru...

Gaila, siemet nepavyko su Ryke Palangon nuvaziuot, be manes praleis ten puiku savaitgali wub.gif

Sukuosi kaip vovere. Darbo labai daug.

Vaikai si pavasari laaaaaabai daug sirgo.

Eilinis patikrinimas laukia birzelio gale...

Geros dienos!
ragnez
QUOTE(romantikė @ 2009 05 28, 15:16)
Eilinis patikrinimas laukia birzelio gale...
*

tu matai, panasiose vietose suksimes panasiu laiku... gal neprasilenksim drinks_cheers.gif
shaiba

Sveikos brangiosios,

Vakar tikrai ne aš buvau,matyt vaikai buvo prilinde.

Grįžau tik šiandien,labai pavargusi ir temperatura pakilo.Smagu ,kad su gera nuotaika palikau,tokia pačia ir randu smile.gif
ačiū už palaikymą,einu ilsėtis,kai turėsiu jėgų parašysiu daugiau.user posted image
.GABIJA.
Labas
Šiuo metu labai panašiai užsiėmusios, panaši chemijų pradžia, pasitikrinimai.

Aš irgi šiandien užbaigiau "techninę apžiūrą". Vakar pasiskambinau , kad susitarčiau su ginekologu ir iš kart pasakė būti ryte.Taigi baimei turėjau vieną vakarą, bet bijojau iki blogumo.

Taigi šiai dienai blogo nieko nerado.Būtų nesąžininga "draugeliui" grįžti po 3-jų mėnesių po operacijos .Nors praeitą kartą jis grįžo per chemo.

Po apžiūros , kai nuslūgo įtampa ,toks miegas ir nuovargis apėmė .
Nervai valdo mane kaip teatrinę lėlę.

Onkologas įvertino mano gydymosi procesą taip , kad aš esu dramblys, kuris kol kas vis dar sugeba pralysti pro adatos skylutę.

Gero visoms vakaro

user posted image
ifauru
QUOTE(rasų lanka @ 2009 05 18, 19:25)

Kaži, kaip mūsų ..., Ifauru mamytė,, .. g.gif  g.gif
*

Labas mergaitės 4u.gif

Kažkada rasų lanka klausėte (žiūriu jau senokai), neturėjau jokių naujienų - chemo kas 2 savaitės, kraujuko kritimai...

Turėjom 22 dieną darytis KT, bet klinikose sugedo tomografas. Mama dabar "priima" šeštą kursą. Kad būtų aišku - tęsti ar nutraukti - šiandien skubos tvarka padarė echo, plaučių nuotrauką. Labai kažką sunku pasakyti, nes tyrimai nelygiaverčiai, bet bent jau didėjančios dinamikos nerodo - padėtis kaip ir stabili. Markeris mažėja. Tuo ir džiaugiamės šiandien 4u.gif Greičiausiai, kad dar pora kursų chemo pridės.

Mama krutinėja, nurodinėja, kur, kaip, ką sodinti, ką daryti....Namus apsitvarko, valgyt pasidaro - nėra visai neveiksni. Nuotaika šiuokart nebloga, tai tuo ir džiaugiamės blush2.gif

Malonu kai kurias mergaites buvo pamatyti gyvai. drinks_cheers.gif
SVETA K.
Klaipedetes,ar eisite i rengini "Gerumo juosta"? http://www_viltiesbegimas_lt/index.php?vie...ion=com_content As tai labai noriu,tik jeigu nepakis koja mano persalimas doh.gif Siandien visa uzkimau ir neaisku nuo ko,ar cia tas persalimas paastrejo,arba dar nuo svitinimo,arba tas ir tas g.gif Mane kvecia is kraujas lt.dalyvauti,vaziuosim i kretingos venuolina pirma,paskui i Klaipeda.

Ifauru ,gerai kad mamai neblogai sekasi thumbup.gif Man irgi buvo malonu susipazinti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 05 28, 19:41)
Taigi šiai dienai blogo nieko nerado.

Geros naujenos 4u.gif Kad ir toliau butu tik tokios 4u.gif Pailsek dabar po visu pergyvenimu 4u.gif
saulėlydis*
Labas vakaras - nelengvos dienos užgriuvo mergaites unsure.gif
Sudėkite į nakties delnus savo rūpestėlių naštą, tegul naktis išbarsto ją debesyse...
Adis - kaip laikotės? Man laba patiko jūsų mintis "gal visai ne vėžys, o banano žievė numesta kur nors koją pakiš?" Ji tokia paprasta, bet kartu ir iškalbinga. Galvoku kasdien blush2.gif Paskaičiau Jūsų postus apie Noni sultis. Na, disertaciją greit galėtumėt gintis mirksiukas.gif Šitokia analizė, toks argumentavimas 4u.gif Man nebekilo abejonių ir kolkas nekyla noras papildyti kieno nors kišenių cool.gif Ir dar šypseną sukėlė kai pavadinote Mou įžūlia optimiste tongue.gif Na, ji tokia ir yra.
Mou - kaip laikaisi, kaip palaikymas namuose, kaip savijauta? Tikiuosi viskas ok, žemaituke, Tu 4u.gif Sustiprėk - aplankysiu Telšiuose ax.gif
Kavyte - ačiū už žinias apie Ugn*Inę. Linkėjimai kovotojai mergaitei 4u.gif
Vi_ - ačiū už Kernagį. Kaip tik klausausi ir graudinuosi doh.gif O šiandien dar per žinias skulptūrą Nidoje parodė. Norėčiau aplankyti ...
Rasų lanka, Sveta K, - ačiū už sveikinimus
Sveta K - džiaugiuosi, kad Jūs namie, su dukryte ir kad tokiam gražiame, prasmingame renginyje dalyvausite.
Rasų lanka- kaip Jūsų nuotaikos? Mokslo metai baigiasi. Gal ir Jums greitai atostogos? Girdžiu, kad nekokios nuotaikos švietimo sistemoje.... Gal Jūsų labai skaudžiai nepalies? Net nežinau kokios srities pedagogas esate. Ar turite reikalų su abiturientų egzaminais? Ar matės šiandien Mažeikiuose oro balionus. Na, nepakartojamas vaizdas. Srido tiesiai virš mano stogo. Suskaičiavau 23 doh.gif Atrodė yspūdingai, gatvėse stojo mašinos, paveikslavo. Labai gražu 4u.gif

Šiandien išleidau MB į Vilnių. Kraujo tyrimai labai geri - net nepasakytum, kad ligonis. Hemoglobinas net 132 thumbup.gif Kaulų čiulpų atsakymų šiandien į IPK taip ir neįkėlė. Bet labai sunervino viena gydytoja, kuri jau ne pirmą kartą parodo savo "sugebėjimus prigrybauti". Pasirodo tuo ilgu laikotarpiu namie jam turėjo būti skirti geriami vaistai, o nieko neskyrė. Kai nuvažiavo nurodytą dieną balandžio gale į Vilnių, tai tik kraujo tyrimą padarė ir paleido. O šiandien klausia, kodėl neprašei, kad išrašyčiau vaistų? Tai iš kur reikia žinoti???? Nežinau kokie tie vaistai, ar blogai, ar nieko baisaus, kad jų nebuvo... Ot požiūris schmoll.gif Epikrizėje buvo parašyta, kad skirti palaikomajį gydimą. Bet čia daktarų, o ne ligonių reikalas pasirūpinti...

Ryt sūnaus išleistuvės iš pradinės mokyklos. Eisiu paašaroti. Kaip gaila, kad vaikai nesupranta kokiu geru gyvenimo etapu jie gyvena...

Labanaktis Mielosios. Visos čia paminėtos ir ne wub.gif wub.gif wub.gif
drakosiux
Sveikos merginos 4u.gif
noreciau pasiklausti jusu gal kas girdejot apie gyd. S. Bruza. radau guzeli kruti, buvau pas Tutku, sake fibroma ir reikia operuot.
mou
LABUCKIS VISOMS 4u.gif 4u.gif 4u.gif

"Nevarykit" ant manes lotuliukas.gif Prisipazystu,esu uzsispyrusi zemaituke,tikrai.Siaip sita mano savybe labai erzina MB,bet dabar praverte tongue.gif
Kad galeciau,visoms jums isdalinciau savo izulu optimizma mirksiukas.gif Savo mazute tik pamaciau pora dienu ir viskas,o siandien jau turesiu ja thumbup.gif galesiu niurkyt bigsmile.gif Kiekviena diena dziaugiuosi,kad esu namie ax.gif Ai nu ka cia,juk zinot mano poziuri,jokiu neigiamu minciu ir info neprisileidziu schmoll.gif SULELYDIS galetu romanus rasyt mirksiukas.gif kieeeeeek prirase.Linkejimai kolegai 4u.gif BABANIA,juk sakiau ka uzsuksiu 4u.gif ADIS,kaip gerai,kad esat 4u.gif Dekinga esu VISOMS be isimties 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ir kaip visada:TIKEJIMO,VILTIES,STIPRYBES 4u.gif 4u.gif 4u.gif

vaba-liuks
QUOTE(drakosiux @ 2009 05 29, 10:34)
noreciau pasiklausti jusu gal kas girdejot apie gyd. S. Bruza.
*

labai geras gydytojas, tinkamas pasirinkimas - nesigailėsi ax.gif

O visoms stiprybės ir išgirsti tik geras naujienas...... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
drakosiux
QUOTE(vaba-liuks @ 2009 05 29, 12:14)
labai geras gydytojas, tinkamas pasirinkimas - nesigailėsi ax.gif

O visoms stiprybės ir išgirsti tik geras naujienas...... 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

o gal kas nors turi jo kontaktus kokius nors? tel. nr?
vaba-liuks
QUOTE(drakosiux @ 2009 05 29, 11:28)
o gal kas nors turi jo kontaktus kokius nors? tel. nr?
*

parasiau į AZ
Sėkmės 4u.gif
drakosiux
QUOTE(vaba-liuks @ 2009 05 29, 14:36)
parasiau į AZ
Sėkmės 4u.gif
*

aciuks.gif
rasų lanka
Sveikutės, Mergaitės, 4u.gif

Ačiū, Saulėlydi, už rūpestėlį... wub.gif

Tra lia lia... Atostogos prasideda... tra lia lia... assa.gif Šiandien buvo baigiamųjų darbų gynimas, pažymėjimų įteikimas ( dailės mokykloje), vyro auklėtiniai + kalnai gėlių... bis.gif Tai grįžtant apdalinome visus gėlėmis - mamytę su tėveliu, pusbrolį su žmona ir t. t. Ir vis tiek namie pro jas nepraeiname. (Tokių "derlingų" metų senai beturėjome)...Nepasakyčiau, kad tai nemalonu. Bet daug geriau būtų po gėlytę kas keletą dienų, negu viskas iš karto. ax.gif
Mielos ir mieli - kiekvienam virtualiai dovanoju po gėlytę, jei galėčiau - įteikčiau asmeniškai į rankas... user posted imageSu palinkėjimu Sveikatai ir tik Jai.

tongue.gif Vynelis liežuvį išlaisvino... tongue.gif

O atostogos prasidės labai intensyviai. Sekmadienį vežame tėvelį pas privačiai atvažiuojantį kardiologą. Labai per pakutinę savaitę pablogėjo širdelės darbas. Dideli permušimai, beveik be perstojo. Kažkada buvo minėję, kad gali prireikti stimuliatoriaus. Ligelė atsinaujino. unsure.gif O pirmadienį važiuosime su mamyte pas onkologę - ecoskopija, markerių atsakymai, biocheminių tyrimų rezultatai ir...tolimesnis "verdiktas". unsure.gif O ką toliau darysime - pirmadienį matysime...
Šiandien mamytė šypsosi, tėvelis šypsosi, mes šypsomės - ir gerai. Į parankę Angeliukams Sargiukams - ir į priekį...

Sveikatytės visoms. wub.gif
saulėlydis*
QUOTE(rasų lanka @ 2009 05 29, 22:40)
Sveikutės, Mergaitės4u.gif

Ačiū, Saulėlydi, už rūpestėlį... wub.gif

Tra lia lia... Atostogos prasideda... tra lia lia... assa.gif  Šiandien buvo baigiamųjų darbų gynimas, pažymėjimų įteikimas ( dailės mokykloje), vyro auklėtiniai + kalnai gėlių... bis.gif 
Sveikatytės visoms. wub.gif
*

Sveiki Rasų lanka 4u.gif ach Jūs dailininkė... O iš postų maniau, kad lituanistė blush2.gif Ir kaip gražiai, jautriai mokate rašyti, visus pakalbinti mirksiukas.gif Dailės mokykloje su vaikais nelengva. Aš pati baigiau Dailės mokyklą berods 1990 metais doh.gif Ten savotiška atmosfera, net nerandu žodžių - mini bohema, tvarkinga betvarkė su paslaptingumo prieskoniu... O tas kvapas.... Dažų, popieriaus, drėgno molio.... Kai apsilankau dabartinėje mokykloje (kai aš baigiau, tai ji buvo buvusiame miškų ūkio pastatė), tai kvapas toks pat ir jaudinantis saldumas užstringa galugerklėje wub.gif
Sakote atostogos, o praktikoje nedalyvausite ax.gif mirksiukas.gif ?

Gerų atostogų. Sveikatos Jūsų tėveliams, gerovės šeimai 4u.gif Ačiū už gėlytes wub.gif
adis
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 05 30, 09:33)
  ach Jūs dailininkė...
Aš pati baigiau Dailės mokyklą berods 1990 metais doh.gif Ten savotiška atmosfera, net nerandu žodžių - mini bohema, tvarkinga betvarkė su paslaptingumo prieskoniu... O tas kvapas.... Dažų, popieriaus, drėgno molio.... Kai apsilankau dabartinėje mokykloje (kai aš baigiau, tai ji buvo buvusiame miškų ūkio pastatė), tai kvapas toks pat ir jaudinantis saldumas užstringa galugerklėje  wub.gif
*

Mano mažoji svajoja studijuoti grafiką arba tapybą. baigė dailės mokyklą, dabar antrus metus virš mokosi, dar privačiai pas B. Šaltį. Giria, sako talentinga. Tik moksluose silpna, piešia ir piešia, ir piešia. tuo gyvena...Mokslų kaina nuo šįmet 8860 Lt VDA metams + išlaikymas. Niekaip...ŠU ir kainas užsiplėšė 5700 semestrui; metams 11400 Lt. Žiūrėsim dar metai yra, mano tikslas atlaikyti tuos metus, kad durytei emocijos ir jausmai netrukdytų mokyklą baigti.

smagaus savitgalio
.GABIJA.
QUOTE(adis @ 2009 05 30, 10:38)
Žiūrėsim dar metai yra, mano tikslas atlaikyti tuos metus, kad durytei emocijos ir jausmai netrukdytų mokyklą baigti.

smagaus savitgalio
*

Adis negalima taip užsiprogramuoti-metams.Gal dukrelei mažiau širdį skaudės jei tavęs nebus po metų?
Tu juk esi mūsų vedlė ir įkvėpėja.Aš nesutinku su tokia tavo nuostata. Mes nežinom kiek mums skirta, bet turim kaip Donkichotai tempti save iš pelkės už plaukų , kas jų neturi už ausų.
Mūsų sąmonė yra galinga ir ji supranta viską pažodžiui.Jei mes jai duodam metams užduotį , ji metus ir kovos.
Mano ginekologas , kai aš pretendavau į operacijų rekordininkes pasakė, kad viena moteris jau 13-ka metų gyvena ir beveik kas metai jai padaroma operacija.
Kai pagalvoji baisu.Bet atsiranda savotiškas užsispyrimas, jei po galais iškenčiau 4-ias operacijas, tai kodėl dabar negaliu sulaukti anūkų vestuvių.Juk turi būti ir kažkoks atpildas.
Gražaus visoms savaitgalio.
user posted image
SVETA K.
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 05 30, 12:18)
Tu juk esi mūsų vedlė ir įkvėpėja.Aš nesutinku su tokia tavo nuostata. Mes nežinom kiek mums skirta, bet turim kaip Donkichotai tempti save iš pelkės už plaukų , kas jų neturi už  ausų.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif sutinku su visko drinks_cheers.gif bet sitas prajokino,juk rimtai daug kas is musu turi tempti save uz ausu smile.gif

adis ,tegul cia buna programa-minimum,o tu dar sudaryk ir programa-maksimum,maziausiai 10-i metu 4u.gif

rasu lanka ,aciu uz geles ir sveikinu su atostogomis!!! vacation4.gif Siandien sypsotes ir gerai thumbup.gif O kas bus toliau,matysit,geru tyrimu rezultatu jusu mamytei! 4u.gif Kaip sakoma kiekvienai dienai pakanka savo rupesciu...

As laukiu,kol paskambins,vaziuosiu i ta rengini smile.gif
.GABIJA.
adis ,tegul cia buna programa-minimum,o tu dar sudaryk ir programa-maksimum,maziausiai 10-i metu 4u.gif

Pas mus negali būti jokios minimum programos.Yra tik viena programa -MAKSIMUM , tik vienas tikslas būti sveikai čia ir dabar.
Mes sveikos šiandien , o vaistai naudojami tam , kad ir ateityje būtume sveikos.
rasų lanka
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 05 30, 10:33)
.. O iš postų maniau, kad lituanistė  blush2.gif Ir kaip gražiai, jautriai mokate rašyti, visus pakalbinti  mirksiukas.gif Dailės mokykloje su vaikais nelengva. Aš pati baigiau Dailės mokyklą berods 1990 metais Ten savotiška atmosfera, net nerandu žodžių - mini bohema, tvarkinga betvarkė su paslaptingumo prieskoniu... O tas kvapas.... Dažų, popieriaus, drėgno molio.... Kai apsilankau dabartinėje mokykloje (kai aš baigiau, tai ji buvo buvusiame miškų ūkio pastatė), tai kvapas toks pat ir jaudinantis saldumas užstringa galugerklėje  wub.gif
Sakote atostogos, o praktikoje nedalyvausite  ax.gif  mirksiukas.gif ?

Gerų atostogų. Sveikatos Jūsų tėveliams, gerovės šeimai  4u.gif Ačiū už gėlytes  wub.gif

Ačiū, ačiū, Saulėlydi 4u.gif , už palinkėjimus ir šiltus žodžius. Tai po Jūsų baigimo ir mes su vyru atbildėjome dirbti 1991 metais. Vasaros praktika bus birželio pabaigoje,( mūsų atostogos visada iš dviejų dalių susideda) ir dalyvausime, nors kaip tenka girdėti , kad kitų miestų mokyklos dėl taupymo , jos atsisako. Tai gal mes kartais ir esame kur buvusios susitikusios, ir bendravusios? mirksiukas.gif Sveikatos ir geros kloties ir Jūsų šeimai. wub.gif

QUOTE(adis @ 2009 05 30, 11:38)
Mano mažoji svajoja studijuoti grafiką arba tapybą. baigė dailės mokyklą, dabar antrus metus virš mokosi, dar privačiai pas B. Šaltį. Giria, sako talentinga. Tik moksluose silpna, piešia ir piešia, ir piešia. tuo gyvena...Mokslų kaina nuo šįmet 8860 Lt VDA metams + išlaikymas. Niekaip...ŠU ir kainas užsiplėšė 5700 semestrui; metams 11400 Lt. Žiūrėsim dar metai yra, mano tikslas atlaikyti tuos metus, kad durytei emocijos ir jausmai netrukdytų mokyklą baigti.

Na, dažnai būna taip kad svajonės išsipildo. tongue.gif Linkiu to ir Jūsų dukrytei. ATKAKLUMAS IR DIDELI NORAI VAINIKUOJAMI PERGALĖMIS. O dėl mokslų - tai vieniems viena, kitiems kita. Man mokykloje žiauriai nesisekė matematika, "pušinėjau " per chemijas, fiziką. doh.gif O beproto patiko astronomija, geometrija, braižyba. Ten irgi reikalai su skaičiukais buvo.
B. Šaltis buvo mano dėstytojas . tongue.gif O dėl studijų kainų doh.gif , tai patylėti tenka. Iš fantastikos srities. Neįsivaizduoju, kaip į mokslus išleisti, jei šeimoje keli vaikai, o pajamos verysad.gif .
Sveikatos , ir gerų akimirkų... wub.gif

QUOTE(SVETA K. @ 2009 05 30, 12:55)
As laukiu,kol paskambins,vaziuosiu i ta rengini smile.gif

SVETA 4u.gif - Tai smagiai pasibūkite, ir pailsėkite.

QUOTE(.GABIJA. @ 2009 05 30, 16:32)
Pas mus negali būti jokios minimum programos.Yra tik viena programa -MAKSIMUM , tik vienas tikslas būti sveikai čia ir dabar.
Mes sveikos šiandien , o vaistai naudojami tam , kad ir ateityje būtume sveikos.
*

Stebūklingi žodžiai. Kaip visada, Gabija - Jūs labai taikli. good.gif

Adis - klausome Gabijos, ir jokių metų limitų... 4u.gif
adis
Mano programa iš mažų gabaliukų, įvykdau ir keliu sau kitą tikslą. Vakar buvau pas tokią maximalistę, MTS kauluose, kaulų čiulpuos. Liga jau šešti metai. Nėra žmogaus, gęsta ne kūnas - dvasia. Kalbėjau kalbėjau, gal kažką paklibinau, labai norėčiau. moteris jauna 44 m. Iš didžiulės optimistės didžiulis kritimas žemyn. Buvo šventai įsitikinus, jog pagis, nustatyta tik II stadija. Deja, deja... Buvo labai tikinti, net tikybos mokytoja ruošėsi būti, Vakar prasitarė: nebeturiu tikėjimo...Ji sako esanti realistė, galbūt, bet nė karto per 4 valandų pokalbį nenusišypsojo. Liūdna...Todėl perdidelis maximalizmas, manau, rizikingas dalykas. Aš už žingsniavimą mažais žingsneliais, kurių kiekvienas teikia begalinį džiaugsmą.
rasų lanka
QUOTE(adis @ 2009 05 30, 22:18)
Mano programa iš mažų gabaliukų, įvykdau ir keliu sau kitą tikslą. Vakar buvau pas tokią maximalistę, MTS kauluose, kaulų čiulpuos. Liga jau šešti metai. Nėra žmogaus, gęsta ne kūnas - dvasia. Kalbėjau kalbėjau, gal kažką paklibinau, labai norėčiau. moteris jauna 44 m. Iš didžiulės optimistės didžiulis kritimas žemyn. Buvo šventai įsitikinus, jog pagis, nustatyta tik II stadija. Deja, deja... Buvo labai tikinti, net tikybos mokytoja ruošėsi būti, Vakar prasitarė: nebeturiu tikėjimo...Ji sako esanti realistė, galbūt, bet nė karto per 4 valandų pokalbį nenusišypsojo. Liūdna...Todėl perdidelis maximalizmas, manau, rizikingas dalykas. Aš už žingsniavimą mažais žingsneliais, kurių kiekvienas teikia begalinį džiaugsmą.
*

Mažais - tai mažais. wub.gif Svarbiausia, kad būtų patogu ir būtent Tau priimtina. Jūsų visą istoriją ir gydymąsį pavadinčiau " Skaityk tarp eilučių". tongue.gif Jūsų programa sudėliota iš mažų gabaliukų, bet kai atsigręži atgal - koookia tai programa, kooookie tikslai, jų įvykdymas ir koookios mintys. umn.gif Svarbu, nesugerti į save kitų liūdesio ar beviltiškumo. Kuo daugiau džiaugsmelių iš Jūsų mažyčių žingsnelių... wub.gif
saulėlydis*
[quote=rasų lanka,2009 05 30, 19:03]
Tai gal mes kartais ir esame kur buvusios susitikusios, ir bendravusios? mirksiukas.gif

mirksiukas.gif Aš viena iš daugelio Dailės mokyklos mokinių mamų, o Jūs - viena iš nedaugelio šios mokyklos dėstytojų mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rasų lanka @ 2009 05 30, 21:58)
Svarbu, nesugerti į save kitų liūdesio ar beviltiškumo. Kuo daugiau džiaugsmelių iš Jūsų mažyčių žingsnelių... wub.gif
*

Labai teisingas patarimas 4u.gif O kartais kaip tyčia aplinkui vien istorijos su sunkiais atvejais, su nesėkmingom pabaigom doh.gif schmoll.gif Ir sunku sugebėti pabėgti nuo jų, nori-nenori prisimi dalį sau.....
Žiūriu, kai vyras ligoninėje ir aš tik egzistuoju. Šiandien viskas iš rankų krenta, įskėliau stiklinę, sudaužiau lėkštę doh.gif Labai daug vaikščiojau su dukryte ir mama. Turim tokių gražių vietų prie mamos tėviškės. Per pušyną, pavenčiais .. beveik 3val. Juodvi tarškėjo, o aš per kelis žingsnius atsilikusi skendau mintyse...
Papildyta:
QUOTE(adis @ 2009 05 30, 21:18)
Mano programa iš mažų gabaliukų, įvykdau ir keliu sau kitą tikslą.
*

thumbup.gif drinks_cheers.gif Taip ir susidėlioja nuostabi spalvinga gyvenimo dėlionė iš "N" detalių - mėnesių, metelių ... 4u.gif
SVETA K.
Labas vakaras! Buvau as franciskoniu vienuolyne,labai patiko,labai idomu buvo.Ekskursija mums pravede brolis Benediktas,daug pasakojo apie vienuolyno istorija,apie vienuoliu gyvenima,tikrai neeilinis zmogus.Buvo ir koncertas-dainavo operos solistes.Ir papietavome ten,smalsu buvo,ka valgo vienuoliai,tai labai skanu viskas.Rytoj dar eisiu i "Vilties begima",klaipedetes,butinai prisijunkite,tikrai labai grazi ir prasminga akcija.Daugiau galite paskaityti cia http://www_viltiesbegimas_lt/index.php Neiseina daugiau papasakoti,perdaug emociju siandien...
adis
Gal atsimenat pasakojau, kai išgirdau diagnozę, belaukdama biopsinio atsakymo, nuvažiavau į Jadvygos Balvočiūtės sodybą, žolelių....Neišėjo sėdėti sudėjus rankų ir laukti. Ten besėdėdami ( aš ir vyras) pavasarinės saulutės atokaitoj sutikome dvi moteris- kvatokles. Vienai ketvirta stadijai ir kitai. Bet tos stadijos ir nebelikę. bigsmile.gif Jos pirmosios man ištiesė nematomą pagalbos ranką. Apie gydymą ir savo potyrius kalbėjo su tokiu jumoru, atrodė pats gydymas ir liga visai ne taip baisu. Tai va, tos moterys buvo šito Klaipėdos onkologinio centro idėjinės kūrėjos Aldona Kerpytė ir jos bičiulė pavardės nežinau buvusi anstolė...pasirodo Aldona Kerpytė mano puseserės grupiokė, jai tiek kiek man 48 m. Tada po ligos buvo praėję 5 metai, jei neklystu, tai dabar eina gal 9-10. Gavusi tokią pagalbą, žinau, kas ji yra... smile.gif
Čia apie Aldoną Kerpytę:
ALDUTĖ.
Puslapio dešnėje šiek tiek „pavažiavus žemyn“ šone yra video medžiaga: Apie Aldutę Kerpytę. Režisierė Dalia. Kam įdomu pasižiūrėit ir paklausykit.
Įsiklausykit į jos žodžius; galima pasveikti. Galimybė visuomet yra smile.gif

Kas norit paaukoti pinigų šiam bėgimui ir onkocentro statybai yra galimybė SMS, aukojimo Nr. viršuje bėgančioje juostoje.
Vilties bėgimas 2009
Būsimas onkologijos centras: paliatyvi pagalba, psichologinė pagalba sergantiesiems ir jų artimiesiems, dvasinė pagalba ir t. t.
Puslapio kairėje yra nuoroda apie būsimą centrą: jo misija, uždaviniai, projekto maketas. Žiūrėti: Šv. Pranciškaus centras.

Pernykštis vilties bėgimas:
Vilties bėgimas 2008 m.

Fone groja Pink Floyd, nuostabi grupė, buvau kažkada Varšuvoje jų koncerte, dar nesirgau. tongue.gif

Sveta K. papasakok po to savo įspūdžius iš maratono, įdomu. Gal ir tu nubėgsi kelis metrus, daug tai NEEE. nono.gif Pasisaugok dar. Kitą met su vėjeliu kad lėktum, toks mano palinkėjimas tau. smile.gif
arune
Labas rytas,

ruošiuos nuvykt į Kretingos pranciškonų vienuolyną. Kiek žinau, kiekvieno mėnesio pirmą šeštadienį vyksta onko ligom sergančių moterų susirinkimai. Ta pati Aldona Kerpytė-siela šių susirinkimų. Manoji gydytoja primygtinai siūlė prie jų prisijungti. O šiaip dažnai važiuoju į Pakutuvėnus. Ten irgi labai labai gera smile.gif
.GABIJA.

Mažais žingsniais galima mankštinti sulaužytą koją.Pradedam judinti pirštus, po to padedam vieną ramentą ir t.t.

Mūsų liga mano manymu tai genetikos ir eilės kitų veiksnių padarinys ,o psichologinis gal net pagrindinis.Aš nesakau , kad vėžį išsigydysiu svajodama apie anūkų vestuves, bet nusistatyti metų terminą, tai nusistatyti programą, kuriai organizmas gali ir paklusti.Ir tai ne mano išmislas.Pasiskaitykit bet kokią psichologinę knygą ir vargu ar rasite tokią nuostatą, kad dabar gyvensiu iki šviežių bulvių , jei išgyvensiu tai vėl sodinsiu bulves.

Arba maldą, kad duok Dieve man metus , po to duok Dieve dar metus, po to duok dar metus.Kaip dievaži Dievo vietoje aš nesuprasčiau jūsų.

Pažinau vieną 70 moteriškę kuri būdama sveika nusipirko įkapėms suknelę, po penkmečio pamatė, kad laidojimo biure yra gražesnių ir jos labai nemadinga, tada nusipirko kitą.

Bijote nusivilimų, bet nusivilti galima , jei liga atsikartos ir po 20 metų.Kiek jums tada bus 40-50 metų ir gal tada mažiau norėsis gyventi?

Mūsų liga pilna nusivilimų ir pakilimų.Nueini su rožėmis padėkoti onkologui už 3-is gyvenimo metus, jis pasižiūri ir klausia kokia data tinkamiausia operacijai.

Iki geros dienos
neiti
As sendien su bloga zinia. Tik ka suzinojau kad ketvirtadieni mus paliko (mane operaves) daktariukas KMUK onkoginekologas S. Kajenas verysad.gif
kitas gelbejo nuo pabaisos, bet ji pati nugalejo
SVETA K.
QUOTE(adis @ 2009 05 31, 11:10)
Sveta K. papasakok po to savo įspūdžius iš maratono, įdomu. Gal ir tu nubėgsi kelis metrus, daug tai NEEE. nono.gif Pasisaugok dar. Kitą met su vėjeliu kad lėktum, toks mano palinkėjimas tau. smile.gif
*

Ne ne,dar nebegsiu biggrin.gif Mes tik eisim 3.3km atrodo,14 val susirenkam.O kitais metais tai jo drinks_cheers.gif biggrin.gif Karsta tik siandien pas mus unsure.gif Papasakosiu vakare,jeigu jegu dar turesiu,nes pas mane 7.30 podjem doh.gif Maze neduoda pamiegoti biggrin.gif

Gabija ,tu teisi,uzprogramuoti nereikia drinks_cheers.gif Gal as nepagalvodama parasiau apie tos 10 metu blush2.gif Bet kol kas as galvoju kad vasara busiu sveika ir laisva nuo gydymo tai tikrai,nors tfu,tfu,tfu...dar laukia KT,echoskopija ir kraujo tirymai unsure.gif O toliau,pagyvensim,bus matyt.Aisku kad visiems ir visada bet kokiam amziuje norisi gyventi.
adis
GABIJA, daug teisybės Jūsų žodžiuose. Aš tik taip konkrečiai nagalvoju, tai vienas iš mano norų, kad nesutrukdyčiau dukrai baigti mokyklos. Kai susirgau ir toks pats noras buvo, jis jau praeityje, smile.gif vyresnėlė buvo 11-liktokė. Dabar II kurso studentė. smile.gif Daug tų norų turiu. smile.gif Noriu nuvykti į Amstrdamą, Hagą ir Delftą su „mažyle“. Ji įsimylėjo Weimerio darbus. Jų ten ne vienas. Dar noriu į Paryžių grįšti, ir Vieną bei Prahą aplankyti. Vienoje arba Milane nors ir už pačius pigiausius bilietus doh.gif , operoje pabuvoti. Puikiai pramokti angų kalbą, kad išdrįsčiau į Londoną užsukti. (Jei tik valdžia neprismaugs su mokesčiais mūsų).
Išmokti riedučias rieidinėti, (net nežinau kaip išsireikšti; važinėti, čiuožinėti, riedinėti biggrin.gif ), pačiuožinėti čiuožykloje, šalia yra Akroply, dabar tik pasižiūriu kaip tai daro kiti.
O rytoj bus svarbus pokalbis, kas toliau? Tas pats gydymss, jo koregavimas ar nutraukimas.
Dėl nusivylimų, aš žinau, kad jie gali būti. Iki šiol nebuvo. Baisu tik, kad kitus labai palaužia. Sutinku tokių - liūdna. Mūsų gal nepalauš? Nors, neperšokęs per balutę - nesakyk op. Nežinau kaip bus. O dabar stengiuosi gyventi ir gyvenu puikiai. smile.gif
Dėl įkapių - mano močiutė man jas vis rodė gal 15 m. Mano mamytę saugojo, tai man, anūkei, vis paaiškindavo kaip viskas turėtų būti. Mirė 98 metų. tongue.gif Rimtai buvo pasiruošus tam įvykiui, jis neskubėjo ateiti. Tiesa, mirė, kai pradėjo kalbėti: kad pavargo gyventi. Taip ir pasakiau grįžus iš vienos viešnagės savo vyrui – ilgai negyvens, nes nebenori. Po trijų mėnesių paliko mus.
Gabija po 20 metų bus man 68. Dar per jauna būsiu. tongue.gif
TIKESIU
Nėra žmogaus, gęsta ne kūnas - dvasia. Kalbėjau kalbėjau, gal kažką paklibinau, labai norėčiau. moteris jauna ..... m. Iš didžiulės optimistės didžiulis kritimas žemyn. Buvo šventai įsitikinus, jog pagis.... Deja, deja... prasitarė: nebeturiu tikėjimo...Ji sako esanti realistė, galbūt, bet nė karto per 4 valandų pokalbį nenusišypsojo. Liūdna...

perskaiciau ir pagalvojau....cia apie mane......aisku ne as ta moteris bet busena ir mintys kaip mano verysad.gif ir isiskiepyti to stiprumo ir vilties....
adis
QUOTE(babania @ 2009 05 31, 21:49)
Nėra žmogaus, gęsta ne kūnas - dvasia.
perskaiciau ir pagalvojau....cia apie mane......aisku ne as ta moteris bet busena ir mintys kaip mano verysad.gif  ir isiskiepyti to stiprumo ir vilties....
*

babania, mieloji, esi nuostabi moteris, kuri man atrodo, galbūt kelia labai didelius reikalavimus sau, o galbūt ir aplinkai: vaikams, vyrui, gal darbui ar nedarbui, materialinei būklei, saviraiškai ir pan. Aš nežinau ar galiu siūlyti, bet būdama vyresnė (mama, žmona, dukra, sesė) ir žiūrėdama iš atstumo, (nežinodama tavo tikrosios situacijos) noriu pasakyti: tobulų žmonių nėra, jei būtų – tai būtų nuobodybės, nėra ir tobulo gyvenimo, tobulų vaikų , tėvų-mamų, vyrų -žmonų. Nebijok būti netobula. Parodyk sau liežuvį veidrodyje user posted image, pamilk save jei kartais save mažai vertini ar myli, priimk save su savo ydomis ir dorybėmis. Ydas galima taisyti, dorybėmis džiaugtis. Esi tokia vienintelė ir unikali.
Gyvenimą tenka priimti tokį koks yra arba bandyti kažkaip keisti. Žinoma, jei įmanoma, patartiniausia keisti savo požiūrį į save ir kitus, bei aplinkybes arba net imtis radikalių sprendimų. Tėvų, vyro nepakeisi ( jei jie neatlinka tavo norimų). Su vyru jei nekas -bandyk kalbėtis, jei nesiduoda ir tave skriaudžia, pagalvok, kas tau geriau, būtent tau. Tau duotas vienas gyvenimas, kurį tu turi gyventi taip, kad tau būtų gerai. Vaikai, jie atskiras pasaulis. Iš ragnez galima mokytis. nuostabi mama, puiki vaikų psichologė. Paskaičiau jos postus ir pasigailėjo, kodėl nebuvo interneto ir tokios išmintingos mamos mano dukrų auginimo laikais! Tai va, pagalvok gerai kas tu esi, ko sieki, kokie tavo tikslai gyvenime, kiek jie realūs ir pasiekiami, t. y. įgyvendinami. Tada imk ir siek jų, daryk kažką, ko tau reikia. Nieko nedarydamas, nieko nepakeisi. Neklystančių nėra. Klaidos duotos, kad tobulėtume. Gyvenimo sunkumai, kad stiprėtume. Banalu, bet tai tiesa. Mes patys atsakingi už savo gyvenimą ir savo pasirinkimą bei problemų sprendimą. Pasakymas daugiau šypsokis sunervins. Kažkur skaičiau depresiją, na gerai– tegul bus liūdnumą ir nepasitenkinimą – patariama bandyti slopinti klausant liūdnos muzikos, skaitant liūdnas knygas, žiūrint tokius pat filmus ir palaipsniui pereinant prie šviesesnių, linksmesnių. Nežinau kiek tiesos. Skaičiau, kad depresiją gali iššaukti vaistai. Bet tai ne priežastis liūdėti. Praeities, jai tai dėl jos, nepakeisi – ji jau buvo. Dabartis – arba ją priimi, arba kažką keiti. Ateitis ji dabarties rezultatas, kažkuria prasme, ir priklauso nuo tavo veiksmų ir požiūrio į esamas ir būsimas problemas ir aplinkybes. Pradžiai mokykis mylėti saveuser posted image. Gal aš čia rašau labai pro šalį, nežinau nei aplinkybių, nei situacijos kodėl tu taip jautiesi –gęsta ne kūnas - dvasia.
Melanholija kai kurių žmonių gyvenimo būdas, ypač labai jautrių, nesakau, kad labai blogai, bet užsitęsusi nieko gera. user posted imageNebent kada nors skaitysim tavo poeziją, kaip Mykolaičio Putino, Hendriko Radausko, Oskaro Milašiaus ar Salomėjos Nėries. ragnez būtų gera konsultantė, kaip atgaivinti gyvenimui sielą. Amžiumi panašios, ji išmintinga moteris. Nebijok gyvenimo ir be reikalo nepyk bei nesinešiok kaip sraigė nuoskaudų. Prasmė čia pat, pats gyvenimas dėl savęs ir, žinoma, kitų tau brangių arba pusėtinai brangių žmonių.
rytoj man kebli diena, nesimiega. „Auklėju“ babanią. [/URL] console.gif ax.gif
tu tik pati žinai, ko reikia, kad būtum laiminga. mirksiukas.gif
gražus renginys, visos skaitėt?

Klaipėdos pagrindinę gatvę užtvindė vilties bėgikai
saulėlydis*
QUOTE(adis @ 2009 06 01, 02:23)
rytoj man kebli diena, nesimiega. „Auklėju“ babanią.  [/URL] console.gif  ax.gif
tu tik pati žinai, ko reikia, kad būtum laiminga. mirksiukas.gif
gražus renginys, visos skaitėt?

Klaipėdos pagrindinę gatvę užtvindė vilties bėgikai
*

Labas rytas Mieloji ADIS, visų pirmą - kuo lengvesnės dienos šiandien, kuo palankiausių žinių, kuo mažiausio nusivylimo, o gal geriau- malonios nuostabos, kad viskas nėra taip blogai kaip Jūs manote. Gerbiu Jus wub.gif
Babaniai suteikėte puikią pamoką mirksiukas.gif Aš ją vieną kartą mačiau MOU palatoje - nuostabi, graži jauna moteris. Bet trūksta ugnelių akyse....

SU PIRMA VASAROS DIENA 4u.gif

Pas mus karšta ir saulėta. Vilniuje, pasak MB, apniukę.
ragnez
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 05 30, 22:17)
įskėliau stiklinę, sudaužiau lėkštę  doh.gif
*

sukes laime nesa rolleyes.gif

mociutes sode nuostabiais persiku spalvos ziedais zydi rododendras - jau daug vasaru jo nieks nelanke, netrese, nedenge nuo salciu ziema, o vis tiek puikiai zydi, ne lapu ner, vieni ziedai... o senos obels drevej paukstukai lizda susisuko, keturis vaikelius isperejo... bijom trikdyt, pirstu galais aplink vaikstom, kates salin gainiojam.

pagaliau vasarele. user posted image

Papildyta:
adis, aciu tau uz grazius zodzius blush2.gif
kasdiena mokausi - ir is taves taip pat...
rasų lanka
user posted image
Su aplankiusia mus visas ir visus Panele Vasara. tongue.gif Saulėtų dienelių, bet ne per karštų, dvasinės stiprybės, o kam ji sušlubuoja - tai kad greitai atsistotų į vietą. Tiesiog, kad rastųsi tokių valandėlių, kad pasimirštų problemos. Skanių "ateinančių" braškių ir visokių kitokių derliaus gėrybių, kad rudenėlį pasitiktume stiprios. 4u.gif

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 05 30, 23:17)
Žiūriu, kai vyras ligoninėje ir aš tik egzistuoju. Šiandien viskas iš rankų krenta, įskėliau stiklinę, sudaužiau lėkštę  doh.gif Labai daug vaikščiojau su dukryte ir mama. Turim tokių gražių vietų prie mamos tėviškės. Per pušyną, pavenčiais .. beveik 3val. Juodvi tarškėjo, o aš per kelis žingsnius atsilikusi skendau mintyse...

4u.gif Saulėlydi, žinau tą išsiskyrimo jausmą. Ir galiu pasakyti, kad jie visi skirtingi. Vienoks yra , kai išsiskiri kuriam tai laikui su mama, kitoks su vyru ir t.t. Bet širdelė plati ir jos spinduliukai oj kaip toli siekia . Gyvenkit su ta mintimi, kad neužilgo susitiksit. O tos susitikimo akimirkos, tie jausmai atperka viską. Mintyse su didžiausiu džiaugsmu įsivaizduoju ir mūsų Svetos susitikimą su vyru, po daug mėnesių nesymatymo. bigsmile.gif bigsmile.gif Čia tai išsiskyrimas, nors kaip sakiau - ar jis trumpas ar ilgas- vis tiek širdelę jaukia.
Tai ar ilgam Jūsų vyras bus ligoninėje? Laikykitės. wub.gif

QUOTE(adis @ 2009 06 01, 03:23)
rytoj man kebli diena, nesimiega. „Auklėju“ babanią.  [/URL] console.gif  ax.gif

Kuo geresnių pokalbio rezultatų. mirksiukas.gif O dėl paskaitėlės - thumbup.gif

QUOTE(ragnez @ 2009 06 01, 12:02)
mociutes sode nuostabiais persiku spalvos ziedais zydi rododendras - jau daug vasaru jo nieks nelanke, netrese, nedenge nuo salciu ziema, o vis tiek puikiai zydi, ne lapu ner, vieni ziedai... o senos obels drevej paukstukai lizda susisuko, keturis vaikelius isperejo... bijom trikdyt, pirstu galais aplink vaikstom, kates salin gainiojam.

Na, kaip ,Ragnez, smagu skaityti apie Jūsų sodo gyvenimą... Tikiuosi, kad jaučiatės taip pat puikiai, kaip ir Jūsų sodas. wub.gif

Shaiba, Jums tikriausiai viskas gerai... g.gif Sveikite.

Reda P
QUOTE(SVETA K. @ 2009 05 30, 22:44)
Labas vakaras! Buvau as franciskoniu vienuolyne,labai patiko,labai idomu buvo.Ekskursija mums pravede brolis Benediktas,daug pasakojo apie vienuolyno istorija,apie vienuoliu gyvenima,tikrai neeilinis zmogus.Buvo ir koncertas-dainavo operos solistes.Ir papietavome ten,smalsu buvo,ka valgo vienuoliai,tai labai skanu viskas.Rytoj dar eisiu i "Vilties begima",klaipedetes,butinai prisijunkite,tikrai labai grazi ir prasminga akcija.Daugiau galite paskaityti cia http://www_viltiesbegimas_lt/index.php Neiseina daugiau papasakoti,perdaug emociju siandien...
*

Labukas visoms 4u.gif

Beveik kiekviena diena paskaitineju si forumiuka blush2.gif ir tyliai pasidziaugiu uz visas jusu mazas ar dideles pergales 4u.gif 4u.gif 4u.gif

SVETA K as taip pat buvau ir pranciskonu venuolyne ir vilties begime dalyvavau smile.gif ir vis knietejo taves paklausti ar tu ir esi tu ax.gif ,bet taip ir nepaklausiau doh.gif ,mes ir namo is venuolyno kartu vaziavom,abi gale sedejom Andriaus masinoj biggrin.gif
tai labai malonu,kad busim pazystamos thumbup.gif reikes dazniau susimatyti smile.gif

Stiprybes visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif jau gal pagaliau pas mus atejo tikra vasara bigsmile.gif cool.gif pasisemkim stiprybes is gamtos,siuo metu ji tokia nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif

SVETA K.
QUOTE(Reda P @ 2009 06 01, 22:57)
SVETA K as taip pat buvau ir pranciskonu venuolyne ir vilties begime dalyvavau smile.gif ir vis knietejo taves paklausti ar tu ir esi tu ax.gif ,bet taip ir nepaklausiau doh.gif ,mes ir namo is venuolyno kartu vaziavom,abi gale sedejom Andriaus masinoj biggrin.gif
tai labai malonu,kad busim pazystamos thumbup.gif reikes dazniau susimatyti smile.gif

Taip,Reda,tai as buvau tongue.gif Jo,reikes dazniau susimatyti drinks_cheers.gif

Nu ka apie Vilties begima dar parasyti...Adis dave puiki nuoroda ,ten viskas papasakuota jau smile.gif Buvo nuostabi svente,labai daug jaunimo thumbup.gif Surinko labai daug pinigu thumbup.gif Yra geru,neabejingu zmoniu Lietuvoje wub.gif Vilties begima palaimino popiezius ,tiksliu skaiciu dar nera,bet manoma kad surinko apie 100 000Lt (praeitais metais tik 13 000Lt).

babania ,laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif Zinau kad sunku...suprantu kad atsibodo kovoti su liga tiek metu,bloga savijauta,ligonines,gydymas,bet tikek,pasistenk neprarasti vilties ir kantrybes 4u.gif Esi labai geras zmogus wub.gif Gera mama vaikams,reikalinga savo seimai.Viskas bus gerai.

rasu lanka ,jo.laukiu jau as savo vyro smile.gif Ir vaikai smile.gif Puse metu praejo...Ir siandien puse metu nuo pirmos chemijos...
arune
labas rytas,

Adis? Kokios žinios?

4u.gif
saulėlydis*
QUOTE(arune @ 2009 06 02, 10:41)
labas rytas,

Adis?  Kokios žinios?

4u.gif
*

Užsukau to paties - pažiūrėti ar mūsų ADIS parašė... Deja, tylu verysad.gif
Laukiame viltingų žinių
adis
Kadangi pradėjau premedikaciją, šįkart paliko dar tą pačią chemiją. Daktarei reikia pagalvoti. Plaučių nuotrauka neiko blogo nerodo. MTS nestebi. Echoskopija: daugybė naujų smulkių limfazgių, kaip grybai po lietaus, nepaisiant chemijos išlieka limfinis plitimas. Chemija nelabai veiksminga. Iš naujausių ir gana agresyvių. Lieka dar klasika, tie metodai, kurie buvo taikyti daugybę metų. Su gydymu chemijomis taip būna. Rrenkamasi dažnai iš patyrimo ir apčiuopomis. Tai dar kartą patvirtina mes labai skirtingi ir gydnat labai svarbus indivdualizavimas.
Man vėl alergija, esu persisotinus gydymu. Šiandien bus aišku ar tai tikroji ar pseudo, nes lyg tai dėl filgrastimo beria. Gali būti ir MTS odoje ir minkštuosiuos audiniuos. Seksim ir žiūrėsim.
Vakar ir šiandien taip keistai jaučiuosi lyg kalba būtų ne apie mane, o kažkokį pašalietį ONO - jei rusiškai arba IT – angliškas variantas. Bet tai nėra blogai, nei depresijos nei baimės, tik laukiu daktarės sprendimų. Ja pasitikiu, yra protinga ir patyrusi ir tikrai viską daro, kad man mažiau pakenktų ir kad būčiau normalus žmogus.
Ttai taip; turiu svečių, oras gražus einam ganytis, kol dar kraujas nekrenta stipriai. Mėgaukitės tuo ką teikai šiandiena. Jei šiandiena sunkoka, rytoj bus geriau. smile.gif
SVETA K.
adis ,nu naujenos neblogos,tik del limfmazgiu...Bet tikekimes kad gydytuoja priims teisinga sprendima ir viskas eis geryn 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Man prasidejo toks ikyrus kosulys,gal nuo persalimo,gal po svitinimo,kartais sausas,kartais atsikoseju.Iskart visokiu blogu minciu doh.gif
ragnez
QUOTE(adis @ 2009 06 02, 11:50)
Vakar  ir šiandien taip keistai jaučiuosi lyg kalba būtų ne apie mane, o kažkokį pašalietį ONO - jei rusiškai arba IT – angliškas variantas. Bet tai nėra blogai, nei depresijos nei baimės, tik laukiu daktarės sprendimų. Ja pasitikiu, yra protinga ir patyrusi ir tikrai viską daro, kad man mažiau pakenktų ir kad būčiau normalus žmogus.
*

taip, tikriausiai saugai savo dvasia nuo fizinio kuno ligos... laikykis.
sviesios dienos siandien. ir nauja diena ateis kaip dovana 4u.gif
egleprincess
[quote=.GABIJA.,2009 05 30, 09:18]
.
Mūsų sąmonė yra galinga ir ji supranta viską pažodžiui.Jei mes jai duodam metams užduotį , ji metus ir kovos.
Gabija turbut skaitete knyga -Musu pasamones galia-.Man labai patiko.Stiprybes jums ir visoms mergaitems.
.GABIJA.
biggrin.gif [quote=egleprincess,2009 06 02, 14:00]
[quote=.GABIJA.,2009 05 30, 09:18]
.
Gabija turbut skaitete knyga -Musu pasamones galia-.Man labai patiko.Stiprybes jums ir visoms mergaitems.
*

[/quote]

Ir "Mūsų pasąmonės galia", ir "Pamilk ligą savo " ir Sinelnikovą, dabar užsiimu Reiki praktika.Man ji tinka.

Šios ligos atveju reikia kažkaip persiprogramuoti.Tai reikia pradėti nuo pirmos dienos, bet ne iš karto susivoki , kad tai reikia daryti , nežinai kaip tai padaryti. Tam reikia daug laiko ...

O čia stiprių nervų skaitytojoms biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Chirurgas vizituoja skyrių. Piktas kaip šuva, mat namuose susipyko su žmona. Prieina prie ligonio lovos ir sako:

- Jums vėžys. (Ligonį ištinka šokas).

Prieina prie kito:

- Jums vežys.

- Ligonis (nedrasiai):

- Gydytojau, jus gi saketė, kad man akmenys...

- Na, taip, akmenys! O po akmenimis - vėžys!

Griuk negyvas
Geros dienos siems namuciams. 4u.gif

Iki siol tyliai skaitydavau Jusu temele, stebejausi Jusu stiprybe, gerejausi atkaklumu. Kaip gera skaityti, kai siais laikais zmones sventai tiki viltimi. O siandien nenoredama drumsti Jusu rimtu pasnekesiu savo (galbut) nerimtais svaigciojimais, noriu kreiptis patarimo. Pries menesi nakti pajutau dusuli, spaudima gerkleje. Palengva prie dudulio prisidejo gumulo jausmas gerkleje ir kasdiena didejantis gerkles skausmas, toks, tarsi kokia angina butu. Gerkle raudona, tarsi nuplikyta. Ejau pas savo gydytoja, israse antibiotikus - ALE FARINGITAS. Sugeriau kursa, jie nepadejo. Kasdiena skauda vis labiau, Gerklej guzas... Perskaiciau informacija apie gerkles vezi.... Kol kas visi simptomai iki vieno sutampa. Ryt einu darytis echo ir pas lorista -N konsultacijos.... Rankos dreba, nieko nenoriu. Sianakt garantuotai nemiegosiu. NORIU GYVENTI, NENORIU MIRT....
Ka manot? Gal kuri zino ka nors placiau apie gerkles vezi?
SVETA K.
QUOTE(Griuk negyvas @ 2009 06 02, 19:20)
Iki siol tyliai skaitydavau Jusu temele, stebejausi Jusu stiprybe, gerejausi atkaklumu. Kaip gera skaityti, kai siais laikais zmones sventai tiki viltimi. O siandien nenoredama drumsti Jusu rimtu pasnekesiu savo (galbut) nerimtais svaigciojimais, noriu kreiptis patarimo. Pries menesi nakti pajutau dusuli, spaudima gerkleje. Palengva prie dudulio prisidejo gumulo jausmas gerkleje ir kasdiena didejantis gerkles skausmas, toks, tarsi kokia angina butu. Gerkle raudona, tarsi nuplikyta. Ejau pas savo gydytoja, israse antibiotikus - ALE FARINGITAS. Sugeriau kursa, jie nepadejo. Kasdiena skauda vis labiau, Gerklej guzas... Perskaiciau informacija apie gerkles vezi.... Kol kas visi simptomai iki vieno  sutampa. Ryt einu darytis echo ir pas lorista -N konsultacijos....  Rankos dreba, nieko nenoriu. Sianakt garantuotai nemiegosiu. NORIU GYVENTI, NENORIU MIRT....
Ka manot? Gal kuri zino ka nors placiau apie gerkles vezi?
*

4u.gif Labai suprantu tavo savijauta,pasistenk nepanikuoti 4u.gif Kai paskaitai apie ligas-visada tie simptomai atrodo sutampa,gal nieko baisaus (ko ir linkiu is visos sirdies).Tiksliai tau gali pasakyti tik gydytuojas po biopsijos atsakymo.Kazkas cia nesenai rase apie gerkles vezi g.gif Gal atsileps.Bet tikiuosi kad tau tikrai ne jis,ligu labai daug yra visokiausiu,sekmes rytoj ir nusiramink,gal isgerk kokiu raminanciu 4u.gif

rasu lanka ,kaip mamytes tirymu rezultatai?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.