Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 15

Sveta visos gamta musiau dziaugias mirksiukas.gif nu jo negalima degintis bet aisku saules neisvengsit juk nevaiksciosit tik naktimis doh.gif ir prie juros galit pasivaiksciot nes nevaiksciosit tarkim per pacius karscius nes ir sveikam nelabai jau sveika unsure.gif tai kad nenusiminkit nereiks uzsidangscius langus sedet tamsoje 4u.gif
Atsakyti
adis, kažkada klausei apie mūsų valgį ir remisiją. Kad kažkokio specialaus maisto ir nenaudojam. Iš specialaus tai gal tik riebi jūros žuvis, prieskoniai ir, paskutinė naujiena, triušiena. MB išskaitė, kad triušiena itin gerai subalansuoja imuninę sistemą, bet jos reiktų į savaitę 2-3 kartus užkirsti, o kiaulienos suvis atsisakyti. Mes taip dažnai jos nevalgom – per mėnesį būna 2 tokios triušinės savaitės. Beje, MB valgo daug medaus. Rėkiu ant jo dėl šito, gąsdinu, o jis sako, jog pagal jo žinias medumi to daikto neprisikviesi.

Niekas nežino, mes irgi, nuo ko ta remisija priklauso. Gal kažkiek ir nuo maisto. Aš gi neabejoju, kad labiausiai čia sepsis pasitarnavo ir tai, kad buvo paskirta aplamai ir dar veiksminga chemija.

Veiksmingos tau chemijos ir ramybės dūšioje.

Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 04 26, 16:52)
Laba diena 4u.gif Kaip tylu cia,mergaites,kaip laikotes? smile.gif

Oras toks grazus,buvom prie juros siandien wub.gif Tik tas vejas pas mus Klaipedoje amzinai doh.gif Gaila vasara negalesiu degintis.Sako reikia saugotis saules.Bet kaip,visai juk neimanoma.Idomu,o galima buti pvz prie juros anksti ryte,arba po kokiu 18 val.?

Sveikute, SVETA K. 4u.gif Na, kas link buvimo saulutėje, kai prasidės švitinimai, pasiklauskit gydytojos. Mano mamytei ir per chemijas, ir per švitinimus sakė, kad vengtų saulutės. Jei lauke, tai tik šešėlyje, pavėsyje, su skrybėlaite ar kepurėle. O dar mamytei akys labai bijodavo šviesos, tai ir akiniai nuo saulės. SVETA, neliūdėk, kad negalėsi degintis. Šiais laikais tai netgi rizikinga. O be to , sako, sugrįžta baltos odos mada. Taip , kad būsi labai madinga. mirksiukas.gif

***

Buvom ir mes su mamyte, tėveliu ir vyru šiandien gamtoje. Mamytė nutarė aplankyti ir patvarkyti savo tėvelių kapelius. Tai ir kitus dar aplankėm. Oras atrodė pasakiškas, bet kad prisiklausėm radijo, kad tiek dabar užterštas visoj Lietuvoj, tai brrrr... neaišku kiek to gėrio gauname. Pas SVETĄ, Klaipėdoje, gal jūra truputį "pravėduoja" sunkiąsias daleles. smile.gif , bet pas mus... doh.gif
Paskutiniu metu mamytė visai aktyvi. Kaži kokių darbelių nenuveikia, bet nebeguli vidurį dienos, eina po savo darželius, pilna idėjų, kaip puošti aplinką. O vakar netgi man nesakiusi viena savarankiškai (pirmą kartą į turgų nuvažiavo), į parduotuvę. Nusipirko kvepaliukų, augaliukų ir grįžo. Tėtei prisakė, kad man nesakyti, bet šiandien tiesa išaiškėjo tongue.gif . Aišku, aš nepiktai paburbėjau blush2.gif , bet mačiau jos akyse pasitenkinimą ir "velniukus" lakstančius. Žodžiu, savo išdaiga ji liko labai patenkinta. Tėtis kaip tik sako, jei tik nori tai lai tik važiuoja, o aš pastoviai bijau, kad kur neužkliūtų už kokio nelygumo, kad nepargriūtų, kad nesusižeistų (reikia taip kauliukus saugoti) blush2.gif Taip pat žinau, kad per dideliu savo rūpesčiu, neduodama laisvės irgi galiu spaudimą padaryti. Tai va, kartais tyliu per prievartą su didele baime. Viską atperka mamytės šypsena. wub.gif
Išsiplėčiau. ax.gif Tai va, mamytė veikli, bet sako, kad kartais tarsi suskausta tarp krūties ir pažasties. Tiesiog sudiegia ir viskas, bet ne kiekvieną dieną. Nieko nečiuopia, bet gegužės vidurį reikia skambintis vizitui pas mūsų onkogydytoją, tai reiks pasibėdavoti - gal paskirs echoskopiją ar dar kokių tyrimukų...


Visoms geros savaitės pabaigos, sveikatėlės ir ramaus poilsio. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 26 balandžio 2009 - 18:37
Del saules supratau,dar paklausiu gydytuojos smile.gif

rasu lanka nu kaip smagu skaityti kad jusu mamyte tokia aktivi thumbup.gif wub.gif Duok Dieve,kad echoskopija nieko blogo neparodytu.
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 04 24, 17:14)
Aciu 4u.gif
Juk ji man dazus i paaode kaip cia pasakyti g.gif "ivede" su adata,kaip lengva tatuirote gavosi,sako dar liks ir po svitinimo ta tatuirote. biggrin.gif

Ši tatuiruotė tai tikrai nenusitrins ir lieka labai labai ilgam. Bet kai nueini pirmą kartą švitintis, tai tada su kažkokiu tipo “flamasteriu“ pažymi kryžiukus visai kitose vietoje - ne ten kur „tatuiruotės“. Tai šituos kryžiukus reikia saugoti, nes jie nusitrina. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2009 04 26, 19:11)
adis,  Beje, MB valgo daug medaus. Rėkiu ant jo dėl šito, gąsdinu, o jis sako, jog pagal jo žinias medumi to daikto neprisikviesi.

Niekas nežino, mes irgi, nuo ko ta remisija priklauso. Gal kažkiek ir nuo maisto. Aš gi neabejoju, kad labiausiai čia sepsis pasitarnavo ir tai, kad buvo paskirta aplamai ir dar veiksminga chemija.




Aš per pirmą remisiją valgiau labai daug medaus ir manau , kad nereikėjo.Skaičiau , kad optimalu šaukštelis dienai.
Nors nemanau, kad maistas tai panacėja.Genetinis paveldimumas , o jis pas mane ateina iš abiejų šakų man ir nulėmė ligą.Tuo įsitikinusi 100 proc.
Papildyta:
QUOTE(SVETA K. @ 2009 04 26, 15:52)
Laba diena 4u.gif Kaip tylu cia,mergaites,kaip laikotes? smile.gif

Gaila vasara negalesiu degintis.Sako reikia saugotis saules.Bet kaip,visai juk neimanoma.Idomu,o galima buti pvz prie juros anksti ryte,arba po kokiu 18 val.?



Degintis negalėsi ne vien todėl , lad gydytojai draudžia, elementariai tam nebus jėgų.Toks jausmas , kad saulė tampa lazeriu ir gręžia visą kūną iki galvos svaigimo.Šeip saulėje nerekomenduojama būti rodos nuo 10 iki 16 val.Bet nesėdėsi kaip vampyras kambaryje .O vakare prie jūros pasivaikščioti , tai jėga Aš buvau priversta , kai spygina saulė vaikščioti su skrybele.Reiškia yra galimybė būti stilingai.
Atsakyti
Šiandien - MEDICINOS DARBUOTOJŲ DIENA.
Manau, komentarų nereikia
Atsakyti
LABUTIS VISOMS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sestadieni turejau staigmena,buvau kaip ir soke doh.gif nieko niekam nesake atskrido MB ir didzioji dukra thumbup.gif Siandien skambinau i Vilniu,treciadieni gulsiuos jau i skyriu,o kita savaite,antradieni,transplantacija mirksiukas.gif kaipgyd pasake,netempsim gumos smile.gif
Grazus oras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mou @ 2009 04 27, 12:24)
LABUTIS VISOMS 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Sestadieni turejau staigmena,buvau kaip ir soke doh.gif nieko niekam nesake atskrido MB ir didzioji dukra thumbup.gif Siandien skambinau i Vilniu,treciadieni gulsiuos jau i skyriu,o kita savaite,antradieni,transplantacija mirksiukas.gif kaipgyd pasake,netempsim gumos smile.gif
Grazus oras bigsmile.gif



Pritrenkei visomis naujienomis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gyvenimas - GRAŽUS wub.gif thumbup.gif

Kaip būsimasis donoras jaučiasi?
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 04 27, 12:56)


Kaip būsimasis donoras jaučiasi?




na jis laukia nesulaukia kada gales man pagelbet,jauciasi gerai ir seniai yra informuotas kas ir kaip mirksiukas.gif o paskui,kai pasveiksiu, blush2.gif darysim tusa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mou @ 2009 04 27, 12:24)
LABUTIS VISOMS 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Sestadieni turejau staigmena,buvau kaip ir soke doh.gif nieko niekam nesake atskrido MB ir didzioji dukra thumbup.gif Siandien skambinau i Vilniu,treciadieni gulsiuos jau i skyriu,o kita savaite,antradieni,transplantacija mirksiukas.gif kaipgyd pasake,netempsim gumos smile.gif
Grazus oras bigsmile.gif


ai nesikartosiu ka sakiau mirksiukas.gif fainai smagu ir visaip kitaip thumbup.gif thumbup.gif ir gulimos sakiau geriau anksciau -greiciau viskas baigsis mirksiukas.gif atsibusi su saviskiais kai viskas baigsis rolleyes.gif pasikelk nosyte auksciau su pirsteliu mirksiukas.gif bus dar staigmenu 4u.gif
Atsakyti
Noriu ir aš tyliai,tyliai (kad nebutų kaip Kaune) pasidžiaugti,mane vilniečiai nusprendė ruošti operacijai. ax.gif

Šiandien Santariškėse D.Grybaiskaitę mačiau,paliko šilto žmogaus įspūdį.Eidama pro šalį pasisveikino. smile.gif

Adis,kaip jus?Senokai matėme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shaiba: 27 balandžio 2009 - 19:42