Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 15

QUOTE(adis @ 2009 06 09, 12:55)
į lauką taip noris, plius nėra remisijos požymių, todėl ir parašiau, kad pavargau. Gali pakentėti, kai matosis teigiami postūmiai arba bent nėra blogėjimo. Man 5-6 chemijos būna labai sunkios, būnu pavargusi ir kūnu, ir dūšia. Atsiranda tas beryšio verksmingumas ir savęs gailestis.
*******
Kaip, arune, sugebėjai viena tvarkytis ir dukryte pasirūpinti, protu nesuvokiu. Be galo stipri moteris esi. Aš tai dar pazyst turiu kam, o tu dukrytei nezysi...

Viskas tas aišku. Gali "mandravot", kai matai, kad gydymas duoda teigiamus rezultatus, tada viską gali iškęst, išbūt, kai matai šviesą tunelio gale. Bet, adis, sutelk visas jėgas, juk turi į ką kibtis - šeima, pomėgiai, dideli ir maži tikslai, gydytoja, kuria tiki...Esu rašius - na tikiu, tikiu, kad viskas bus tau gerai.
---------
O dėl savęs tai nežinau - stipri aš ar nestipri. Neriu stačia galva į tai, kas man duodama, ir pasirinkimo neturiu. Nesu aš nei gera dukra, nei sesuo , tačiau viena daryt labai stengiuos - būt gera mama. Pazysti neišeina tongue.gif Pinigų mizeris, amžinos skolos " nuo - iki", 7 metus prasimokius - diplomai dūli stalčiuje. Ir vistiek sau galvoju, ir kitiems sakau - man viskas gerai. Bet kai tai sakau kam nors - matau akyse užrašą " netikim. Ką čia nusišneki" biggrin.gif
--------
Rasų lanka, ragnez - nelinksma jums procedūra teko... g.gif Per peršoksit ją. Kuo mažiau negerų pojūčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 06 09, 19:06)
O dėl savęs tai nežinau - stipri aš ar nestipri. Neriu stačia galva į tai, kas man duodama, ir pasirinkimo neturiu. Nesu aš nei gera dukra, nei sesuo , tačiau viena daryt labai stengiuos - būt gera mama. Pazysti neišeina  tongue.gif  Pinigų mizeris, amžinos skolos " nuo - iki", 7 metus prasimokius - diplomai dūli stalčiuje. Ir vistiek sau galvoju, ir kitiems sakau - man viskas gerai.  Bet kai tai sakau kam nors - matau akyse užrašą " netikim. Ką čia nusišneki"  biggrin.gif

Arūne - didis ŽMOGUTIS esat. Mokate susitelkti, neižtižti. didis.gif Būna puikiausios šeimos, atrodo - o va, atsiranda pinigėlių stygius - ir pradeda byrėti, braškėti namų tvirtovė. O ką jau kalbėti, kai prie viso to ir ligelės prisideda. Štai tokiuose dalykuose ir išryškėja tikrosios vertybės - supratimas, meilė, kantrybė, darna (ne tik su kitais, bet ir pačiam su savimi) ir pan. Kiek jos pas tą žmogų ar šeimą buvo tvirtos. Sveikatėlės Jums. Tegu dukrytė auga sveika ir mylima, ir tegul Jumyse "man viskas gerai" dega visą laiką. Ir tegu žodis virsta kūnu. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 09 birželio 2009 - 17:35
Labas vakaras,o gal jau naktis biggrin.gif

Nesimiega man kaip visada...Buvau siandien pas gydytuoja,labai bijojau unsure.gif Atvaziavau,isejo laborante,pamate mane (ten kabinetai salia).sako jums krauja blogai paeme - uzkresejo,reikia is naujo imti,as jau iskart issigandau,gal kas negerai.Pradejo vel bandyti ieiti i viena doh.gif po 3 durimu pakvete sesele is reanimacijos (nes vakar irgi trys kartus jau bade),ta pataike cool.gif Dar 1.5val.laukiau atsakymo.Kraujas pasake neblogas,tik leukocitu dar 2.6.Trys kartus paklausiau ,ar cia taip gali buti,ar buna kitems ir t.t. blush2.gif Pasake kad gali.Echoskopija pasirodo ten nedaro,reikes rytoj dar skambinti gydytuojai,uzrasys,nes siandien kol pralaukiau jau velu buvo.Del tomografijos dar pagalvos,gal nereikia po spinduliavimo dar gauti spinduliu (jeigu nuspres kad reikia,tai reikes sumoketi 60 lt,ambulatoriskai tiek reikia moketi).Limfmazgiu neuzciope niekur,tai atrodo viskas gerai,dar matysim ka echoskopija parodys.Del kosulio iskart pasake antibijotikus gerti,bet labai nenoriu,tai leido dar savaite palaukti,nes man atrodo kad gereja,o jeigu ne-tai pradeti gerti.Biseptoli reikes dar gerti iki gruodzio menesio doh.gif Dar gavau velniu kad ejau i vilties begima blush2.gif Sako ateinu i darba pirmadieni,o kolegos pasakoja kad tavo Sveta buvo po 3 dienu po svitynimo blush2.gif Tai lepe dar sauguotis ax.gif

rasu lanka,ragnez ir as linkiu kad tas tirymas butu ko lengvesnis 4u.gif Man labai nemaloni procedura buvo net proktologu apziura kai viskas ten skaudejo doh.gif O jums tai ogogo.Gal su narkoze nelabai baisiai bus 4u.gif
O dar man vienas is nemaloniausiu tai bronchoskopija,fuuu dare 4 kartus,tai po to man zarna ryti kai skrandi tikrina - vien juokai atrodo cool.gif

Rasu lanka ,busi Klaipedoje,bet jauciu kad savijauta bus nekokia kad galetum susitikti rolleyes.gif

Mano drauge pazadejo siandien kad rytoj nueis pas seimos gydytuoja,paims siuntima.

Vyras dar negrizta,dar tik po 1.5 savaites kazkur,kad spetu tik iki dukros isleistuviu 19,dabar ekzaminai jai,baigia 10 klase,toliau i gimnazija eis.As irgi ja ruosiu i kelione,birzelio gale vaziuos i Paryziu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 09 birželio 2009 - 23:06
Adis,GABIJA,rasu lanka...neliudekit nesusilpkit ir nepavarkit ka verysad.gif juk jus silpnuju varikliukas(bet jauciu cia tik as susilpus iztizele) verysad.gif
user posted image

jus mums(bent jau man blush2.gif ) reikalingos kaip ir saulelydis,mou,sveta ir dar visos kurios drasina....

va prisizadejau nebliauti verysad.gif ale nepatiko KT ir suskydau...ir vel paseta abejone ir bemieges narvu pilnos naktys....nu bet laikysiuos...jo...juk pazadejau unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės, Mieliausios, 4u.gif

Ačiū už palinkėjimus , padrąsinimus. Gal čia per daug aš su savo problemėlėm... blush2.gif Viskas praeis, kaip ir praeina. Svarbiausia pralaukti tą laiką... Ačiū. aciuks.gif

Sveta 4u.gif , tikrai negaliu pažadėti dėl susitikimo, nes nenoriu nuvilti. Nežinau, kokia bus savijauta... Bet širdį paglostė Jūsų žodžiai. smile.gif Nesuprantu, jei taip nepataiko Jums į veną, tai kaip visus cheminius vaistukus sulašino? g.gif Ar tepat po to kuom rankeles, kad neužmėlinuotų? Ramaus Jums vyro sulaukimo , ir kad tai laiku įvyktų. 4u.gif Ir , aišku, sveikatėlės...

Babania 4u.gif - liūdesėli mūsų... Pačiai skaudu, o kitiems randat paguodos žodžių... wub.gif
Gal galiu pamokėlę Jums tokią duoti? Tik neįsižeiskit... blush2.gif Tikriausiai skaitėt knygą "Jūsų pasąmonės galia"? Tikriausiai vis tiek kai kuo tikite ? Gal pabandykit keisti savo buvimą ir liūdnas mintis? Jei minčių neįmanoma keisti ir sunku, gal tiesiog vaizdais ??? Pradėti kad ir nuo avataro pakeitimo. Iš ryto pabudus veidrodyje sau pasisakyti - šiandien bus gera diena man , o einant miegoti pasisakyti - miegosiu būtinai rami, graži ir sveika. Banalybė - pasakysite, bet tai tikrai nieko nekainuoja. O daug kartų kartojant gali įgauti ir pavidalą. smile.gif Kai mamytė susirgo susigalvojau tokią savo maldelę, ją užsirašiau. Niekaip neišeidavo jos atsiminti, atrodė, kad beviltiškas reikalas. Ją kartodavau tik pabudus ryte, einant miegoti, laisvą atokvėpio minutėlę. Per pora metų mano maldelė išaugo į ilgą maldą. Ir ji skirta tik mano mamytei. Na, nežinau, kaip visa tai įvardinti - ji padeda . Ne tik mamytei, bet ir man - pačiomis sunkaisiomis akimirkomis ir kai viskas yra gerai - tai jau įprotis prie visų Tėve mūsų ir Sveika Marija. Na, yra kažkas. Tik tam reikia laiko. kantrybės ir pati nepajusite kaip viskas jau pasikeitę.
Dar - galite kasdien nusipiešti save - būtinai besišypsančią. Nesvarbu, kad nemokate piešti, tai tik Jums skirta. Ant popieriaus skautelės, ant laikraščio kampučio, ant servetėlės, net košės lėkštėje šaukšteliu išvedžioti šypseną...
O po to skaniai suvalgyti... tongue.gif Tiesiog pabandykit PRADĖTI keisti save .
LINKIU JUMS RAMIOS ŠIRDUTĖS, IR SVEIKATĖLĖS, IR PAMATYTI SAVE BESIŠYPSANČIĄ IR LAIMINGĄ. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 10 birželio 2009 - 10:34

Babania
mūsų ligai liūdesys neišvengiamas, bet jei jis tampa kasdienybe, tai jau negerai.
Jau reikia pasitarti su psichologu ar psichiatru.
Depresija tai ne išmislas, sergant depresija nesigamina serotoninas.
"Serotoninas – biologiškai aktyvi medžiaga, hormonas, monoamininis neuromediatorius, sintetinamas smegenyse.
Centrinėje nervų sistemoje (CNS), serotoninas atlieka svarbų vaidmenį reguliuojant psichinius procesus: nuotaiką, miegą, seksualumą, apetitą ir t.t. ... Manoma, kad su serotonino koncentracijos organizme pokyčiai susijusios įvairios ligos, tokios kaip depresija, migrena, nemiga, šizofrenija, nerimo sutrikimai"
Kiek girdėjau serotonino trūkumas sukelia neuronų nykimą, kurie žinia neatsistato.

O prie gydymosi Rasu lankos patarimai labai geri.


Rasu lanka,Ragnez gero jums tyrimo.Pagal mano metodiką , kuo daugiau bijau , tuo geriau gaumasi.Kaip matau jūs abi labai bijote, reiškia viskas bus gerai.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 06 10, 14:09)
Rasu lanka,Ragnez gero jums tyrimo.Pagal mano metodiką , kuo daugiau bijau , tuo geriau gaumasi.Kaip matau jūs abi labai bijote, reiškia viskas bus gerai.
user posted image

Ačiū, ačiū... biggrin.gif Jūsų metodika nebloga. Puikiai apibūdinot. Nebūčiau sugalvojusi. Ne kartą ir mano išbandyta... lotuliukas.gif Tik šitaip paskutiniu metu bemoku. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 10 birželio 2009 - 17:35
Aciu visoms 4u.gif neskaiciau tos knygos,atrodo tiki tiki ir lyg jau viskas kaip ir geryn geryn ...tik ateina kazkas ir tekst....ir sudauzo ta ka buvai pritikejes...ir viena karta antra o kiek dar gali ju buti...tarsi uztveria kad tvora tankiai supinta kad ne joks tikejimo gabaliukas nepralenda...
isskydau...arba pilnatis veika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babania: 10 birželio 2009 - 19:30
QUOTE(babania @ 2009 06 10, 21:27)
Aciu visoms 4u.gif  neskaiciau tos knygos,atrodo tiki tiki ir lyg jau viskas kaip ir geryn geryn ...tik ateina kazkas ir tekst....ir sudauzo ta ka buvai pritikejes...ir viena karta antra o kiek dar gali ju buti...tarsi uztveria kad tvora tankiai supinta kad ne joks tikejimo gabaliukas nepralenda...
isskydau...arba pilnatis veika

O, kaip Jūs jau pasikeitėt... 4u.gif Tai jau šis tas. O dar švelniai stumptelėsiu - marš į parduotuvę arba biblioteką , o gal kas iš pažįstamų ją turi. JOSEPH MURPHY "JŪSŲ paSĄMONĖS GALIA". Gali būti, kad ji Jūsų "...tekšt...ir sudaužo..." ištirpdys. Ten ir apie tokius dalykus parašyta.
Atsakyti
Babania, o gal ir nereikia tempt savęs prie to pozityvumo. Gal kaip tik reikia nespausti per jėgą, būti tuo, kuo šiuo metu norisi būti. Liūdna? Ir liūdėk. Linksmiau? Tada ieškok ko linksmesnio. Kai man liūdna, tada mano ir knygos, ir muzika, ir filmai lūdni. Man kažkaip geriau. Arba kai negera - man nesinori eit į jokius pobūvius, linksmybes, nes, pastebėjau, pabuvojus tokiose vietose, kur visi "gražūs ir laimingi" kapanojuos iš depresinės būsenos kelias dienas. Nežinau, gal tai neteisinga, bet elgiuosi taip, kaip širdis sako. O džiaugsmą rankiojuos iš mažų kasdieninių dalykėlių. heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 10 birželio 2009 - 20:37
Labą vakarą, Pinacea, 4u.gif smile.gif
skubu pakalbint, kol nepabėgot. Kaip Jums sekasi, kuo gyvnat, kokie orai Vokietojoje, Jūs dar ten?
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 06 10, 12:32)
Sveta  4u.gif , tikrai negaliu pažadėti dėl susitikimo, nes nenoriu nuvilti. Nežinau, kokia bus savijauta... Bet širdį paglostė Jūsų žodžiai.  smile.gif  Nesuprantu, jei taip nepataiko Jums į veną, tai kaip visus cheminius vaistukus sulašino?  g.gif  Ar tepat po to kuom rankeles, kad neužmėlinuotų? Ramaus Jums vyro sulaukimo , ir kad tai laiku įvyktų.  4u.gif  Ir , aišku, sveikatėlės...

Aciu uz palinkejimus 4u.gif Aj man su kateterio statymu visada tragiskai buvo doh.gif Nuo pirmos chemijos norejo jau centrini kateteri statyti,bet man baisu buvo,visada pries statant kateteri laikiau apie pusvalandi doh.gif rankas po karstu vandieniu kriaukleje,kad "isbrinktu vienos",tik po to sesele dure,is pirmo karto tai niekada nepataikydavo o ir state visada i tokias vietas doh.gif vos ne tarp pirstu,labai nepatogiai buvo nei praustis su ta ranka negalejau,nei ka daryti.Ir i koja leido viena karta vaistus (ne chemija),tepiau su heparinu visada ,bet kazkaip nejutau jokio poveikio.O dabar tai isvis tu vienu nera,galvojau atsistatys bet kolkas dar nelabai.

babania tikiu kad bus ir tavo gatveje svente,cia tau user posted image
Atsakyti