Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Savas verslas II
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Darbas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
arana81
Plepam toliau, sena tema cia smile.gif

Planuojancioms steigti savo versla naudinga informacija is VMI:
VMI informacija pradedantiems verslą

Cia galima pasiziureti informacija apie verslo partnerius:
Juridiniu asmenu registras

Patarimai pradedantiems versla:
Kaip pradeti versla
gattigo
ka pasiulytumet turint mezai pradiniu lesu?..bet daug laisvo laiko?
arana81
QUOTE(gattigo @ 2009 04 23, 23:46)
ka pasiulytumet turint mezai pradiniu lesu?..bet daug laisvo laiko?
*

Paslaugu sektoriuje reikia salyginai nedideliu investiciju verslo pradziai lyginant su gamyba arba prekyba. Pats paslaugu sektoriaus spektras labai platus ir priklauso zmogaus, geriausia rinktis jums artima sriti smile.gif
fuksė
O as gal ir ne i tema, bet noriu igarsinti savo svajone - noreciau tureti savo devetu drabuziu parde. biggrin.gif
Kaip Jums sekasi prekiauti devetais rubeliais? blush2.gif
arana81
QUOTE(fuksė @ 2009 04 28, 07:57)
O as gal ir ne i tema, bet noriu igarsinti savo svajone - noreciau tureti savo devetu drabuziu parde. biggrin.gif
Kaip Jums sekasi prekiauti devetais rubeliais? blush2.gif
*

kaimyne prekiavo devetais rubeliais, bet pries naujus metus liovesi - labai stipriai krito pardavimai smile.gif neisgelbejo nei tiekejai is kuriu pirko daugiau nei desimt metu, nei nuosavos patalpos - paskutine siunta jau labai sunkiai ispardave. Gal tai labiau nuo vietos priklauso - vienaip prekiaujama didmiestyje, kitaip mazame miestelyje smile.gif
tik svajoji ar jau emeisi veiksmu? As zengiu pirmuosius realius zingsnelius su savo verslo ideja smile.gif
fuksė
QUOTE(arana81 @ 2009 04 29, 16:40)
kaimyne prekiavo devetais rubeliais, bet pries naujus metus liovesi - labai stipriai krito pardavimai smile.gif neisgelbejo nei tiekejai is kuriu pirko daugiau nei desimt metu, nei nuosavos patalpos - paskutine siunta jau labai sunkiai ispardave. Gal tai labiau nuo vietos priklauso - vienaip prekiaujama didmiestyje, kitaip mazame miestelyje smile.gif
tik svajoji ar jau emeisi veiksmu? As zengiu pirmuosius realius zingsnelius su savo verslo ideja smile.gif
*

Saunuole gi tu. 4u.gif
As tai tik svajoju. verysad.gif
NZN, ar kada pajudesiu is tasko. Dabar tikrai be sansu: mokslai, darbai, seima. Neaprebsiu - teks rinktis, todel nukentetu mokslai, kuriuos tektu mesti. Tad gal kada nors..... g.gif
Student3
Ech, as irgi noreciau pradeti kazka savo,nes ziuriu kad susirasti darba siuo metu labai sunku unsure.gif
qwee
sveikutes smile.gif

As irgi uz nuosava versla ax.gif deja, dar tik svajoju...
Nuo visisku fantaziju iki realiu dalyku...

Dbr susigalvojau toki mini versliuka (greiciau papildomos pajamos) ir reiketu patarimu.

Domejausi verslo liudiju, bet, tokiai veiklai jis yra gana brangus (planuojamos pajamos kol kas yra minimalios). Taciau, jeigu jau yra isteigta UAB, kuri verciasi prekyba bei paslaugom, ar imanoma butu savo veilkla priskirti prie sios imones, ar reikalingi kazkokie papildomi dokumentai, pakeitimai? O gal nieko nereikia daryti blush2.gif ?

sakykim paslaugas teikiancios imones pastate yra papildomu patalpu, kuriose noreciau atsidaryti savo kabinetuka ir teikti atitinkamas paslaugas (ne visada, tik esant saviems klientams arba sutartu laiku).

Taigi, ar man reikia kazka apmokestinti, verslo liudijimo ar kokiu dokumentu, mokesciu.

Padekit, jei kas nors zinot smile.gif
arana81
QUOTE(qwee @ 2009 05 06, 12:44)
sveikutes  smile.gif

As irgi uz nuosava versla  ax.gif  deja, dar tik svajoju...
Nuo visisku fantaziju iki realiu dalyku...

Dbr susigalvojau toki mini versliuka (greiciau papildomos pajamos) ir reiketu patarimu.

Domejausi verslo liudiju, bet, tokiai veiklai jis yra gana brangus (planuojamos pajamos kol kas yra minimalios). Taciau, jeigu jau yra isteigta UAB, kuri verciasi prekyba bei paslaugom, ar imanoma butu savo veilkla priskirti prie sios imones, ar reikalingi kazkokie papildomi dokumentai, pakeitimai? O gal nieko nereikia daryti  blush2.gif ?
sakykim paslaugas teikiancios imones pastate yra papildomu patalpu, kuriose noreciau atsidaryti savo kabinetuka ir teikti atitinkamas paslaugas (ne visada, tik esant saviems klientams arba sutartu laiku).
Taigi, ar man reikia kazka apmokestinti, verslo liudijimo ar kokiu dokumentu, mokesciu.
Padekit, jei kas nors zinot smile.gif
*

dokumentus patarciau susitvarkyti, nes baudos uz nelegalia ekonomine veikla nemazos. Jusu atveju yra du variantai - arba verslo liudijimas (individuali veikla), arba jei jis Jums per brangus, tarkites su UAB, kad jus idarbintu 0,1 ar 0,25 etato su minimaliu atlyginimu, tai ka uzdirbsite atskaicius UAB patirtas jusu darbo vietos islaidas, pagal darbo sutarti UAB gales ismoketi kaip priedus. Abu variantai galimi ir legalus. UAB gales nubausti nebent uz netvarkinga darbo laiko apskaita, nes tabelius darysite ne pagal realiai dirbta laika, o kad tilptumete i etato daliai numatytas valandas smile.gif
qwee
QUOTE(arana81 @ 2009 05 06, 19:29)
dokumentus patarciau susitvarkyti, nes baudos uz nelegalia ekonomine veikla nemazos. Jusu atveju yra du variantai - arba verslo liudijimas (individuali veikla), arba jei jis Jums per brangus, tarkites su UAB, kad jus idarbintu 0,1 ar 0,25 etato su minimaliu atlyginimu, tai ka uzdirbsite atskaicius UAB patirtas jusu darbo vietos islaidas, pagal darbo sutarti UAB gales ismoketi kaip priedus. Abu variantai galimi ir legalus. UAB gales nubausti nebent uz netvarkinga darbo laiko apskaita, nes tabelius darysite ne pagal realiai dirbta laika, o kad tilptumete i etato daliai numatytas valandas smile.gif
*

o jeigu as jau esu idarbinta toje uab? tik salia jos teikiamu paslaugu, galvoju save prijungti? aisku, direktorius suzinojes mano minty, gali likti nepatenkintas arba ja nusikopijuoti ir lengviau perimti ideja ant saves, nes jam ta padaryti butu visai paprasta g.gif
arana81
QUOTE(qwee @ 2009 05 06, 20:43)
o jeigu as jau esu idarbinta toje uab? tik salia jos teikiamu paslaugu, galvoju save prijungti? aisku, direktorius suzinojes mano minty, gali likti nepatenkintas arba ja nusikopijuoti ir lengviau perimti ideja ant saves, nes jam ta padaryti butu visai paprasta g.gif
*

Jusu direktoriaus vietoje ideja tikrai "nuknisciau", nes laikai sunkus, papildomos pajamos imonei tik i gera smile.gif
Su imone jus jau sieja darbo santykiai, tad jei santykiai su direktoriumi ypac geri, isvengiate daugybes problemu. Bet jei taip nera, ieskokite galimybes papildomai dirbti savarankiskai arba firmos, kurios veikla panasi ar artima - tada jusu verslo ideja bus salyginai saugi (jei ir tos firmos vadovas nebus suinteresuotas ja pasinaudoti) smile.gif
daugiau patarti nezinant situacijos konkreciai, sudetinga smile.gif
qwee
QUOTE(arana81 @ 2009 05 07, 09:07)
Jusu direktoriaus vietoje ideja tikrai "nuknisciau", nes laikai sunkus, papildomos pajamos imonei tik i gera smile.gif
Su imone jus jau sieja darbo santykiai, tad jei santykiai su direktoriumi ypac geri, isvengiate daugybes problemu. Bet jei taip nera, ieskokite galimybes papildomai dirbti savarankiskai arba firmos, kurios veikla panasi ar artima - tada jusu verslo ideja bus salyginai saugi (jei ir tos firmos vadovas nebus suinteresuotas ja pasinaudoti) smile.gif
daugiau patarti nezinant situacijos konkreciai, sudetinga smile.gif
*

na va, galiu pasakyt kad taip ir buvo beveik ) pasakiau direktoriui, tai jis sako aha, as ir apie tai siek tiek galvojau.. na bet gal pakalbesim smile.gif tuo ir pasibaige... dar neprarandu vilties ka nors sugalvoti g.gif
bukasacka
SVEIKOS 4u.gif jau pora metu vis kirba mintis apie geliu versla g.gif vazoneliauose ir netik...girdejau kad tai lb rizikingas verslas,daug investiciju reikia,o ir pelnas nedidelis...ka apie tai manote?
qwee
QUOTE(bukasacka @ 2009 05 19, 16:31)
SVEIKOS  4u.gif  jau pora metu vis kirba mintis apie geliu versla  g.gif  vazoneliauose ir netik...girdejau kad tai lb rizikingas verslas,daug investiciju reikia,o ir pelnas nedidelis...ka apie tai manote?
*

pazystami dbr kaip tik si versla pereme ant saves. Sake, kad i diena reikia suprekiauti 250 lt, kas lieka - jau pliusas. Man pasirode daugoka is geliu suprekiauti tiek kad dar liktu g.gif
o del rizikos, manau reikia rasti strategiskai gera vieta siai prekybai, tada jau bandyt smile.gif visur ko gero yra rizikos seis laikais smile.gif
mylima2007
o aš kažkaip galvoju apie internetinę parduotuvę.
man toks kvailas klausimas iškilo. Tai, ką tu parduodi, turi turėt dokumentus įsigijimo, ar ne?
na kad nebūtų vogta ir pan..
o jūs man pasakykit, tos bobutės, kur turguj dirba, pvz prekiauja kojinėm ant lauko, ar jos turi kokius dokumentus prekių gavimo?
jei neturi, gal nereikia? o jei nereikia, tai kam reikia o kam ne?

p.s. tik labai nesijuokit, man tiesiog įdomu smile.gif
Marija5
Bobutės dažniausiai ir neturi. Dėl to jas dažnau sulaiko polcija.
Bet jeigu jau planuojate verslą, reikia viska tinkamai padaryti, kad po to nereikėtu baudų mokėti. mirksiukas.gif
Hopeidea
QUOTE(mylima2007 @ 2009 05 20, 11:28)
o aš kažkaip galvoju apie internetinę parduotuvę.
man toks kvailas klausimas iškilo. Tai, ką tu parduodi, turi turėt dokumentus įsigijimo, ar ne?
na kad nebūtų vogta ir pan..
o jūs man pasakykit, tos bobutės, kur turguj dirba, pvz prekiauja kojinėm ant lauko, ar jos turi kokius dokumentus prekių gavimo?
jei neturi, gal nereikia? o jei nereikia, tai kam reikia o kam ne?

p.s. tik labai nesijuokit, man tiesiog įdomu smile.gif
*

Tikrai reikia tureti drinks_cheers.gif internetine parduotuve- kaip ir paprasta, "reali"- tokia pati buchalterija ir popierizmas doh.gif Ir tos bobutes privalo tureti, tik nezinau ar turi biggrin.gif
mylima2007
tiesiog kažkaip susimasčiau.. taigi pvz gariūnuose.. kiek bobulyčių.. kiek "štukų". kažin ar turi popieriukus, nesu mačius niekada išrašinėjant kažkokių sąskaitų.. tai kodėl jų neuždaro, jaučiu kiekvienas neturi tų popierių...
Hopeidea
QUOTE(mylima2007 @ 2009 05 20, 18:14)
tiesiog kažkaip susimasčiau.. taigi pvz gariūnuose.. kiek bobulyčių.. kiek "štukų". kažin ar turi popieriukus, nesu mačius niekada išrašinėjant kažkokių sąskaitų.. tai kodėl jų neuždaro, jaučiu kiekvienas neturi tų popierių...
*

Jeigu dirbi su patentu( verslo liudijimu) tai jokiu popierių pirkėjui neprivalai išrašinėti, nebet jis paprašo 4u.gif Todėl realiai įmanoma sužinoti ar tos bobulytės turi dokus tik paprašius išrašyti kvituką , nes į jį rašosi patento Nr. o ir nusipirkti jų vmi galima tik turint patentą mirksiukas.gif
mylima2007
QUOTE(Hopeidea @ 2009 05 20, 22:05)
Jeigu dirbi su patentu( verslo liudijimu) tai jokiu popierių pirkėjui neprivalai išrašinėti, nebet jis paprašo 4u.gif Todėl realiai įmanoma sužinoti ar tos bobulytės turi dokus tik paprašius išrašyti kvituką , nes į jį rašosi patento Nr. o ir nusipirkti jų vmi galima tik turint patentą  mirksiukas.gif
*

ne ne.. mane domina ne tai, ar bobutės patentus turi..
mane domina ar bobutės turi popieriukus prekių, iš kur jas gavo.
Hopeidea
QUOTE(mylima2007 @ 2009 05 20, 22:35)
ne ne.. mane domina ne tai, ar bobutės patentus turi..
mane domina ar bobutės turi popieriukus prekių, iš kur jas gavo.
*

Vat čia tai sunkus klausimas biggrin.gif sakyčiau dalis turi,o dalis ne.. cool.gif
mylima2007
QUOTE(Hopeidea @ 2009 05 20, 22:42)
Vat čia tai sunkus klausimas biggrin.gif sakyčiau dalis turi,o dalis ne.. cool.gif
*

o aš manau kad 90 proc neturi. Pati atsimenu kai vaziuodavau anksti ryte ir atedavo pirkt pvz 100 kojinių, 100 triūsikų. Popierių jokių neišrašo, kad pirkai.

Tai ir įdomu, gal ir nereikia?
o jei reikia, tai ko snaudžia VMI? sunkmečiu įplaukos gi reikalingos..
**Deiva**
Sveikutes
as atsidariau e-parduotuvele nuo vasaros, ir keli menesiai parduotuvyte.Idomu butu cia su jumis pabendrauti, pasidalinti info 4u.gif
Sunkus dabar laikas, reikia daug suktis, kad palaikyt versla.Kol kas dziaugiuosi, ka dji islaikau, o apie pelna (sau lituka) dar tik svajoju ax.gif
reikejo man pasirinkt pardaveja, tai kol rinkausi doh.gif dieve dieve, kaip zmones naiviai masto, kiek renkasi.Toks jausmas , ka dne jie man dirbs, o as jiems turiu sukurti rojaus salygas uzsidirbti (garantuotai kiek, ir mazai laiko ka dreiktu dirbti... biggrin.gif ) O kai pradedi klausineti ka kiek moka, per kiek laiko kiek produkto padarytu ir pan. - 0 Kol kas padariau isvada, ka dpati stengiuosi aprept kuo daugiau, kam moket kazkam uz sedejima ir svaiciojima.Na cia tik laselis pamastymui apie samdomus darbuotojus.
Dar labai skiriais verslo sekme nuo regiono.Matau kiek daug geru ideju ir prekiu nepasiteisino mano miestelyje...kaimas yra kaimas su savo mentalitetu rolleyes.gif jei vilniuj is tos prekes isgyvena parduotuve, tai miestelyje per savaite gali parduoti du vienetus doh.gif plius dar viena pazistamai su didziausiais pasakojimais ir isiulymais.
Na o siaip visas noriu paskatinti savo idejas igyvendinti ir kurti versla.Isbandysit save.Vienos suprasit kad ne jums, o kitos gal labai dziaugsites ta zingsni zengusios.Man pvz. yra idomu-tas ejimas plona virve, viena diena atrodo duobe, kita diena randi gerus sprendimus...zodziu butu idomu toliau kad temele gyvuotu thumbup.gif
Mis Sraigė
QUOTE(valpurgija @ 2009 05 21, 07:48)
Sveikutes
as atsidariau e-parduotuvele nuo vasaros, ir keli menesiai parduotuvyte.Idomu butu cia su jumis pabendrauti, pasidalinti info  4u.gif
*

o jei ne paslaptis, ką parduodat ax.gif
Hopeidea
QUOTE(mylima2007 @ 2009 05 20, 22:49)
o aš manau kad 90 proc neturi. Pati atsimenu kai vaziuodavau anksti ryte ir atedavo pirkt pvz 100 kojinių, 100 triūsikų. Popierių jokių neišrašo, kad pirkai.

Tai ir įdomu, gal ir nereikia?
o jei reikia, tai ko snaudžia VMI? sunkmečiu įplaukos gi reikalingos..
*

Jei jos turi verslo liudijimą, tai išrašyt privalo, tik jei paprašai 4u.gif Kitą syki paprašykit būtinai drinks_cheers.gif vat jei atsisakys, tai tada viskas aišku..
vmi tikrai nesnaudzia...bet jau pas mus tai purto turgų cool.gif

SAULYTE5
Sveikos
Noriu truputi pasikonsultuot. Labai noreciau atsidaryt sukneliu nuomos salona. Gyvenu gan nedideliam miesteli,bet netoli yra didesnis miestas. Meginu skaiciuot. Kaip jus manot ar pasiteisintu?Siaip tokio salono tame miestelyje nera. Ir dar mastau kiek mazdaug reiktu turet sukneliu,kad pradet? Buciau l. dekinga uz jusu nuomones
mylima2007
niu žinok.. aš manau, kad nepasiteisintų.. nebent savo patalpas turi, žmonių nesamdai.. gal..na jei itin mažos sąnaudos...

db daugelis apriboja savo išlaidas, o suknelių nuoma - prabangos dalykas..

iš kitos pusės, kaip vienas žmogus mane konsultavo, pirmiausia reikia atsakyti, ar tavo teikiamos paslaugos/prekės bus reikalingos kažkam, ir kuo Tu būsi išskirtinė?

Ar tai bus prabangios suknelės, ar bus paprastos? Ar storoms, ar kūdoms?
Vestuvinės, ar tiesiog proginės...

Jei vistik nuspręsi rizikuoti, linkiu kuo didžiausios sėkmės smile.gif 4u.gif
drieze
Sveikutes..

as ir rezgu viena verslo ideja.. tik man ir iskilo klausimas..

jei as perku is menininko koki ranku koki dirbini ir ji noriu paskui parduoti.. tai kaip ten su tais dokumentais? (pirkimo ir pardavimo) ? g.gif
Marija5
Pardavėjas jums išrašoįsigyjimo dokumentą. Meninkai dirbu su verslo liudijimais dažniausiai, tai gausite kvitą. Perparduodant prekę jus taip pat išrašote pardavimo dokumetą. Ir tiek. smile.gif
drieze
QUOTE(Marija5 @ 2009 07 27, 21:55)
Pardavėjas jums išrašoįsigyjimo dokumentą. Meninkai dirbu su verslo liudijimais dažniausiai, tai gausite kvitą. Perparduodant prekę jus taip pat išrašote pardavimo dokumetą. Ir tiek.  smile.gif
*

bet jei jie neturi patento, tai as ir negaleciau ju daiktu perparduoti? g.gif
Marija5
QUOTE(drieze @ 2009 07 27, 22:07)
bet jei jie neturi patento, tai as ir negaleciau ju daiktu perparduoti? g.gif

Na matote, jie jums duoda daiktą, jie gauna pajamas, jus perparduodate ir gaunate pajamas. Nuo pajamų reikia mokėti mokesčius.
Labai paprasta matematiką.
Įsigijant bet kokį daiktą, jus turite turėti įsigyjimo dokumentus. smile.gif Kaip jus jį perparduosite?
drieze
QUOTE(Marija5 @ 2009 07 27, 22:21)
Na matote, jie jums duoda daiktą, jie gauna pajamas, jus perparduodate ir gaunate pajamas. Nuo pajamų reikia mokėti mokesčius.
Labai paprasta matematiką.
Įsigijant bet kokį daiktą, jus turite turėti įsigyjimo dokumentus.  smile.gif Kaip jus jį perparduosite?
*

viskas aisku, dekui uz info ax.gif dabar bent turiu kazkokia informacijos pradzia smile.gif
gabe000
Planuoju savarankiškas keliones www.travelplan.lt

Vystau tinklinės rinkodaros tinklą. Nemokama e-knyga kaip tokiu būdu uždirbti http://www.namuverslas.lt/nemokama-e-knyga...-vystyti-versla
spider-woman
Sveikos

Gal galite pakonsultuot? Kaip kuriant UAB 2 steigejams pasidalint akcijas? Kaip geriau ir kodel 50 ant 50, ar 51 ant 49? Dilema g.gif
gabe000
geriau imk 51. su 50 gali tekti kada nos ragais susiremti ir nė iš vietos smile.gif
Marija5
QUOTE(spider-woman @ 2009 08 15, 13:15)
Gal galite pakonsultuot? Kaip kuriant UAB 2 steigejams pasidalint akcijas? Kaip geriau ir kodel 50 ant 50, ar 51 ant 49? Dilema  g.gif

Aišku geriau 51*49. Bet ar norės kitas steigėjas turėti mažiau? g.gif
Marija5
Vis tik geriau steigti vienam mirksiukas.gif
Karina123
noriu užsiimti dėvėtų drabužių pardavimų. gal žinote kur galima gauti dėvėtų drabužėlių pirkti iš Anglijos, Amerikos(rušiuotų, vaikiškų)
Juliusss
Labas vakaras. Galbūt turėdamos namie laisvo laiko kada pagalvojote apie namų verslą? Pardavinėti vaikiškus rūbelius, rankdarbius ar pan. ir taip prisidėti papildomų pajamų? įdomus pasiūlymas - www.ishops.lt . Štai demonstracinė parduotuvės versija - taip gali atrodyti Jūsų parduotuvė: http://bandymas.ishops.lt

Realiai galvojant tai manau protingas sprendimas, nes jums nereikės sukti galvos dėl techninių parduotuvės dalykų, jos patalpinti serveryje ir pan. Tiesiog mėgautis prekyba, konsultuoti pirkėjus, reklamuoti parduotuvę ir priimti užsakymus. O kaina tik 55 Lt/mėn - daugiau išleidžiame parduotuvėje maisto apsipirkimui wink.gif

Galite drąsiai klausti manęs, išsamiau pristatyti kas tai per daigtas ir pan smile.gif

info@ishops.lt arba 863747917
as-berry
QUOTE(spider-woman @ 2009 08 15, 14:15)
Sveikos

Gal galite pakonsultuot? Kaip kuriant UAB 2 steigejams pasidalint akcijas? Kaip geriau ir kodel 50 ant 50, ar 51 ant 49? Dilema  g.gif
*

jeigu kitas steigejas sutinka tureti 49, tai as tik uz tai, kad tu turetum 51 thumbup.gif
Moteris
Sveikos,
mes su dviem partnerem steigiam imone. Norim pasidaryti viska kuo pigiau (t.y. nemoketi imonei uz dokumentu paruosima). Uzstrigome ties istatais - kazkaip niekur nerandu sablono. Notaras po to juos pakoreguos, bet reikia nuo kazko atsisispirti.
Buciau dekinga, jei kas nors pagelbetu, arba bent nukreiptu tinkama linkme, kur ieskoti smile.gif

Dekinga ir sekmes visoms verslininkems smile.gif
Marija5
www.tax.lt yra daugybė šablonų, dėja jie visi pasenę. Negi jus galvojate, kad notaras juos nemokamai pakoreguos? Na nebent pažįstamas yra. g.gif

Iš tiesų geriau sumokėti, bus mažiau galvos skausmo. Už jus visur nueis, viską sutvarkys. mirksiukas.gif

O steigimo sutartį jau sudarėte?
Moteris
QUOTE(Marija5 @ 2009 09 14, 21:34)
www.tax.lt yra daugybė šablonų, dėja jie visi pasenę. Negi jus galvojate, kad notaras juos nemokamai pakoreguos? Na nebent pažįstamas yra.  g.gif

Iš tiesų geriau sumokėti, bus mažiau galvos skausmo. Už jus visur nueis, viską sutvarkys.  mirksiukas.gif

O steigimo sutartį jau sudarėte?
*

Ačiū už atsakymą. Steigimo sutartis jau nusiųsta notaro peržiūrai. Tas ir yra, kad mokėti reikės tik už notaro paslaugas (apie 600Lt), jei jie nuo nulio ruoštų dokumentus - tuomet +250 Lt. Jei viską darysim patys, jie tik tvirtins, mokėti papildomai prie 600 Lt. nereikės (bent jau taip sakė smile.gif
Šiaip iš pradžių viskas atrodė baisiai painu, bet kai pradėjau labiau domėtis ir klausinėtis, supratau, kad nieko sudėtingo nėra, tik daugiau pačiam palakstyti reikia. Net keletas pažįstamų patarė viską darytis pačioms (patys įsteigę ne po vieną įmonę, tai sako - juokų darbas smile.gif
Na, pažiūrėsiu. Gal po to pati galėsiu konsultuoti ir padėti kitiems wink.gif
Marija5
Na taip iš tiesų nieko sunkaus nėra. Reikia tik kantrybės.
Aš pati dirbu su steigimais, patarimais galiu padėti, bet dokumentų, kaip suprantate, nemokamai nedalinu. mirksiukas.gif
Moteris
QUOTE(Marija5 @ 2009 09 14, 22:10)
Na taip iš tiesų nieko sunkaus nėra. Reikia tik kantrybės.
Aš pati dirbu su steigimais, patarimais galiu padėti, bet dokumentų, kaip suprantate, nemokamai nedalinu.  mirksiukas.gif
*

Aišku smile.gif Tai savaime suprantama. Patarimai - irgi aukso vertės dalykas smile.gif

Dabar sprendžiu dilemą, ką daryti su buhaltere - ieškoti ko nors, kas galėtų kažkiek etato dirbti, ar imti buhalterinės apskaitos įmonę. Kaip ir linksta širdis link įmonės, bet net neįsivaizduoju, kokiais kriterijais pasirinkti patikimą ir nebrangią, žinoma wink.gif
Marija5
Pati dirbu buh. apskaitos įmonėje.
Labai iš tiesų priklauso nuo veiklos. Ar reikia jūsų veiklai buhalterio vietoje ar galėsite problemas išspręsti telefonu arba atvykus į tos įmonės biurą.
Kriterijai, siūlau įdėmiai paskaityti sutartį, kad nebūtų povandeninių akmenukų (jeigu norėsite galėsiu ateityje peržiūrėti sutartėlę, teko pačiai ne mažai pamatyti ir savo įmonei ruošiau).
Kodėl geriau įmonė, be abėjo mažiau sąnaudų, nereikės mokėti jokių mokesčių susijusių su darbo santykiai, pirkti buh. apskaitos programos, kompiuterio (vnž. kurti papildomos darbo vietos), jokių seminarų, literatūros ir pan. ATSAKOMYBĖ, kas yra labai svarbu, neša buh. apskaitos įmonė už savo darbą, už buhalterį vietoje - įmonės vadovas.
Moteris
QUOTE(Marija5 @ 2009 09 14, 22:25)
Pati dirbu buh. apskaitos įmonėje.
Labai iš tiesų priklauso nuo veiklos. Ar reikia jūsų veiklai buhalterio vietoje ar galėsite problemas išspręsti telefonu arba atvykus į tos įmonės biurą.
Kriterijai, siūlau įdėmiai paskaityti sutartį, kad nebūtų povandeninių akmenukų (jeigu norėsite galėsiu ateityje peržiūrėti sutartėlę, teko pačiai ne mažai pamatyti ir savo įmonei ruošiau).
Kodėl geriau įmonė, be abėjo mažiau sąnaudų, nereikės mokėti jokių mokesčių susijusių su darbo santykiai, pirkti buh. apskaitos programos, kompiuterio (vnž. kurti papildomos darbo vietos), jokių seminarų, literatūros ir pan. ATSAKOMYBĖ, kas yra labai svarbu, neša buh. apskaitos įmonė už savo darbą, už buhalterį vietoje - įmonės vadovas.
*

O gal gali i az parasyti, kokia imone ir kiek pradziai kainuoja menesiui (nuo kiek prasideda)
Subjektyvi
Vienu metu samdžiau iš įmonės, tai vienintelis privalumas - pigu. Bet tai, kad ten dirbančios merginos neneša jokios atsakomybės už savo blogą darbą, supainiotus kodus ar kt. kliurkas - faktas. Dėl blogai atlikto darbo turėjau mokėti baudas, kaip įm. vadovė, o buh. firma atsisakė padengti nuostolius, nors jie atsirado dėl jų darbuotojos kaltės. Todėl siūlau gerai pagalvoti ir pasirinkti patikimą buh. įmonę. arba samdyti gal pusę etato konkretų žmogų.
Moteris
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 15, 09:07)
Vienu metu samdžiau iš įmonės, tai vienintelis privalumas - pigu. Bet tai, kad ten dirbančios merginos neneša jokios atsakomybės už savo blogą darbą, supainiotus kodus ar kt. kliurkas - faktas. Dėl blogai atlikto darbo turėjau mokėti baudas, kaip įm. vadovė, o buh. firma atsisakė padengti nuostolius, nors jie atsirado dėl jų darbuotojos kaltės. Todėl siūlau gerai pagalvoti ir pasirinkti patikimą buh. įmonę. arba samdyti gal pusę etato konkretų žmogų.
*

Baisiausia, kad ir samdydama konkretų žmogų, negali nieko pasakyti apie jo kompetenciją. Jo juk nepatikrinsi doh.gif Esu dirbusi ir su įmone, ir su žmogumi. Kol kas su įmone buvo mažiau bėdų. Bet jie buvo brangūs ir kaip pradedantiems, dabar per brangūs...
Marija5
Jau rašiau, kad reikia skaityti sutartį. mirksiukas.gif Pas mus aiškiai parašyta, kad mes atsakome už savo klaidas.

QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 15, 10:07)

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.