Įkraunama...
Įkraunama...

Savas verslas II

QUOTE(Dorifore @ 2010 06 02, 18:21)
va, panaršykit, paskaitykit smile.gif http://www.hostpartn...uve?layout=blog
o mokesčiai vistiek kažkokie yra. nelabai čia mano sritis, geriau patarkit, aks išmano, nes man pačiai aktualu  biggrin.gif  galvoju, ar nuomotis, ar kurtis savo.



Sveikos, netyčia užklydau į šią temą ir pamačiau, kad kalbate apie hostpartner.lt.
Aš pati pas juos turiu užsisakiusi parduotuvę jau seniai ir esu labai patenkinta. Jokiu paslėptų mokesčių nėra. Ten užsisakant reika minimum sumokėti nuoma už pusę metų, į tą kainą yra įtrauktas domeno nupirkimas bei teikiamos konsultacijos.

beje mano el. parduotuves adresas rankdarbiai.mylimi.lt
Atsakyti
QUOTE(elishka @ 2010 06 02, 20:28)
Sveikos, netyčia užklydau į šią temą ir pamačiau, kad kalbate apie hostpartner.lt.
Aš pati pas juos turiu užsisakiusi parduotuvę jau seniai ir esu labai patenkinta. Jokiu paslėptų mokesčių nėra. Ten užsisakant reika minimum sumokėti nuoma už pusę metų, į tą kainą yra įtrauktas domeno nupirkimas bei teikiamos konsultacijos.

beje mano el. parduotuves adresas rankdarbiai.mylimi.lt

Ačiū už atsakymą 4u.gif Tiesiog keista buvo, akd tokia kaina jau su PVM. Nes aš pigiausią variantą buvau radusi 33lt +PVM.
O sakykit, ar nesijaučia, kad kažkam kitam vistiek priklauso jūsų parduotuvė? nes aš kai konsultavausi, tai man minėjo tą faktą, kad vos ne jie gali daryti kažkokius sprendimus, įtakoti verslą ir kaip sakoma "ne sava" parduotuvė vistiek yra g.gif
Atsakyti
Na kiek aš apie juos žinau tai, kad jie yra viešoji įstaiga(VšĮ Verslo inovacijų centras) ir jokio PVM netaiko dėl to jie gali pasiūlyti tokia žemą kainą. Beje niekur pigiau neradau. Man kaip pabandymui labai tiko toks variantas, jei norečiau tai galiu iš jų išsipirkti parduotuve ir ji taps mano nuosavybe. Išsiperkant parduotuvę sumoki už 2 ar 3(tiksliai nepamenu seniai klausiau) metus nuomos mokesti ir visam laikui ji tampa tavo nuosavybe. Gali ją talpinti bet kuriam servery ir absoliučiai ka tik nori su ja daryti.
Aš kaip tik galvoju pasikeisti dizainą parduotuvės, tai kreipiausi i juos tai sakė galiu pasirinkti bet kurį iš sarašo ir pakečia nemokamai biggrin.gif o jei norečiau kažko ypatingo, su savo nuotraukom ir pan., tai sakė kažkoks papildomas mokestis būtu.
Atsakyti
Man atodo, kad nuoma yra nuoma, nori nenori permoki už tai. Jei galvoji, kad tavo verslas klestės ilgai, tai už tuos pinigus, kur sumokėsi nuomai, geriau pas kažką užsisakyti ir pasidaryti el.parduotuvę, kuri bus tavo nuosavybė, galų gale, jei reiks, galėsi po to kam nors parduoti. Bent jau aš taip manau, nes kai skaičiavau, tai praktiškiau yra įsigyti savo.
Atsakyti
QUOTE(Blackgate @ 2010 06 03, 12:06)
Man atodo, kad nuoma yra nuoma, nori nenori permoki už tai. Jei galvoji, kad tavo verslas klestės ilgai, tai už tuos pinigus, kur sumokėsi nuomai, geriau pas kažką užsisakyti ir pasidaryti el.parduotuvę, kuri bus tavo nuosavybė, galų gale, jei reiks, galėsi po to kam nors parduoti. Bent jau aš taip manau, nes kai skaičiavau, tai praktiškiau yra įsigyti savo.



Taip, iš vienos pusės yra geriau turėti savo, kas be ko. Bet vistiek tą parduotuvę reiks talpinti kokiame nors serveryje ir už tai mokėti pinigus, o talpinimas taip pat nėra pigus. Taip pat iš karto reiks didelių investicijų pirkimui. O jei nori tik pabandyti ir pažiurėti kaip seksis verslas tada geriau pradėti su minimaliom sanaudom, o ne iš karto sudėti krūvą pinigų ir drebėti kaip čia man seksis ir kada atsipirks. blink.gif g.gif
O čia nuomuodama gauni parduotuvę, su kuria darai ka nori, taip pat gauni konsultacijas, bei pagalbą administruojant parduotuvę (už kurias nereikia mokėti papildomai). Ir visa tai kainuoja 19 Lt/mėn. Ir jei vėliau atsiranda noras gali nusipirkti parduotuvę smile.gif niekas to nedraudžia, nuomuotojui yra pirmenybė suteikiama bigsmile.gif
Atsakyti
Na taip, pabandymui gerai. Ypač, kai iš pradžių nėra finansų, už ką gatavą nusipirkt. O vėliau, jei verslas sekasi, gali užsidirbt ir savo el.parduotuvę įsigyt tokią kokią nori, nes kur nuomą siūlo, tai daugiau šabloniniai variantai.
Atsakyti
Bet kiekvieną šabloną galima prisitaikyti individualiai ir jis tampa visai kitoks, kokio niekur kitur nerasi. Galima kiekvieno šablono spalvas pasikeisti, modulių išdėstymą, šrifta, paveiksliukus. Visa tai padarius parduotuvė tampa unikali.

Kiek žiūrėjau http://www.freeshop.lt/ puslapyje tai pas juos dvigubai brangiau nei http://www.hostpartner.lt/ siūlo thumbup.gif . O paslaugas teikia tai lygiai tokias pat. Kam moketi brangiau, jei galima pasirinkti pigesni variantą????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(elishka @ 2010 06 14, 12:40)
Kiek žiūrėjau http://www.freeshop.lt/ puslapyje tai pas juos dvigubai brangiau nei http://www.hostpartner.lt/ siūlo  thumbup.gif . O paslaugas teikia tai lygiai tokias pat. Kam moketi brangiau, jei galima pasirinkti pigesni variantą?????  g.gif



vargiai ten ta pati kokybe. Paziurejau demo versija administravimo, tai ner ko lyginti su freeshop sistema. Bent jau man.
Atsakyti
Laba, gal galite patarti? Norime issinuomoti maza kampeli is Norfos, ju prekybos centre. Ar reikalingas verslo liudijimas, o gal uztenka patento? Uzsiimtume prekyba. Esame visiskai zali smile.gif Aciu.
Atsakyti
QUOTE(uoga26 @ 2010 06 14, 15:52)
Laba, gal galite patarti? Norime issinuomoti maza kampeli is Norfos, ju prekybos centre. Ar reikalingas verslo liudijimas, o gal uztenka patento? Uzsiimtume prekyba. Esame visiskai zali smile.gif Aciu.

Patentas ir verslo liudijimas yra tas pats.
Yra verslo liudijimas ir individulios veiklos pažyma. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2010 06 14, 13:29)
vargiai ten ta pati kokybe. Paziurejau demo versija administravimo, tai ner ko lyginti su freeshop sistema. Bent jau man.



Kiekvienam skonio reikalas.

O tai kad žema kaina, tai dar nereiškia kad kokybė prasta. Aš tikrai nekeisčiau i jokią kitą parduotuvių sistemą thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(uoga26 @ 2010 06 14, 15:52)
Laba, gal galite patarti? Norime issinuomoti maza kampeli is Norfos, ju prekybos centre. Ar reikalingas verslo liudijimas, o gal uztenka patento? Uzsiimtume prekyba. Esame visiskai zali smile.gif Aciu.


Prekybai pilnai užtenka verslo liudijimo (patento). Svarbu, kad oficialiai veiklai turite leidima ir VMI nebus prie ko prikibti.
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Gal kas galetumete patarti, tie kas turite verslo partnerius, kaip dalinate pajamas, gal esate pasirase koki popiereli? g.gif Man kvailokai atrodo, bet verslo partneris nori garantiju, pinigu atostogoms, o kalbeta nuo pat pradziu buvo fifty/fifty, o dabar dar nepradejus veiklos nori stabilaus atlyginimo bei poros metu begyje iseiti motinystes atostogu. Jauciu kilpa ant kaklo su tokiais igeidziais. doh.gif
Atsakyti