Įkraunama...
Įkraunama...

Savas verslas II

QUOTE(atbs.1 @ 2010 11 08, 14:19)
Paskaitinejau apie jusu ta sporto kluba ir nusprendziau prisijungti prie diskusijos. Man atrodo svarbiau ne galvoti ka idomaus pasiulyti ir su kuo konkuruoti, bet kas potencialus lankytojai (studentai jei bendrabutis) ir kur artimiausi sporto klubai ir ka jie siulo.
Studentams greiciausiai reikes mazu kainu, treniruokliu bent jau paciu pagrindiniu, keliu treniruociu programu ir dar maisto papildu kokia lentynele.
Manau per akis butu vienais vakarais daryti kokiu kovos menu treniruotes, kitais pilateso arba erotiniu sokiu.
Jei tai bendrabutis gal galima tiesiog surasyti apie kokias treniruociu programas svarstote ir isdalinti anketas aplinkiniu namu gyventojams, kad issiaiskinti kas juos labiausiai domintu ir ka lankytu jei lankytu.

Kiek supratau, toks variantas jau yra, bet jis gerokai merdi ir ruošiasi galutinai nugaišti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2010 11 08, 13:36)
Sveiki.Turiu savo verslo ideja,tik dar niekaip nesudelioju teisingai minciu ir kaip pradeti pacia pradzia.Noriu pasiulyti vienai stambiai uzsienio parduotuvei,atsidaryti savo filiala Lietuvoje.Taciau visu pirma,man reikia parasyti,itikinama,gera laiska jiems su mano pasiulymais ir idejomis ju verslo pletrai.Taciau nezinau kokios pareigos mano butu tame versle.Gal kazkas kaip tarpininke tarp Lietuvos parduotuves ir ju imones uzsienyje?As nenoriu jiems tiesiog pasiulyti verslo ideja kitoje salyje,bet noriu,kad ir pati buciau jos dalis.Bet as esu is kito miesto,o verslas butu gretimame mieste.Nes maniskis per mazas verslo pletrai ir naujovems.As taip isivaizduoju savo buvima imoneje,kaip pavyzdziui parduotuves reikalu tvarkymas,tarkim prieziura darbuotoju,ziureti,kad butu viskas gerai su prekiu tiekimu,buhalterine apskaita(ja vestu aisku buhaltere),ir pan.Kaip jus pavadintumete tokias pareigas,ir gal kazka galit pasiulyti del pareigu? g.gif

Manau, kad čia apie frančizę mąstai.. unsure.gif
Atsakyti
Bet francizes budu,as galiu tik naudotis firmos vardu,o as noriu,kad jie patys savo lesomis tiektu prekes,moketi nuomos ir kt.mokescius is ju gautu pajamu(ar kitu lesu is ju "kisenes"),as jiems tiesiog perduociau visas ataskaitas apie gaunamas pajams,darbo nasuma,bei kita.As buciau toks kaip tarpinis asmuo,besirupinantis ju verslu svetimoje salyje,bet viskas butu ju lesomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOMINUKE: 08 lapkričio 2010 - 16:23
QUOTE(atbs.1 @ 2010 11 08, 14:19)
Paskaitinejau apie jusu ta sporto kluba ir nusprendziau prisijungti prie diskusijos. Man atrodo svarbiau ne galvoti ka idomaus pasiulyti ir su kuo konkuruoti, bet kas potencialus lankytojai (studentai jei bendrabutis) ir kur artimiausi sporto klubai ir ka jie siulo.
Studentams greiciausiai reikes mazu kainu, treniruokliu bent jau paciu pagrindiniu, keliu treniruociu programu ir dar maisto papildu kokia lentynele.
Manau per akis butu vienais vakarais daryti kokiu kovos menu treniruotes, kitais pilateso arba erotiniu sokiu.
Jei tai bendrabutis gal galima tiesiog surasyti apie kokias treniruociu programas svarstote ir isdalinti anketas aplinkiniu namu gyventojams, kad issiaiskinti kas juos labiausiai domintu ir ka lankytu jei lankytu.


Aciu uz Jusu nuomone, bet studentai tai nera ta tiksline grupe i kuria bus orientuojamasi 4u.gif Beje kovos menu treniruotes tikrai bus galima vykdyti..(esu su tuo pati susijus) toks jausmas dabar jos "ant bangos" smile.gif

QUOTE(Bezdžionė @ 2010 11 08, 15:07)
Kiek supratau, toks variantas jau yra, bet jis gerokai merdi ir ruošiasi galutinai nugaišti smile.gif


g.gif drinks_cheers.gif



Bezdzione, ar galeciau jus siek tiek patrukdyti asmeniskai sia tema? Tiesiog atrodo, kad turite patirties sioje srityje, todel butu idomu ir pravartu isgirsti jusu nuomone, patarimu tam tikrais klausimais. 4u.gif

rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suknyte: 08 lapkričio 2010 - 17:03
Sveikutes,

gal kas zino kur galima butu susikurti nebrangiai internetine svetaine? tiktu ir issimoketinai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(drieze @ 2010 11 08, 19:24)
Sveikutes,

gal kas zino kur galima butu susikurti nebrangiai internetine svetaine? tiktu ir issimoketinai ax.gif

www.freeweb.lt
www.hostpartner.lt
www.verskis.lt
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2010 11 08, 16:17)
Bet francizes budu,as galiu tik naudotis firmos vardu,o as noriu,kad jie patys savo lesomis tiektu prekes,moketi nuomos ir kt.mokescius is ju gautu pajamu(ar kitu lesu is ju "kisenes"),as jiems tiesiog perduociau visas ataskaitas apie gaunamas pajams,darbo nasuma,bei kita.As buciau toks kaip tarpinis asmuo,besirupinantis ju verslu svetimoje salyje,bet viskas butu ju lesomis.

Tuomet čia gautųsi, kad prašotės priimama į darbą biggrin.gif Kitaip tariant, sakot, man patinka jusu produkcija ir pan., dw investuokit į LT, aš pavadovausiu biggrin.gif
Manau, kad visų pirma ta įmonė norės atlikt analizę ar apsimoka jiem čia investuot, užtruks netrumpą laiką, o jei ir susigundys, manau, kad jie jau pagal save atsirinks vadovus smile.gif
Jei aš gaučiau tokį pasiūlymą, tuomet sakyčiau, kad labai faina, kad susidomėjot mano produkcija, siūlau pirkti pačiam iš mūsų prekes, užsidėsit antkainį ir prekiaukit smile.gif 4u.gif čia tik mano nuomonė, bet žinoma, pabandyt galima, per galvą nieks neduos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2010 11 08, 14:36)
As nenoriu jiems tiesiog pasiulyti verslo ideja kitoje salyje,bet noriu,kad ir pati buciau jos dalis.Bet as esu is kito miesto,o verslas butu gretimame mieste.Nes maniskis per mazas verslo pletrai ir naujovems.As taip isivaizduoju savo buvima imoneje,kaip pavyzdziui parduotuves reikalu tvarkymas,tarkim prieziura darbuotoju,ziureti,kad butu viskas gerai su prekiu tiekimu,buhalterine apskaita(ja vestu aisku buhaltere),ir pan.Kaip jus pavadintumete tokias pareigas,ir gal kazka galit pasiulyti del pareigu? g.gif

Tai čia jūs tiesiog siūlytumėte investuoti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(liepsnelee @ 2010 11 08, 23:22)
Jei aš gaučiau tokį pasiūlymą, tuomet sakyčiau, kad labai faina, kad susidomėjot mano produkcija, siūlau pirkti pačiam iš mūsų prekes, užsidėsit antkainį ir prekiaukit smile.gif 

drinks_cheers.gif
Atsakyti
svajone savas verslas 4u.gif
minciu yra ideju taip pat, bet va kapitalo ir pish blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mantelyte @ 2010 11 09, 01:25)
svajone savas verslas 4u.gif
minciu yra ideju taip pat, bet va kapitalo ir pish  blush2.gif



jei turite tvirtą svajonę ir tikrai tikite savo idėja, tikrai surasite kapitalo.
Atsakyti
QUOTE(Suknyte @ 2010 11 08, 17:53)
Bezdzione, ar galeciau jus siek tiek patrukdyti asmeniskai sia tema? Tiesiog atrodo, kad turite patirties sioje srityje, todel butu idomu ir pravartu isgirsti jusu nuomone, patarimu tam tikrais klausimais.  4u.gif

rolleyes.gif

Žinoma, galima, tik aš ne kaunietė 4u.gif
Per AŽ? Ar el. paštu - galiu atsiųsti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 09 lapkričio 2010 - 11:34
QUOTE(mantelyte @ 2010 11 08, 22:25)
svajone savas verslas 4u.gif
minciu yra ideju taip pat, bet va kapitalo ir pish  blush2.gif


Pas mane panasiai: svajone, kapitalas - gal, bet vat su geromis idejomis ir sugebejimais - sudetingiau... Manau tam reikia apsukrumo, kurio nelabai turiu. Pvz dirbau vienoje imoneje, kuri prekiavo automobiliais per interneta. Pati imone neturejo nei vieno automobilio, niekuo nerizikavo galima sakyti.

O dabar dirbu imoneje, kuri kuria internetines parduotuves. Tai kartais ziuriu: ateina zmogus su visiskai beprotiska ideja. Galvoju: beviltiska, nepavyks jam nieko pasiekti, jis to neparduos. Bet pasiziuri, zmogelis uzsideges, svytintis, tiki savo ideja, vysto ir kas keisciausia - jie pasiekia tai, kuo tiki.

Taip noretusi tureti kazka savo vat tokio, bet turbut tiesiog neatrandu savo srities.
Atsakyti