Įkraunama...
Įkraunama...

Savas verslas II

QUOTE(Meškėnė @ 2011 02 08, 17:38)
nes dauguma lt nori next arba gap:)



Taip, ir pigiai biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(migle31 @ 2011 01 27, 20:09)
Laba,
Aš nuosavą versliuką turiu jau senokai, keturi metai. Galiu pasakyti visom dvejojančiom kurkit kurkit ir dar kartą kurkit.

Perskaičiau ir kaip su Jumis sutinku drinks_cheers.gif Kažko savo taip norėtųsi, nes pavargau dirbti svetimiems, kuriems atrodo, kad svarbiausi yra jų įstatymai, o po to "sukis" kaip nori, juk yra VMI ir kitos institucijos doh.gif Gaila, kad gyvenu provincijoje - galėčiau auginti daržoves, gėles, bet miestas tolokai verysad.gif Taip ir "lenkiu" nugarą kitiems.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(migle31 @ 2011 01 27, 19:09)
Laba,
Aš nuosavą versliuką turiu jau senokai, keturi metai. Galiu pasakyti visom dvejojančiom kurkit kurkit ir dar kartą kurkit. Gal milijonų neuždirbsite, bet lenkt nugaros už suknistus kelis litus nereikės. Bet kuriuo atveju užsidirbsite sau bent jau pusėtiną algelę.
Aš nuomoju, parduodu vestuvinius proginius rūbus. Pradžia buvo sunki, bet........ Dabar mano pajamos pagal Lietuvos mastus sakyčiau solidžios smile.gif  užtenka ne tik duonai ir sviestui, bet ir ikrai. Mano draugė ( beje mano paskatinta) irgi pradėjo auginti gėles ( sodinukus) pardavimui taipogi džiaugiasi, darbo daug ale pinigėlio uždirba ir kas svarbiausia joks viršininkas netupi ant sprando, neūdija, ar dar blogiau nepriekabiauja ( ką labai skaudžiai patyriau dirbdama valdišką darbą)
Jei kiltų klausimų dėl verslo pradžios prašom klausti mielai padėsiu kuo galėsiu, beje manau ne pati blogiausia išeitis ir tas turgus.


Sveiki,
labai padrasina tokia pasisakymai:)
As noreciau devetu drabuziu parduotuve atidaryti. Ju, aisku, dabar labai daug, bet mane traukia prie skuduru:) Tik visiskai neisivaizduoju, nuo ko pradeti...
Atsakyti
gal kas galvojot atsidaryte kepyklele? g.gif as pradejau tuo dometis! gal kas zinot kokio apytiksliai kapitalo reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 08, 23:19)
Perskaičiau ir kaip su Jumis sutinku drinks_cheers.gif  Kažko savo taip norėtųsi, nes pavargau dirbti svetimiems, kuriems atrodo, kad svarbiausi yra jų įstatymai, o po to "sukis" kaip nori, juk yra VMI ir kitos institucijos doh.gif  Gaila, kad gyvenu provincijoje - galėčiau auginti daržoves, gėles, bet miestas tolokai  verysad.gif Taip ir "lenkiu" nugarą kitiems....  sad.gif

kokie grazus papuosalai -jus jau turit versla juk
Atsakyti
QUOTE(matilda83 @ 2011 02 14, 22:27)
kokie grazus papuosalai -jus jau turit versla juk

Ačiū 4u.gif Tai daugiau pomėgis, nes provincijoje sunku rasti pirkėjų blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2011 02 14, 16:00)
gal kas galvojot atsidaryte kepyklele? g.gif  as pradejau tuo dometis! gal kas zinot kokio apytiksliai kapitalo reikia? g.gif

Didelio kapitalo. Pradekit nuo patalpu ir VMVT konsultacijos, ar tos patalpos tiks kepyklelei atidaryti.
Gali buti, kad net neleis, nes netinkama aplinka: gyvenami namai arba ne gamybines paskirties zeme, arba per didele tarsa(jei salia, sakykim, koks kaimynas-autoservisas ar lentpjuve). Turi jie ten tokius zemelapius, nusiziurejai kepyklelei vieta, ir eini iskart audiencijai pas VMVT virsininka. Ir jis pasako-galesit daryti ten kepykla ar ne, gausit leidima ar ne. Be leidimo ilgai netempsit, tuoj uzdarys ir dar bauda tooookia ikals, kad praeis noras ka nors daryti minumum 10 metu doh.gif
Gavus teigiama atsakyma, gausit vel aibe reikalavimu: speciali ventiliacine sistema, specialios irangos, patalpu isdestymas, kai ka reiks griauti, kai ka statyti, kad atitiktu reikalavimus.

Lengvesnis ir pigesnis kepykleles atidarymas butu registruotis ukininku ir tada savo ukyje kepti kazka. Tikrai zinau, kad tada maziau reikalavimu ivykdyti reikia, nereik bijoti nei jokiu kaimynu(kalbu apie gamybininkus, del kuriu leiimai gali buti neduodami), nei reikalavimu istirti aplinkos tarsa, triuksmo lygi ir panasiai. Tada ir ventiliacine sistema paprasta buna gera, nereikia statyti tos brangios. O ir NT pigesnis kokiame kaime tiek pirkti, tiek nuomoti.
Atsakyti
QUOTE(IevaZ @ 2011 02 03, 16:27)
Ar tam reikia verslo liudijimo ar invidualios veiklos pazymejimo? Ir ar reikia buhalterines apskaitos?
Su popieriais esu zalia, todel klausiu  blush2.gif


laba 4u.gif
patarciau kreiptis i mokesciu inspekcija. visi baidosi tos MI, o man ji pasirode visai nebaisi... paaiskino man viska nuo a iki z kaip ka daryti kaip ka pildyti mirksiukas.gif siaip su buhalteriniais dalykais buvau susidurusi gyvendama Jav, bet ten sistema kurkas paprastesne... savo proginiu rubu nuoma atsidariau su individualios veiklos leidimu.
buna MI netgi konsultacijos tam tikromis dienomis pradedantiesiems naujiems verslininkams... jeigu domesites, tai manau tikrai viska suzinosite mirksiukas.gif viskas gana paprasta, jeigu pats zmogus nedraskai akiu ir tau nieks nedrasko - graziai viska paaiskina ir netgi pataria drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(migle31 @ 2011 01 27, 19:09)
Laba,
Aš nuosavą versliuką turiu jau senokai, keturi metai. Galiu pasakyti visom dvejojančiom kurkit kurkit ir dar kartą kurkit. Gal milijonų neuždirbsite, bet lenkt nugaros už suknistus kelis litus nereikės. Bet kuriuo atveju užsidirbsite sau bent jau pusėtiną algelę.
Aš nuomoju, parduodu vestuvinius proginius rūbus. Pradžia buvo sunki, bet........ Dabar mano pajamos pagal Lietuvos mastus sakyčiau solidžios smile.gif  užtenka ne tik duonai ir sviestui, bet ir ikrai. Mano draugė ( beje mano paskatinta) irgi pradėjo auginti gėles ( sodinukus) pardavimui taipogi džiaugiasi, darbo daug ale pinigėlio uždirba ir kas svarbiausia joks viršininkas netupi ant sprando, neūdija, ar dar blogiau nepriekabiauja ( ką labai skaudžiai patyriau dirbdama valdišką darbą)
Jei kiltų klausimų dėl verslo pradžios prašom klausti mielai padėsiu kuo galėsiu, beje manau ne pati blogiausia išeitis ir tas turgus.


labai paguodzianti jusu zinute drinks_cheers.gif
as atsidariau praejusi rugpjuti su proginiais rubeliais... pradzia buvo gana nebloga - rugpjutis, rugsejis tiesiog puikus, paskui seke ilga tyla... spalis, lapkritis ir gruodis buvo kazkoks kosmaras doh.gif na, bet dabar viskas pajudejo i geraja puse, tai pasiskaicius jusu komentaro nusiteiksiu dar pozityviau biggrin.gif
laukiam ne tik pavasarinio, bet ir vasarinio antpludzio drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2011 02 15, 13:57)

as atsidariau praejusi rugpjuti su proginiais rubeliais... pradzia buvo gana nebloga - rugpjutis, rugsejis tiesiog puikus, paskui seke ilga tyla... spalis, lapkritis ir gruodis buvo kazkoks kosmaras doh.gif na, bet dabar viskas pajudejo i geraja puse, tai pasiskaicius jusu komentaro nusiteiksiu dar pozityviau biggrin.gif
laukiam ne tik pavasarinio, bet ir vasarinio antpludzio drinks_cheers.gif

Jus pabandykit dar apjungti ir pramoginiu rubu pardavima/komisa/nuoma 4u.gif Labai daug sokanciu siuo metu(mada), rubu reikia daug, daznai. Kiti sokejai isauga, nori parduoti savus, pirkti kitus. Tai toks verslas butu, kad visus metus paklausus drinks_cheers.gif
Pasiskaitykit tema "Pramoginiai sokiai", pamatysit, jog visi su tais rubais vargsta, niekur negauna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 02 15, 14:41)
Didelio kapitalo. Pradekit nuo patalpu ir VMVT konsultacijos, ar tos patalpos tiks kepyklelei atidaryti.
Gali buti, kad net neleis, nes netinkama aplinka: gyvenami namai arba ne gamybines paskirties zeme, arba per didele tarsa(jei salia, sakykim, koks kaimynas-autoservisas ar lentpjuve). Turi jie ten tokius zemelapius, nusiziurejai kepyklelei vieta, ir eini iskart audiencijai pas VMVT virsininka. Ir jis pasako-galesit daryti ten kepykla ar ne, gausit leidima ar ne. Be leidimo ilgai netempsit, tuoj uzdarys ir dar bauda tooookia ikals, kad praeis noras ka nors daryti minumum 10 metu doh.gif
Gavus teigiama atsakyma, gausit vel aibe reikalavimu: speciali ventiliacine sistema, specialios irangos, patalpu isdestymas, kai ka reiks griauti, kai ka statyti, kad atitiktu reikalavimus.

Lengvesnis ir pigesnis kepykleles atidarymas butu registruotis ukininku ir tada savo ukyje kepti kazka. Tikrai zinau, kad tada maziau reikalavimu ivykdyti reikia, nereik bijoti nei jokiu kaimynu(kalbu apie gamybininkus, del kuriu leiimai gali buti neduodami), nei reikalavimu istirti aplinkos tarsa, triuksmo lygi ir panasiai. Tada ir ventiliacine sistema paprasta buna gera, nereikia statyti tos brangios. O ir NT pigesnis kokiame kaime tiek pirkti, tiek nuomoti.

kaip minimums 30000 - 50000 litu g.gif
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2011 02 15, 14:35)
kaip minimums 30000 - 50000 litu  g.gif



manau minimum 100000 lt....
Atsakyti
QUOTE(Zometa @ 2011 01 04, 09:29)
Sveikos  smile.gif  mane irgi paskutiniu metu uzvaldė mintys apie savo versliuką. Bet deja mes su vyru susiję su farmacija, o vaistinių tai kaip pri....a. Naujos neikursim, tinklai suvalgys, bandyti perpirkti frančizinę-nežinia kas parduoda ir ar parduoda. Žodziu mūsų darbas mums patinka, išmanom, bet deja suktis tai nėra kur.
O gal žinot kas, kaip pavyzdžiui pasiūlyti, kad parduotų savo verslą, ar čia gal kokios firmos tuo užsiima?


Zometa, manau, yra nisa LT prekybai tam tikrais "ale medicinines" paskirties ir pan. produktais. Kalbu is realios patirties susidurus su alergijomis ... g.gif Jei idomu, galim padiskutuoti!

O dabar: Sveikos, mamos ir merginos. Jungiuosi prie Jusu. Skaitau apie Jusu idejas, daug kuo zaviuosi. Pati svajoju uzsiimti tokia veikla, kad galeciau "pardavineti" savo konsultavimo (individualiu asmenu daugiausia) igudzius. Manau, esu tam sukurta, mane tai "veza". Dabar net investuoju kruvas pinigu i spec. mokymus. Galbut yra tarp Jusu tokiu, kurios uzsiima konsultacine veikla, dirba individualiai ir jau zino, kokios VMI ir kitos peripetijos laukia? Bandziau skaityti VMI info, bet dar nesupratau, prie ko priskiriama tokia veikla, koks apmokestinimas ir t.t.
Dekinga uz Jusu pamastymus is anksto smile.gif
Atsakyti