Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

Vestuvės bus vieną dieną, ir per ją jaunieji nori visko, visko ir daug daug, todėl ir turiu kažkaip sutalpinti visus išbandymus, žaidimus ir visa kita.
Atsakyti
QUOTE(Rucikas @ 2006 03 17, 07:55)
Vestuvės bus vieną dieną, ir per ją jaunieji nori visko, visko ir daug daug, todėl ir turiu kažkaip sutalpinti visus išbandymus, žaidimus ir visa kita.

Sutalpinsi mirksiukas.gif Aš svočiavau tokiose vestuvėse- tik piršlio napakorė, o svočią ir pamergytes svečiai vis tiek pavogė tongue.gif O išbandymai poroms buvo jau gerokai po 24val., per šokius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hestija: 17 kovo 2006 - 08:04
QUOTE(Nersim @ 2006 03 16, 22:36)
Tikrinami  pabroliai  ir  pamerges  kitą  dieną.Aiškinamasi, kur  ir  kaip  praleido  jie  naktį.Tai  gali  padėti  padaryti  vainikėliai, išdalinami  pirmą  vakarą  prieš  pat  einant  miegoti.Ir  kitą  rytą  tikrinami, ar  tie  vainikėliai  labai  sutrinti, ar  juos  turi  ir  t.t.Toliau  visokie  išbandymai  pabroliams  ir  pamergėms.Pirmąją  dieną  ir  taip  daug  reikia  visko  padaryti.Nesugrūskime  į  vieną  vietą  visko. biggrin.gif
Papildyta:
Šiaip  medalių  atsisakoma.Ir  daug  įdomiau  , kai  yra  padaryti  įvairūs  diplomai.Daug  smagiau  būna.Arba  aš  vestuvėse  visada  dalinau  tam  tikrus  daiktus.Pvz.: geriausių  šokėjų  porai - vaikiškus  batelius., ilgiausiai  miegojusiam  svečiui - laikrodį  žadintuvą  ir  t.t.



QUOTE(Hestija @ 2006 03 16, 22:43)
Apie ką ir sakiau- vaikiški bateliai voliojasi užmesti kažkur stalčiuje arba atiduodami kaimyno dukters sūneliui, žadintuvas šiais visuotinės mobilizacijos laikasi irgi nereikalingas, diplomas- tai tik dar vienas popieriaus lapas, nukištas į sekciją... O va medalis!!! Kaba garbingiausioje vietoje ant sienos- juk AŠ buvau vestuvėse, AŠ buvau toks ir toks!!!  tongue.gif
O pagrindinė medalių atsisakymo priežastis ta, kad jų arba nėra pirkti, arba jie labai nedailūs, arba nereali kaina. Va taip, Ner**gaite  mirksiukas.gif

Nu va merginos, dabar tai jau visai susibalamutinau del tu medaliu. ax.gif Gal tikrai nereikia? g.gif Diplomai gal naujoviskiau? Nes prisiminiau puskes vestuves pries 20 metu, tai jau tada dalino. Ar cia vel i mada grizo? g.gif Oi, galva jau tinsta.....
Beje, kada jums vestuves? Manosios balandzio 29-aja.
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2006 03 17, 08:53)
Nu va merginos, dabar tai jau visai susibalamutinau del tu medaliu. ax.gif Gal tikrai nereikia? g.gif Diplomai gal naujoviskiau? Nes prisiminiau puskes vestuves pries 20 metu, tai jau tada dalino. Ar cia vel i mada grizo? g.gif Oi, galva jau tinsta.....
Beje, kada jums vestuves? Manosios balandzio 29-aja.

Aš tikrai darysiu. Dariausi medalius visoms vestuvėms, kuriose svočiavau mirksiukas.gif Diplomai, mano nuomone, KAŽKAS TOOOKIO blink.gif buvo, kai kiekvienas namuose neturėjo kompiuterio. Dabar jie tiesiog "kepami" popieriukai ir jokios vertės, mano giliu įsitikinimu, neturi. O medalį kur nors senkapyje ras ir mūsų proanūkiai- sakys: "O, mano bobutė kažkada buvo geriausia bernų viliotoja..." lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Man vestuvės tik vasarą, bet krapštinėjuosi jau dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsiprašau merginų 4u.gif blush2.gif 4u.gif , kad be jų paklausimų įdėjau viską į forumą

failiuko neliko, ištryniau
Papildyta:
QUOTE(snickers @ 2006 03 17, 08:53)
Nu va merginos, dabar tai jau visai susibalamutinau del tu medaliu. ax.gif Gal tikrai nereikia? g.gif Diplomai gal naujoviskiau? Nes prisiminiau puskes vestuves pries 20 metu, tai jau tada dalino. Ar cia vel i mada grizo? g.gif Oi, galva jau tinsta.....
Beje, kada jums vestuves? Manosios balandzio 29-aja.

Dėl medalių -man jie patinka, o diplomas gali būti duotas kartu su medaliu kaip įrodymas kad tikrai tu jį gavai smile.gif, na kaip tikrovėje .ir problema išspresta

Nepastebėjau ,bet gal ir nebuvo rašyta
iš kur tu? mes taip pat eisim liudininkais balandžio 29 diena, Kaune
gal susitiksim? mirksiukas.gif
Atsakyti
gal galit kas parasyt kad buna ant etikeciu buteliams rasoma, sinau ten visokius :pirslio kraujas, rutu vainikelio trauktine...
gal pagelbesit?
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2006 03 17, 20:42)
per atstumą ir tai galėsiom tyliai  drinks_cheers.gif sugert į viena kitos sveikata  mirksiukas.gif ir palonkėti tyliai ,kad kiti neišgirstu ,pasisekimo  bigsmile.gif

Klausyk, ar jau mastei, kaip linksmai stala grizus issipirkt. Mane perspejo, kad bus kietu liezuvingu sveciu. Mestelekit ideju, nes mano scenarijus sitoj vietoj kol kas tuscias verysad.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vinita @ 2006 03 17, 15:17)
gal galit kas parasyt kad buna ant etikeciu buteliams rasoma, sinau ten visokius :pirslio kraujas, rutu vainikelio trauktine...
gal  pagelbesit?

Mačiau Maximoj prie gėrimų skyriaus lipdukų ant butelių.
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2006 03 17, 20:42)
per atstumą ir tai galėsiom tyliai  drinks_cheers.gif sugert į viena kitos sveikata  mirksiukas.gif ir palonkėti tyliai ,kad kiti neišgirstu ,pasisekimo  bigsmile.gif



QUOTE(Nersim @ 2006 03 18, 21:23)
Kaip  jau  buvo  pasiūlyta, darykime  viską  kartu:  ir  diplomus, ir  medalius 4u.gif  biggrin.gif

Siryt sumasciau gal ir nebloga ideja: padaryti medalius is baltos faneros. Atsimenu mokykloje berniukai per darbus tokias figureles pjaustydavo ir dar taip neblogai uzrasa isdegindavo. Sake vyras tuos irankius dar kazkur pas tevus rastu....padarytu apie 20 medaliu(viena porai) su jaunuju vardais ir vestuviu data. Kaip jums mintis?
Atsakyti
labas mergaites,

gal kas dare nelabai tradicines vestuves ir turi scenariju? Nes mano vestuves vasara ir bus labai jau netradicines, be jokiu rutu vainikeliu, pirsliu karimu ir pan. Norim siek tiek laisvesne forma viska padaryti, tik su liudininkais, na ir gal dar vienu draugu pora. Gal kas turi tokiu vestuviu patirties?
Atsakyti
QUOTE(agnieshka @ 2006 03 24, 15:48)
Sveikos mergytes, jungiuosi ir as i jusu gretas, kadangi vasara uzprasyta pasvociauti, tai darysiu pirma karta ir jau dabar susirupinau viskuo kuo gali reiketi, todel labai prasau jei tik ka turit atsiuskit i meila a.ciziene@one.lt, busiu begalo dekinga jums 4u.gif



QUOTE(Tuka @ 2006 03 26, 19:19)
Sveikos buvusios ir būsimos piršliautojos, liudininkės 4u.gif

Labai prašau jūsų pagalbos help.gif . Per Jonines būsim dviejų mielų žmogeliukų vestuvių liudininkais. Taip norisi jiems padaryti gražią ir linksmą šventę. Gal galite ir man atsiųsti scenarijų, žaidimų ir pan. Būsiu labai dėkinga 4u.gif . Siųsti nilia@takas.lt


Viskas yra ikelta jau, reikia tik paieskoti. 13 psl. berods Auge idejo viska, kas yra surinkta. Sekmes studijuojant medziaga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 03 18, 21:45)
Mačiau Maximoj prie gėrimų skyriaus lipdukų ant butelių.

Kuriame mieste ir kurioj Maximoj
aš nerandu
beje kaip jos atrodė ,nieko? ar vertos dėmesio? ir aišku gal pameni kiek kainavo?
Papildyta:
QUOTE(Hestija @ 2006 03 21, 13:52)
Mergaitės, kurios prašėt medalių nuotraukyčių, išsiunčiau  mirksiukas.gif

Gavau medaliukus ,bet gal nuotraukos nelabai kokybiškos ar ten užrašiukai taip prastai matosi?
Atsakyti