Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

QUOTE(nerami @ 2006 05 03, 12:53)
N. Kuzia, ką Tau padėti? ar galėtum konkrečiai suformuluoti? gal aš galėčiau, bet net nesuprantu kuom.. mastau.gif



būčiau dėkinga jei atsiūstumėte laikraštį, scenarijų, lipdukų ant butelių pavyzdžių ar kokių dar idėjų vestuvėms, esu pasimetusi o liko tik mėnuo ... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(n.kuzia @ 2006 05 03, 23:21)
būčiau dėkinga jei atsiūstumėte laikraštį, scenarijų, lipdukų ant butelių pavyzdžių ar kokių dar idėjų vestuvėms, esu pasimetusi o liko tik mėnuo ... lotuliukas.gif



buteliu pavyzdziu ir laikrasciu deja,neturiu - niekada tokiu nereikejo. scenariju atsiusti galiu tik viena, ta, kuri man pacia atsiunte, nes manieji parasyti Tau tikrai netiks - perdaug netradiciniai ir brangus igyvendinimas. Nebent planuojate netradicines, prabangias vestuves. O tau reikia tekstu scenarijaus ar tiesiog plano kada ir kas , po ko galetu vykti?
Jei reikia kokiu ideju - klausk, bandysiu padeti.

nors tikrai nuosirdziai sakau, reikia nepatingeti ir panarsyti po visa visa vestuviu skyreli, jei nori tikrai tradiciniu vestuviu - rasi cia visko. ir scenariju atkopintu ir planu. Man pasidare aisku kai viska perskaiciau.
Atsakyti
Labukas visoms. Štai ką radau apie jaunosios išlydėjimą iš namų.

SVOČIA: Augino mama dukrelę, augino ir žalią jos rūtelę. Metai ėjo, augo ir dukrelė jaunoji. Ir štai jos širdis pradėjo ilgėtis kažko naujo, nepatirto, kažko jaudinančio ir stipraus. Į širdį atėjo meilė... Ir sutiko dukra bernužėlį, ir pamilo vienas kitą, padavė vienas kitam ranką, kad toliau žengtu gyvenimo keliu.
Kadangi (...x...) netrukus paliks gimtus namus, tai norėtume, kad mama įsegtų jai rūtų vainikėlį. (Kol sega sakomi žodžiai) Šis rūtų vanikėlis ir už auksą brangesnis, už perlus ir deimantus garbingesnis. Tai skaistybės ir nuoširdumo simbolis.
Miela (....x...), priimk iš savo išrinktojo rankų šią gėlių puokštę. Tos gėlytės, tai mergautinės svajonės, lūkesčiai ir viltis. Jose matosi tavo mergautinės ašaros.(jaunikis įteikia gėles)
Prisek (...y...) baltą gėlytę, kaip jaunų dienų ir jaunystės nerūpestingumo simbolį.
Užrišk piršliui juostą, atsidėkodama ir norėdama išreikštidėkingumą, kad supiršo.

Tada svočia prisega gėlytę piršliui, kad į kitas nesidairytų ir turėtų jos ženklą.
Piršlys įteikia puokštę.
Pamergės supažindinamos su pabroliais.
Trumpas valsas apšilimui.
Mašinų puošimas.
Pasivaišinimas.

Ruošiantis išvykimui:
SVOČIA: Mieli jaunavedžiai, atverčiant naują jūsų gyvenimo puslapį linkime, kad jame būtų įrašyti patys gražiausi žodžiai: Laimė, Meilė, Ištikimybė. Tegul šie žodžiai jums būna brangūs kaip duona ant šeimyninio stalo. Sąžiningai dalinkitės jais, kad užtektų visam gyvenimui.
Būkit šviesa, kurioje viskas auga.
Būkit daina, kurią visas pasaulis dainuoja.
Būkit tiesa, kurios visas pasaulis laukia.
Būkit žole, kuria rytais įsimylėje braido.
Būkit vienas kitam vidudienio saule, rytmečio žvaigžde, sodriu vasaros lietumi.
Būkit visada drauge.


Prieš kelionę klaupkitės tėvų palaiminimui.


Tikiuosi kam nors pravers 4u.gif
Atsakyti
Sveikos svočiutės ir liudytojos smile.gif

mane taip pat draugė pakvietė liudyti vestuvėse vasaros pabaigoj... Dar tiksliai nezinau, ar pavyks dalyvauti, ar pavyks suderinti 2 sventes per viena savaitgalį, bet dairytis kas ir kaip jau pradėjau 4u.gif

Na, kadangi man vestuvių vesti kaip ir nereikėtų, tai iš scenarijaus mane domina tik keletas dalių - stalo išpirkimas, pirmas užsėdimas (tostai ir pan), gal dar šeimos židinys... Na, daugiau nesumąstau smile.gif

Ir dar man labai įdomu apie laikraštuką - vertinu tokius dalykučius ir žinau, kad jauniesiems patiktų... Gal kas turite kokių pavyzdžių ar idėjų? 4u.gif pati šiek tiek turiu, bet gal kokių naujų idėjų būtų... smile.gif

N. Kruzia, as turiu keletą laikraštukų, bet tik popieriniam formate. Po savaitgalio, jeigu man parašytum į AŽ fakso numerį, galėčiau nufaksuoti juos... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievune: 04 gegužės 2006 - 14:32
Dėkui nerami už žaidimukus tikrai yra vertų.Bet pačiai kažkaip gėda kiek kartų ten buvau įlindus, bet paspausti žaidimai ir nedaėjo blush2.gif blush2.gif O gal dar žinot kaip pimagymio lytį nustatyti .Žinau tik su kopūstais, ir rūžavom ir žydrom giedrutėm. Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nerami @ 2006 05 03, 23:36)
buteliu pavyzdziu ir laikrasciu deja,neturiu - niekada tokiu nereikejo. scenariju atsiusti galiu tik viena, ta, kuri man pacia atsiunte, nes manieji parasyti Tau tikrai netiks - perdaug netradiciniai ir brangus igyvendinimas. Nebent planuojate netradicines, prabangias vestuves. O tau reikia tekstu scenarijaus ar tiesiog plano kada ir kas , po ko galetu vykti?
Jei reikia kokiu  ideju - klausk, bandysiu padeti.

nors tikrai nuosirdziai sakau, reikia nepatingeti ir panarsyti po visa visa vestuviu skyreli, jei nori tikrai tradiciniu vestuviu - rasi cia visko. ir scenariju atkopintu ir planu. Man pasidare aisku kai viska perskaiciau.


labutis, viską perskaičiau ir dabar jaučiuosi tvirčiau radau labai puikių idėjų ir minčių tik dabar reikia viską apdoroti. thumbup.gif jei galima norėčiau pačio senarijaus tik tradicinėms vestuvėms. ir ką galėčiau nebrangaus ir gražaus padaryti 12 val. . priesaikų jokių jaunieji nenori skaityti. blush2.gif
Atsakyti
Jaunikis lietuvis, jaunoji ukrainiete. Nei ji pati, nei jos gimines nesupranta lietuviskai, teks kalbeti rusiskai. Taip pat dar suzinojau , kad bus jaunojo draugu is danijos. Teks kalbet ir angliskai.
Atsakyti
DEL VAIKO LYTIES BURTU , tai toki cia ant smugio sugalvojau: nuperkat paprasta dartsa arba du ir strelyciu puse nupurskiat (su tais grafiti =dazais) zydrai, puse - ruzavai. arba galima palikti raudona/melyna spalvas. Groja muzika ir jaunieji meto strelytes i taikini. pasibaigus laikui skaiciuojami taskai ir paskelbiama kas gims. kol jaunieji meto strelytes, butini linksmi vedejo komentarai. Idomu bus, jei paklausi jaunuju ko jie noretu kad gimtu (butu idealu, jei kiekvienas noretu skirtingos lyties) ir kas gausis suskaiciavus rezultatus. Visi ziurintieji palaiko jaunuosius. Gausis pakankamai azartiskas zaidimukas mirksiukas.gif
ir nevulgarus... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jomantukass @ 2006 05 04, 20:37)
Jaunikis lietuvis, jaunoji ukrainiete. Nei ji pati, nei jos gimines nesupranta lietuviskai, teks kalbeti rusiskai. Taip pat dar suzinojau , kad bus jaunojo draugu is danijos. Teks kalbet ir angliskai.



uzuojauta doh.gif bus darbelio nemazai...

Kita vertus bus labai idomios vestuves, jei isnaudosite situacija.
Jri tik yra galimybe, siulyciau pasidometi kokios buna ukrainietiskos vestuves ir pagrindiniai ju aks=centai ir padaryti toki lietuviskiu-ukrainietisku vestuviu mixa. sveciams bus neraliai idomu. ypac tiems is danijos . jiems gi mes egzotika su savo tradicijom thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, niekada failu nesaugokite lietuviskomis raidemis. Del to kyla daug nesklandumu. Negalime ju atidaryti. Turbut daug kam teko jau del to gerokai pasinervinti.
Atsakyti
QUOTE(jomantukass @ 2006 05 09, 23:35)
Merginos, niekada failu nesaugokite lietuviskomis raidemis. Del to kyla daug nesklandumu. Negalime ju atidaryti. Turbut daug kam teko jau del to gerokai pasinervinti.

kiek kas siuntė tikrai nekilo tokių problemų
o taisyt tikrai daug darbo bus ,apie keitimo programą žinau mirksiukas.gif
beje jau vardus ištrint ,nemažai laiko užima blush2.gif
Atsakyti
Kada yra teikiamos jaunikio ir jaunosios diplomai?
Atsakyti
Man atrodo, kad po jaunųjų pristatymo, židinio uždegimo, komendantų išrinkimo, galima jau ir jaunųjų diplomus, kiti dar vadina liudijimus teikti.

Gal kas žino iš kur gauti širdeles, kurios bus surakintos ? g.gif
Atsakyti