Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

Na, aš jau po visko bigsmile.gif . Viskas praėjo labai gerai, tiesiog sulaukiau tiek kompimentų blink.gif . Ne veltui zubrinau, nes tikrai iš papkės skaityt būtų nelabai buvę gražu.
Mūsų šnapsą mano vyras buvo susidėjęs, nejaugi aš turėjau imt kažkokią pintinę ir tąsyt jį blink.gif ?
Be to, mums jo ir neprireikė, nes nebuvo jokių užtvėrimų, užsėdimų, o gamtoje viskuo pasirūpino planuotojas. thumbup.gif
Bet vestuvės bigsmile.gif . Nu tiesiog trūksta žodžių, kaip buvo viskas gražu ir super thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gintarasa @ 2006 07 24, 09:17)
Na, aš jau po visko  bigsmile.gif . Viskas praėjo labai gerai, tiesiog sulaukiau tiek kompimentų  blink.gif . Ne veltui zubrinau, nes tikrai iš papkės skaityt būtų nelabai buvę gražu.
Bet vestuvės  bigsmile.gif . Nu tiesiog trūksta žodžių, kaip buvo viskas gražu ir super  thumbup.gif .


thumbup.gif nu va kaip gerai... tai viską ir išzūbrijai blink.gif doh.gif ooo šaunuolė kokia... aš tai ir nelabai noriu skaityt iš papkės, kai ką pasimokinsiu,bet kai ką teks skaityt ( matyt senatvė doh.gif sklerozė biggrin.gif )
Įmesk kokią nuotraukėlę mirksiukas.gif labai jau įdomu būtų pamatyt
Pala o tu laikraštuką darei? jei darei tai kada davei juos skaitinėt g.gif
O dėl butelių išpirko aš bandysiu mažais butelikais išsipirkt bigsmile.gif nu jei neišdegs tada pakars lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doma_ @ 2006 07 24, 19:08)
thumbup.gif nu va kaip gerai... tai viską ir išzūbrijai  blink.gif  doh.gif ooo šaunuolė kokia... aš tai ir nelabai noriu skaityt iš papkės, kai ką pasimokinsiu,bet kai ką teks skaityt ( matyt senatvė  doh.gif sklerozė  biggrin.gif )
Įmesk kokią nuotraukėlę  mirksiukas.gif labai jau įdomu būtų pamatyt
Pala o tu laikraštuką darei? jei darei tai kada davei juos skaitinėt  g.gif
O dėl butelių išpirko aš bandysiu mažais butelikais išsipirkt  bigsmile.gif nu jei neišdegs tada pakars  lotuliukas.gif


Na kai ką gražiau, kai iš širdies, mintinai sakai. O kai ką tiesiog privalu buvo skaityt (telegramos, gandrų atvirukai ir pan.). Todėl, viskas buvo gerai, ką išmokau bigsmile.gif . Ir tikrai verta pasimokyt.
O laikraštį išdalinom tik grįžę, dar lauke, po sveikinimų. Tiesiog padavėm porai po vieną egzempliorių ir tiek žinių 4u.gif .
Atsakyti
Gintarasa o kokių nors nesusipratimų buvo? Pvz kad ir su muzikantais, pasisakė ne vietoj ar kas nors, bo jaučiu man tas gręsia, nes su jais dar nieko nesusitarus, o ir laiko nebus, nes susimatysim tik bare, o ten iškart stalo išpirkimai ar dar kasir neprieisiu prie jų unsure.gif šito bijau cool.gif
tai eiles ir aš skaitysiu, o visa kita ekspromtu varysiu. O į ką lapus dėjais? į papkę kokią?
Atsakyti
Mes su vyru visai neseniai buvom piršliais ir su mažuoju kartu. Tai aš visą tekstą ant atviručių atsispausdinau ir į mažą foto albumėlį susidėjau, pasidariau skirtuką, kad nepamesčiau kur pažiūrėt. Truputuką pažiūrėdavau, o kartais linkėjimus ir perskaitydavau. Kadangi vestuvės buvo dviejų dienų tai nelabai man išėjo viską išmokt, o kai pažiūrėjau nuotraukas, tai visai gražiai tas mano albumėlis atrodė.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doma_ @ 2006 07 25, 08:35)
Gintarasa o kokių nors nesusipratimų buvo? Pvz kad ir su muzikantais, pasisakė ne vietoj ar kas nors, bo jaučiu man tas gręsia, nes su jais dar nieko nesusitarus, o ir laiko nebus, nes susimatysim tik bare, o ten iškart stalo išpirkimai ar dar kasir neprieisiu prie jų  unsure.gif šito bijau  cool.gif
tai eiles ir aš skaitysiu, o visa kita ekspromtu varysiu. O į ką lapus dėjais? į papkę kokią?


Na, jie vis įsikišdavo į tarpukus savo liežuvius, ale mes dar išleidžiant iš namų su jais apsitarėm, kad aš tik galvą linkt - jie nutyla ir kalbu aš mirksiukas.gif . O lapus buvau į tokią odinę papkytę įsidėjus.
Atsakyti
na vakar jau gavom oficialu pakvietima pirsliauti. Ir taip pat kaip Laurelyte viskas vyks 08.26 thumbup.gif Tik as irgi turiu daug inof tik dar nieko neziurejau ir smarkiai nedeliojau.Kol kas vis renku informacija, dabar ant galvos mergvakaris, ryt susitinkam keleta mergeliu, apsitarti.
Atsakyti
Gal kam pravers šis puslapiukas

http://www.geocities...g_lt/index.html
Atsakyti
Labas merginos smile.gif busiu pirsliene, bet visai zalia verysad.gif prisigaudziau is interneto visokiu senariju, bet gal kas zinot idomesniu zaidimu? blush2.gif ar kadanors leidot per vestuves balandzius? girdejau kad taip daroma smile.gif noreciau pabandyt... gal kas galit patart? gal zinote zodzius? ar gal kas antra vestuviu diena leidot jaunavedziu laikrasti? gal turi pavyzdi? Prasau visu pagalbos! smile.gif Busiu dekinga wub.gif
Papildyta:
QUOTE(sipsenele 24 @ 2006 07 28, 23:05)
Sveikos, mes su vyru ne per seniausiai atbuvom piršliais, tai labai smagu, kad viskas gerai praėjo, ir sulaukėm daug gerų atsiliepimų wub.gif Tikriausiai antrą kartą jau nebebųtų taip baisu rolleyes.gif


Sveikute smile.gif tau gerai kad viskas jau praejo smile.gif gal kokiu ydomybiu gali pasakyt?
Atsakyti
Žiūrint kas tave domina - šiaip jei važiuosit į gamtą, žaidimų prisigalvot reikia, nes tada jaunimas labai įsivažiuoja, čia jau rašė kažkas, bet dar pasikartosiu- su buteliu, mes darėm su pilnu mineralinio, tai nelengva gan, ir kad smagiau būtų, iš abiejų pusių, degtukų dėžutės viršelį ant nosies perduot, ant degtuko žiedą užmautą ir t.t.
Jauniesiems labai patiko kai nešant per tiltą surakinom dvi molines širdeles simboliškai, o raktą metėm į upę, kad jos liktų visą gyvenimą surakintos.Dar labai gražu, kai jie šoko valsą, buvau išdalinus muilo burbulus, tai labai gražiai atodė.
Papildyta:
visos temos nepaskaičiau, tai gal ir pasikartojus būsiu kur. Jei kas nors konkrečiai idomu, klausk, gal galėsiu padėt:wub:
Atsakyti
Gamtoj aš dar buvau paruošusi dviejų spalvų skirtingas korteles - vienose klausimai, kitose atsakymai, tai gana smagiai gavosi, nes kaikam jie labai atitiko biggrin.gif
Taip pat dar darem zaidima - kur pamerges laiko pabroli už kojų, o šis rankomis eina iki piršlio jis "degalinė", duoda išgert, tada laukia svočia"ženklas kurį apvažiuot reikia", o jaunoji - galutinė stotelė, jai pabrolys atneša butuką smile.gif
Ir dar daug visokių galima prigalvot
Atsakyti
QUOTE(NeringaK @ 2006 07 28, 22:20)
Labas merginos  smile.gif  busiu pirsliene, bet visai zalia  verysad.gif  prisigaudziau is interneto visokiu senariju, bet gal kas zinot idomesniu zaidimu?  blush2.gif  ar kadanors leidot per vestuves balandzius? girdejau kad taip daroma  smile.gif  noreciau pabandyt... gal kas galit patart? gal zinote zodzius? ar gal kas antra vestuviu diena leidot jaunavedziu laikrasti? gal turi pavyzdi? Prasau visu pagalbos! smile.gif Busiu dekinga  wub.gif
Papildyta:

Leidome per vestuves balandžius biggrin.gif po bažnytinės ceremonijos.Sakiau labai paprastus žodžius apie meilę ir jaunųjų gyvenimą , panašų į balandžius...Ir visiems buvo staigmena. Nesitikėjo balandžių.Tik brangokas malonumas g.gif Bet buvo verta thumbup.gif O del laikraščių tai forume yra atskiras skyrius, kuriame gali rasti ir patarimų, ir laikraščio pavyzdžių smile.gif
Atsakyti