Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vestuvių scenarijai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Planuojančių pašnekesiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Board
Pradedam naują temą.
Nuoroda į seną:
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=1378
Labai daug naudingos info (atmetus prašymus atsiųsti biggrin.gif )
Gero piršliavimo. 4u.gif
living
Klausykit merginos, aš girdėjau, kad per vestuves būna "išleidžiamas" laikraštukas, susijęs su švente, jaunaisiais ir pan. gal kuri turi kažko panašaus pavyzduką. ax.gif
džiaugsmelis
yra atskira tema apie laikrastuka vestuviu smulkmenu subforume. liniuke, tu per mazai cia kapstaisi
xxkamane
Sveikos mielosios, pagaliau po vestuviu.
pavyko iskas gerai, tik esu toks zmopgus, jog jau net kaip viskas ir praeina vistiek jaudinuosi ar viskas buvo OK ar patiko.
siaip viskas buvo gerai, muzikantai maladiec, nes mano pirsliui zada ateme per nervus, tai vestuves vede svociai (t.y. as ax.gif ) su muzikantais. labai zertva buvo operatorius, zaidimu visu net nepanaudojau ( o taip ruosiausi 4u.gif ) rodos viskas ok, bet daugiau vaziuoti nenoriu, taigi visoms sekmes ir viskas bus OK, thumbup.gif tikrai niekas nesugrius 4u.gif
Utiuitiutė
Loterijos atsakymus  atsiųsiu rytoj

Išaušo šviesus rytojus blush2.gif ax.gif blush2.gif ax.gif blush2.gif
milnera
O tai kada tu svotausi? Ar jau greitai? aš tai tik spalio 15d.
Indukė
QUOTE(milnera @ 2005 09 05, 10:24)
O tai kada tu svotausi? Ar jau greitai? aš tai tik spalio 15d.
*

nu dar net nezadu, bet noriu tureti kompe, vdrug kada prireiks man ar kitiems g.gif
milnera
labukas Domile, išsiunčiau šį tą tikiuosi pravers ir nesijaudink taip baisiai viskas bus thumbup.gif
Jei dar ko reikės kreipkis.
living
Merginos, o jūs kai ruošiatės scenarijų ar labai smulkiai susiplanuojate šventės eigą, ar tik maždaug. Svočia viską skaitanti iš lapelio, truputį be ryšio atrodo, ar ne?? unsure.gif
Žuvė
QUOTE(Liniuke @ 2005 09 06, 08:23)
Merginos, o jūs kai ruošiatės scenarijų ar labai smulkiai susiplanuojate šventės eigą, ar tik maždaug. Svočia viską skaitanti iš lapelio, truputį be ryšio atrodo, ar ne??  unsure.gif
*

Ruošiu iki mažiausios smulkmenėlės ir kuo toliau, tuo labiau makaulytė tinsta doh.gif
Liniuke, gal galėtum atsiųsti turimą scenarijų į deimoshius@yahoo.com ?
Skaityt ruošiu tik piršlio testamentą - atprintinsiu ant įmantresnio popieriaus ir kaip ritinį aptrupėjusiais kraštais padarysiu mirksiukas.gif
living
Deimante, mano scenarijus kol kas apsiriboja žaidimais pas jaunąją, lauke ir kavinėje, taip iš eilės aš dar nesusidėliojau. ax.gif todėl ir klausiu kaip smulkiai reikia susirašyti. Baisiai bijau kad bus šalta (vestuvės 09 17) ir lauke nieko nenuveiksim. verysad.gif
Jei nori galiu atsiųsti žaidimukus ir vestuvinio laikraščio pavyzdį.

o jeigu vestuvės vieną dieną, tai piršlio korimas tą pačią dieną vyksta ar iš vis jo nereikia??? unsure.gif
Žuvė
aaa, neatidžiai turbūt anksčiau skaičiau ax.gif
Liniuke, kiek esu dalyvavus vestuvėse, tai labai daug priklauso nuo svečių ir laiko. Sesė rugsėjo vidury taip pat ištekėjo, tai taip sureguliavome nuo išvažiavimo iš namų iki atvykimo į šventimo vietą, kad tik kelis žaidimukus ir tespėjome sužaist wink.gif
P.S. nenoriu, kad ir manąjį vyrelį kartų, nujaučiu nelaimę, grrrr tie "piršlių korimai". Pasikalbėk su jaunaisiais, gal jie visai nepasiges šios tradicijos rolleyes.gif
Board
Kadangi pas mus vetuvėse (t.y. kur piršliavom) antra diena buvo neoficiali sode, tao aš pasakiau kad jeigu kažkas sugalvos karti piršlį, tą pačią minutę sėdu į mašiną ir išvažiuoju... Mane nervina šis paprotys, nesuprantu aš jo esmės ir t.t. (žinau ką jis tradiciškai reikšia, bet man asmeniškai jis nepriimtinas). Pirmas kuris norėjo pakart mano vyrą buvo jaunasis, bet su juo buvo sutarta iki vestuvių dar šis momentas.
Antrą dieną kai jau atvažiavom į sodą, jaunojo tėvas ir brolis jau šoko kilpą rišt... Aš kai pamačiau jaunąjį iš kart perspėjau... Nulėkė nuėmė, bet jeigu būtų bandę pakart tikrai bučiau išvažiavus.
living
QUOTE(Auges @ 2005 09 06, 11:23)
Kadangi pas mus vetuvėse (t.y. kur piršliavom) antra diena buvo neoficiali sode, tao aš pasakiau kad jeigu kažkas sugalvos karti piršlį, tą pačią minutę sėdu į mašiną ir išvažiuoju... Mane nervina šis paprotys, nesuprantu aš jo esmės ir t.t. (žinau ką jis tradiciškai reikšia, bet man asmeniškai jis nepriimtinas). Pirmas kuris norėjo pakart mano vyrą buvo jaunasis, bet su juo buvo sutarta iki vestuvių dar šis momentas.
Antrą dieną kai jau atvažiavom į sodą, jaunojo tėvas ir brolis jau šoko kilpą rišt... Aš kai pamačiau jaunąjį iš kart perspėjau... Nulėkė nuėmė, bet jeigu būtų bandę pakart tikrai bučiau išvažiavus.
*

ši tradicija ir man baisi. Per mūsų vestuves kai korė piršlį aš stovėjau pasimetusi ir nežinojau ką daryti. blink.gif O per vyro brolio vestuves tai piršliui vos blogai nesibaigė, kai girti pabroliai jėgų neapskaičiavo.
Kol kas mūsų jaunieji neužsiminė, kad kars piršlį, tai turbūt galima suprast, kad ir nekars rolleyes.gif
Indukė
gryna nesamone tie pirsliu korimai doh.gif Man tai kazkoks spektaklis, balaganas doh.gif
Nersim
QUOTE(Cili @ 2005 09 07, 20:04)
gryna nesamone tie pirsliu korimai  doh.gif  Man tai kazkoks spektaklis, balaganas  doh.gif
*

O man įdomu biggrin.gif Juk nebūtinai turime piršlį karti.Galima ir šiek tiek pakeisti visą tą eigą ir sugalvoti kaip kitaip tai padaryti, kad būtų įdomiau.Pvz., per vienas vestuves,kadangi piršlys daug melavo, tai atvažiacvo policijos mašina ir ruošėsi jį įsisodinti ir išvežti su antrankiais.Tai jaunoji tada jį gelbėjo.Sumokėjo išpirką už piršlį ir jį paleido.Galim ir nušauti piršlį ar dar kaip nors sugalvoti.Per vesuves, kuriuose neseniai buvau, tai, kai korė piršlį, palikome testamentą tame kambaryje, kur šventėme vestuves.Ir piršlys ieško testamento , prašo manęs testamento, nes jau riekia jį skaityti, o jo nėra.Tai sukausi iš padėties ir pavyko be testamento pakarti piršlelį biggrin.gif
Nersim
QUOTE(Liniuke @ 2005 09 06, 07:23)
Merginos, o jūs kai ruošiatės scenarijų ar labai smulkiai susiplanuojate šventės eigą, ar tik maždaug. Svočia viską skaitanti iš lapelio, truputį be ryšio atrodo, ar ne??  unsure.gif
*

Aš susirašiau viską smulkiai, tik neskaičiu visko iš lapelio.Besiruošdama vestuvėms beveik viską išmokau mintinai smile.gif
milnera
Labutis visoms svočiutėms, šitam puslapiukyje rasite viską ko reikia ruošiantis vestuvėms, labai neblogai. 4u.gif
Čia ir žaidimai ir liudijimai ir......... na pačios pamatysite. biggrin.gif

http://www.pristatyksave.lt/pirslys/pirslys.htm
linuse
QUOTE(Liniuke @ 2005 09 06, 11:35)
ši tradicija ir man baisi. Per mūsų vestuves kai korė piršlį aš stovėjau pasimetusi ir nežinojau ką daryti.  blink.gif  O per vyro brolio vestuves tai piršliui vos blogai nesibaigė, kai girti pabroliai jėgų neapskaičiavo.
Kol kas mūsų jaunieji neužsiminė, kad kars piršlį, tai turbūt galima suprast, kad ir nekars  rolleyes.gif
*

na del to korimo tai ir man nei sis nei tas... g.gif manau kad budama jaunoji parasysiu kazkoki pagiriamaji rasta ar pan, ir ta pirsli isgelbesiu nuo tokio baisaus galo ax.gif tongue.gif thumbup.gif
vat taip va o ir neleisciau savo darugo karti drinks_cheers.gif tongue.gif
milnera
Labutis visoms, kaip nuotaikos prieš vestuves, prieš darbą, kodėl čia taip retai beužsukate? ax.gif Kažko tai jau liūdna, užeinu ir vis viena, ir vis nieko naujo. ax.gif Pasidalinkite savo nusiteikimu darbui, gal kokių naujų minčių turite. 4u.gif
living
QUOTE(milnera @ 2005 09 15, 10:05)
Labutis visoms, kaip nuotaikos prieš vestuves, prieš darbą, kodėl čia taip retai beužsukate?  ax.gif  Kažko tai jau liūdna, užeinu ir vis viena, ir vis nieko naujo.  ax.gif Pasidalinkite savo nusiteikimu darbui, gal kokių naujų minčių turite.  4u.gif
*

gal baisiai užsiėmusios visos g.gif aš jau atbuvau svočia šį savaitgalį, tai dabar ilsėsiuosi. ačiū visoms už pagalbą ir patarimus thumbup.gif
Nersim
QUOTE(milnera @ 2005 09 15, 09:05)
Labutis visoms, kaip nuotaikos prieš vestuves, prieš darbą, kodėl čia taip retai beužsukate?  ax.gif  Kažko tai jau liūdna, užeinu ir vis viena, ir vis nieko naujo.  ax.gif Pasidalinkite savo nusiteikimu darbui, gal kokių naujų minčių turite.  4u.gif
*

Šį šetadienį teko matyti vestuvių kasetę, tai visas vedimas, nuotaikos ir vėl sugrįžo.Prisiminiau visas detales biggrin.gif Galėčiau net ir šiandien ir vėl vesti vestuvių puotą smile.gif Tik va to ruošimosi labai daug:)))
Ir gaila, kad mano kai kurias idėjas filmuotojas kasetėje iškirpo.O taip stengiausi padaryti įdomiai .Ir padariau. Tik va kad nepatiko filmuotojui, tai jis iškarpė daug medžiagos. Buvau pasiėmusi lagaminą, prisidariusi dolerių ( tikrų kopijos su piršlio atvaizdu, o kitoje pusėje jaunųjų veideliai) ir atėjus piršliui su jaunikiu ieškoti jaunosios piršlys turėjo rodyti,koks turtingas jaunikis. Taip ir buvo.Piršlys atidarė lagaminą , o ten - didelės krūvos sudėtų pinigų.Visi, kas matė labai juokėsi, ir buvo kas pamanė, jog tai tikri pinigai biggrin.gif
Indukė
labai fainus musu buvo pirsliai, jauni. Buvo prisiruose labai normaliai, neperdaug, labai patiko thumbup.gif
Žuvė
QUOTE(Cili @ 2005 09 24, 12:18)
labai fainus musu buvo pirsliai, jauni. Buvo prisiruose labai normaliai, neperdaug, labai patiko  thumbup.gif
*

Cili, tikim tikim, kad faini buvo, a le domintu ir smulkmenos kas ir kaip ax.gif
Indukė
QUOTE(Deimante_A @ 2005 09 24, 13:13)
Cili, tikim tikim, kad faini buvo, a le domintu ir smulkmenos kas ir kaip  ax.gif
*

nu man labai patiko, kad pasake viska nuo islydetuviu, seimos zidinio, fainu dovaneliu apdovanojimo, bet taip neissiplesdami, buvo idomu ir nenuobodu klausytis. Taip pat 12 val vidurnakti mus ir svecius issivede tokiu takeliu i lauka, ten ant medinio stalelio jau stovejo sampanas ir taures, kai issove sampana, prasidejo fejerverku lavina thumbup.gif labai fainiai suorganizuota buvo, labai nemegstu tu pagraudenimu ilgu, o cia ju buvo super minimaliai, tik prie seimos zidinio thumbup.gif Taip pat kai pasakem , kad norim eiti miegoti pirsliams, tai buvo apie puse 2 val., mums iteike labai fainus idomiai padarytus baltus naktinukus (jaunajam triusikelius) apklijuotus sirdutemis thumbup.gif labai mums tiko
Indukė
dar mums iteike tokia skrynele, ten buvo rutos sakele, lino gabalelis, roze, ir graziai pasake ka reiskia, uzrakino mums ta skrynute ir padave. Galesiu paziureti zodziu, kuriuos sake teikdami ta skrynute, nes viska atidave biggrin.gif Kai ejom per tilta, mums padave rakta nuo dvieju sirduciu, kad musu sirdis jau surakinta amziams biggrin.gif thumbup.gif
Indukė
QUOTE(Cili @ 2005 09 24, 13:22)
dar mums iteike tokia skrynele, ten buvo rutos sakele, lino gabalelis, roze, ir graziai pasake ka reiskia, uzrakino mums ta skrynute ir padave. Galesiu paziureti zodziu, kuriuos sake teikdami ta skrynute, nes viska atidave  biggrin.gif Kai ejom per tilta, mums padave rakta nuo dvieju sirduciu, kad musu sirdis jau surakinta amziams  biggrin.gif  thumbup.gif
*

tiesa, ta rakta ismeteme i upe ax.gif

dar prie naktinuku mums dave ir labai faina medini gandra
pela
Mes jau atpiršliavom, tai galiu pasidalinti kai kuriomis idėjomis ax.gif ax.gif
1. Dėl piršlio korimo. Kai muzikantai pradėjo kalbėti apie piršlio korimą, paprašiau visų pamergių ir kitų netekėjusių panelyčių išsižioti ir tarp dantų įsikišti degtuką. Po to mano žodžiai: kas ims tokias išsižiojusias į žmonas, jei piršlys gero žodžio apie jas nepasakys. Tada pamergės pabučiavo piršlį ir visi nutarė, kad negalima jo karti. Visiems patiko, nebuvo nuobodu ir neužtruko ilgai, kam svarbu laikas.
2. Kai buvom gamtoj, piršlys mokė šokti pamerges ančiukų šokio, o aš pabrolius studentų šokio, (panašiai kaip makarena tik daugiau judesių). Grįžę iš gamtos visi mokėm svečius. Taip pat visiems patiko tongue.gif tongue.gif tongue.gif Labai geros nuotraukos, kai visi pabroliai įsikibę sau į minkštas vietas biggrin.gif biggrin.gif
Jei neturit šitų muzikyčių, tai galima lambadą, kankaną ir t.t
Žuvė
QUOTE(Cili @ 2005 09 24, 14:22)
dar mums iteike tokia skrynele, ten buvo rutos sakele, lino gabalelis, roze, ir graziai pasake ka reiskia, uzrakino mums ta skrynute ir padave. Galesiu paziureti zodziu, kuriuos sake teikdami ta skrynute, nes viska atidave  biggrin.gif Kai ejom per tilta, mums padave rakta nuo dvieju sirduciu, kad musu sirdis jau surakinta amziams  biggrin.gif  thumbup.gif
*

Cili, na va, jau dabar tikrai matom, kad smagiai atšventėt vestuvę 4u.gif
Ir norėčiau pamatyti tuos žodžius, niekaip neprisimenu, kokią reikšmę turi linas ir rožė blush2.gif
saulutem
Deja jie neturejo pasirinkimo.... mes vienteliai sutikom buti vedanciais... kiti atsisake suteikti bet kokia pagalba.... kazkokie visi per daug uzsieme ir labiau savimi susirupine...
nelabai pergyvenu, nes teko daug vestuvese dalyvauti, o be to siame puslapyje tiek daug visokiu patarimu, minciu ir scenariju.... tikiu, kad viskas bus gerai... thumbup.gif
saulutem
Merginos, kilo klausimelis vienas, gal patarsit?
Jaunoji meta puokste, viska gerai, o jaunasis noretu mesti keliarasti, bet kaip graziai ji nuimti? Skaciau, kad vienos tai siulo daryti dantim thumbup.gif bet kaip mums tai pristatyti? ka pasakyti pries tai? kaip paaiskinti sveciams toki veiksma? schmoll.gif
pela
mes tai tik pasakėm, kad išsirikiuotų visi nevedę vyrai ir vaikinai, jaunąjai padėjom užlipti ant stalo, o jaunasis su dantim nutraukė keliaraištį mirksiukas.gif
jaunieji buvo įspėti, ką ir kaip daryti.
Prie keliaraiščio reikia pririšti ką nors sunkesnio, nes nepavyks numesti tongue.gif tongue.gif
gutukas

QUOTE(saulutem @ 2005 10 12, 14:21)
Deja jie neturejo pasirinkimo.... mes vienteliai sutikom buti vedanciais... kiti atsisake suteikti bet kokia pagalba.... kazkokie visi per daug uzsieme ir labiau savimi susirupine...
nelabai pergyvenu, nes teko daug vestuvese dalyvauti, o be to siame puslapyje tiek daug visokiu patarimu, minciu ir scenariju.... tikiu, kad viskas bus gerai... thumbup.gif
*

Saulutem, pas mane tokia pat situacija buvo...šeštadienį irgi teko piršliauti, o tam laiko turėjome tik savaitę blink.gif na jaunieji nekėlė jokių reikalavimų, kadangi irgi buvome paskutinė viltis, nes nieks nenorėjo eiti piršliauti g.gif tai pasinaudojus SM patarimais, pasiūlymais, idėjomis viskas labai šauniai gavosi thumbup.gif galėčiau ir vėl eiti piršliauti, tik kad kas pinigėlių į sąskaitą pervęstų biggrin.gif

gutukas
QUOTE(Kare @ 2005 10 14, 16:40)
Sveiki, einam su vyru į piršlius. Gal kas turite žodžių vainikėlio nuėmomui ir nuometo nuėmimui. Būsiu labai dėkinga. biggrin.gif
*

jeigu nepavėluotai...

Jaunoji,

Lengvutis nuotakos šydas simbolizavo tavo laimingą ir nerūpestingą jaunystę. Rūtų vainikėlis-tavo mergautines svajones ir meilės ilgesį, tavo švelniausius jaunos širdies troškimus.
Šiandien baigėsi tavo jaunos, nerūpestingos merginos gyvenimas. Prasideda tavo naujas gyvenimas. Jis nebus toks švelnus, lengvutis ir žaismingas kaip tavo baltas šydas, nei kvapnus, nei žalias kaip rūtų vainikas. Jis bus švarus ir rimtas kaip mūsų prosenelių dėvėtas nuometas.
Ištekėjusios moters gyvenimas- tai darbai, pareigos, didelė kantrybė ir pasiaukojimas.
Tad nešiok garbingai savo naująjį vardą-ištekėjusios moters vardą ir nebūna tau per sunku.
node
[COLOR=purple] Sveikos visos smile.gif tikiuosi, kad visoms svociutems vestuves praejo super ir visos esate patenkintos thumbup.gif
Man iskilo toks klausimas: ar yra kazkoks specialus jaunuju pakvietimas tiems zmonems, kuriuos kviecia buti pirsliais? g.gif
katyteee
QUOTE(gutukas @ 2005 10 17, 13:45)
jeigu nepavėluotai...

Jaunoji,

Lengvutis nuotakos šydas simbolizavo tavo laimingą ir nerūpestingą jaunystę. Rūtų vainikėlis-tavo mergautines svajones ir meilės ilgesį, tavo švelniausius jaunos širdies troškimus.
Šiandien baigėsi tavo jaunos, nerūpestingos merginos gyvenimas. Prasideda tavo naujas gyvenimas. Jis nebus toks švelnus, lengvutis ir žaismingas kaip tavo baltas šydas, nei kvapnus, nei žalias kaip rūtų vainikas. Jis bus švarus ir rimtas kaip mūsų prosenelių dėvėtas nuometas.
Ištekėjusios moters gyvenimas- tai darbai, pareigos, didelė kantrybė ir pasiaukojimas.
Tad nešiok garbingai savo naująjį vardą-ištekėjusios moters vardą ir nebūna tau per sunku.
*

atsiprasau bet man nuo tokiu zodziu baugu daros - toks jausmas kad kaip isteki tai jau viskas - pasidarai boba ir nieko daugiau nematai kaip indus, tvarkymus ir panasiai,
gal taip buvo senais laikais, kaip zmones kartu negyvendavo iki vestuviu ir tikrai kaip istekejus moteris tiesiog patapdavo darbininke vyro namuose.
na juk siais laikais taip nera - retai jau kam pirmas kartas buna per vestuves, dauguma visi jau gyvena kartu pries vestuves - tai negi kas pasikeis kaip apsivedi, kokie buvo santykiai tokie ir turetu likti...man uztai tas nuvainikavimas tos labai baugus ir juokingas!
lineva
As irgi pries visokius verkšlenimus ir rūtų pamestus cry.gif vainikus biggrin.gif Odėl vedančiosios tai reiktų pasidomėti, nes per mūsų vestuves irgi buvo vedančioji smile.gif
Forma
siaip nebutina yra pora, ir planuotoja nereikalinga, tiesiog reikalingas zmogus kuris galetu pravesti vakara su kokiais zaidimais ir siaip linksmybem, be jokiu paverkslenimu pagraudenimu, be tradiciju, butu malonu sulaukti kazkokiu staigmenu, nes manau neidomu susiplanuoti viska paciai. ax.gif
lineva
QUOTE(vilmaarch @ 2005 11 11, 11:06)
siaip nebutina yra pora, ir planuotoja nereikalinga, tiesiog reikalingas zmogus kuris galetu pravesti vakara su kokiais zaidimais ir siaip linksmybem, be jokiu paverkslenimu pagraudenimu, be tradiciju, butu malonu sulaukti kazkokiu staigmenu, nes manau neidomu susiplanuoti viska paciai.  ax.gif
*

Aš žinau, kad nebūtina pora, tik abejoju ar vyras norėtų mane išleisti cool.gif O mes buvome pasakę tik ko norėtume, kad būtų, aišku, kad buvo ir netikėtumų, juk netikėtumus pats nesugalvosi ir nepasakysi, kad va, norėčiau tokios staigmenos wink.gif
Morgan
QUOTE(vilmaarch @ 2005 11 11, 11:06)
siaip nebutina yra pora, ir planuotoja nereikalinga, tiesiog reikalingas zmogus kuris galetu pravesti vakara su kokiais zaidimais ir siaip linksmybem, be jokiu paverkslenimu pagraudenimu, be tradiciju, butu malonu sulaukti kazkokiu staigmenu, nes manau neidomu susiplanuoti viska paciai.  ax.gif
*

thumbup.gif Vat del to as ir nerimavau.Galvoju jei pati viska ruosiu,tai jokio netiketumo g.gif Neidomu.Bet va,galima rast ta gelbetoja. thumbup.gif
Žuvė
QUOTE(vilmaarch @ 2005 11 14, 10:07)
ale kur rast tuos aktoriukus?
*

teatre gal tongue.gif
šiaip pažįstu asmeniškai kelis, bet jie paprastai vaikų gimtadienius praveda ir Seniais Šalčiais būna - vestuviniai aktoriukai gal kur ir skelbiasi wink.gif
mikepodukofke
As tai sakiau, jei nepavyks su pirsliais, ir paciai reiks planuot viska, tai bent vyrui nesakysiu, kad jam staigmena butu tongue.gif ax.gif blush2.gif wub.gif
Nersim
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 11 19, 19:08)
As tai sakiau, jei nepavyks su pirsliais, ir paciai reiks planuot viska, tai bent vyrui nesakysiu, kad jam staigmena butu tongue.gif  ax.gif  blush2.gif  wub.gif
*

Tai gal vis tiek yra kokie jūsų draugai, kurie galėtų būti pirliais.Juk lbai smagu, kai nežinai kas ir kaip bus daroma per tavo vestuves smile.gif Gerai paieškokite ir rasite, kas padėtų jums šią dieną . Sėkmės atrandant biggrin.gif
mikepodukofke
QUOTE(Nersim @ 2005 11 20, 12:57)
Tai  gal  vis  tiek  yra  kokie  jūsų  draugai, kurie  galėtų  būti  pirliais.Juk  lbai  smagu, kai  nežinai  kas  ir kaip  bus  daroma  per  tavo  vestuves smile.gif Gerai  paieškokite  ir  rasite, kas  padėtų  jums  šią  dieną . Sėkmės  atrandant biggrin.gif
*

tame ir problema, mes labai jauni, tai visi draugai mazdaug po 18 metu, kokie is ju pirsliai... sad.gif
Forma
oi merginos, buvau sestadieni parodoj Litexpo, kalbejau su vienais vestuviu organizatoriais, tai uz vakaro pravedima nori 3000Lt... blink.gif blink.gif blink.gif , galutinai apsisprendziau, kad ta uzduoti pavesiu muzikantams... nes pirsliu nebus, liudininkai jauciu truputi kuklinsis, tai tebunie muzikantai viska atlieka, geriau daugiau jiems pamoketi nei atskirai vedeja samdytis...
katyteee
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 11 20, 18:10)
tame ir problema, mes labai jauni, tai visi draugai mazdaug po 18 metu, kokie is ju pirsliai... sad.gif
*

as tai kaip tik uz tokiu jaunus pirslius, o ne senus. man atrodo pirsliai yra tolygus liudininkams, o liudinikais turetu buti jums artimi zmones.
beto nenuvertink jau taip tu 18-meciu...jei daug jaunu zmoniu vestuvese bus, tai manau ir 18-meciai itiks!
Alaina
QUOTE(vilmaarch @ 2005 11 21, 08:55)
oi merginos, buvau sestadieni parodoj Litexpo, kalbejau su vienais vestuviu organizatoriais, tai uz vakaro pravedima nori 3000Lt...  blink.gif  blink.gif  blink.gif , galutinai apsisprendziau, kad ta uzduoti pavesiu muzikantams... nes pirsliu nebus, liudininkai jauciu truputi kuklinsis, tai tebunie muzikantai viska atlieka, geriau daugiau jiems pamoketi nei atskirai vedeja samdytis...
*

oho.. nu ir kaineles..
o tai gal kokiu dediu ar tetu paprasyk.. siaip gal krikstateviu.. ikalbink.. sakyk kad nieko daug nereikes.. scenariju (zodziu pravedimui) suradusi cia galesi jiem duoti. na o saldainiu ir nupirksi. siaip manyciau, kad gal smagiau su pirsliais (kad ir kokie jie butu, bet jau del vaizdo) nei visai be ju.. na o muzikantai tai zinoma, kad prisidetu
Nersim
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 11 20, 19:10)
*

Žinai, jei tik būtum kur arčiau, pravesčiau vestuves kaip tik nori.Ir daug pigiau nei kiti prašo.Kadangi man tai patinka ir noriu įgyti kuo daugiau vestuvių vedimo patirties.Nors jau trejose vestuvėse vedžiau, bet praktika niekada nemaišo.Pinigus imčiau tik už reikalingus daiktelius vestuvėms.Tik gaila, kad gyvename tolokai. g.gif
Forma
QUOTE(Alaina @ 2005 11 25, 00:40)
oho.. nu ir kaineles..
o tai gal kokiu dediu ar tetu paprasyk.. siaip gal krikstateviu.. ikalbink.. sakyk kad nieko daug nereikes.. scenariju (zodziu pravedimui) suradusi cia galesi jiem  duoti. na o saldainiu ir nupirksi. siaip manyciau, kad gal smagiau su pirsliais (kad ir kokie jie butu, bet jau del vaizdo) nei visai be ju.. na o muzikantai tai zinoma, kad prisidetu
*

Na mes tiesiog nenorim pirsliu, beto as nelabai isivaizduoju kas is gimines galetu pravesti vakara, juk visi nores isgerti ir siaip lyg tokiu linksm,uoliu nera verysad.gif
sonatos
Pas mane irgi pirsliu nebus, nes noriu kad mano sesuo butu liudytoja, o i pirslius nezinociau ka kviesti, tai tikiuosi vakara praves muzikantai, thumbup.gif [FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.