Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios plytelės

QUOTE(arturiene @ 2009 01 04, 01:26)
patarciau jei patinka sudeinti kelis rudus atspalvius,tarkim vonios ir tualeto zona tamsesne spalva o likusia zona sviesiau.Is patirties zinau kad oranzine ar salotine ar dar kokio ryskesne spalva greitai atsibos ir noresi kazko kito,o sviesi spalva ilgai neerzina



Pritariu smile.gif kai neutralios spalvos daug geriau, nes ilgainiui pradeda slėgti ryskumas schmoll.gif
Atsakyti
As irgi manau,kad tos raudonos,zalios tuoj nusibos ,nors skonio reikalas.Pati buvau nusprendusi-vonia bus orandzine su zalsvais motyvais,bet y prota atejau panarsiusi po neta smile.gif klasika neiseina is mados,ji amzina.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 01 08, 01:07)
As irgi manau,kad tos raudonos,zalios tuoj nusibos ,nors skonio reikalas.Pati buvau nusprendusi-vonia bus orandzine su zalsvais motyvais,bet y prota atejau panarsiusi po neta smile.gif klasika neiseina is mados,ji amzina.


As pati irgi svarstau - ar voniai pasirinkti salotines + gelsvas plyteles (ne del to, kad tokia mada, bet del to, kad salotine nuo pat vaikystes buvo viena is paciu graziausiu spalvu), ar rusvas + sokolado spalvos plyteles. Abu variantai man vienodai grazus, tik va erzina tai, kad kas antruose naujuose namuose dabar ta ruda spalva karaliauja, tai ta "klasika" irgi persisotinti galima, kai akys visur ta pati mato... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2009 01 08, 13:17)
As pati irgi svarstau - ar voniai pasirinkti salotines + gelsvas plyteles (ne del to, kad tokia mada, bet del to, kad salotine nuo pat vaikystes buvo viena is paciu graziausiu spalvu), ar rusvas + sokolado spalvos plyteles. Abu variantai man vienodai grazus, tik va erzina tai, kad kas antruose naujuose namuose dabar ta ruda spalva karaliauja, tai ta "klasika" irgi persisotinti galima, kai akys visur ta pati mato... doh.gif

O kodėl taip visi be fantazijos? biggrin.gif Kodėl klasika būtinai rudos/gelsvos, rusvos plytelės? Reikia tik panaršyti vonių dizainų ir manau tikrai galima rasti įdomesnių idėjų.

Dėl ryškumo - žiūrint kaip jį pritaikyti. Tarkim mano buvusiame bute dalį sienų dengė baltos plytelės, likusią dalį nudažėme itin intensyvia gryna tamsoka oranžine, grindys dengtos juodom plytelėm. Dažytos sienos buvo už klozeto ir jo šone, taigi tos intensyvios spalvos nebuvo taip visada matyti, nes visad į tą sieną sėdi nugara biggrin.gif Dėl to per 3 metus visiškai neįgriso.
Dabar gi vienoje vonioje sienos dalinai dengtos pilkomis grynos spalvos plytelėmis, o likusi dalis nudažyta ryškia gryna tamsoka ružava spalva. Šį kartą tos ryškios spalvos kiek daugiau, bet kažkiek dažytos sienos dengia baltas gyvatukas, skalbyklė ir džiovyklė, dar planuoju kabinti didelę juodai baltą nuotrauką, taigi dėmesys nuo tos ryškios spalvos bus kažkiek nukreiptas.
O šiaip tai kadangi siena yra dažyta ryškiais dažais, tai tą spalvą bus kur kas lengviau pakeisti, jei tarkim nusibostų, nei jei būtų išklijuota ryškiomis plytelėmis, taigi šis variantas saugesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2009 01 08, 14:01)
O kodėl taip visi be fantazijos? biggrin.gif Kodėl klasika būtinai rudos/gelsvos, rusvos plytelės? Reikia tik panaršyti vonių dizainų ir manau tikrai galima rasti įdomesnių idėjų.

Dėl ryškumo - žiūrint kaip jį pritaikyti. Tarkim mano buvusiame bute dalį sienų dengė baltos plytelės, likusią dalį nudažėme itin intensyvia gryna tamsoka oranžine, grindys dengtos juodom plytelėm. Dažytos sienos buvo už klozeto ir jo šone, taigi tos intensyvios spalvos nebuvo taip visada matyti, nes visad į tą sieną sėdi nugara biggrin.gif Dėl to per 3 metus visiškai neįgriso.
Dabar gi vienoje vonioje sienos dalinai dengtos pilkomis grynos spalvos plytelėmis, o likusi dalis nudažyta ryškia gryna tamsoka ružava spalva. Šį kartą tos ryškios spalvos kiek daugiau, bet kažkiek dažytos sienos dengia baltas gyvatukas, skalbyklė ir džiovyklė, dar planuoju kabinti didelę juodai baltą nuotrauką, taigi dėmesys nuo tos ryškios spalvos bus kažkiek nukreiptas.
O šiaip tai kadangi siena yra dažyta ryškiais dažais, tai tą spalvą bus kur kas lengviau pakeisti, jei tarkim nusibostų, nei jei būtų išklijuota ryškiomis plytelėmis, taigi šis variantas saugesnis smile.gif


Na, as "klasika" suprantu kiek placiau nei vien tik rudu / baltu / pilku spalvu spektre, bet va pasiskaicius daugelio nuomoniu, butent tokiom spalvom ta "klasika" ir ivardijama (todel ir isskyriau si zodi kabutese).
Kita vertus, jei ta ryski spalva patinka ilga laika, o ne butent "mados klyksmo" laikotarpiu, tai ji neturetu taip greitai atsibosti, arba, kitaip tariant, ryskiu spalvu megejus taip pat greitai gali imti erzinti tos neutralios, "bespalves" spalvos. Na, o kadangi as saves negaliu priskirti nei prie tu, nei prie anu, tai ir metausi... doh.gif Bet siaip tai as irgi linkusi ryskiu spalvu nepadauginti, o labiau naudoti tik kaip akcentus - todel gal ir nemanau, kad gli greit atsibosti. Tiesiog nezinau, kas man siuo metu graziau - derinys salotines su gelsva (gal ir sokoladine), ar rusvos derinys su sokoladine smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat už neutralias spalvas. Nes kiek žiūriu kataloguose, stenduose matyti šokoladinė tamsiai. Gal ir nieko, bet čia kaip bangomis užeina.Pamenate buvo juoda, mėlyna, oranžinė, bordo, o dabar tamsiai ruda.
Ieškom dviejų šviesiai rudų, nu ir pakolkas nerandam. Nėra artimų atspalvių: arba tamsi ir šviesi, o jei iš panašenės paletės atspalvio -kiti išmatavimai rolleyes.gif
Atsakyti
mano sviesaus akmens spalvos plyteles,kad nebutu nuobodu keisiu yvairius akcentus kaskart kai tik pabos.
Atsakyti
Tiesiog nezinau, kas man siuo metu graziau - derinys salotines su gelsva (gal ir sokoladine), ar rusvos derinys su sokoladine.

Čia jūsų pasirinktų spalvų derinukai.


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Na, su atspalviais gal ir nepataikiau.
Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2009 01 10, 17:07)
Tiesiog nezinau, kas man siuo metu graziau - derinys salotines su gelsva (gal ir sokoladine), ar rusvos derinys su sokoladine.

Čia jūsų pasirinktų spalvų derinukai.

Na, su atspalviais gal ir nepataikiau.


Alta, labai aciu uz pagalba! 4u.gif Tik va salotines spalvos as noreciau ryskios blush2.gif Is tikruju galvoju apie sios kolekcijos plyteles:
user posted image

arba dar patinka Dvarcioniu Keramikos Xeno rusvos / tamsiai rudos plyteles (is cia dekoriukai mane asmeniskai labai zavi), tai ir galvoju, kas geriau smile.gif Kita vertus,ei rinkciausi salotini varianta,labai noreciau kazkiek plyteliu idet ir sokoladiniu (del kontrasto), bet bijau, kad kazin ar galiu taip daryt, kai musu vonia 1,8m x 2,2m (tualetas atskirai) verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elva: 11 sausio 2009 - 12:15
Gal pas ką nors sudėtos grindinės blizgančios didelių matmenų plytelės ne vonioje? Nors tema vonios plytelės, bet nerandu apie svetainės plyteles... 4u.gif Labai noriu blizgių plytelių svetainėje, bet bijau, kad laikui bėgant nusidėvi dažnai vaikštomame plote tas blizgesys, kad ir kokios kokybiškos būtų g.gif Kokie jūsų atsiliepimai, kurios išmanot? 4u.gif
Atsakyti
Va, kaip tik zadejau rasyt apie plyteles svetainele mirksiukas.gif bet zadejau klaust virtuves temoje.Pas mus virtuve ,svetaine kartu .Galvojam kazi kaip bus jei bus plyteles visoje erdveje ? Gal kas turit,butu ydomu paziuret kaip atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujakurė @ 2009 01 14, 16:25)
Va, kaip tik zadejau rasyt apie plyteles svetainele mirksiukas.gif  bet zadejau klaust virtuves temoje.Pas mus virtuve ,svetaine kartu .Galvojam kazi kaip bus jei bus plyteles visoje erdveje ? Gal kas turit,butu ydomu paziuret kaip atrodo 4u.gif


Ne vienuose namuose esu mačiusi plyteles visoje bendroje erdvėje. Man asmeniškai gražu 4u.gif
Pas mane virtuvė bus atskirai, bet svetainėje vistiek dėsiu plyteles... Prisisvajojau apie blizgias ir lygias kaip ledas biggrin.gif Įdomu ar neteko nusivilti kas tokias turi? g.gif Labiausiai bijau, kad blizgesys nenusivaikščiotų unsure.gif
Atsakyti