Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios plytelės

Noriu patarimo, mano vonios kambary bus mėlynos ir baltos plytelės, tad kokį glaistą pasirinkti?
Man gražu, kai tarp baltų plytelių būna spalvotas glaistas.
Bet kaip bus su mėlynom plytelėm, jei glaistas mėlynas?
Tad mamytės, kokį glaistą jūs pasirinktumėt: baltą ar mėlyną?
AČIŪ
Atsakyti
Aš rikčiaus mėlyna,nes baltos tiesiog nekenčiu schmoll.gif
Atsakyti
aš rinkčiaus gelsvą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 03 16, 18:27)
aš rinkčiaus gelsvą  rolleyes.gif


Klausė ar BALTĄ AR MĖLYNĄ? bigsmile.gif

Jei pasirinkimas būtu ne tik iš šių dviepu spalvu,gelsva aš irgi rinkčiaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2006 03 16, 19:17)
Klausė ar BALTĄ AR MĖLYNĄ? bigsmile.gif

gal nepagalvojo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 03 16, 19:27)
gal nepagalvojo  mirksiukas.gif


g.gif gal
Atsakyti
Ačiū už patarimus, greičiausiai dėsiu mėlyną, nes gelsvas manau netiks nes bus dvi juostos dekoro plytelių kurios yra baltos, bėlynom bangelėm ir per vidurį orandžinės širdelės. O jei orandžinį glaistą dėti, jei toks yra, ar nebus makalynės?
Atsakyti
QUOTE(Mis @ 2006 03 17, 12:28)
Ačiū už patarimus, greičiausiai dėsiu mėlyną, nes gelsvas manau netiks nes bus dvi juostos dekoro plytelių kurios yra baltos, bėlynom bangelėm ir per vidurį orandžinės širdelės. O jei orandžinį glaistą dėti, jei toks yra, ar nebus makalynės?

aš manau, kad nebus, kaip tik šiltesnė, žaosmingesnė vonia bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mis @ 2006 03 17, 12:28)
Ačiū už patarimus, greičiausiai dėsiu mėlyną, nes gelsvas manau netiks nes bus dvi juostos dekoro plytelių kurios yra baltos, bėlynom bangelėm ir per vidurį orandžinės širdelės. O jei orandžinį glaistą dėti, jei toks yra, ar nebus makalynės?


Glaistų yra visokiausių spalvų smile.gif
Atsakyti
Mano vonioj plytelės žalios (tamsokos) ir beveik baltos.Tokios lyg drablio kaulo su neryškiais šviesiai rudos spalvos potėpiais. Tai glaistą rinkomės žalią.Gavosi tikrai labai fainai,tikrai gražiau nei būtumėm pasirinkę kokį šviesų atspalvį. smile.gif
Atsakyti
O kur didelis pasirinkimas glaistu?
Ziurejau senukuose, tai man nelabai kas patiko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2006 03 20, 13:19)
Mano vonioj plytelės žalios (tamsokos) ir beveik baltos.Tokios lyg drablio kaulo su neryškiais šviesiai rudos spalvos potėpiais. Tai glaistą rinkomės žalią.Gavosi tikrai labai fainai,tikrai gražiau nei būtumėm pasirinkę kokį šviesų atspalvį.  smile.gif


oho isivaizduoju tavo vonia.. ax.gif mano irgi panasiai tokiu spalvu bus, grindys zalios, misko zalumos, a la chaki.. o plyteles sienu tokios pieno baltumo, o dekoras irgi toks a la zaliai rudas.. smile.gif
Atsakyti