Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios plytelės

QUOTE(neferite @ 2010 12 17, 09:49)
lauksiu,jei ka savaitgali atlektume.


as manau jums reikia skambinti po parduotuves. PAsakysit modeli bei gamyntoja ir tikrai pasakys ar turi.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 12 20, 17:04)
as manau jums reikia skambinti po parduotuves. PAsakysit modeli bei gamyntoja ir tikrai pasakys ar turi.


Kaune visas pervaziavom parduotuves su plytele,o i vln taip ir dariau skambinau i moki vezi ir ermitaza,tokiom firmom sake niekada neprekiavo,sake vezdavo tik statybu panorama ir rubiconas.palaidojau vilti rasti,nebent ivyktu stebuklas,kad kazkas kazkada pirko ir atliko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neferite: 21 gruodžio 2010 - 08:48
QUOTE(neferite @ 2010 12 21, 09:47)
Kaune visas pervaziavom parduotuves su plytele,o i  vln taip ir dariau skambinau i moki vezi ir ermitaza,tokiom firmom sake niekada neprekiavo,sake vezdavo tik statybu panorama ir rubiconas.palaidojau vilti rasti,nebent ivyktu stebuklas,kad kazkas  kazkada pirko ir atliko verysad.gif


Parasykit pavadinima. Pabandysim padet.
Atsakyti
QUOTE(Epsium @ 2010 12 21, 13:11)
Parasykit pavadinima. Pabandysim padet.


LEONI (ispaniskos) REUS BEIGE 20X20 . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neferite @ 2010 12 21, 09:47)
Kaune visas pervaziavom parduotuves su plytele,o i  vln taip ir dariau skambinau i moki vezi ir ermitaza,tokiom firmom sake niekada neprekiavo,sake vezdavo tik statybu panorama ir rubiconas.palaidojau vilti rasti,nebent ivyktu stebuklas,kad kazkas  kazkada pirko ir atliko verysad.gif


Gali paciam gamyntojui parasyti ir uzklausti ar kas veza ju gaminius i LT, LV, PL. Ir tada jau galvoti.
Atsakyti
UZ bANGINIO SENUKU yra gera isparduotuve italisku plyteliu bigsmile.gif bigsmile.gif jau sunipirkome vonios kambariui thumbup.gif tik 10 lt kvadratas kainavo, superines, gal dar kas liko, nes buvo ivairiu, ivairiausiu, zmoniu labai daug buvo pirkosi visi ir daug doh.gif lotuliukas.gif uz juokinga kaina, kainuriu kainos buvo nuo 5 iki 20-30 lt kurie kainavo pie 80 lt bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(elva @ 2010 12 02, 16:48)
Galvojau, imesiu nuoroda DK psl., bet ziuriu, kad ten tu plyteliu nuotrauka (o tiksliau kazkoks nevykes piesinys) visiskai neatitinka realaus plyteliu vaizdo. Tad nufotografavau fragmenta savo koridoriaus, isklijuoto sioms plytelemis. Nekreipkite demesio i tai, kad apdaila dar nebaigta (nera duru, o kur yra - nera dar apvadu, grindjusciu ir dar daugelio dalyku), tiesiog kaip praset, parodau apie kokias plyteles kalbu smile.gif
user posted image
is arciau:
user posted image


Mes būtent šitas Dvarčionių keramikos šiandien Senukuose nusižiūrėjom, ir būtent tamsias dryžuotas, taip ir supratau, kad nelabai kas ant jų matysis, gaila, kad nematom jau Jūsų namuko koridoriaus foto, gal galit įmesti dar kartą, nes jau turim ant dienų jas nusipirkti, labai įdomu dar būtų pamatyti vaizdą. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija1: 14 sausio 2011 - 22:50
Sveiki, ruošiamės ir mes po truputį remontams bigsmile.gif

Mano noruose yra šviesi vonia, kažkodėl nenoriu labai spalvotos, nes žinau, kad su laiku atsibosta tas spalvingumas.

Gal galėtumėt pasakyti, kokios spalvos grindys derėtų prie šviesių plytelių.
Dabar pas mus irgi yra šviesios vonios plytelės ir grindys yra baltos plytelės, bet ant jų labai matosi kiekvienas trupiniukas ir plaukelis, norėtūsi šį kart pabandyti susidėti kokias kitas, bet nežinau kokia spalva tiktų prie baltų sienų.

Va čia radau interneto platybėse tokią vonią, tai aš labai norėčiau kažko panašaus. Gal kas matėte kur yra pirkti tokių plytelių kaip nuotraukoj? Ir gal galėtumėte pakomentuoti, kaip tos plytelės "nešiojasi"? Ar nebus labai sunku tuos tarpukus valyti?
Aš galvoju tą apdailinę juostelę priderinti prie grindų, tik nežinau kokios spalvos čia tiktų grindys.. ax.gif
Lauksiu jūsų nuomonių 4u.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Lapinija @ 2011 01 18, 14:27)
Gal galėtumėt pasakyti, kokios spalvos grindys derėtų prie šviesių plytelių.



labai grazios plyteles? kur matete tokias pirkti?

kas liecia grindis, man tai idealiai kai buna sienos ir grindys is tos pacios kolekcijos ir tos pacios spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapinija @ 2011 01 18, 15:27)
Sveiki, ruošiamės ir mes po truputį remontams  bigsmile.gif
Va čia radau interneto platybėse tokią vonią, tai aš labai norėčiau kažko panašaus. Gal kas matėte kur yra pirkti tokių plytelių kaip nuotraukoj? Ir gal galėtumėte pakomentuoti, kaip tos plytelės "nešiojasi"? Ar nebus labai sunku tuos tarpukus valyti?
Aš galvoju tą apdailinę juostelę priderinti prie grindų, tik nežinau kokios spalvos čia tiktų grindys.. ax.gif 
Lauksiu jūsų nuomonių  4u.gif


Nesu kokia eksperte, bet pvz. man labai graziai ziuretusi kazkokios rudos, kaip ir ta ruda juostele ant sinu.
Gal kazkas tokio kaip cia. (realiai si plytele grazesne, nei nuotraukoj) ar bet kokie tamsesni rudi atspalviai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrr?: 23 sausio 2011 - 19:10
QUOTE(skaistukas @ 2011 01 23, 18:46)
labai grazios plyteles? kur matete tokias pirkti?

kas liecia grindis, man tai idealiai kai buna sienos ir grindys is tos pacios kolekcijos ir tos pacios spalvos  wub.gif


Tai vat, kad nemačiau aš tokių niekur verysad.gif
O niekas irgi nerašo ar matė kur tokias... Aš šitą paveiksliuką internete radau ir užsinorėjau tokių plytelių irgi, bet jokioj parduotuvėj neužtikau tokių pirkti... Reikės ieškoti kažko kito.
Atsakyti
QUOTE(Lapinija @ 2011 01 23, 22:37)
Tai vat, kad nemačiau aš tokių niekur  verysad.gif 
O niekas irgi nerašo ar matė kur tokias... Aš šitą paveiksliuką internete radau ir užsinorėjau tokių plytelių irgi, bet jokioj parduotuvėj neužtikau tokių pirkti... Reikės ieškoti kažko kito.


O jus neziurejot hansa plyteliu turguj? As ten visai nesenai blaskiaus, ne tokio tipo ziurejau, bet gal kazka is tokiu smulkiu maciau. Nesu garantuota. Jei yra galimybe, paziurekit.
Atsakyti