Įkraunama...
Įkraunama...

Cukrinis diabetas ir spermos kokybė

Mergaites, as jau metai kai negaliu pastoti. Mano vyras serga cukralige, gal but ta liga yra nevaisingumo priezastys? nezinau, net bijau pagalvoti apie tai. Gal jus turite ar turejot tokia problema ir ar pavyko Jums pastoti. Padekit, paguoskit, nes jauciu kad nuo visokiu minciu man jau stogas prades vaziuoti
Atsakyti
Sabi, sveika,
mes jau negalim su vyru 3 metus pastoti, nors ir nera aiskiu priezasciu, taigi jums as siulyciau kuo skubiau kreiptis pas gyd., nes manau tai gali buti ta priezastis, kuri yra pataisoma, ir tik gyd. gales jums padeti.
sekmes JUMS!!!!
Atsakyti
GALIU TAU pASAKYTI, KAD NEZINAU , AISKU REIKIA KREIpTIS I MEDIKUS, BET MANO SESERS BUVES VYRAS SERGA CUKRALIGE JAU 20 AR NET DAUGIAU METU IR MANO SESUO SUSILAUKE NUO JO DUKRYTES, AISKU SUNKU JUMS KA pAGUODZIAMO pASAKYTI, BET JOS DUKRYTE MIRE NUO STAIGIOS KUDIKIU MIRTIES SINDROMO, TAD KAS GALEJO TURETI ITAKOS , NET NEZINAU.... BET FAKTAS TAS KAD VAIKU TIKRAI GALI TURETI ZMONES TURINTYS TOKIA pROBLEMA... SEKMES, JEI DAR BUS KOKIU KLAUSIMU pARASYK MAN I AZ AS pAKLAUSIU pAS SESERI KONKRECIAI, KAS TAVE DOMINS
Atsakyti
Na as turiu irgi pazystama,kuris jau daug metu serga cukraliges sunkia forma.Bet vaikuciai pabiruciai tai puikiai gaunas,trys pametinukai sunus banditukai tongue.gif Manau labai nepergyvenk del to,ieskokit priezasciu ir laukit,viskas bus gerai.
Atsakyti
Nu as tai gimiau, be to, turiu 2 brolius unsure.gif . Nu sveiki kaip briedziai mes. Mano tevas sirgo diabetu huh.gif .
Sekmes pastojant!
Atsakyti
O jus nebandet pasitarti su gydytoju? Pasitarkit butinai su gydytojais. Jei tavo vyras serga nuo vaikystes, jaunystes, I-o tipo (priklausomu nuo insulino) diabetu... na nezinau...
Atsakyti
Nezinau kiek ilgai serga tavo vyras ir ar turi komplikaciju. Bet kiek suprantu jis jaunas. Vien tik diabetas neturi trukdyt pastojimui. Veliau, esant blogai diabeto kontrolei- galima tokia komplikacija kaip erekcijos susilpnejimas (arba jos nebuvimas).
Taigi sekmes... bandykit ieskot priezasciu kitur wink.gif
Atsakyti
Pipone, o tu zinai, kad jauni sunkesne foma serga, nei seni?
gali buti ta priezastis...
Atsakyti
QUOTE (nery @ 2004 03 27, 19:33)
Pipone, o tu zinai, kad jauni sunkesne foma serga, nei seni?
gali buti ta priezastis...

Patikek manim- apie tai zinau daugiau... nei cia parasiau wink.gif Viskas priklauso ne nuo amziaus...o nuo ligos eigos (ji individuali kiekvienam), nuo gydymo ir mitybos rezimo laikymosi ir t.t. Savo praktikoje esu maciusi zmogu, serganti nuo 5 metuku, dabar jam 45 (taigi ligos stazas 40 metu).... ir nebuvo praktiskai jokiu komplikaciju. O gydesi jis labai netvarkingai.... O kitas ziurek susirgo veliau, preciziskai laikesi daktaru nurodymu ir mitybos... o ziurek uz 5 metu jau progresuoja komplikacijos ohmy.gif ..Taigi... ne viska amzius lemia g.gif
Atsakyti
Pipone, ir kur tik kolegiu nesutiksi wink.gif clap_1.gif ar ne taip supratau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (nery @ 2004 03 27, 19:40)
Pipone, ir kur tik kolegiu nesutiksi wink.gif clap_1.gif ar ne taip supratau rolleyes.gif

Cha... turbut wink.gif
Nagi nagi..idomu..... g.gif
Atsakyti
mano vaikinas serga pirmo tipo deabetu nuo vaikystes. pries kuri laika mums uzhkibo, bet ko tai rado 5-7sav. kai turejo but 10-11sa. bet organizmas pats issivale. kai ginekologe paguode- "tai gamta pati susitvarko"
siaip as pati mieliau tai padayciau dry.gif
dar laukia ilgas aiskinimasis ir tyrimai, nes tikrai idomu ar deabetas cia yra prikises savo nagus.....
Atsakyti