Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Burejos Klaipedoje
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Dorifore
QUOTE(maye @ 2009 08 26, 16:07)
Gal galite parasyti kur ir kaip rasti Aleksandra ir Olia.
Kiek jie ima?
*

Aleksandro numeris 861855099, kur gyvena pasakys, kai paskambinsi. Ima berods 50lt.
Olios numeris irgi šioje temoje buvo parašytas
Ragany
Gal kas zinot ka apie Vanda, kur gyvena berods riporte, nuosavam name?
ramirėja
QUOTE(Ragany @ 2009 08 28, 22:52)
*

Vanda gyvena ne 'riporte' o Poilsio g. apie ją vieningos nuomonės nėra,vieniems labai patiko,kitiem-nieko gero,jostel nr yra šioje temoje mirksiukas.gif
maye
Nebesulaukiau Jusu telefono. Tai pasiskambinau ir mane prieme Natalija is Paryziaus Komunos g. Tai net nzn, ar tiketi ja ar ne.. ax.gif
Taip viska pasake kad zjbs bus, kad nors juoktis pro asaras, kad nesitiki, kad taip gali buti. kokie Jusu komentarai jos atzvilgiu.
sumokejau vos 20lt. doh.gif
sima123
Gal kas buvote pas bureja Vilma, ji gyvena zardes 18. Buvau pas ja, bure dvi valandas. Idomu ar dar kas buvote ir ar pildosi burimai.
Molinukė
sveikos, brangiosios,
pykit nepykit, bet burejos ir visokia kitokia ezoterika, tai tikri niekai, o beto, mums krikscionims pas jas lankytis tikra nuodeme verysad.gif
paciai anksciau teko lankytis ir Klaipedoje (pas tos babulkos reikjavike taip pat esu buvusi) ir Varniuose ir Skuodo rajone, tai visos apibudinamos kaip ojojoj - profai! bet kai pasiziuri, tai tik praeiti pasako, o ateities niekas nezino... kazkaip pastaruoju metu pradejau dometis krikscionybe ir suprantu, kad musu gyvenimai priklauso tik nuo Dievo valios ir tik jis zino, ka yra mums paruoses. Ir daugiau nebenoriu lankytis pas jokias burejas, nesioti kokiu medaljonu ar sekme nesanciu pakabuku - gyvenimas yra visai kitoks. Beja, ar nepastebejote, kaip prisirisama prie to, ka pasako bureja? Po to pradedi kiekviena diena tik ir mastyti ar tai siandien issipildys ar rytoj, ka ji man pasake...
Geriausias pvz mano drauge, kuri dabar viena augina mazyli, o tevas pateko y kalejima uz vagyste (veiksmas vyksta uzsienyje), tai ji dabar laukia kol grys y lietuva ir begs pas burejos, kad ji pasakytu ar reikia vyro laukti ar ne? Kas per nesamone? kur meile, kur tevas vaikui, nu brudas, tiesiog protu nesuvokiama! Tipo babulkai saus y galva pasakyti, kad nelauk, nes greit sutiksi savo antra princa ir tu ji mesi?! Nuo kada musu gyvenimus kontroliuoja burejai, talismanai, akmenukai, kortos, televizija, laikrasciai ir zurnalai...
Susumastykit...
sima123
Na siaip kai zmogus, kuri matai pirma karta gyvenime, ziuri tau i akis ir pasakoja tokius dalykus, kuriuos zinai tik tu, tai norom nenorom pradedi tiketi, kad zmogus apdovanotas kazkuo. Brolienei pries septynerius metus ispranasavo, kad sunu reikia saugoti, nelaime bus, taip ir atsitiko su motociklu papuole i avarija. Mano sunu liepe nuo vandens saugoti ( pora sykiu vos nepaskendo ). Tiesiog ziuri ir pasakoja ka mato, nieko neklausineja, turbut tikrai turi ekstrasensoriniu sugebejimu, viska ka papasakojo ( reikejo atsinest nuotraukas tu zmoniu apie katruos norejau suzinot) viska teisybe pasake, niekur pro sali nieko nenusnekejo, dar netgi tokiu dalyku pasake, kuriu net nezinojau, veliau issiaiskinau, kad tikrai taip buvo, tai vat, tik idomu ar pildysis tai ka kortomis isbure....
eris
QUOTE(sima123 @ 2009 09 03, 13:41)
Gal kas buvote pas bureja Vilma, ji gyvena zardes 18. Buvau pas ja, bure dvi valandas. Idomu ar dar kas buvote ir ar pildosi burimai.
*

O kiek mokejai?
sima123
Ji ima nuo 100 iki 200, bet tai tikrai verta tu pinigu.
Tora 5
QUOTE(Ragany @ 2009 08 28, 23:52)
*

Dar viena,Vanda, priimineja Debreceno g.Pries kelis metus esu buvusi keleta kartu pas ja.Ir kas keisciausia,kad kaskart isejus is jos, vis sau pasakydavau,kad daugiau neisiu,nes nesamone,negali buti,kad tokie dalykai pildytusi biggrin.gif Ir ka...ogi ima ir pradeda pildytis.Ir kas juokingiausia,kad kai ji buna truputi isgerusi,tada jai dar geriau sekasi,ir stebedavausi,kaip pildosi biggrin.gif Anksciau tokia linksma moteriske buvo, dabar...seniai nebebuvau.Jei kam noresis isbandyti,parasau senaji jos nr:865797020
Ragany
QUOTE(Tora 5 @ 2009 09 04, 10:02)
Dar viena,Vanda, priimineja Debreceno g.Pries kelis metus esu buvusi keleta kartu pas ja.Ir kas keisciausia,kad kaskart isejus is jos, vis sau pasakydavau,kad daugiau neisiu,nes nesamone,negali buti,kad tokie dalykai pildytusi biggrin.gif Ir ka...ogi ima ir pradeda pildytis.Ir kas juokingiausia,kad kai ji buna truputi isgerusi,tada jai dar geriau sekasi,ir stebedavausi,kaip pildosi biggrin.gif Anksciau tokia linksma moteriske buvo, dabar...seniai nebebuvau.Jei kam noresis isbandyti,parasau senaji jos nr:865797020
*

Ne debreceno gatve ten. Uzvakar kaip tik su draugu kalbejau, jis buvo pas ja. Poilsio berods ten gatve, nuosavam name sake gyvena.
Tora 5
QUOTE(Ragany @ 2009 09 04, 10:19)
Ne debreceno gatve ten. Uzvakar kaip tik su draugu kalbejau, jis buvo pas ja. Poilsio berods ten gatve, nuosavam name sake gyvena.
*

Suprantu,kad ne ta biggrin.gif Taip,cia kita.
Poilsio g,15, taip,yra irgi tokia vyresnio amziaus mociute Vanda mirksiukas.gif ,nezinau,taciau nelabai tesipilde...
Ragany
QUOTE(Tora 5 @ 2009 09 04, 10:39)
Suprantu,kad ne ta biggrin.gif Taip,cia kita.
Poilsio g,15, taip,yra irgi tokia vyresnio amziaus mociute Vanda mirksiukas.gif ,nezinau,taciau nelabai tesipilde...
*

kaip vyresnio? Draugas sake jai kazkur apie 50 metu. Jis pas ja su zmona buvo, sake ji taip konkreciai sako skaicias kas ir kada. Ima 30 lt. Tai dabar mastau, gal nueiti.
sima123
Tai nieks ir nebuvot daugiau pas Vilma is zardes?
Azu
QUOTE(sima123 @ 2009 09 10, 20:55)
Tai nieks ir nebuvot daugiau pas Vilma is zardes?
*

as buvau bet seniai (mazdaug pries tris metus) ir nieko neatsimenu, kazkas kas turetu siuo metu pildytis, kol kas nesipildo, nors labai tikiuosi ir tikiu kad issipildys smile.gif
Getter

i 
Tema pravalyta nuo šiukšlių ir diskusijų ''ne į temą''. Prašau temoje kalbėti apie būrėjas ir dalintis jų kontaktais, paplepėjimams skirtas ''bendraminčių'' skyrelis.

Ačiū, malonaus bendravimo.

Moderatorė Getter
Bitebzz
QUOTE(Azu @ 2009 09 11, 23:06)
as buvau bet seniai (mazdaug pries tris metus) ir nieko neatsimenu, kazkas kas turetu siuo metu pildytis, kol kas nesipildo, nors labai tikiuosi ir tikiu kad issipildys smile.gif
*

Sveikos, gal ir nukrypsiu truputi nuo temos, bet noriu pasigirti, kad buvau pas bureja Vaiva, tai taip viska isklojo apie praeiti, kad beliko tik raudonuoti. Visa tiesa pasake ir apie tai, kaip dabar jausiuosi. Zodziu, labai fainiai paplepejom. Siulau ax.gif
Tora 5
QUOTE(Bitebzz @ 2009 09 23, 19:10)
Sveikos, gal ir nukrypsiu truputi nuo temos, bet noriu pasigirti, kad buvau pas bureja Vaiva, tai taip viska isklojo apie praeiti, kad beliko tik raudonuoti. Visa tiesa pasake ir apie tai, kaip dabar jausiuosi. Zodziu, labai fainiai paplepejom. Siulau  ax.gif
*

Kaip gerai,kad pravale tema smile.gif
O,buvai pas Vaiva,tai cia Klaipedoje?O, tai apie ateiti,ar ka sake?Parasyk,kontaktus,jei Klaipedoje 4u.gif
kunigunda-pupa
sveikutes,nesenai buvau pas bureja Rada.Labai patiko .Maloni aplinka, pati Rada labai siltas zmogus.Praeiti pasake tiksliai ,dabarti taip pat.Liko sulaukti ateities.
Tora 5
QUOTE(kunigunda-pupa @ 2009 09 23, 20:46)
sveikutes,nesenai buvau pas bureja Rada.Labai patiko .Maloni aplinka, pati Rada labai siltas zmogus.Praeiti pasake tiksliai ,dabarti taip pat.Liko sulaukti ateities.
*

Esu buvusi pas ja...taciau ateitis neissipilde visiskai ax.gif Gal ji tau atitiko,kaip bureja smile.gif
eris
Gal kas nors girdejo apie bureja Felicija is Klp?
lly
labutis, man rekomendavo bureja is simonatytes gatves. ten viskas viename ir bureja ir ekstrasense ir tt. ir sugeba viska tiksliai papasokoti apie buvusius, einamus ir busimus ivikius, mane siurpuliukui apeme. uzsidegiau eiti, bet stabdo vienas BET. o kam, jei pas mane viskas kol kas gerai. ar as tikrai noriu suzinoti ko gal nenoriu? juk laime tik iliuzija, kad viskas yra gerai...
kodel jus merginos kreipiates pas burejas?
Tora 5
QUOTE(lly @ 2009 09 24, 10:38)
labutis, man rekomendavo  bureja is simonatytes gatves. ten viskas viename ir bureja ir ekstrasense ir tt. ir sugeba viska tiksliai papasokoti apie buvusius, einamus ir busimus ivikius, mane siurpuliukui apeme. uzsidegiau eiti, bet stabdo vienas BET. o kam, jei pas mane viskas kol kas gerai. ar as tikrai noriu suzinoti ko gal nenoriu? juk laime tik iliuzija, kad viskas yra gerai...
*

Manau,kad kurios kreipiasi,tai jau buna apsisprendusios (eiti ar ne),ir tam buna asmenisku priezasciu:vienoms,gal siek tiek padeda apsispresti,kitoms nebaisu suzinoti ateiti,arba suzinojus ateiti,bandai kazka keisti,apmastyti ivairias situacijas.
Kartais uztenka ir vieno apsilankymo,ir daugiau nebesikreipia,o kitiems ne.
Vis tik,sprendima eiti ar ne, zmogus priima pats asmeniskai. 4u.gif smile.gif
fiffan
gal zinote bureja silutes plente,berods ima 20 lt
Papildyta:
girdejau kad ji gerai buria,viska nusako,bet nzn nei vardo,nei tikslaus adreso.turiu tik telefono n.
Ragany
Buvau vakar pas Vanda poilsio gatvej. Na, nezinau, savotiska tokia moteris. kas liecia darba , moksla ir siaip kitus dalykus tai dabartineje situacijoje nusake labai tiksliai, kaip pirstu i aki. Del ateities ji sako net menesiu tikslumu, tai cia nieko pasakyt negaliu, ar taip imanoma..neklause nieko, neisgirdau nei vieno klausimo pasitikslinimui...
Becel
QUOTE(lly @ 2009 09 24, 09:38)
labutis, man rekomendavo  bureja is simonatytes gatves. ten viskas viename ir bureja ir ekstrasense ir tt. ir sugeba viska tiksliai papasokoti apie buvusius, einamus ir busimus ivikius, mane siurpuliukui apeme.
*

gal galite parašyti kontaktus? ax.gif
perfekta
Buvau pas bureja Kauno g., ispudziai teigiami, nors zinau kad tai paskutinis mano apsilankymas, visgi manau sielos vystymuisi tai naudos neduoda cool.gif
O suzinojau tai kad mano dvasia jau yra pazengusi, ir kadangi ji skirsto kiekviena siela i 12 lygmenu (klasiu, kaip ji sake) tai as esu 10..visa kita apie mane is esmes atitiko, tik vistiek isejau is jos siek tiek nusivylusi, kadangi sritys kuriose galeciau save realizuoti, yra visiskai neitiketinos, niekada nebuciau pagalvojus kad tai mano bigsmile.gif
Sorriukas, tik dabar pamaciau kad tema apie burejas Klaipedoje, mano atvejis Vilniuje 4u.gif
Asmin
labutis, man rekomendavo  bureja is simonatytes gatves. ten viskas viename ir bureja ir ekstrasense ir tt. ir sugeba viska tiksliai papasokoti apie buvusius, einamus ir busimus ivikius, mane siurpuliukui apeme. uzsidegiau eiti, bet stabdo vienas BET. o kam, jei pas mane viskas kol kas gerai. ar as tikrai noriu suzinoti ko gal nenoriu? juk laime tik iliuzija, kad viskas yra gerai...
*

As buvau pas ta bureja-ekstrasense, nezinau net kaip cia tiksliai ja pavadinti. Is esmes tikejausi iprasto burimo, gal kokiu geru ideju ar patarimu is salies. Nes seip burejomis nelabai tikiu, bet jos gali ir geru dalyku pasakyti, kuriuos gali sau prisitaikyti. Taigi prie esmes, ji man toookiu dalykeliu papasakojo, kad net issiziojau, visai ne to, ko tikejausi, grizus is jos, teko ir su gimine pabendrauti, pasitikslinti ar tikrai taip yra kaip ji sake. seip mintis ta, kad gyveni tu, tai ir tvarkaisi savo gyvenima pati, atsimenu tik paskutinius jos zodzius gerai, jei mano perspeta vistiek prisidirbsi, ateik dar karta, bandysim kapstytis is kitokios situacijos biggrin.gif
~Bambolina~
QUOTE(pumaxxx @ 2009 10 08, 15:45)
As buvau pas ta bureja-ekstrasense, nezinau net kaip cia tiksliai ja pavadinti. Is esmes tikejausi iprasto burimo, gal kokiu geru ideju ar patarimu is salies. Nes seip burejomis nelabai tikiu, bet jos gali ir geru dalyku pasakyti, kuriuos gali sau prisitaikyti. Taigi prie esmes, ji man toookiu dalykeliu papasakojo, kad net issiziojau, visai ne to, ko tikejausi, grizus is jos, teko ir su gimine pabendrauti, pasitikslinti ar tikrai taip yra kaip ji sake. seip mintis ta, kad gyveni tu, tai ir tvarkaisi savo gyvenima pati, atsimenu tik paskutinius jos zodzius gerai, jei mano perspeta vistiek prisidirbsi, ateik dar karta, bandysim kapstytis is kitokios situacijos biggrin.gif
*

o kokiak ainyte? ir gal galima kontaktus? smile.gif
Asmin
QUOTE(Dita555 @ 2009 10 08, 21:12)
o kokiak ainyte? ir gal galima kontaktus? smile.gif
*

Is manes paeme 30lt, o tel nr 8 653 84471. Tik vienas minusas, pas ja reikia ilgai laukti, apie 2-3 sav.
Seila
o gal galetumete pasakyti kurioje mazdaug vietoje gyvena si bureja irena simonaitytes 32... g.gif kazkuri kiek supratau esate jau buvusi, as uzsirasiau ir galvoju kur cia mazdaug...kad po to labai neklaidziociau... blush2.gif
ramirėja
QUOTE(Seila @ 2009 10 10, 12:10)
o gal galetumete pasakyti kurioje mazdaug vietoje gyvena si bureja irena simonaitytes 32... g.gif kazkuri kiek supratau esate jau buvusi, as uzsirasiau ir galvoju kur cia mazdaug...kad po to labai neklaidziociau... blush2.gif
*

Visai šalia Simonaitytės autobusų stotelės,pats pirmas 9 aukštis nuo kelio 4u.gif
Seila
As ne is pacios klaipedos esu...tai man pasakymas kad salia stoteles ne daug pasako... doh.gif
~Bambolina~
QUOTE(Seila @ 2009 10 10, 15:23)
As ne is pacios klaipedos esu...tai man pasakymas kad salia stoteles ne daug pasako... doh.gif
*

siaip, kad butu aiskiau atsidarykite maps.lt ir ten paziurekite kur ta simonaitytes stotele. Taip paprasciausiai surasite ta vieta 4u.gif
kunigunda-pupa
QUOTE(pumaxxx @ 2009 10 09, 09:00)
Is manes paeme 30lt, o tel nr 8 653 84471. Tik vienas minusas, pas ja reikia ilgai laukti, apie 2-3 sav.
*

labutis, gal galite pasakyti kokiomis kortomis buria, ar ko klausineja?
Asmin
QUOTE(kunigunda-pupa @ 2009 10 11, 14:31)
labutis, gal galite pasakyti kokiomis kortomis buria, ar ko klausineja?
*

Paprastomis kortomis, bet taip isdelioja, paskui susirenka ir po to pasakoja, kitaip, nei iprastos burejos. Manes tai nieko neklausinejo, bet viska pataike 100 proc. smile.gif
lly
turiu tos burejos is simonaitytes g tel nr. jei kam reikia pe az parasysiu. pati kaskaip neisdrystu pasiskambinti blink.gif , baisu biggrin.gif
maye
QUOTE(pumaxxx @ 2009 10 09, 09:00)
*

ar cia Irenos duomenys?
Papildyta:
*

as girdejau - kad ji afigienai gera. giminaites ejo. tai sake praeiti, tai gryna tiesa, ir ateiti papasakojo. sake pradejo pildytis. tik zinau pas ja labai brangu.
o eileje kiek laukete?
rolali
*

Tai gal galima tel. nr. ir kiek ima?
maye
QUOTE(rolali @ 2009 10 12, 12:46)
*

ir as laukiu mirksiukas.gif
rolali
*

QUOTE(maye @ 2009 10 12, 12:48)
ir as laukiu  mirksiukas.gif
*

Nu va, niekas neatsiliepia į mūsų šauksmus smile.gif
maye
4u.gif
kunigunda-pupa
*

kiek zinau kaina kintanti ,ji sako nuo 100-200.Ji mato ligas (be kortu).Dar buria is nuotrauku, galima atsinesti kad ir visa gimine, draugus, pazįstamus.... thumbup.gif tel.860850050 pas ja eile 3-4 sav.
Papildyta:
*

as pries burejas buvau,bet kai gyvenimas pasisuko 180 laipsniu tada jos tapo vienu is issigelbejimo siaudu. Ir man palengvejo( gal tai tik saves raminimas) g.gif
sima123
Tai jei esit pas Vilma is zardes, lauksim atsiliepimu blush2.gif rolleyes.gif
braskelina
Gal kas buvote pas būrėją Olia iš Statybininkų prospekto rolleyes.gif Ar pildosi jos būrimai mirksiukas.gif Gal žinote kiek ji ima už savo paslaugas ir ar iškart priima(ar nereikia laukt ilgai) g.gif
braskelina
QUOTE(braskelina @ 2009 10 16, 20:08)
Gal kas buvote pas būrėją Olia iš Statybininkų prospekto rolleyes.gif Ar pildosi jos būrimai mirksiukas.gif Gal žinote kiek ji ima už savo paslaugas ir ar iškart priima(ar nereikia laukt ilgai) g.gif
*

Pas ką labiau patartumėte eiti,pas Olią ar pas Aleksandrą mirksiukas.gif Kas iš jų labiau pataiko į "tema" biggrin.gif
Tora 5
QUOTE(braskelina @ 2009 10 16, 19:37)
Pas ką labiau patartumėte eiti,pas Olią ar pas Aleksandrą mirksiukas.gif Kas iš jų labiau pataiko į "tema" biggrin.gif
*

Abu gerai "pataiko" biggrin.gif Tik nezinau ar Aleksandras siuo metu Klaipedoje yra.O,Olia imdavo 40 litu,ir priimdavo greit,(kaip susitarsi).
Patarimas, kuriam is pirmo karto prisiskambinsi,pas ta ir eik biggrin.gif .
Veliau papasakok ispudzius,lauksim rolleyes.gif
braskelina
O tai Aleksandro dažnai nebūna Klaipėdoj mirksiukas.gif Kaip supratau iš pasiskaitymų šioje temoje,Aleksandras buria lietuviškai,o Olia rusiškai rolleyes.gif Na rusiškai susišneku,bet jei nesuprasčiau ar Olia sugebėtų paaiškinti lietuviškai g.gif
Papildyta:
Tiesa,esu buvusi pas Ireną iš Simonaitytės mirksiukas.gif Man ji visai nepatiko schmoll.gif Ėjau su labai svarbia problema,tai ką nupasakojo,visiskai neišsipildė schmoll.gif Tas reikalas jau senai baigėsi dėl kurio ėjau ir visiškai neišsipildė tai ką ji nupasakojo schmoll.gif Tiesa,ji man kalbėjo,kad susilauksiu vaikų,nors tuo metu mažiausiai to tikėjaus.Tada gyvenau su vyru 5 metus ir niekaip nesigavo susilaukt vaikų doh.gif Tuo metu kai pas ją lankiausi gyvenau labai užimtą gyvenimą ir apie vaikus net negalvojau schmoll.gif Va čia tai neprašovė rolleyes.gif Po kokio pusmečio pastojau ir susilaukiau nuostabios dukrytės nestuke.gif thumbup.gif wub.gif O visa kita visai ne į "temą" doh.gif Pas ją lankiausi du kartus ir negaliu pasakyti,kad patiko schmoll.gif Man ji labiau psichologė,nei moteris matanti tavo ateitį ax.gif
Tora 5
[/QUOTE]braskelina,2009 10 17, 19:34]
O tai Aleksandro dažnai nebūna Klaipėdoj mirksiukas.gif Kaip supratau iš pasiskaitymų šioje temoje,Aleksandras buria lietuviškai,o Olia rusiškai rolleyes.gif Na rusiškai susišneku,bet jei nesuprasčiau ar Olia sugebėtų paaiškinti lietuviškai g.gif[QUOTE]

Aleksandrui,bandyk paskambinti,jei geras signalas,tada gali ir sms jam parasyti del laiko,jis atsakydavo visad.
O,Olia,taip pat lietuviskai supranta,tik kazkodel principingai nekalba.Nesuprantu kodel?Taciau manau,jei ko nesuprastum,tai issiaiskintum biggrin.gif ,nes ji siaip tai tokia geranoriska atrode.
Seila
Labas rytas...O gal galima butu kontaktus Aleksandro?! g.gif uzsirasiau pas Irena is Simonaitytes,bet skaitau kad nepatiko cia kazkuriai...kaip nutaikyti ta tinkama bureja... g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.