Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje

QUOTE(MAZOJISELESTE @ 2009 10 29, 10:28)
tiesa ji vis dar ima 40 LT, ar jua pakele kaina ir kiek laiko pas ja tavo mama isbuvo? Aciukas is anksto 4u.gif


taip, ėmė 40, būrė 40 min. smile.gif
QUOTE(MAZOJISELESTE @ 2009 10 29, 13:22)
Dabar mane domina Olia ir is Panevezio issikelusi aiskeriage, kuri neburia, o tiesiog tau rezia viska apie praeiti ir ateiti 100 %
turiu kontaktus abieju, tad teks apsilankyti.

iš Panevėžio į kur išsikėlė? bigsmile.gif
Atsakyti
labutis merginos, gal kas galit Olios [statybininku]telefoniuka labai reikia. Is anksto aciu.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda-pupa @ 2009 10 31, 15:25)
labutis merginos, gal kas galit Olios [statybininku]telefoniuka labai reikia. Is anksto aciu.


861524032 smile.gif
Atsakyti
sveikutes:) Na va, buvau oas Olia. Ir tikrai buvau nustebus, kad zino tai, ko nezino net mano artimieji, tik as viena zinau. Be to nespejo ismesti kortu, jau gavau pasiulyma apie ka ji ir kalbejo. Tad nustebinta labai maloniai. Meciausi metams laiko, patikrinti ta bus nesunku. Verta pas ja apsilankyti kas nebuvo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Baltija @ 2009 10 29, 18:35)
taip, ėmė 40, būrė 40  min.  smile.gif

iš Panevėžio į kur išsikėlė?  bigsmile.gif

Sako, kad issikele i Radviliskio puse, i savo atgauta dvara.
Atsakyti
QUOTE(MAZOJISELESTE @ 2009 10 29, 15:22)
Dabar mane domina Olia ir is Panevezio issikelusi aiskeriage, kuri neburia, o tiesiog tau rezia viska apie praeiti ir ateiti 100 %
turiu kontaktus abieju, tad teks apsilankyti.


Sveikos, panos.
Olios telefoniukas jau yra, o kitos (is Panevezio) gal galite ikelti i tema?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
buvau as pas ta Mokyklos gatvej, nors pries tai skambinau Oliai, ten dvi savaites laukti, o man deganciai reikejo ir nusivyliau.. Kalbejo abstrakciom kazkur paskaitytom frazem, kai i pievas pradejo grybauti apie kazkoki neva mano drauga, kad man neitu "piena iz rta" as ja pataisiau. Sumokejau 40 lt nei apie praeiti nei apie konkrecia ateiti nieko nepasake nu pvz apkalbos darbe, (bobiskam kolektyve ju visada buna), tau nori pakenkti kazkokia giminaite, po to pakalbejom, jos neblogos psichologes, moka klausyti, patare kazka is savo patirties ir tiek, nei apie vaikus nei apie vyra nepasake, tik tiek kad po to sako klausk ko nori paklausti, mesim kortas ir tiek, i mano klausima taip ar ne nebuvo atsakyta. Kadangi nebuvau buvusi pas bureja is vis neskaitant kai buvau 12metu kai sumokejau 3 rublius ir irgi nieko nepasake. Stai mano patirtis, pas gera bureja eiles yra ne be reikalo. eisiu pas Olia , kazi po kiek laiko galima eiti vel.
Atsakyti
Jei apie tas taisykles tai man toks klausymelis iskilo, o nestukems galima eit burtis ar del tam tikru priezasciu nerekomenduojama?
Atsakyti
nu kadangi dabar tavo situacija "du viename", tai kortos rodys tai tavo tai vaikelio ateiti ar kazkokias ligas. Eiciau nebent pas "savo " bureja.
Atsakyti
[quote=MAZOJISELESTE,2009 10 31, 17:22]
sveikutes:) Na va, buvau oas Olia. Ir tikrai buvau nustebus, kad zino tai, ko nezino net mano artimieji, tik as viena zinau. Be to nespejo ismesti kortu, jau gavau pasiulyma apie ka ji ir kalbejo. Tad nustebinta labai maloniai. Meciausi metams laiko, patikrinti ta bus nesunku. Verta pas ja apsilankyti kas nebuvo thumbup.gif


Labas, tai gal pasakytumet kiek sumokejot lt?Ir kokiom kortom buria ?Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda-pupa @ 2009 11 03, 18:57)

Labas, tai gal pasakytumet kiek sumokejot lt?Ir kokiom kortom buria ?Aciu smile.gif


Taigi viskas parašyta reikia tik pasiskaityti temą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAZOJISELESTE @ 2009 10 28, 15:27)
Nu nzn kaip ten tau ar draugei, bet as su teta buvau pas Rada pries du metus, tai pasak jos mnao teta turejo jau mirus buti, o as milijoniere doh.gif
Tiesa ka suzinojau is tetos apie aleksandra. jis pries du metus irgi bure, bet keista tai, kad jam paskambino ir jis ateina i namus pas tave burti. Mane iskart atbaide net bandyti pas ji eiti schmoll.gif
Vis del to susidarau nuomone, kad cia klp kol kas geriausia Olia.

hm...nu tada reiks gal pas olia pabandyt ax.gif
Atsakyti
4u.gif Gal žinote kokiam mėnuliui esant geriau burtis,kad kuo tiksliau rodytų g.gif Na kažkaip pagalvojau,kad gal ir mėnulis turi įtakos blush2.gif Ruošiuos apsilankyt pas Olią mirksiukas.gif
Atsakyti