Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje

Sunki diena tau? As ta pati galiu paprasyti. Viskas.
Atsakyti
Nu nesipykstam. Viskas normaliai. As ir supratau taip, kad ji imdavo 30lt kazkada, o kaip daba nieks negarantuoja.
TV ji si kart labai gerai pasirode, bet kaip sakoma ir jie kartais tam TV nusisneka, vadinas ir diena ir ju savijauta gal ir pats zmogus kuris nori gaut informacija kazka lemia, taigi manau is vieno karto nelabai suprasi ar ji tinka, jei ypac netaip sklandziai pildos, bet manau ji datom kalba tai palaukt reik smile.gif
Atsakyti
Sveikos raganaites wink.gif !
O apie Aleksandra nieko negirdet? Gal jau gryzes ir yra apsilankiusiu bei turinciu nauja nuomone apie jo talenta?
Atsakyti
As kazkaip skeptiskai nusiteikus, vyras-burejas? Kokio jis amziaus?
Atsakyti
QUOTE(pushelė @ 2009 11 17, 15:19)
Parašysiu, ko ten papasakos.. mirksiukas.gif


Ir kaip? rolleyes.gif
Papildyta:
Kaip daznai jus pas burejas einat? Sako, kad geriau ne dazniau kaip karta per pusmeti.
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2009 11 18, 11:14)
Ir kaip?  rolleyes.gif
Papildyta:
Kaip daznai jus pas burejas einat? Sako, kad geriau ne dazniau kaip karta per pusmeti.

Buvau pas Olia..
Nežinau net kaip ir įvertint, nes apskritai tokiom paslaugom naudojausi antrą kart.
Kažką bendrom frazėm papasakojo, ką bet kuriam žmogui galima pritaikyti. Atspėjo (ar kaip kitaip pavadint) gan svarbų gyvenimo įvykį kuris dar tik bus (vedybos). O kad dar ką konkretaus - nieko.
O palygint galiu su ta kur Varniuose Regina yra, buvom pernai rudenį. Ta tai labai jau keista motera, ką sakė pernai nieko net panašaus nebuvo..
Dar idomu pas ta Vanda nueit, bet kažkaip keistai man pačiai, gaunas kažkoks sportinis azartas ir pinigų mėtymas blush2.gif
Atsakyti
O apie ateiti pasake?

Papildyta:
Taip, viena kart nuejus norisi dar ir dar. Nueik ir pas Vanda, palyginsi.
Papildyta:
Tiesa, del vedybu. Manes ji pati paklause, ar nesiruosiu teketi. Tai gal ji visu to klausia. )))
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2009 11 18, 17:10)
O apie ateiti pasake?


Bendrom frazėm, ale gyvensi gerai, gamtoje, tipo name, (o jau galvojai kad palapinėj), sveika, nesirgsi, senatvėj tik ligos išlys (o kas to išvengė), vyras bus neištikimas, nes pasak jos "kiekvienas geras vyras nors vieną kart nuklysta" lotuliukas.gif
Nebuvo taip kad pasakytų, kad pusmečio laikotarpyje bus taip ar kitaip..
Idomu, o kaip kitom Olia ka pasakojo?
Atsakyti
QUOTE(pushelė @ 2009 11 18, 17:14)
vyras bus neištikimas, nes pasak jos "kiekvienas geras vyras nors vieną kart nuklysta" lotuliukas.gif


Nu cia dabar! Nuteike.
Papildyta:
QUOTE(pushelė @ 2009 11 18, 17:14)
Nebuvo taip kad pasakytų, kad pusmečio laikotarpyje bus taip ar kitaip..


Man pasake, kad kai kas bus iki Naujuju. Kol kas net namioko nera i tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 18 lapkričio 2009 - 16:21
Tiesa, del vedybu. Manes ji pati paklause, ar nesiruosiu teketi. Tai gal ji visu to klausia. )))
[/quote]

Klausė ir manęs ar nesipiršo. Pasakiau kad ne. Bet tuokiames bendru sutarimu, taip kažkaip gavosi (bet čia ne apie tai). O jos supratimu norint tuoktis turi būti ir piršlybos. Ir labai nustebusi buvo nes sakė kad labai greit ištekėsiu o piršlybų nebuvo g.gif Bet juk nebe viduramžiai..
Buvau vakar o šiandie nieko nebeatsimenu doh.gif
Pabandysiu vėliau gal kitą mėnesį pas tą Vandą nueit. O kaip jį ką ten pasakoja? Ar irgi ka visiems galim pritaikyti ar konkrečiau?
Atsakyti
Geriau su diktafonu eiti, jei turi. As irgi beveik nieko neatsimenu, atsimenu tik atsakyma i savo klausyma del kurio ejau.
Vanda daugiau pasako kada butent kas ivyks.
Jau rasiau, man Olia, Maryte is Reikjaviko ir Vanda i klausyma vienodai atsake, bet kol kas ner to. Ir kiek laukti dar?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 18 lapkričio 2009 - 16:30
QUOTE(Freda @ 2009 11 17, 21:21)
Sveikos raganaites wink.gif !
O apie Aleksandra nieko negirdet? Gal jau gryzes ir yra apsilankiusiu bei turinciu nauja nuomone apie jo talenta?


Mano nuomone apie ji, nesikeicia jau daug metu.Turbut tai mano burejas,kazkodel visada pildydavosi,tai ka jis ispranasaudavo. biggrin.gif Nors,tai ka Olia buvo sakiusi,tai taip pat apie 80% issipilde,nors buvo ivairiu niuansu.Neseniai bandziau jam skambinti, tai neatsiliepe unsure.gif Gal uzsienyje yra, arba kokiu problemu turi zmogus?Reikes gal po menesio pasukti jam.Man mesdavo su paprastom,ir taro kortom. smile.gif
Atsakyti