Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje

Kol kas bijau daug kazka sakyt, bet pamenu man maryte irgi buvo sakius, kad sutiksiu sviesu vyra ir liksiu su juo, bus siek tiek silpnesnes sveikatos, kai buvau pas liudmila pries 3 metus, ji man buvo sakiusi, kad kai sutiksiu ta zmogu as suprasiu kad butent tokio man ir reikia, kad jis bus susijes biski su keliais. kai pries pusmeti buvau pas vanda, su laiku galima sakyt nepataike, bet velgi - cia kaip issinterpetuosi..
sake, kad vyras bus oro zenklo atstovas (dvyniai, svarstykles arba vandenis), ir kad ji siaip tureciau zinot, bet kol kas jis nera iejes i mano gyvenima, kad jis biski bus pasivazinejantis, ir kad jis man is sirdies ir minciu ismus kita del kurio buvo daug skausmo ir asaru.. Kas liecia dabarti pataike absoliuciai viska, neisgrdau nei vieno klausimo, tik teiginius. Zodziu pastebejimas: 1,5 metu bendravau su vienu vyruku, jis sviesus, tarp musu 300 km atstumas, jis yra vandenis.. susitike buvom pries menesi , praleidom grazias kelias dienas, bendraujam toliau, dabar vel laukiu atvaziuojant, kas is to iseis - bus matyt, bet kol kas as prie jo neturiu kur prikibt.. aij sveikata, del darbo salygu ta pasergantis biski yra toks ale persalimo ligomis ir skrandis jautrokas.. o kas liecia ta kita, tai dabar as ji prisimenu vis reciau, ir neapykanta po biski nyksta... nezinau ar tai pildymasis, bet toks pastebejimas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragany: 15 kovo 2010 - 16:03
Sveikutės, 4u.gif
oi, merginos, kaip aš senai pas būrėją buvau... Vis galvoju gal pas Liudmilą nueiti, kažkaip neapsisprendžiu g.gif . Tikrai žinau, kad pas Vandą, Marytę ir Ireną (iš Simonaitytės) tikrai neisiu. Kažkada esu buvusi prieš "n" metų pas būrėją "Viktorijos" viešbutyje, bet nepamenu jos vardo schmoll.gif , gal kuri esat buvus ir atsimenat, parašykit ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 03 15, 14:03)
Matai, kaip.  bigsmile.gif
Papildyta:
Man spali pasake, kad vestuviu tais metais nemato. Iki metu pabaigos buvo like pora menesiu, tai logiska. Siais metais sausi pasake ta pati, as irgi manau, kad siais metais dar ne. Tai nezinau. Mano draugei per 5 metus issipilde viskas, ka ji jai ispranasavo.


Logiska smile.gif Tiesa, ji man dar buvo minejus, kad mano vyras bus tiktai lietuvis, taciau visi mano buve draugai ir mano antroji puse - uzsienieciai wub.gif Astrologe Liaugminiene iskart man pasake, kad man sekstis draugyste tik su uzsienieciais vyrais, o i lietuvius net neziureti, nes ne man skirta... Tiesos yra, bet kaip sakoma geras gydytojas negasdina, bet pataria rolleyes.gif
Dar vienas faktas apie vaikus: pirma karta sake, kad turesiu 2-3 vaikus, antra karta-3 (ju tarpe bus dvynukais) biggrin.gif Pagyvensim-pamatysim smile.gif
O tave draugei labai smulkiai viska nupasakojo? Nes man ji tik tam tikrus faktus is praeities, dabarties pateike, kurie buvo gan tikslus, taciau apie ateiti siek tiek miglotai...
Atsakyti
Man irgi pirma karta pasake, kad bus du vaikai, o antra, kad gali buti dvynukai po pirmo vaiko. Mano giminei buvo dvynukai, tai gali buti.
O drauge kai pirma karta buvo istekejusi ejo pas ja. Maryte jai pasake, kad su vyru nebus, kad bus su tokiu sviesiu. Drauge pagalvojo, kad nesamone, o po puses metu jau gyveno su savo buvusiuoju. Istekejo uz jo, pagimde dukra, kaip ir sake Maryte. Tiesa, neseniai drauges motina pas ja buvo, jai apie ateiti labai tiksliai pasake.

As pamirsau, norejau visu paklausti, kokiam laikotarpiui Maryte buria. Ji man pasake, bet ji ne labai aiskiai sneka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 15 kovo 2010 - 21:40
QUOTE(Lyre @ 2010 03 15, 22:38)
Tiesa, neseniai drauges motina pas ja buvo, jai apie ateiti labai tiksliai pasake.


Atsiprasau - apie praeiti.
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 03 15, 21:38)
Man irgi pirma karta pasake, kad bus du vaikai, o antra, kad gali buti dvynukai po pirmo vaiko. Mano giminei buvo dvynukai, tai gali buti.
O drauge kai pirma karta buvo istekejusi ejo pas ja. Maryte jai pasake, kad su vyru nebus, kad bus su tokiu sviesiu. Drauge pagalvojo, kad nesamone, o po puses metu jau gyveno su savo buvusiuoju. Istekejo uz jo, pagimde dukra, kaip ir sake Maryte. Tiesa, neseniai drauges motina pas ja buvo, jai apie ateiti labai tiksliai pasake.

As pamirsau, norejau visu paklausti, kokiam laikotarpiui Maryte buria. Ji man pasake, bet ji ne labai aiskiai sneka.

Kiek pamenu 1-2 metams smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Ragany @ 2010 03 15, 16:01)
Kol kas bijau daug kazka sakyt, bet pamenu man maryte irgi buvo sakius, kad sutiksiu sviesu vyra ir liksiu su juo, bus siek tiek silpnesnes sveikatos, kai buvau pas liudmila pries 3 metus, ji man buvo sakiusi, kad kai sutiksiu ta zmogu as suprasiu kad butent tokio man ir reikia, kad jis bus susijes biski su keliais. kai pries pusmeti buvau pas vanda, su laiku galima sakyt nepataike, bet velgi - cia kaip issinterpetuosi..
sake, kad vyras bus oro zenklo atstovas (dvyniai, svarstykles arba vandenis), ir kad ji siaip tureciau zinot, bet kol kas jis nera iejes i mano gyvenima, kad jis biski bus pasivazinejantis, ir kad jis man is sirdies ir minciu ismus kita del kurio buvo daug skausmo ir asaru.. Kas liecia dabarti pataike absoliuciai viska, neisgrdau nei vieno klausimo, tik teiginius. Zodziu pastebejimas: 1,5 metu bendravau su vienu vyruku, jis sviesus, tarp musu 300 km atstumas, jis yra vandenis.. susitike buvom pries menesi , praleidom grazias kelias dienas, bendraujam toliau, dabar vel laukiu atvaziuojant, kas is to iseis - bus matyt, bet kol kas as prie jo neturiu kur prikibt.. aij sveikata, del darbo salygu ta pasergantis biski yra toks ale persalimo ligomis ir skrandis jautrokas.. o kas liecia ta kita, tai dabar as ji prisimenu vis reciau, ir neapykanta po biski nyksta... nezinau ar tai pildymasis, bet toks pastebejimas..

Keleta metu praejus, pastebejau, kad tik kelis faktus, kurie issipilde. Bet apie asmenini gyvenima nelabai tiksliai pasake. Manau, kad daug kas priklauso nuo to kaip tu matai pasauli. Cia labiausiai tiktu metafora apie pustuste ir puspilne stikline. Buvo keletas dalyku, kuriu labai norejau ir Maryte man pasake, kad jie issilpys, bet manau, kad dar daug kas priklauso nuo pacio zmogaus pastangu, pozytivaus mastymo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireja @ 2010 03 15, 23:20)
Buvo keletas dalyku, kuriu labai norejau ir Maryte man pasake, kad jie issilpys, bet manau, kad dar daug kas priklauso nuo pacio zmogaus pastangu, pozytivaus mastymo  ax.gif


O issipilde? As irgi labai noriu tik vieno.... Pagal ja, tai issipildys. Bet kada???
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 03 15, 22:40)
O issipilde? As irgi labai noriu tik vieno.... Pagal ja, tai issipildys. Bet kada???

Issipilde smile.gif bet tai nieko bendra neturi su asmeniniu gyvenimu... mokslai ir karjera rolleyes.gif
Atsakyti
O per kiek issipilde po apsilankymo pas Maryte?
Atsakyti
Sveikutes ir sveikuciai,

Atsitiktinai radau jūsų forumą ir susidomėjau.
Aš taip pat noriu pasidalinti savo patirtimi. Buvau as pas Marytę (prieš metus}, tai jiš jos būrimo man niekas neišsipildė Kaip aš supratau, tai ji pasakojo, tą ką aš norejau išgirsti, bet ne tai kas gali įvykti ar ką galima pakeisti.
Žinoma per 20 min. nelabai ką galima ir išanalizuoti

Buvau aš ir pas Olia. Tai ten iš vis muilo burbulus pūtė. Na gal taip kortos rodė.

Buvau as ir pas Liudmilą "Vėtrungėje". Ten taip pat nieko konkretaus. Ir kai jau buvau nusivylusi visomis būrėjomis, draugė man davė dar vieną burėjos telefono numeriuką Mokyklos g. Aš ten nenorėjau eiti, nes niekuom netikėjau, bet nuėjau. Ji konkrečiai pasakė kokie pokyčiai manęs laukia 1 metų bėgyje ir kaip ne keista pradėjo pildytis. Tiktai as pas ją kai ėjau, tai tuėjau susirašiusi klausimus.
Tai gal čia ta mano būrėjai, kaip jau čia kažkas rašė.
Atsakyti
Burejos sako tai ka mato kortose. Maryte visada sako, cia gera korta, cia bloga korta.
Olia buria su Lenorman kortom, a ne? As is interneto atspausdinau, iskirpau ir sau ismeciau ir nustebau, kad praeitis ir dabartis labai tiksliai sutapo. Del ateities dar neaisku. Jei kam idomu gali duoti nuorodas, tik ten rusiskai.
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 03 16, 15:34)
Burejos sako tai ka mato kortose. Maryte visada sako, cia gera korta, cia bloga korta.
Olia buria su Lenorman kortom, a ne? As is interneto atspausdinau, iskirpau ir sau ismeciau ir nustebau, kad praeitis ir dabartis labai tiksliai sutapo. Del ateities dar neaisku. Jei kam idomu gali duoti nuorodas, tik ten rusiskai.




Įdomu, kam tu lakstai pas viso miesto būrėjas, jeigu pati gali išsibūrti?
Atsakyti