Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje

Papasakokite daugiau apie Aleksandra. Skaitineju sia tema is naujo ir nerandu kiek laiko jis buria, kokiom kortom. Ar verta eiti pas jo seseri ar pas ji geriau?
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 05 12, 13:48)
Papasakokite daugiau apie Aleksandra. Skaitineju sia tema is naujo ir nerandu kiek laiko jis buria, kokiom kortom. Ar verta eiti pas jo seseri ar pas ji geriau?



Siūlyčiau pas Alexandrą. Daug esu apie jį girdėjus, bet ne SM:))
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 05 12, 13:48)
Papasakokite daugiau apie Aleksandra. Skaitineju sia tema is naujo ir nerandu kiek laiko jis buria, kokiom kortom. Ar verta eiti pas jo seseri ar pas ji geriau?


Jo sesers kontaktu niekas nezino, bent jau SM,nera skelbe.O Aleksandras,apie valanda laiko skiria (nors ne visiems),kaina atrodo 50 lt.Kortos: taro,ir paprastos.Dar buna,kad ir astrologija truputi paziuri(na cia pagal jo nuotaika) biggrin.gif
P.s.Jei nekrenta kortos(buna ir taip),tai pasako,ir toliau kortu nebeziuri, ir pinigu neima(bent man ir dar vienam zmogui taip buvo).
Taciau siuo metu jo nera Lietuvoje, o kada gris tiksliai nezinau,gal vasaros gale rolleyes.gif
Atsakyti
Skaiciau, kad jis dabar isvaziaves. verysad.gif O vasaros gale, kad gal gris , jis pats sake?
Atsakyti
Sveikos. Aš esu buvusi pas Vandą.Nenoriu apie ją labai nieko bloga sakyti,bet pasakysiu rolleyes.gif
Iš praeities nepasakė nieko,gal tik tiek,kad turiu sūnų,o sakė,kad mergaitę auginu smile.gif ,apie ateiti kiek pasake,tai nesipildo nė trupučio,o palei ją,jau turėjo išsipildyti ir šiaip vapaliojo kažką,konkretaus beveik nieko. Būrė trumpai,ko paklausi,to negausi,nes tipo sako aš jau tau viską pasakiau. Kiek teko būti pas būrėjas,tai viena iš labiausiai nepatikusiu kaip žmogus ir kaip būrėja. Kaip ji ten toj '' MŪŠYJE'' laimėjo,tai i galvą netelpa lotuliukas.gif ?!
Atsakyti
QUOTE(Jesica @ 2010 05 13, 19:56)
Kaip ji ten toj ''  MŪŠYJE'' laimėjo,tai i galvą netelpa lotuliukas.gif ?!


Vo vo. biggrin.gif Buvau lapkriti, laiko gal ir nedaug praejo, bet nessipilde nieko. Tik mano busena labai tiksliai apibudino. O draugei pildosi, tikriausiai cia "jos" bureja. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 13 gegužės 2010 - 19:20
Gal kas zino telefona senutes tokios, berods Felicija vardu, ji gyvena pietineje miesto dalyje, viename is monolitiniu namu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rennate @ 2010 05 21, 17:20)
Gal kas zino telefona senutes tokios, berods Felicija vardu, ji gyvena pietineje miesto dalyje, viename is monolitiniu namu  g.gif


Tel, nr., 324762
Atsakyti
O ka Felicija verta demesio? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 05 22, 15:42)
O ka Felicija verta demesio?  rolleyes.gif


Sakyciau taip, esu ejusi kokius tris kart. Imdavo 3-6lt. tiksliai nepamenu smile.gif.Bet viskas issipilde. Dabar draugei reikia, kazkaip as nusprendziau nebeiti pas burejus, nebenoriu zinoti ateities ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Tora 5 @ 2010 05 21, 19:35)
Tel, nr., 324762


Aciu, netikejau, kad atsiras zinanciu... smile.gif
Pati buvau pries kokius 5m.
Atsakyti
Kaina viliojanti. biggrin.gif Buk gera, parasyk, kai drauge nueis. Idomu kiek dabar ima ir apskritai. Ji kokiom kortom buria?
Atsakyti

QUOTE(pushelė @ 2010 05 10, 14:44)
Gal daugiau nusimanot apie tokius dalykus. Šiaip nelakstau pas visokias burtininkes, bet dabar labai noriu eit, bet esu nėščia. Ar šiuo metu geriau neit??

as buvau pas Aleksandra pacioje nestumo pradzioje. Nieko nesakiau, bet taip, kaip MB vis rode kaip "turinti vaika" gale perklausiau, ar gali buti kad rodo dar negimusi, bet uzsimezgusi vaika... Jis kiek sumiso, perklause ar laukiuosi, ir paaiskino, kad taip, ir kad nesciai geriau neiti burtis, nes gali maisytis mamos ir vaiko likimai, burimas buti ne itin tikslus. mirksiukas.gif

QUOTE(Gazelė @ 2010 05 08, 14:51)
Aš esu Aleksandro gerbėja 4u.gif . Tik jis netiksliai pasako, kas gims mirksiukas.gif . Man visada sakydavo, kad turėsiu porelę. Pirma gimė dukrytė, tai kai antrą kartą pastojau - prisipirkau daaauuug mėlynų berniukiškų drabužėlių biggrin.gif . Kompiuteriukas iki paskutinio momento nerodė kas pilvelyje guli. Gimė dukrytė rolleyes.gif . Aleksandras sakė, oi tu nepyk aš dažnai nepataikau nusakyti vaiko lytį g.gif . Bet garantavo kad trečias vaikas jau tikrai bus berniukas lotuliukas.gif .
O Vanda man taip pat nepatiko. Jau turėjau vaikus ir vyrą, o man kaip kokiai paaugliai pasakojo meilės istorijas doh.gif .

drinks_cheers.gif
Na as jau irgi galiu konstatuoti, kad busimo vaikelio lyties jis neatspejo - susilaukiau dukrytes vietoj pranasauto sunaus biggrin.gif Bet ka gali zinoti - gal ji bus itin valdingo, "vyrisko" charakterio g.gif ? O jau augancio vyresnelio sunaus lyti atspejo...
Siaip ar taip bandysiu pas ji dar pakliuti rudeni, nes bijau, kad bunant nesciai tos kortos tikrai galejo buti ne itin tikslios... ax.gif

QUOTE(Lyre @ 2010 05 12, 13:48)
Papasakokite daugiau apie Aleksandra. Skaitineju sia tema is naujo ir nerandu kiek laiko jis buria, kokiom kortom. Ar verta eiti pas jo seseri ar pas ji geriau?

Buria jis keliom kortom, ir Taro, ir paprastom, mesdamas jas skirtingais budais, papildo savo jau issakyta info. Man bure valanda, paeme 40 lt, bet anksciau ejusi drauge mokejo 50 lt ax.gif Siaip tikrai labai daug pasakoja, ziuri, analizuoja, naudoja skirtingus burimo metodus, jei neklystu kartais ir numerologija bei astrologija pasitelkia (gal tuomet ir buna brangiau?)... Kai ejau pirma karta, mano kortos iskrito blogos, jis atsisake burti ir pinigu neeme. Tuomet mane jis nusiunte pas savo seseri, bet deja, jos kontaktu net neturejau - man tiesiog paskyre laika.
Praeiti-dabarti nuspeja itin tiksliai, del ateities kol kas issipilde dalis, nes dauguma permainu man numate rudeniui, tai matysiu biggrin.gif
Atsakyti