Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje

Idomu gal kas nors pas ju buvo?
Atsakyti
buvau pas Natalija (D. Vandens gatvej). Pirma karta apskritai ejau. Truputeli jaudinausi, bet ji man visiskai miela pasirode...
Atsakyti
QUOTE(Denalli @ 2009 06 04, 09:50)
buvau pas Natalija (D. Vandens gatvej). Pirma karta apskritai ejau. Truputeli jaudinausi, bet ji man visiskai miela pasirode...

Tai įspūdžius pasipasakok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Denalli @ 2009 06 04, 09:50)
buvau pas Natalija (D. Vandens gatvej). Pirma karta apskritai ejau. Truputeli jaudinausi, bet ji man visiskai miela pasirode...


Na,tai prasom placiau papasakoti smile.gif , kiek ima,su kokiom kortom buria(paprastom, taro, lenormand),kiek laiko skiria zmogui. g.gif
Atsakyti
Labas,buvau pas ta moteriske ,apie kuria seniau pasakojo asara3,atrodo nieko ipatingo nepapasakojo,bet kai po ispranasavimo dvieju savaiciu ,mire sveikutele mano teta ,tiesiog pakraupau ,ziuriu,kad viskas tas kas atrodo labai paprasta,pradejo is tiesu pildytis.Pasake,kad mano vyras pateks i ligonine,pradejau juoktis,nes niekada nera gulejes jokioj ligoninej ir pas gydytojus nesilanke,rezultate inkstuose akmuo,stai antra diena kai po operacijos guli ligonineje blink.gif Siaip ejau ten is smalsumo ,nuvede pusesere,zodis po zodzio prie arbatos puodelio ir pazaide su kortomis cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(eglle75 @ 2009 06 05, 01:02)
Labas,buvau pas ta moteriske ,apie kuria seniau pasakojo asara3,atrodo nieko ipatingo nepapasakojo,bet kai po ispranasavimo  dvieju savaiciu ,mire  sveikutele mano teta ,tiesiog pakraupau ,ziuriu,kad viskas  tas kas atrodo labai paprasta,pradejo is tiesu pildytis.Pasake,kad mano vyras pateks i ligonine,pradejau juoktis,nes niekada nera gulejes jokioj ligoninej ir pas gydytojus nesilanke,rezultate inkstuose akmuo,stai antra diena kai po operacijos guli ligonineje  blink.gif Siaip ejau ten is smalsumo ,nuvede pusesere,zodis po zodzio prie arbatos puodelio ir pazaide su kortomis cool.gif .


Jei nesunku, trumpai primink kas ji, iš kur... nes nerandu asara3 pasakojimo ... gal senojoje temoje...
Atsakyti

As tai buvau, pas Aleksandra.Tai esama dabarti, pasake gana tiksliai, o ateiti...kazko nesitiki visiskai,nebent pasvajoti galeciau rolleyes.gif Pvz., pasake, kad greit gausiu pranesima,apie palikima...na negaliu as gauti jokio palikimo,nes nebeturiu nei giminiu, nei artimu kokiu zmoniu,o tuo labiau cia Lietuvoj.Na, bet jei taip is dangaus nukristu...tai jauciu visas pavaisinciau drinks_cheers.gif biggrin.gif
O siaip tai, Aleksandras man patiko,lengvai bendravosi, malonus zmogus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2009 06 05, 10:49)
As tai buvau, pas Aleksandra.Tai esama dabarti, pasake gana tiksliai, o ateiti...kazko nesitiki visiskai,nebent pasvajoti galeciau rolleyes.gif Pvz., pasake, kad greit gausiu pranesima,apie palikima...na negaliu as gauti jokio palikimo,nes nebeturiu nei giminiu, nei artimu kokiu zmoniu,o tuo labiau cia Lietuvoj.Na, bet jei taip is dangaus nukristu...tai jauciu visas pavaisinciau drinks_cheers.gif  biggrin.gif
O siaip tai, Aleksandras man patiko,lengvai bendravosi, malonus zmogus. smile.gif



Koks Aleksandro adresas ir is ko jis buria?
Atsakyti
QUOTE(agotele @ 2009 06 05, 12:00)
Koks Aleksandro adresas ir is ko jis buria?


Na, adresa,jis pats nurodys, manau...kazkur ten Vaidaugu gtv buvo.O bure paprastom, ir taro kortom, apie valanda laiko rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas buvote pas Natalija paryžiaus komunos gatvėje? norėčiau sužinoti jos telefoną ir tikslų adresą
Atsakyti
Drauge praita savaite buvo taip pat pas bureja. Bureja buvo uzrekomenduota dar kitos drauges, kuria bure jau pries metus. Pastarajai per metus laiko issipilde viskas ka buvo isburusi bureja, o isburusi buvo tikrai neitiketina ateiti, sunku buvo ir paciai patiketi - labai dideles gyvenimo permainas, tikslius ivykius ir ju eiga. Bure metams laiko (nors galima pasirinkti laikotarpi). Bureja kalba tik rusiskai. Sake, kad isbure labai tikslia dabarti, praiti, nupasakojo kaip, kur ir su kuo gyvena, ka veikia artimieji ir kaip jiems seksis. Buria taro ir paprastom kortom, beveik 2 valandas. Mano drauge uzsirasinejo viska ant lapuko, o bureja viska tikslino, ant galo leido uzduoti papildomu klausimu. Zinau, kad kazkur statybininku pr. Jei domina ka konkreciai, galeciau pasidometi tiksliau.
Atsakyti
domina labai domina ir kiek ima paklausk. 4u.gif
Atsakyti