Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje

QUOTE(Good_girl @ 2010 07 15, 14:58)
Žinau, kas Klaipėdoje buria iš plaukų. Man viskas pasiteisino.


Papildyta:
QUOTE(tobula @ 2010 07 15, 20:16)


Kaip prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Girdejau yra tokia Jadvyga, gyvena kazkur misko kvartale. Gal kas buvote pas ja ir turite duomenys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo umnicka: 16 liepos 2010 - 07:56
QUOTE(umnicka @ 2010 07 16, 08:56)
Girdejau yra tokia Jadvyga, gyvena kazkur misko kvartale. Gal kas buvote pas ja ir turite duomenys?


865081765 - Javdokija.
Atsakyti
QUOTE(tobula @ 2010 07 15, 19:16)


Aš irgi stebėjausi. Bet man kur kas geriau suveikė nei būrimas kortomis, kavos tirščiais ar iš delno. Tikrai siūlau pabandyt, jei ką - galiu duot kontaktus.
Atsakyti
QUOTE(Good_girl @ 2010 07 16, 13:25)
Aš irgi stebėjausi. Bet man kur kas geriau suveikė nei būrimas kortomis, kavos tirščiais ar iš delno. Tikrai siūlau pabandyt, jei ką - galiu duot kontaktus.

Matyt taip tave paveikė tas būrimas plaukais, kad jau kurį laiką naršai po visas religijos ir ezoterikos temas savo tiesas įrodinėdama smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 16 liepos 2010 - 13:37
QUOTE(Lorette @ 2010 07 16, 13:35)
Matyt taip tave paveikė tas būrimas plaukais, kad jau kurį laiką naršai po visas religijos ir ezoterikos temas savo tiesas įrodinėdama smile.gif lotuliukas.gif


Tikrai taip. Tas būrimas toks netradicinis - iš gaktos plaukų (liaud. putplaukių). Iš pradžių laužiausi, nes pas mane jų nedaug, bet paskui pagalvojau - what a hell, vistiek tai kur kas patikimiau atrodo nei būrimas iš kavos tirščių (?), delno raukšlių (kodėl ne veido raukšlių?) ar žvaigždžių (kurioms kažkokios eilinės pelkių Jadzės santykiai su Stasiu iš kaimyninės triobos vargu ar rūpi..). Gaktos plaukai, visgi, yra būrimo subjekto kūno dalis, o pagal plaukus juk daug ką galima net mediciniškai nustatyti. Be to, žodis 'gakta' yra pritrenkiančiai panašus į didingą ir ne visiems suprantamą žodį 'galaktika' (t.y., skiriasi tik dvi raidės), o žodis 'putplaukis' simbolizuoja energijos ir bio auros plaukimą. Be to, yra sakoma, kad putplaukiai turi stebuklingų galių, kai kurie katalikų egzorcistai savo šeimininkių putplaukius naudoja apsėstųjų gydymui.

Tai va, man pagal tai ir pasakė daug naudingų dalykų. Kam reikia - sakykit, duosiu kontaktus. Svarbiausia, nėra jokio skausmo - išrauna tik tris putplaukius su vašku.
Atsakyti
QUOTE(Good_girl @ 2010 07 16, 15:30)
Tikrai taip. Tas būrimas toks netradicinis - iš gaktos plaukų (liaud. putplaukių). Iš pradžių laužiausi, nes pas mane jų nedaug, bet paskui pagalvojau - what a hell, vistiek tai kur kas patikimiau atrodo nei būrimas iš kavos tirščių (?), delno raukšlių (kodėl ne veido raukšlių?) ar žvaigždžių (kurioms kažkokios eilinės pelkių Jadzės santykiai su Stasiu iš kaimyninės triobos vargu ar rūpi..). Gaktos plaukai, visgi, yra būrimo subjekto kūno dalis, o pagal plaukus juk daug ką galima net mediciniškai nustatyti. Be to, žodis 'gakta' yra pritrenkiančiai panašus į didingą ir ne visiems suprantamą žodį 'galaktika' (t.y., skiriasi tik dvi raidės), o žodis 'putplaukis' simbolizuoja energijos ir bio auros plaukimą. Be to, yra sakoma, kad putplaukiai turi stebuklingų galių, kai kurie katalikų egzorcistai savo šeimininkių putplaukius naudoja apsėstųjų gydymui.

Tai va, man pagal tai ir pasakė daug naudingų dalykų. Kam reikia - sakykit, duosiu kontaktus. Svarbiausia, nėra jokio skausmo - išrauna tik tris putplaukius su vašku.


oooo net juokas ima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
burimas is gaktos plauku, daugiau nieko nesugalvojate???
ir dar depiliacija vasku 3plaukus biggrin.gif biggrin.gif bigsmile.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Net nezinau, ka ir pasakyti. Kas tokia ar toks taip buria? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 07 16, 15:27)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Net nezinau, ka ir pasakyti. Kas tokia ar toks taip buria?  lotuliukas.gif


Jo vardas Saulius, turi patalpas Giruliuose.
Atsakyti
QUOTE(Good_girl @ 2010 07 16, 15:30)
Tikrai taip. Tas būrimas toks netradicinis - iš gaktos plaukų (liaud. putplaukių). Iš pradžių laužiausi, nes pas mane jų nedaug, bet paskui pagalvojau - what a hell, vistiek tai kur kas patikimiau atrodo nei būrimas iš kavos tirščių (?), delno raukšlių (kodėl ne veido raukšlių?) ar žvaigždžių (kurioms kažkokios eilinės pelkių Jadzės santykiai su Stasiu iš kaimyninės triobos vargu ar rūpi..). Gaktos plaukai, visgi, yra būrimo subjekto kūno dalis, o pagal plaukus juk daug ką galima net mediciniškai nustatyti. Be to, žodis 'gakta' yra pritrenkiančiai panašus į didingą ir ne visiems suprantamą žodį 'galaktika'[/B] (t.y., skiriasi tik dvi raidės), o žodis 'putplaukis' simbolizuoja energijos ir bio auros plaukimą. Be to, yra sakoma, kad putplaukiai turi stebuklingų galių, kai kurie katalikų egzorcistai savo šeimininkių putplaukius naudoja apsėstųjų gydymui.

Tai va, man pagal tai ir pasakė daug naudingų dalykų. Kam reikia - sakykit, duosiu kontaktus. Svarbiausia, nėra jokio skausmo -[B] išrauna tik tris putplaukius su vašku.


daėjo, joukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tobula: 16 liepos 2010 - 19:20
Good_girl, pas istvirkeli papuolei.
Pajuokavo mergina, labai juokinga, kazkas gal patikejo. smile.gif
Atsakyti
Lyre,as tau i az parasiau.
Atsakyti