Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Burejos Klaipedoje
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ugnė

Tesiam tema. smile.gif
Papildyta:

Cia senoji tema, jei kam bus idomu:
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...4597&st=588
Amelie*
Gerai, kad temukė nauja atsirado 4u.gif
Buvau pas Aleksandrą, žodžiu apie praeitį labai tiksliai kaip senas pažįstamas viską išklojo, po to apie ateitį daug pasakė, viską dėliojo datom, viskas būtų lyg ir gerai, bet apie tėvą kai pradėjo kalbėt, tai visai nepataikė schmoll.gif Kalbėjo kaip apie esamą žmogų o jo jau seniai gyvųjų tarpe nėra verysad.gif Na reikės dar pas Liudmilą nueit ir tada viskas bus aiškiau smile.gif
P.S. Jis paprašė 50lt. blink.gif
jurguliooks
uosve buvo reikjaviko 3-3,pas ta senute,pasake sake is praeities tikslei viska kaip buvo,vadinasi dar gerai buria,paeme is jos 10lt.kai invalidei,per puse kainos
Fille
QUOTE(jurguliooks @ 2009 04 26, 18:48)
uosve buvo reikjaviko 3-3,pas ta senute,pasake sake is praeities tikslei viska kaip buvo,vadinasi dar gerai buria,paeme is jos 10lt.kai invalidei,per puse kainos
*

Man ir draugei ji apie praeiti nieko nepasake isvis g.gif schmoll.gif
Ugnė
QUOTE(Amelie* @ 2009 04 26, 18:42)
Gerai, kad temukė nauja atsirado  4u.gif
Buvau pas Aleksandrą, žodžiu apie praeitį labai tiksliai kaip senas pažįstamas viską išklojo, po to apie ateitį daug pasakė, viską dėliojo datom, viskas būtų lyg ir gerai, bet apie tėvą kai pradėjo kalbėt, tai visai nepataikė schmoll.gif Kalbėjo kaip apie esamą žmogų o jo jau seniai gyvųjų tarpe nėra verysad.gif Na reikės dar pas Liudmilą nueit ir tada viskas bus aiškiau smile.gif
P.S. Jis paprašė  50lt. blink.gif
*

Kaip kaina uzsikele! rolleyes.gif
O,kai jis kalbejo apie teva,ar nepasakei,kad jo jau nebera?
uItra
QUOTE(Amelie* @ 2009 04 26, 18:42)
Gerai, kad temukė nauja atsirado  4u.gif
P.S. Jis paprašė  50lt. blink.gif
*

O cia skaitosi daug g.gif Is tikro jau nelabai gaudausi (seniai bebuvau, jo sesuo Svetlana sake, kad dazniau nei kas 2 metai nerekomanduojama eiti), bet kai palyginti, kai astrologe Palmira uz valandos konsultacija 400 lt praso - atrodo pigu... ax.gif Is tikro pamenu, kad minejo, kad jis "is brnagesniu", bet kiek tas 'brangu" burejams bent man sunku ivertinti.... ax.gif
Aciu, kad parasei, kada jis bus. Butinai bandysiu pas ji pakliuti 4u.gif
Lorette
O jūs tikit būrėjų išpranašavimais ar ne g.gif tai kas liečia ateitį g.gif Juk daugelis iš jūsų jau einat ne pirmą kartą ax.gif Ir kaip jums, pildosi ar ne g.gif Ar dideli būna nukrypimai nuo to ką jie pasako g.gif kalbu apie ateitį, o ne tai ką jie pasako apie dabartį ar praeitį unsure.gif
Fille
QUOTE(Lorette @ 2009 04 27, 14:55)
O jūs tikit būrėjų išpranašavimais ar ne g.gif tai kas liečia ateitį g.gif  Juk daugelis iš jūsų jau einat ne pirmą kartą ax.gif  Ir kaip jums, pildosi ar ne g.gif  Ar dideli būna nukrypimai nuo to ką jie pasako g.gif kalbu apie ateitį, o ne tai ką jie pasako apie dabartį ar praeitį unsure.gif
*

Kiek esu buvus pas burejas, kas jau turejo issipildyti dar niekas neissipilde..
Ryana
as irgi du kartus buvau pas burejas savo gyvenime ir ne viena nepasake tokio kad kazkas issipildytu unsure.gif
Amelie*
QUOTE(Ugnė @ 2009 04 27, 08:28)
Kaip kaina uzsikele! rolleyes.gif
O,kai jis kalbejo apie teva,ar nepasakei,kad jo jau nebera?
*

Nepasakiau, bet po to iškart užsimaniau eit namo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorette @ 2009 04 27, 13:55)
O jūs tikit būrėjų išpranašavimais ar ne g.gif tai kas liečia ateitį g.gif  Juk daugelis iš jūsų jau einat ne pirmą kartą ax.gif  Ir kaip jums, pildosi ar ne g.gif  Ar dideli būna nukrypimai nuo to ką jie pasako g.gif kalbu apie ateitį, o ne tai ką jie pasako apie dabartį ar praeitį unsure.gif
*

Kažkiek tikiu, nes anksčiau, tiksliau prieš tris metus buvau pas tokią būrėją salone priešais,,Pavasario,, parduotuvę, tai išsipildė beveik viskas, nors pasakė labai neįtikėtinų dalykų, kurių gyvenime nemaniau, kad patirsiu ,bet vienas dalykas dar turėtų išsipildyt, žiūrėsim kaip bus rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(uItra @ 2009 04 27, 09:44)
O cia skaitosi daug  g.gif  Is tikro jau nelabai gaudausi (seniai bebuvau, jo sesuo Svetlana sake, kad dazniau nei kas 2 metai nerekomanduojama eiti), bet kai palyginti, kai astrologe Palmira uz valandos konsultacija 400 lt praso - atrodo pigu...  ax.gif Is tikro pamenu, kad minejo, kad jis "is brnagesniu", bet kiek tas 'brangu" burejams bent man sunku ivertinti.... ax.gif
Aciu, kad parasei, kada jis bus. Butinai bandysiu pas ji pakliuti  4u.gif
*

Man brangu, nes esu netekus darbo doh.gif Galvojau, kad maximum 40lt. paims, nes anksčiau po 30lt. imdavo, bet ką padarysi 4u.gif
Lorette
Na, apie Alexandrą esu gerų atsiliepimų girdėjusi. Ir mano sesė buvo pas jį, tai jai viskas išsipildė ką sakė.
Amelie*
QUOTE(Lorette @ 2009 04 27, 18:30)
Na, apie Alexandrą esu gerų atsiliepimų girdėjusi. Ir mano sesė buvo pas jį, tai jai viskas išsipildė ką sakė.
*

Šaunu, gal ir man išsipildys tada, na suklydo jis truputį, visko pasitaiko smile.gif
uItra
QUOTE(Lorette @ 2009 04 27, 14:55)
*

Na isejus is bureju, man dazniausiai atrodo, kad yra tik informacijos kratinys, nieko konkretaus, tik kruva ivairiu imanomu ivykiu bet kurio gyvenime, kuriuos galima traktuoti ivairiai (pvz. apkalbes drauge, pavydes buvusi giminaite, darbe nemalonomai, isvykos, sutiksi zmogu, kuris daug ka pakeis gyvenime) kuriu dalis lieka atminty, dalis - ne. Tai is to kur atsimenu, pas burejas, kuriu vardu jau nepamenu, issipildydavo 50/50. Aisku, kai ka isgirsta po kazkokio ivykio bandai susieti su pranasyste, nors ji ir nebuvo tiesiogiai ivardinta, tiesiog ieskai simboliu, sasaju ir be abejo, jas randi....
Pvz. - visos kaip susitarusios kalbedavo, kad isvaziuosiu gyvent i uzsieni - planu tam buvo, bet taip ir neivyko ir nelabai manau, kad ivyks smile.gif Bet viena man sake, kad pas mane daug kelio simboliu - tai galejo reiksti, kad sutiksiu zmogu is kito miesto, ir tai, kad siuo metu praktiskai visad migruoju is vieno miesto i kita biggrin.gif Ne viena pranasavo didele avarija tevui - aciu Dievui, to nebuvo.
Tai, ka isbure Aleksandro sesuo po jos pasakymu man atrode vienaip, siejau jos pasakytas uzuominas su vienu zmogumi, bet tip gavosi, kad sutikau zmogu, kuris dar labiau atitiko jos nupasakojima ax.gif Na ir jos nupasakoti didziuliai pokyciai gyvenime issipilde 99%. Bet taip, kaip ju tuo metu negalejau isivaizduoti, ir daug informacijos is galvos "isbyrejo", noretusi dar karta isgirsti prognozes..... smile.gif

Aisku, daug kas sako, kad vaiksciojimas pas burejas - yra savotiskas saves programavimas, bet jei jis teigiamas - kodel ne... ax.gif Svarbu neperlenkti lazdos mirksiukas.gif
Amelie*
Na o aš tikriausiai perlenksiu lazdą ir rytoj keliausiu pas Liudmilą biggrin.gif Kam įdomu, papasakosiu kaip sekėsi mirksiukas.gif
Fille
Na kaip Amelie* sekesi??? ax.gif smalsu
Amelie*
Na va aš jau iš Liudmilos, žodžiu visai nepatiko, nieko konkretaus nesako, daug klausinėja, net tokius dalykus dirbu aš ar mokausi , ar būnu kelionėse doh.gif neisiu daugiau pas ją schmoll.gif
Na apie Aleksandrą galėčiau pasakyt, kad įspudį jis man tikrai padarė, šnekėjo datom, kas ir kada buvo ir bus, na kaip ir minėjau tik vienoj vietoj suklydo,bet čia niekis, kitą kart po kelerių metų tik pas jį lankysiuos smile.gif
P.S. žinau, kad Liudmila kai kurioms labai patiko, aš čia išsakiau tik savo nuomonę apie ją 4u.gif
Amelie*
Pamiršau dar parašyt, Liudmila sakė, kad nusipirkčiau loterijos bilietą, taip ir padariau, nusipirkau ,,taip ir ne,, už 3lt. ir ką jus manot... LAIMĖJAU 3LT. biggrin.gif lotuliukas.gif
Ugnė
QUOTE(Amelie* @ 2009 05 01, 16:56)
Pamiršau dar parašyt, Liudmila sakė, kad nusipirkčiau loterijos bilietą, taip ir padariau, nusipirkau ,,taip ir ne,, už 3lt. ir ką jus manot... LAIMĖJAU 3LT. biggrin.gif  lotuliukas.gif
*

Prajuokinai su ta loterija biggrin.gif
O,Liudmila,vadinasi ne tavo bureja.Taciau yra,kam labai tiksliai pasako.
O del,Aleksandro,tai daznai buna,kad tos jo pasakytos datos neatitinka,taciau pats ivykis issipildo,tik data buna jau kita.Na, bent man ir mano draugem keliom taip buvo. rolleyes.gif
Lorette
QUOTE(Ugnė @ 2009 05 02, 09:58)

O,Liudmila,vadinasi ne tavo bureja.

O kaip zinot, kad pataikiau pas savo bureja g.gif kad ji man tinka g.gif unsure.gif
Ugnė
QUOTE(Lorette @ 2009 05 02, 10:33)
O kaip zinot, kad pataikiau pas savo bureja g.gif kad ji man tinka g.gif  unsure.gif
*

Na, taip jau yra,kai surandi savo bureja, tai ir pildosi,ir mielai einasi bendrauti,ir t.t Nors kitam, gal visiskai priesingai bus.Todel taip ir buna,kai sako,"ne, man niekas nesipilde, ar man visiskas nesamones pasake..."
Nors ir atradus savo bureja, tai taip pat, nereiskia,kad viskas 99% pildysis,bent man, nes buna,kad daug ka patys galime pakeisti.Na trumpai tiek. smile.gif
Truputi ne i tema, ar kas eis gatves muzikantu klausytis siandien?Mes tai jau einam mirksiukas.gif
Lorette
O jei eini pas būrėją pirmą kartą g.gif Apie praeitį, dabartį 100 procentų puikiai pasako, net kokiu tonu kalbu namie, net kur gyvenu, net kur dirbu ir kokį darbe krūvį turiu pasako. Kokie santykiai su giminėm. Na, viską šimtu procentų, tarsi gyventų su manim. Oij, net baisu unsure.gif Ligas išvardija... Na, žodžiu, viską pasako...
Ugnė
QUOTE(Lorette @ 2009 05 02, 18:36)
O jei eini pas būrėją pirmą kartą g.gif Apie praeitį, dabartį 100 procentų puikiai pasako, net  kokiu tonu kalbu namie, net kur gyvenu, net kur dirbu ir kokį darbe krūvį turiu pasako. Kokie santykiai su giminėm. Na, viską šimtu procentų, tarsi gyventų su manim. Oij, net baisu unsure.gif Ligas išvardija... Na, žodžiu, viską pasako...
*

Na,tai suprantama,kad spresi pagal tai, kaip pildysis ateitis mirksiukas.gif
Smalsu, o pas ka buvai? rolleyes.gif
Lorette
QUOTE(Amelie* @ 2009 05 03, 10:28)
Tikrai įdomu kas čia taip buria bigsmile.gif
*

Buvau pas Zoją, Vilniuje.
Papildyta:
QUOTE(Ugnė @ 2009 05 03, 10:19)
Na,tai suprantama,kad spresi pagal tai, kaip pildysis ateitis  mirksiukas.gif
Smalsu, o pas ka buvai? rolleyes.gif
*

Tai va, mane ta ateitis ir glumina. Uz tai ir ieskau visur atsakymo. unsure.gif Bet ta ateitis priklausys ir nuo manes, nuo mano stiprybės smile.gif Kaip suprantu, būrėja nusako vieną, jai matomą kelią, o as galiu jį ir pakreipt kita linkme doh.gif Bent jau dabar tai galvoju, kai protas valdo galvą , o ne jausmai unsure.gif
ritutele
QUOTE(Lorette @ 2009 05 03, 11:07)
Buvau pas Zoją, Vilniuje.
Papildyta:
Tai va, mane ta ateitis ir glumina. Uz tai ir ieskau visur atsakymo. unsure.gif  Bet ta ateitis priklausys ir nuo manes, nuo mano stiprybės smile.gif Kaip suprantu, būrėja nusako vieną, jai matomą kelią, o as galiu jį ir pakreipt kita linkme doh.gif Bent jau dabar tai galvoju, kai protas valdo galvą , o ne jausmai unsure.gif
*

Sveikutes. O ta Zoja paprastom ar taro kortom buria? g.gif
Lorette
Ir paprastom ir Taro, is kavos tirščių ir delno.
Tik nemanau, kad jei man pas ją viskas atitiko, atitiks ir kitai ax.gif
Mano draugė po apsilankymo pas ją liko labai nepatenkinta schmoll.gif Taip, kad kaip čia daug rašoma, reikia atrasti savo būrėją smile.gif

Beje, Zoja yra labai puiki psichologė, daug duoda patarimų rolleyes.gif
Amelie*
Sveikos 4u.gif Aleksandras turėtų 15d. grįšt, gal kuri eisit? Būtų įdomu sužinot kaip seksis.
Amelie*
Parašau jums Aleksandro nr., kad nereikėtų kiekvienai atskirai į a.ž. rašyt 861855099 4u.gif
saulyte2
QUOTE(Amelie* @ 2009 05 16, 18:01)
Parašau jums Aleksandro nr., kad nereikėtų kiekvienai atskirai į a.ž. rašyt  861855099 4u.gif
*

Kiek ima?
Amelie*
QUOTE(saulyte2 @ 2009 05 19, 17:08)
Kiek ima?
*

50lt.
Butė1
Sveikutės. Aš irgi susidomėjau būrėjomis. Va mano draugė praeitą savaitę buvo pas būrėją Mokyklos g. Tai sakė, kad gera. Is praeities nieko daug nepasakojo. Sakė, kad žmogų turi dominti ateitis, kad nors kiek isvengti kvailų situacijų. Na o jos problemą iš karto atspėjo. Ir pasakė jos baigtį. Na nzn. liek čia tos tiesos, bet aš planuoju pas ją apsilankyti. smile.gif
linamog
Buvau pries metus mazdaug pas bureja Reikjaviko gatvej. Praeiti nusake tiksliai, o su ateitim nelabai. Nors buvusio draugo charakteri tiksliai nusake.
zina74
QUOTE(Butė1 @ 2009 05 26, 16:37)
Sveikutės. Aš irgi susidomėjau būrėjomis. Va mano draugė praeitą savaitę buvo pas būrėją Mokyklos g. Tai sakė, kad gera. Is praeities nieko daug nepasakojo. Sakė, kad žmogų turi dominti ateitis, kad nors kiek isvengti kvailų situacijų. Na o jos problemą iš karto atspėjo. Ir pasakė jos baigtį. Na nzn. liek čia tos tiesos, bet aš planuoju pas ją apsilankyti.  smile.gif
*

Tai gal gali pasakyt jos kordinates, telefoniuką ir kiek ima ?
Butė1
QUOTE(zina74 @ 2009 05 27, 17:54)
Tai gal gali pasakyt jos kordinates, telefoniuką ir kiek ima ?
*

Šiandien susiskambinau ir rytoj einu. Sakė, kad ima 40,00 Lt Taigi rytoj pati viską ant savęs išbandysiu.
Butė1
Tai va. Noriu pasidalinti savo nuomone. Šiandien buvau pas būrėją Mokyklos g. Tai ji buria metams. Ir tikrai atspėjo mano bėdą. O ar išsiptldys, ką numatė, per metus - pamatysiu. Šiap buvau beveik visą valandą. Ji bendravo tok, kol klausimų rurėjau. Kiekvienam klausimui papildomai būrė kortas. Nu vienu žosžiu, mano nuomonė gera. jeigu issipildys, po metų vėl eisiu.
Ai, dar girdėjau, kad ji amuletus daro ir burtais užsiima. Bet aš šito jos nedrysau klausti, o ji man nieko nepasiūlė.
zina74
Labai viliojančiai viską nupasakojei... Tai gal telefoniuką tos ponios iš Mokyklos gatvės galima, ir kiek jinai ima už išbūrimą ?
Butė1
QUOTE(zina74 @ 2009 05 29, 15:19)
Labai viliojančiai viską nupasakojei... Tai gal telefoniuką tos ponios iš Mokyklos gatvės galima, ir kiek jinai ima už išbūrimą ?
*

Ji paėmė 40,00 Lt O telefonas 8 63464530
eris
Idomu gal kas nors pas ju buvo?
Denalli
buvau pas Natalija (D. Vandens gatvej). Pirma karta apskritai ejau. Truputeli jaudinausi, bet ji man visiskai miela pasirode...
rolali
QUOTE(Denalli @ 2009 06 04, 09:50)
buvau pas Natalija (D. Vandens gatvej). Pirma karta apskritai ejau. Truputeli jaudinausi, bet ji man visiskai miela pasirode...
*

Tai įspūdžius pasipasakok mirksiukas.gif
Tora 5
QUOTE(Denalli @ 2009 06 04, 09:50)
*

Na,tai prasom placiau papasakoti smile.gif , kiek ima,su kokiom kortom buria(paprastom, taro, lenormand),kiek laiko skiria zmogui. g.gif
eglle75
Labas,buvau pas ta moteriske ,apie kuria seniau pasakojo asara3,atrodo nieko ipatingo nepapasakojo,bet kai po ispranasavimo dvieju savaiciu ,mire sveikutele mano teta ,tiesiog pakraupau ,ziuriu,kad viskas tas kas atrodo labai paprasta,pradejo is tiesu pildytis.Pasake,kad mano vyras pateks i ligonine,pradejau juoktis,nes niekada nera gulejes jokioj ligoninej ir pas gydytojus nesilanke,rezultate inkstuose akmuo,stai antra diena kai po operacijos guli ligonineje blink.gif Siaip ejau ten is smalsumo ,nuvede pusesere,zodis po zodzio prie arbatos puodelio ir pazaide su kortomis cool.gif .
zina74
QUOTE(eglle75 @ 2009 06 05, 01:02)
Labas,buvau pas ta moteriske ,apie kuria seniau pasakojo asara3,atrodo nieko ipatingo nepapasakojo,bet kai po ispranasavimo  dvieju savaiciu ,mire  sveikutele mano teta ,tiesiog pakraupau ,ziuriu,kad viskas  tas kas atrodo labai paprasta,pradejo is tiesu pildytis.Pasake,kad mano vyras pateks i ligonine,pradejau juoktis,nes niekada nera gulejes jokioj ligoninej ir pas gydytojus nesilanke,rezultate inkstuose akmuo,stai antra diena kai po operacijos guli ligonineje  blink.gif Siaip ejau ten is smalsumo ,nuvede pusesere,zodis po zodzio prie arbatos puodelio ir pazaide su kortomis cool.gif .
*

Jei nesunku, trumpai primink kas ji, iš kur... nes nerandu asara3 pasakojimo ... gal senojoje temoje...
Tora 5

As tai buvau, pas Aleksandra.Tai esama dabarti, pasake gana tiksliai, o ateiti...kazko nesitiki visiskai,nebent pasvajoti galeciau rolleyes.gif Pvz., pasake, kad greit gausiu pranesima,apie palikima...na negaliu as gauti jokio palikimo,nes nebeturiu nei giminiu, nei artimu kokiu zmoniu,o tuo labiau cia Lietuvoj.Na, bet jei taip is dangaus nukristu...tai jauciu visas pavaisinciau drinks_cheers.gif biggrin.gif
O siaip tai, Aleksandras man patiko,lengvai bendravosi, malonus zmogus. smile.gif
agotele
QUOTE(Tora 5 @ 2009 06 05, 10:49)
As tai buvau, pas Aleksandra.Tai esama dabarti, pasake gana tiksliai, o ateiti...kazko nesitiki visiskai,nebent pasvajoti galeciau rolleyes.gif Pvz., pasake, kad greit gausiu pranesima,apie palikima...na negaliu as gauti jokio palikimo,nes nebeturiu nei giminiu, nei artimu kokiu zmoniu,o tuo labiau cia Lietuvoj.Na, bet jei taip is dangaus nukristu...tai jauciu visas pavaisinciau drinks_cheers.gif  biggrin.gif
O siaip tai, Aleksandras man patiko,lengvai bendravosi, malonus zmogus. smile.gif
*

Koks Aleksandro adresas ir is ko jis buria?
Tora 5
QUOTE(agotele @ 2009 06 05, 12:00)
Koks Aleksandro adresas ir is ko jis buria?
*

Na, adresa,jis pats nurodys, manau...kazkur ten Vaidaugu gtv buvo.O bure paprastom, ir taro kortom, apie valanda laiko rolleyes.gif
Lauružėlė
gal kas buvote pas Natalija paryžiaus komunos gatvėje? norėčiau sužinoti jos telefoną ir tikslų adresą
Cukrė
Drauge praita savaite buvo taip pat pas bureja. Bureja buvo uzrekomenduota dar kitos drauges, kuria bure jau pries metus. Pastarajai per metus laiko issipilde viskas ka buvo isburusi bureja, o isburusi buvo tikrai neitiketina ateiti, sunku buvo ir paciai patiketi - labai dideles gyvenimo permainas, tikslius ivykius ir ju eiga. Bure metams laiko (nors galima pasirinkti laikotarpi). Bureja kalba tik rusiskai. Sake, kad isbure labai tikslia dabarti, praiti, nupasakojo kaip, kur ir su kuo gyvena, ka veikia artimieji ir kaip jiems seksis. Buria taro ir paprastom kortom, beveik 2 valandas. Mano drauge uzsirasinejo viska ant lapuko, o bureja viska tikslino, ant galo leido uzduoti papildomu klausimu. Zinau, kad kazkur statybininku pr. Jei domina ka konkreciai, galeciau pasidometi tiksliau.
mocarela
domina labai domina ir kiek ima paklausk. 4u.gif
Meilana
Sveiki,
labai noreciau gauti Tatjanos telefoniuka arba kontaktus Klaipedoje. Kiek zinau, ji gyveno ar gyvena zvejybos raj.
Noa*
QUOTE(Cukrė @ 2009 06 05, 13:51)
Drauge praita savaite buvo taip pat pas bureja. Bureja buvo uzrekomenduota dar kitos drauges, kuria bure jau pries metus. Pastarajai per metus laiko issipilde viskas ka buvo isburusi bureja, o isburusi buvo tikrai neitiketina ateiti, sunku buvo ir paciai patiketi - labai dideles gyvenimo permainas, tikslius ivykius ir ju eiga. Bure metams laiko (nors galima pasirinkti laikotarpi). Bureja kalba tik rusiskai. Sake, kad isbure labai tikslia dabarti, praiti, nupasakojo kaip, kur ir su kuo gyvena, ka veikia artimieji ir kaip jiems seksis. Buria taro ir paprastom kortom, beveik 2 valandas. Mano drauge uzsirasinejo viska ant lapuko, o bureja viska tikslino, ant galo leido uzduoti papildomu klausimu. Zinau, kad kazkur statybininku pr. Jei domina ka konkreciai, galeciau pasidometi tiksliau.
*

Jo as irgi pas ta pacia jau antra karta buriausi ir daug mano draugiu 4u.gif Tai pirma karta isburre mane dvime metams- issipilde absoliuciai viskas iki smulkmenu, niekada nebuciau patikejusi.Dabar isbure penkiems metams irgi jau viskas pradejo pildytis g.gif Man cia bent jau vienintele bureja pas kuria tikrai sugrysiu ir pas kuria na tikrai viskas pildosi doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.