Įkraunama...
Įkraunama...

Kai stebuklas virsta košmaru

Baisu unsure.gif Neleiskit savo ir savo dukrytės gyvenimų vėjui, tai absurdiška ir kvaila jūsų abiejų atžvilgiu. Skyrybos tikrai nebūtų trukdis tėvui rūpintis dukra ir suvokti savo klaidas bei atsiprašyt- tai visada įmanoma, kai yra noro. O noro čia aš nematau. Stiprybės ir būkit laimingos 4u.gif
Atsakyti
Užjaučiu, kad teko visą tai iškęsti.. verysad.gif
Atsakyti
Liūdna istorija... Galiu tik viena pasakyti - patarti yra visada lengviau, nei padaryti... Žinoma ir aš už tai, kad šios istorijos autorei reikėtų skirtis su nevykusiu vyru, kol dar ne vėlu, bet kaip tai padaryti, tai jau kitas klausimas g.gif Apsisprendimas yra pats sunkiausias dalykas... Tai sakau iš asmeninės patirties...
Belieka mamytei palinkėti stiprybės ir ryžto... ir perspėti, kad vyrai niekada nesikeičia, o jei pasikeičia į gerąją pusę, tai tas būna laikinai... Sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
uzjauciu del susidariusios situacijos 4u.gif neisivaizduoju kiek reikia tureti kantrybes gyvenant toki gyvenima,mano manymu cia siaubinga,jau vien pagalvojus kas laukia dukrytes verkt norisi,linkiu mamai pagaliau atsimerkti ir pazvelgti i viska kitomis akimis,nejaugi linki dukrai tokio siaubingo gyvenimo,nuolat matyti teva isgerusi?traumuoji save ir savo vaika g.gif jei turi bent kiek savigarbos manau priimsi svarbu sprendima savo ir dukrytes labui 4u.gif
Atsakyti
Labai graudi istorija.. verysad.gif
bet tavo kanciu niekas neivertins..
nesuprantu kodel nekeiti gyvenimo???
Atsakyti
Sveika... Manau daugelis moteru yra labai kategoriskos - kaip galima sakyti kitam zmogui, kad jam su protu negerai ir panasiai.

As linkiu jums apsispresti ir duoti vyrui ultimatuma. Arba jis nustoja vartoti alkoholi (visiskai), gydosi nuo alkoholizmo - arba seima praras. Juk imanoma gyventi atskirai ir leisti dukrai bendrauti su tevu (aisku, kai jis blaivas). Aisku, sunku issiskirti su zmogumi, kuri myli. Toms, kurioms neteko gyventi su alkoholiku mylimu zmogumi - gal nekomentuokite. Nes siaip jau ne tik alkoholikai gydomi, bet ir ju artimieju, nuo priklausomybes jiems...

Linkiu DAUG stiprybes, auginant dukryte ir apsisprendziant. Niekada nepalikite jos savo vyro prieziurai.
Atsakyti
QUOTE(lyrute @ 2012 04 25, 14:42)
Sveika... Manau daugelis moteru yra labai kategoriskos - kaip galima sakyti kitam zmogui, kad jam su protu negerai ir panasiai.

As linkiu jums apsispresti ir duoti vyrui ultimatuma. Arba jis nustoja vartoti alkoholi (visiskai), gydosi nuo alkoholizmo - arba seima praras. Juk imanoma gyventi atskirai ir leisti dukrai bendrauti su tevu (aisku, kai jis blaivas). Aisku, sunku issiskirti su zmogumi, kuri myli. Toms, kurioms neteko gyventi su alkoholiku mylimu zmogumi - gal nekomentuokite. Nes siaip jau ne tik alkoholikai gydomi, bet ir ju artimieju, nuo priklausomybes jiems...

Linkiu DAUG stiprybes, auginant dukryte ir apsisprendziant. Niekada nepalikite jos savo vyro prieziurai.



Bet gi svarbiausias dalykas, patys alkoholikai turi noreti gydytis, o ne ju seimos nariai, kas dazniausiai ir buna, nes pas artimuosius buna didesnis noras nei pas pacius alkoholikus doh.gif . Siaip ar taip, cia kiekvieno gyvenimas, bet man kraupiai viskas skamba, negaleciau su tokiu vyru gyventi nei akimirkos, kokia mane matytu mano vaikai, jie tikrai nebutu laimingi, nes labai retai tokia matytu ir mama doh.gif
Atsakyti
4u.gif Didziausi sveikinimai gimus leliukui!

P.S.

Atsikratyk atsiprasantsavo vyro ir kuo greiciau.Dabar nera agresyvus bet kuo toliau tuo daugiau varzteliai nuo alhogolio pasisuks.Mano mama taip pat kaip ir tu dare,oi atleisiu,oi nera agresyvus,oi vaikiukas teva turi zinoti ir t. t. ir zinai ka mus su sese tiek pritraumavo per vaikyste ir paauglyste kad nebesinori to zmogaus ir pazinoti daugiau...is pradziu ir nebuvo agresyvus,isgerinedavo ir tiek,bet kaip minejai taviskis ereliu vaidino tai musu tevelis ir toks pats erelis budavo,slykstu net prisiminti,o po to vis daugiau agresijos budavo,vis daugiau pinigeliu pragerdavo,vis didesniu ereliu patapo( nors budavo visiskas valkata,o vaidindavo...),nebedirbo,pinigus vogdavo,ant galo su peiliais po namus lakstydavo,uzmusti visus grasindavo,kumsciais per veida musdavo....
Tu jau geriau pamastyk apie vaiko ateiti,apsaugok savo vaika o ne ji,siuksle jis paskutine,atsiras normaliu vyru gyvenime ir myles tave ir tavo leliu smile.gif
Atsakyti
Liudna istorija. Liudniausia del vyro egoizmo virsunes ir moters naivumo.Meile yra geris ir grozis, meile-ne kancia.
Atsakyti
Sveikinu sulaukus dukrytes! wub.gif
Stiprybes ir ryzto sprendziant sunkumus. 4u.gif
Atsakyti
Galiu palinkėti tik sekmes jums...nelaukite kol pasensite,metai bega greitai,vaikas auga sparciai...jai mergytes gimimas nepakeitė jūsų vyro,tad nepasikeis jis iš vis... Kad ir kaip sunku pasakyt,bet suimkite save į rankas del savęs pačios ir jūsų dukrytes,rupinkites jos gerove ir ateitimi...manau tikrai atsiras vyras kuris jus abi myles...negyvenkite vien del santuokos.jis to nevertas,santuoka turi stengtis tausot du asmenys o ne vienas... Zinau kad sunku,bet patikėkit vaikui bus tik lengviau,pas mano mama tokia pat situacija buvo,tik va tėvas negere o ėjo kai erzilas per bobas...tad kad ir kaip buvo sunku mamai,ji ji metė vien del manes... Dabar gyvena laiminga su antru vyru ir nesigaili kad paliko tėvą,nors ta akimirka tikrai jai plyso sirdis... Stiprybes jums!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
pabūsiu tikrai kategoriška,ir kogero ganėtinai griežta šiuo klausimu,bet manau,kadangi jau papasakojot tokią istorijos pusę tai natūralu,kad gausit ne tik palaikymą,bet ir kiek kitokią nuomonę...
vaiko gimimas-šaunu,tik man kažkaip susidarė vaizdas kad alkoholikas vyras kuriam tikrąja to žodžio prasme nusispjaut ant jūsų abiejų svarbiau už vaiką...
ir apie kokią meilę čia šnekat,kai pati sako tkad 80procentų laisvalaikio jis girtas.
nežinau ar čia naivumas,ar bijojimas visuomenės kad kaip aš viena su vaiku,bet betkokiu atveju tai ką pasakojat visiškai sveiku protu nesuvokiama.
Kiek rūpi vaikas,jei alkoholikas kuris jus ir jūsų vaiką iškeitė į butelį gauna didesnes privilegijas nei vaikas?
ką matys mažoji? alkoholiką tėvą ir silpną mamą,kuriai negerai,ji nelaiminga,bet nieko visą gyvenimą nedarė,apart stengimosi pateisinti tėtį?....
Ne man smerkti jūsų pasirinkimą,bet kita vertus,jei jau istorija vieša tai ir nuomonės gali būt visokios ne tik palaikančios...
Atsakyti