Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nemokami renginiai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2, 3
mamulia
Krizės metu aktualu mirksiukas.gif juk norisi pasikultūrinti nevarginant piniginės? smile.gif pasidalinkim mirksiukas.gif

Nemokami renginukai

čia turbūt irgi nemokamai:

Mamos dienai
gundez
http://www.sodospalvos.lt/Renginiai

Besidomintiems augalais ir gamta
mamulia
Nemokamas renginukas prie Baltojo tilto gegužės 1 d.

parasparniai
hi :)
nuotaikingas renginukas
http://laimikis.wordpress.com/2009/07/08/burbuliatorius-003/

foto iš ankstesnių vaizdui susidaryti
http://laimikis.wordpress.com/2009/06/29/b...s-oo2-photojam/
hi :)
Liepos 27 d., 18.30 val

4-as Burbuliatorius įvairiuose miestuose. "Premjera" Panevėžyje ir Alytuje smile.gif

Panevėžio
user posted image

plačiau
http://vejai.wordpress.com/2009/07/23/burbuliatorius-oo4/
Nova Grave
Sveikos mamytes smile.gif Ar zinote, kad 2009m. rugpjucio 12d. 17val. zaidimu aiksteleje prie Baltojo tilto vyks Tarptautines jaunimo dienos svente. Jos metu soks street-dance komanda, bei pirma karta Lietuvoje bus organizuojamas "Diabolo" (zongliravimo) turnyras. Renginio metu bus galima linksmai ir aktyviai praleisti laika, suzinoti naudingos informacijos. Susitikim ten mirksiukas.gif
hi :)
dar vienas
user posted image
kvietimas į burbuliatorių
Erdene
Kaune įsibėgėjusią vasarą papuoš dviejų kolektyvų iš Estijos (Tartu miesto) koncertai. Rugpjūčio 6 dieną 19 val. Tartu „Bigbendas" ir Tartu „Sax Choir" surengs pasirodymą Rotušės aikštėje.

Numatyto 3 dienų vizito Lietuvoje metu Tartu „Bigbendas" ir Tartu „Sax Choir" dalyvaus „Trakų fanfarinė savaitės 2009" renginiuose ir muzikos festivalyje „Mes sveikinam Trakus". Svečių iš Estijos koncertų repertuaras apima muziką nuo Viduramžių ir Hanzos sąjungos laikų iki džiazo.

Kiek suprantu nemokamas renginys smile.gif 4u.gif
hi :)
Hi, aš vėl su burbulais biggrin.gif


just_angel
Labai puiki tema, kuri turėtų būti gyvesnė! Merginos rašykit visus nemokamus, bet įdomius renginius:) Va štai ir aš įmetu keletą: Eikite į skiltį koncertai:) ir dar vienas stai cia;) smile.gif
Sunute
QUOTE(just_angel @ 2009 08 19, 14:32)
Labai puiki tema, kuri turėtų būti gyvesnė! Merginos rašykit visus nemokamus, bet įdomius renginius:) Va štai ir aš įmetu keletą: Eikite į skiltį koncertai:) ir dar vienas stai cia;) smile.gif
*
http://www.muza.lt/go.php/lit/IV_tarptauti...ivalis_POKR/743

Galima eiti su vaikuciais, begioti pieveleje, sokti pagal muzika (sestadieni). Koncertuose taip pat galima lankytis su vaikais (isskyrus paskutiniji)
Fandangoo
Sveiki smile.gif Bandysiu ir as prisideti prie sios temos ax.gif

Nemazai nemokamu renginiu rasite cia
Arba tiesiog adresu (Nemiegok.lt) pasirinke skilti "Nemokami renginiai" (desineje puseje, truputeli zemiau)

Tikiuosi informacija bus naudinka rolleyes.gif

Mano fėja
Labas,

Ar žinot, kad šį sekmadienį, rugpjūčio 30 dieną, 12 val. Vilniaus Rotušės aikštėje vyks renginys, skirtas šeimoms. Ten tarsi gandrų išlydėtuvių šventė "Išsaugoti namai", kurią ves Neringa iš Tele Bim Bam. Taip pat bus surengta profesionalių fotomenininkų fotografijų paroda, fiksavusių gandrus. Turėtų būti įdomu!thumbup.gif wub.gif bigsmile.gif
jilin
Si ketvirtadieni vyks liaudiska vakarone sereikiskiu parke, ten kur kadais buvo baseinelis, pradzia berods 6h, nuo 6-8h mokymasis, o nuo 8h vakarone smile.gif
microla
Rytoj, rugsejo 5 d., 20.00 - 6.00 vyks Kauno naktys
Eve-line
Rugsėjo 20 d. 14 val. koncertuos Vilniaus kamerinis jaunimo choras „Aidija" (vadovas Romualdas Gražinis), Vilniaus chorinio dirigavimo mokyklos „Liepaitės" merginų choras (vadovė Jolita Vaitkevičienė) ir Vilniaus universiteto merginų choras „Virgo" (vadovė Rasa Gelgotienė). Jie sostinės gyventojams ir svečiams koncertuos nemokamai. Koncertą ves Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijos studentė Sandra Fleišer.

Prašome visus, norinčius klausytis koncerto, iš anksto registruotis telefonu 8 5 2664073 8 5 2664073 arba el. paštu ekskursijos@prezidentas.lt, nurodant vardą, pavardę ir asmens kodą. Atvykstant būtina su savimi turėti pasą arba kitą galiojantį asmens dokumentą.

Prezidento rūmų kieme bus eksponuojami Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos mokinių (vadovė Jūratė Stauskaitė) rugsėjo 12 dieną tame pačiame kieme vykusio plenero darbai.

http://www.prezidentas.lt/lt/koncertas_2009_09_20.html


Papildyta:

ax.gif

Visus klasikinės muzikos gerbėjus š . m . rugsėjo 20 d. 18.30 val. maloniai kviečiame apsilankyti Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30) rengiamame Renesansinės muzikos koncerte „Itališkos liutnios menas ir muzika Lombardijoje“. Italų kompozitoriaus Francesco da Milano (1497-1543) ir jo amžininkų kūrinius atliks sopranas Silvia Frigato, jai akomponuos Massimo Lonardi (renesansinė liutnia) ir Maurizio Piantelli (renesansinė liutnia).
Koncerto įžangoje CNA Amatininkų konfederacijos Lombardijos regiono (Š. Italija) direktorius Fausto Cacciatori klausytojams pristatys senovinių styginių instrumentų – liutnių – gamybos Renesanso epochoje ypatumus.
Koncertas organizuojamas Lombardijos regiono (Š.Italija) institucinės misijos proga. Koncertas – nemokamas.“

Kadangi šiuo metu Savivaldybė skirti negali lėšų mieste išreklamuoti šiam koncertui (bandysim dar nors keletą plakatų atspausdint), o organizatoriai italai labai prašė jiems padėti ir sukviesti klasikinės muzikos gerbėjus, būtų labai šaunu, jei mums pagelbėtumėte. Nesinori, kad bažnyčia būtų tuščia, kai svečiai nemažai investuoja į renginį...
Ir Jus visus labai kviečiame ateiti ir pasiklausyti gražios muzikos!!!!
hi :)
Štai

user posted image

Kviečiame susitikti pirmadienį 21 d., 18.3o
ir atšvęsti Burbuliatoriaus sezono pabaigą!
Šį kartą prie burbuliuojančių miestų prisijungia Kupiškis!
Įrašome miestus, iš kurių ambasadorių gavome žinutes; sąrašas gali būti pildomas:

• Vilnius: Lukiškių aikštė;
• Klaipėda: Atgimimo aikštė;
• Kaunas: Žilinsko galerija / Soboras;
• Kupiškis: Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Nepamirškite atsinešti burbulų sau ir pasidalinti su draugais smile.gif
Sutemus, vilniečius džiugins ¤ugnies žonglieriai¤, o klaipėdiečiams
laikas surasti fluorescencines spalvotas kreideles! O gal tokių yra?
Laukiame burbuliuojančių miestų plakatų ir ieškome gerų orų šamanus smile.gif

Pirmadienis 21 d. – Pasaulinė Taikos Diena, ir aštuntasis Burbuliatorius yra
vienas iš šios dienos renginių bei akcijos “Jaunimas prieš Terorą” dalis smile.gif
Tai dar ne viskas, trečadienį Lukiškių aikštėje jūsų laukia spalvingas siurprizas!
Pakvieskite ir kitus !!!

Išsamiau (pildoma ir atnaujinama info)

http://laimikis.lt/info-burbuliatorius-oo8/user posted image

user posted image

„Nesaugi Zona“


Kaune, Požeminėje perėjoje po Karaliaus Mindaugo ir Birštono gatvių sankirta, 2009 m. rugsėjo 18 – 19 dienomis.Kauno miesto požeminės perėjos yra probleminės miesto vietos. To priežastis dažniausiai yra nesaugi perėjų aplinka – jos yra nepakankamai apšviestos ir niūrios, skleidžia nemalonų kvapą. Dažnam kauniečiui tiesiog baisu naudotis požemine perėja, kuri turėtų būti saugaus pėsčiųjų eismo garantas. Tokios baimės kyla ne be pagrindo – požeminėse perėjose dažnai įvykdomi įvairūs nusikaltimai, tokie kaip apiplėšimai ar net nužudymai.

Viena problematiškiausių Kauno miesto požeminių perėjų yra pačioje Kauno miesto širdyje – senamiestyje, po Karaliaus Mindaugo ir Birštono gatvių sankirta. Ši perėja yra liūdnai pagarsėjusi dėl joje įvykdyto jaunuolio nužudymo. Be kita ko ši požeminė perėja yra įsikūrusi tarp daugybės mokymosi įstaigų – tai būtų patogus kelias VU KHF, VDA studentams bei Jėzuitų gimnazijos moksleiviams.

Projektu „Nesaugi Zona“ šį niūrų ir pamirštą požemį siekiama paversti įdomia Kauno miesto netradicine meno ir kultūros erdve. Kad perėja taptų gyvesne jos sienos bus gražinamos meniškais grafiti dailininkų piešiniais, kurių tema – „Senamiesčio Vizija“. Yaip pat bus įrengtos šviesos instaliacijos, norint parodyti, kad požeminė perėja gali sėkmingai tarnauti menui ir kultūrai, joje gros DJ’ai Budra.lt, pastarųjų patartina klausytis dviese, tačiau nebūtina pasitarti su gydytoju. Perėjos lankytojai taip pat galės išvysti video instaliacijas, kurias sukūrė „Oro Pagalvės“ bei M.K. Bus rodomas filmas „Controll“, kuriame vaizduojamas gyvenimas „po žeme“. Savo išskirtiniu ir netradiciniu skambesiu dėmesį pritrauks ne grupė-konstanta, o keturi vyručiai, laikas nuo laiko susirenkantys kartu pagroti – „Erkės Brolis“. O šeštadienio vakarą visus kartu pašėlti pakvies K.U.B. DJ’ai Pakas ir Soundchild. Visą renginį vainikuos įspūdingas „Ugnies Valdovų“ šviesos šou Nemuno pakrantėje.

Akcijos Programa:

Penktadienis (2009 – 09 – 18)

07.30 – 08.00 Rytinė kava

12.00 – 13.00 DJ's Budra.lt ir MK video instaliacijos (instaliacijose rodomos fotomenininkės Kristinos Čyžiūtės Kauno požeminių perėjų nuotraukos)

12.00 – 14.00 Diskusija su popietine kava

14.00 – 15.00 DJ's Budra.lt ir video instaliacijos Pomidorai. Prieš klausymą nebūtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Nerekomenduojama klausytis vienam ar vienai. Prisimink, pajausk ir įsigilink kartu su BUDRA LT.

15.00 – 17.00 Erkės brolis. Tai ne grupė-konstanta, o keturi vyručiai , laikas nuo laiko susirenkantys kartu pagroti. Šįkart pasivadinę "Erkės brolis" jie šėls kaip pasiutę: migdys žuvį, prisimins baudžiavą, vieną-kitą laikraštį. O kur dar atonalus kepurinis? Visko neišvardinsi ! Bus ir kalbos riktų , bei regio su Regina.)

17.00 – 18.30 Filmas "Controll"

19.00 – 21.00 Meno Duobės šviesos instaliacija "Švytinti Siena". Kiekvienas kviečiamas tapyti bet kokiu šviečiančiu objektu įvairiausius subjektus. Nepamirškite prožektoriukų, žibintuvėliu, telefonų ir kitų švieselių!Šeštadienis (2009 – 09 – 19)

18.30 – 20.00 Patris gyvai. Nuo šešerių metų violončelės iš rankų nepaledžiantis muzikantas, kuriantis organišką, refleksišką skambesį. Jo eksperimentuose jungiami violončelės, įvairiausių daiktų įrašų ir elektronikos garsai.

20.00 – 23.30 Underground Party:

20.00 – 21.00 Pakas (K.U.cool.gif ir Oro Pagalvių video instaliacijos

21.00 – 22.00 Soundchild (K.U.cool.gif ir Oro Pagalvių video instaliacijos

22.00 - 23.00 Pakas vs. Soundchild ir Oro Pagalvių video instaliacijos

23.00 – 23.30 Šviesos šou „Ugnies Valdovai“ Nemuno pakrantėje (sužinok daugiau: http://www.zongliravimas.lt/)info iš
http://www.akcija-senamiestis.lt/
Ida66
Nemokami kino filmai Kino klube ketvirtadieniais 18.15 val.
Pirmasis ketvirtadienis jau kitą savaitę – rugsėjo 24 d. 18:15 val.

Žiūrėsime linksmą muzikinį Artūro Pozdniakovo filmą „Kažkas atsitiko“ (1986), kuris taps pretekstu smagiai pabendrauti ir prisiminti tai, ką verta. Žada būti svečių, vakarą ves filme vaizduojamų įvykių liudininkas režisierius Gytis Lukšas.
Šiek tiek daugiau informacijos:

www.kinosajunga.lt/lt/kinoklubas/filmas/114

Kitą savaitę bus ir daugiau peržiūrų.
Pirmadienį (rugsėjo 21 d.) 18.00 val. kviečiame ateiti ir sudalyvauti Taikos dienos akcijoje, t.y. pažiūrėti dokumentinį filmą „Diena po taikos“ / The Day After Peace
Truputį plačiau:

www.kinosajunga.lt/lt/anonsai/projektai/364

Penktadienį (rugsėjo 25 d.) 17.00 val. Kino sąjungoje amerikiečių režisierius Allenas Mondellas pats pristatys savo dokumentinį filmą „Įsimintina mugė“ / A Fair to Remember (2007, 59 min.) Filmas bus rodomas su lietuviškais subtitrais. Allenas Mondellas – šių metų JAV ambasados rengiamo forumo „Amerikos fragmentai. JAV dokumentika šiandien“ garbingas svečias. Nusiteikęs bendrauti su Lietuvos žiūrovu. Jeigu niekur neišvykstate, labai rekomenduojame savaitgalio poilsį pradėti būtent nuo šio filmo ir susitikimo.

Truputį plačiau:

www.kinosajunga.lt/lt/anonsai/projektai/365
Brūkšniukas
Renginys muziejuje - susitikimas su kompozitoriumi:
http://www.muziejai.lt/Tarnybos/Reng_info....&txtPobud=0
Fandangoo
Maloniai kvieciame apsilankyti atnaujintame informaciniame puslapyje apie vykstancius renginius Nemiegok.lt
Ten rasite nemazai informacijos apie nemokamus renginius.

rolleyes.gif
pavasarine#
Puiki tema thumbup.gif


Nemažai nemokamų renginių rasite čia: http://redykai.puslapiai.lt/ smile.gif
pavasarine#
Šios savaitės nemokami renginiai Vilniuje, gal kažkur visai įdomu būtų sudalyvauti mirksiukas.gif

Yra info ir apie nemokamus renginius kituose miestuose:
http://www.decotopics.com/deko_renginiai/
Kas: Kalėdiniai renginiai
Kur: PC “Ozas”, (Ozo g. 18, Vilnius)
Kada: Iki gruodžio 23 d.

Kalėdiniai renginiai.
PROGRAMA: http://www.ozas.lt/renginiai/kaledine-programa

--------------------------------------------------------------------------------Kas: Vakaras „Pasidainavimai su Veronika"
Kur: Vilniaus mokytojų namai, (Vilniaus g. 39/6, Vilnius).
Kada: Gruodžio 8 d., antradienį, 18 val.

VAKARAS „Pasidainavimai su Veronika". Svečiuose Jonas Čepulis bei „Žalvarinio” dainininkės Laurita Peleniūtė ir Eglė Pakšytė.

--------------------------------------------------------------------------------Kas: Itališkos muzikos koncertas
Kur: Rašytojų klubas (K. Sirvydo g. 6, Vilnius).
Kada: Gruodžio 8 d., antradienį, 17.30 val.

Itališkos muzikos koncertas. Koncertuos Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojos Julijos Stupnianek dainavimo klasės studentai.

--------------------------------------------------------------------------------Kas: Knygos pristatymas
Kur: Rašytojų klubas (K. Sirvydo g. 6, Vilnius).
Kada: Gruodžio 9 d., trečiadienį, 17.30 val.

Literatūros kritiko Valentino Sventicko knygos „2009 kritiko pastraipos“ sutiktuvės. Renginyje dalyvaus literatūros kritikas Valentinas Sventickas, literatūrologė Jūratė Sprindytė, aktoriai Rimantas Bagdzevičius, Gediminas Storpirštis. Vakaro vedėjas – poetas Kornelijus Platelis.

--------------------------------------------------------------------------------Kas: Diskusijų vakaras
Kur: Venclovų namai-muziejus (Pamėnkalnio g. 34, Vilnius).
Kada: Gruodžio 9 d., trečiadienį, 17 val.

Tarptautinei žmogaus teisių dienai paminėti skiriamas diskusijų vakaras "Ar gali Protas valdyti pasaulį?".
Rašytoją Vytautą Girdzijauską, naujos knygos "Trylika tekstų apie vieną gyvenimą" (Naujoji Romuva, Vilnius, 2009) autorių, kalbina filosofai Andrius Konickis ir Romualdas Ozolas.

--------------------------------------------------------------------------------Kas: "Prakalbinto kino džiazas"
Kur: Kavinė "Pizza Jazz", (Gedimino pr.20, Vilnius)
Kada: Gruodžio 10 d., ketvirtadienį, 20 val.

Senąsias juostas gyvai įgarsins ne muzikos instrumentai, o aktorių balsai.
Laurel and Hardy Bacon Grabbers 1929 ir Buster Keaton The Goat 1921.

--------------------------------------------------------------------------------Kas: Filmas ir Taize pamaldos
Kur: Šv. Jonų bažnyčia, (Šv. Jonų g. 1, Vilnius)
Kada: Gruodžio 10 d., ketvirtadienį, 18.30 val.

Taize pamaldos jaunimui ir filmo „Lūpos tyliai sudėtos“ premjera.

--------------------------------------------------------------------------------Kas: Paskaita
Kur: Vilniaus planetariume, (Konstitucijos pr. 12 A, Vilnius)
Kada: Gruodžio 10 d., ketvirtadienį, 20 val.

Dr. Julius Taminskas (Geologijos ir geografijos institutas) skaitys paskaitą "Klimatas ir aplinka". Renginys nemokamas.

--------------------------------------------------------------------------------Kas: Koncertas
Kur: Žvėryno gimnazijoje, (Žalioji g. 4, Vilnius)
Kada: Gruodžio 10 d., ketvirtadienį, 18 val.

Pasitinkant šv. Kalėdas. Dalyvauja V. Noreika ir kt.

--------------------------------------------------------------------------------Kas: Kalėdinė mugė "Kalėdoms kuriu pats"
Kur: PC Gedimino 9, 4 aukšte
Kada: Gruodžio 10 d., ketvirtadienį, 17 val.

Rankdarbių kūrimo meistrai mokys dekupažo, biserio (karoliukų vėrimo), tapybos ant šilko technikos, rodys, kaip pagaminti šilkinius karolius bei pasidalins originalių dovanų dėžučių kūrimo paslaptimis.

--------------------------------------------------------------------------------Kas: Vakarėlis
Kur: Pub'as "Artistai", (Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius)
Kada: Gruodžio 11 d., 22 val.

Vakarėlis "Energy drink Effect". Gros diskžokėjai Vilmo (Us.fash.T), Lavrik, Mirka (White Light), Edgar (White Light), Chebiis, Green Moon, Live, Moonbird.

--------------------------------------------------------------------------------Kas: Susitikimas su Kalėdų seneliu
Kur: PC Panorama, (Saltoniškių g. 9, Vilnius)
Kada: Gruodžio 12 d., šeštadienį, 16 val.

Kalėdų senelis džiugins mažuosius staigmenomis, šmaikščia programa ir žaidimais knygyne „Pegasas“.

--------------------------------------------------------------------------------Kas: Susitikimas su Kalėdų seneliu
Kur: PC Molas, (K. Baršausko g. 66A, Vilnius)
Kada: Gruodžio 13 d., šeštadienį, 16 val.

Kalėdų senelis džiugins mažuosius staigmenomis, šmaikščia programa ir žaidimais knygyne „Pegasas“.

--------------------------------------------------------------------------------Kas: Nemokama Jogos pamoka
Kur: PC Gedimino 9, 4 aukšte
Kada: Gruodžio 14 d., sekmadienį, 18 val.

Nemokama Jogos pamoka.

ElžbietaXIX
Sveikos mamytės ir ne tik,

jei žavites prancūziška retro muzika, kviečiu visas kartu pažiūrėti sielą paliečiančių šansonų (Edith Piaf ir t.t) koncertus dideliame ekrane antrą kalėdų dieną kavinėje-galerijoje ART CAFE creperie, Aušros vartų g. 4, Vilnius
Renginukas NEMOKAMAS!

http://www.facebook.com/event.php?eid=2181...2411&ref=mf

smile.gif
hi :)
"Pastatykmei didžiausią Lietuvoje SNIEGO SENĮ - BESMEGENĮ!!! Kviečiu visus draugus, kolegas ir pažįstamus iš kolegijų ir universitetų studentų atstovybių ir ne tik iš atstovybių. Pasikvieskite draugus, brolius, seses, tėvus, senelius, kaimynus meilužes ir meilužius. Atsigabenkite karučius sniegui vežti, sniego kastuvus, maišus su sniegu ar dideles kišenes prikrautas sniego. Pripildykite termosus karšto vyno, pasiimkite grilį su šašlyku ir PASTATYKIME SNIEGO SENĮ - BESMEGENĮ KARTU!!! Kviečiu visus sausio 30 dieną, 12 valandą, susirinkti Kauno Santakos stadione (Santakoje) ir imtis reikalo.
MES TAI GALIME!!! ... kad tik žiema išsilaikytų..."
yzzy
Susitikimas us knygos autoriais Panoramoje, knygyne Pegasas šį šeštadienį nuo 14 val.
nuoroda
bellamamma
Sveikos, mamos smile.gif

Aš su Miglute rytoj leksim i nemokama zuvyciu paroda Panoramoje. Vis galvojau, kad namie butu grazu akvariumas, o ir mazoji kai pas draugus pamate kazkaip buvo labai suzaveta. tai ryt vesiuosi ja ne tik paziureti bet gal ir apsispresti auginti ar ne. wink.gif

be to ten vyks kazkokie piesimo konkursai, tai kol ji pies bandysiu nusipirkti ka nors grazaus valentino dienai... smile.gif wub.gif

kam idomu www.panorama.lt detaliau raso smile.gif

grazaus savaitgalio thumbup.gif

Supervyras
user posted image
Papildyta:
user posted image
Supervyras
user posted image
Žvaigždėta*
user posted image

Kovo 13d.13 val. Pramogų centre Akropolis Vilniuje įvyks Mino koncertas, skirtas beglobiams gyvūnams. Akropolio Kikos parduotuvėje bus aukų dėžutės, bus galima paremti benamiukus maisteliu, skanumynais, vitaminais ir pinigėliais. Nelikite abejingi. Jiems mūsų reikia.
alyvose
http://lmta.lt/web/index.php?page_id=91 - klasikinės muzikos koncertai LMTA kovo - balandžio mėn 4u.gif
Supervyras
NEMOKAMA tarptautinė kačių paroda

Kovo 20-21 d. Panoramoje

user posted image

Kovo 20-21 d. prekybos centre „Panorama“ vyks Tarptautinė kačių paroda, kurios metu bus galima gyvai pamatyti kelias itin retas kačių rūšis: Amerikos riestaausius, Britų ilgaplaukes ir Egipto Mau. Iš viso parodoje bus parodyta beveik 200 kačių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos, Kaliningrado ir Baltarusijos.
Be retųjų, bus pristatytos ir kitos kačių augintojų vertinamos veislės: Meino meškėnai, Britų trumpaplaukės, Kanados sfinksai, Bengalijos, Rusų melsvosios, Persai, Škotų nulėpausiai. Kai kurių veislių kačiukų bus galima įsigyti parodoje.
Parodos metu vyks geriausios 2009 m. Lietuvos katės apdovanojimai, be to, bus pristatytos kačių drabužėlių mados.
Ne vienerius metus organizuojamą parodą šiemet pirmą kartą bus galima pamatyti nemokamai. Renginys vyks prekybos centro „Panorama“ pagrindiniame fojė.

Programa:

Kovo 20 d. | šeštadienis

11:00-18:00 - ekspertizė.
14:00-15:00 - geriausios Lietuvos 2009m. katės apdovanojimai.
15:00-16:00 - 10 geriausių kačių rinkimai ir jų veislių pristatymai.
18:00-19:30 - geriausių kačių apdovanojimai.

Kovo 21 d. | sekmadienis

10:00-17:00 - ekspertizė.
14:00-15:00 - kačių drabužėlių pristatymas.
17:00-18:00 - geriausių kačių apdovanojimai.
Supervyras
PANORAMA

PROGRAMA

Nuo kovo 28 d. – pirmojo aukšto centrinėje aikštėje – gyvų triušiukų kiemelis, kuriame apsigyvens 50 velykinių triušių iš visos Lietuvos!
Balandžio 3 d., šeštadienį, 12-15 val. – pirmojo aukšto centrinėje aikštėje krikščioniškas giesmes giedos vaikų choras „Džiaugsmas“ kartu su orkestru.
Balandžio 5 d., pirmadienį nuo 14 val. Velykinės linksmybės su Zuikiu Puikiu Raketa.
14 val. – pirmojo aukšto centrinėje aikštėje vaikų nuo 3 iki 15 metų studijos „Džimba“ gražiausių dainų koncertas kartu su populiariomis dainininkėmis Taja, Eva ir Rūta Lukoševičiūte bei linksmuoju renginio vedėju – Zuikiu Puikiu Raketa.
15 val. – stebuklingos prizinių margučių ieškojimo varžybos visoje „Panoramoje“ su specialias panoramėlapiais! Įvairiose parduotuvėse mažieji svečiai padedami tėvelių ieškos paslėptų margučių, o radę – bus apdovanoti specialiomis velykinėmis dovanomis.
16 val. – pirmojo aukšto centrinėje aikštėje vyks specialios margučių ridenimo varžybos kartu su šauniuoju Zuikiu Puikiu Raketa, todėl visus kviečiame atsivežti po vieną ypatingą savo velykinį kiaušinį.
O taip pat, renginio metu, „Panoramos“ svečiai bus pavaišinti didžiausiu šokoladiniu Velykų kiaušiniu. Kviečiame gerai praleisti laiką!
Ekobanga
Sveikos!

Kovo 31d. 17:30val.
PC "Gedimino 9 ", "Eko Banga", 4aukštas

Dainų studija “Užupiukas”

KVIEČIA

visus mažus ir didelius
į
linksmą, nuotaikingą, pavasarišką
koncertėlį!

Laukiame Jūsų! 4u.gif
Supervyras
user posted image
Ekobanga
Kviečiame vaikus kartu su savo tėveliais į atvirą kendo treniruotę Vilniuje erdvioje vietoje – Gedimino 9 (”Eko Banga”, IV aukštas). Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį lauksime Jūsų kendo praktikoje. Registracija el. paštu: kendo@kendo.lt arba mob. tel. num. 867881400
Padėkite savo vaikui atrasti Kendo pasaulį, kur kovotojo tradicijos siekia daugiau nei keturių šimtų metų istoriją. Kendo kovos menas kaip mokymo priemonė buvo įtraukta į visos Japonijos vidurinių ir aukštųjų mokyklų mokslo programą.
Kendo treniruotėse vaikus mokome atlikti užduotis nuosekliai ir neskubant, specialių pratimų dėka padedame susikaupti, sureguliuojame vaiko aktyvumą, laviname fizinius gebėjimus, tobuliname vaiko lankstumą ir stovėseną, ugdome vaiko mandagumą ir pagarbą aplinkai, mokinamės elgtis su bambukiniu kardu – šinai.
Kendo savo istorija ir morale sugebėjo milijonus žmonių prikelti naujam gyvenimo etapui. Šis kovos menas išsaugojo Tekančios Saulės šalies tautos dvasios vertybes sunkiu Japonijai laiku.
Kendo užsiėmimai vyks II ir IV vaikams nuo 7 metų – 16 val, nuo 4 metukų treniruotės pradžia 17 val.
thumbup.gif
lina07
Akropolyje balandzio 10-11 d.

Supervyras
Žaliosios vienybės koncertas

OZO prekybos ir pramogų centro aikštelė
2010 m. Balandžio 17 d. (šeštadienį) Vilniuje
21:00 - 23:00


Įspūdingas švaros akciją „Darom‘10“ vainikuosiantis koncertas – jau šį šeštadienį, balandžio 17 dieną, 21.00 val. prekybos ir pramogų centro "Ozas" aikštelėje.

Koncertas nemokamas!
Tiesioginė koncerto transliacija per TV3!


21 val. prasidėsiančio koncerto metu bus įspūdingai vainikuota nacionalinė švarinimosi akcija "Darom 2010". Dviejų valandų koncerto metu pasirodys net 20 garsiausių šalies dainininkų, net 50 šokėjų, chorai "Urban voices" bei "Vilniaus choras". Koncertą ves net 6 vedėjai.

Programoje dalyvaus: Linas Adomaitis ir Monika Linkytė, Aistė Pilvelytė, Justinas Lapatinskas, Sasha Son(g), Lina Joy ir „Amberlife“, Žvaguliai, Simona, „Studentės“, „Olialia pupytės“, „Šokoledas“, Atlanta, „Kas jos tokios?“, „Urban Voices“, Donatas Montvydas ir kt.

Viena išskirtinių koncerto akimirkų – Sashos Son(g) ir Noros pasirodymas. Į dainos „Say YES to life“ atlikimą nuspręsta įtraukti visą susirinkusią minią. Koncerto dieną 20.00 val. žmones, laimėjusius kvietimus į VIP zoną, kuri bus arčiausiai scenos, bei visus, į aikštę susirinkusius anksčiau, Š. Kirdeikis mokys bendro „Say YES to life“ šokio. Choreografija bus nesudėtinga, tačiau uždeganti, ją nesunkiai galės išmokti visi norintys.

Žaliosios vienybės koncertą vainikuos ekologinis himnas, kurį specialiai koncertui kuria D. Montvydas. Siekdamas aukščiausios kokybės, jis pasikvietė į pagalbą talentingąjį muzikos prodiuserį Mario Basanovą. Šis entuziastingai įsitraukė į projektą nepaisydamas net lūžusio rankos piršto.
Sigita:)
Šokio ir judesio terapija - tai puiki galimybė išreikšti savo emocijas, pašalinti vidines įtampas, išlaisvinti savo kūrybinį potencialą bei patobulinti savo socialinių įgūdžių kokybę. Šios terapijos metu bus šokami įvairūs psichologiniai šokio pratimai bei po kiekvieno iš jų - konsultacija, aptarimas, dalijimasis patirtimi su šokio terapijos praktikantais.

Dalyvauti gali bet kas - ir stresą, emocinį disbalansą jaučiantys žmonės, ir didelių nusiskundimų neturintys, tačiau norintys tobulėti kaip asmenybės, individai.

Šokio ir judesio terapijos užsiėmimai vyksta trečiadieniais,
18h, Gedimino 9, 4a. (salyte 4 aukšte), Ekobanga.

Ateik ir tu! Užsiėmimai nemokami
Vėtrūnė
Gegužės 14 d. (penktadienį) 18 val. kviečiu visus, kurie myli lietuvišką šokį ir dainas į vaikų ir jaunimo dainų ir šokių ansamblio "Siaudelė" koncertą- 15 metų jubiliejų...
Koncertas vyks " Šokio teatre" ( Kosčiuškos 11) 18 val.
hi :)
Su prasidėjusia vasara!
Artėja burbulingas pirmadienis,
kai Lietuvos miestų gyventojai atsineša muilo
burbulų į sutartas vietas ir kartu užburbuliuoja jas smile.gif


Jubiliejaus proga Sergey Pervushin (exabute) sukūrė net tris plakatus!

Skelbiame sąrašą burbuliuojančių miestų; iš kai kurių laukiame patvirtinimo (pvz. ar šį kartą burbuliuos Ukmergė? o Šiauliai? viskas priklauso nuo miesto gyventojų, juk tereikia atsinešti muilo burbulus į sutartas vietas birželio 7 d., 18. 3o smile.gif

• Alytus: Rotušės aikštė, 18.3o
• Biržai: Nepriklausomybės aikštė, 18.30
• Gargždai: Savivaldybės aikštė, prie fontanų, 18.3o
• Jurbarkas: Dainų slėnis, 18.3o [šaunuoliai!]
• Kaunas: prie Soboro, Laisvės al., 18.3o
• Klaipėda: Atgimimo aikštė, 18.3o
• Kupiškis: paupyje priešais ligoninę (ten pat galima daryti piknikus), 18.3o
• Marijampolė: Jono Basanavičiaus aikštė, 18.3o
• Mažeikiai: Sodų parkelis, 18.3o
• Palanga: Centrinė miesto aikštė, 18.3o
• Panevėžys: prieš Dramos teatrą, 18.3o
• Raseiniai: Žemaičio aikštė, 18.3o
• Rokiškis: Centrinė aikštė, 18.3o
• Rietavas: Rietavo miesto aikštė, 18.30
• Šiauliai: prie Savivaldybės fontanų 18.3o
• Telšiai: Turgaus aikštėje, prie Meškos, 18.30
• Ukmergė: aikštė prieš Ukmergės kultūros centrą, 18.3o [??]
• Vilnius: Lukiškių aikštė, 18.3o

Info iš
http://laimikis.lt/burbuliatorius-2010-10/
satyras
Kiekvieną pirmą mėnesio šeštadienį,
taigi, jau ir liepos 3d.
nuo 15:00 iki 19:00 valandos
J. Ivanauskaitės skvere (Aguonų g.)
šurmuoliuos MAINŲ TURGUS!

Idėja paprasta:
ateini, palieki tai, ko tau jau nebereikia,
pasiimi tai, ko tau reikia.

Mielai lauksime ir muzikantų bei poetų,
kurie pasidalintų muzika ir eilėmis.

Pasidalink žinia su draugams, juk dalintis linksma! thumbup.gif
Laiminge
SOCIALINĖ AKCIJA „MĄSTOM‘10“
Asmenybės sąmoningumo ugdymo centras „Luxvita“ su būriu savanoriu pradeda vykdyti akciją „MĄSTOM‘10“. Šia akcija siekiama skatinti visuomenės sąmoningumą, žmonių poreikį ugdyti savo sąmoningumą, siekti išminties ir ją lavinti. Šiandieniniuose informacijos srautuose galima rasti daug įvairios informacijos apie mitybą, sportą, meditacijas, patarimų kaip gyventi, spręsti problemas, kaip padėti sau ir t.t. Baisiausia yra tai, kad žmonės aklai, neapsvarstydami galimų rezultatų, visa tai išbando savo kailiu, o tik po to pamąsto. Šios akcijos tikslas - skatinti žmones pirmiau mąstyti, o po to bandyti.
Anot, VšĮ. „Luxvita“ vadovės N. Kondratenko visi stengiamės siekdami įgyti kuo geresnį išsilavinimą, savarankiškai laviname savo proto galimybes, bet dažnai įgytų žinių nesugebame panaudoti praktikoje. Būti protingu, tai dar nereiškia būti išmintingu. Išsilavinimas - tai tik procesas – informacijos kaupimas – o kur liko sąmoningas informacijos priėmimas ir panaudojimas? Žmogaus sąmoningumas kuo toliau, tuo labiau yra išstumiamas. Kyla klausimas, gal būt tai yra kažkam naudinga? „Mąstom‘10“ akcijos šūkis: „Gal kažkam naudinga, kad žmonės nemąstytų, bet ar tai naudinga tau?“
Akcija „Mąstom‘10“ vyks rugpjūčio 2-6 dienomis Vilniaus centrinėse gatvėse (Pilies g. , Vokiečių g.ir Gedimino pr.) bei rugpjūčio 9-12 d. kituose Lietuvos miestuose: Alytuje, Kaune, Klaipėdoje, Pagėgiuose... Akcijos metu praeiviai miesto gatvėse bus kviečiami pasitikrinti savo sąmoningumą ir sužinoti kaip jį gali ugdyti, tobulinti. Praeiviai gaus po trejetą linksmų klausimų į kuriuos turės ekspromtu ir atsakyti: pvz.: „skrido trys stručiai, vieną nušovė, kiek liko“ arba „kiek abecėlėje yra raidžių“ ir t.t. Po atsakymų galima trumpa diskusija apie žmogaus sąmoningumą ir jo reikšmę.
VšĮ. „Luxvita“ siekdama skatinti visuomenės sąmoningumą, mąstymą rugsėjo mėnesį asmenybės sąmoningumo akademiją „Gyvenimas Jūsų rankose“. Tai naujas suaugusiųjų neformalaus ugdymo centras, skirtas ugdyti vertybinėms nuostatoms, asmeniniams gebėjimams (sąmoningumui, pasitikėjimui savimi, savarankiškumui, atsakomybei ir kt.), socialiniams įgūdžiams.
Šioje akademijoje siekiam ugdyti žmonių giluminį augantį sąmoningumą, kurį kiekvienas akademijos studentas gebėtų pritaikyti savo gyvenime. Esame tam, kad mūsų akademijos studentai atrastų save ir išnaudotų maksimaliai savo potencialą. Jei norite ugdyti savo išmintį, siekiate mokytis visą gyvenimą, norite gebėti įgytas žinias pritaikyti kasdienėje praktikoje - ši akademija Jums.

www.luxvita.visiems.lt
hi :)

Rugpjūčio 20 - 22 d. Kauno "Akropolyje"
vyks gėlių selekcininkų draugijos organizuojama respublikinė jurginų ir kardelių paroda. Laukiama, kad parodoje bus apie 500 eksponatų. Bus eksponuojamos geriausios Lietuvos ir užsienio selekcininkų sukurtos šių gėlių veislės. Parodos metu galėsite išrinkti labiausiai jums patiku...sį kardelį ir jurginą, pabendrauti, pasikonsultuoti su didelę patirtį turinčiais gėlių augintojais.
Apsilankę nemokamoje parodoje ne tik pamatysite apie 500 geriausių šių gėlių veislių - spalvingoje gėlių jūroje tikrai pastebėsite Aukų dėžutę. Gėlių augintojai šiemet jus kvies paaukoti KMUK Onkologinio skyriaus vaikams.. Atsigręžkime į mažuosius ligoniukus, padėkime jiems šiek tiek žaismingiau keliauti per sunkią ligą. Vaikučiams, ištisas dienas praleidžiantiems prie prijungtų lašinių, reikia žaidimų, kuriuos galėtų žaisti lovoje, knygelių, filmų...Už jūsų paaukotus pinigėlius tai bus galima nupirkti.
Kiekvienam aukojančiam vaikučiai dėkoja asmeniškai - jie jums siunčia gervelę su užrašytais padėkos žodžiais.
Tenuspalvina vasaros pabaigą gėlių žiedai, mūsų širdis - gerumas, o maža gervelė jums primins tas geras emocijas ir išpildytas ligoniukų svajones.
Iki susitikimo parodoje!
4u.gif


user posted image

hi :)
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 08 21, 22:17)
Paroda tęsiasi, akcija vyksta  4u.gif
Ryt, sekmadienį, aukojantiem dovanosime ne tik gerveles, bet ir parodos eksponatus - puokštes puikių gėlių  mirksiukas.gif
Pakvieskit parodą aplankyti savo draugus, pažįstamus - apdovanosime gausiai už vaikams parodytą dėmesį.
*


wer
LVSO EDUKACIJA

2010 m. spalio 14 d., 12:30 – 14 val.
Muzikos pamoka „Susipažinkime su simfoniniu orkestru“

Pamokos programa:
12:30 val. – atvykstame į Kongresų rūmus
12:45 val. – keliaujame į LVSO repeticiją, klausomės muzikos, susipažįstame su Maestro Gintaru Rinkevičiumi.
13:00 val. – LVSO baigia repeticiją, prasideda muzikos pamoka.

Jos metu vaikams pasakojama apie simfoninio orkestro instrumentus. LVSO koncertmeisteriai (instrumentų grupių vadovai) pristato simfoninio orkestro instrumentus atlikdami nuotaikingus kūrinius. Muzikos pamokos metu, skambant minėtiems kūriniams, scenoje, ekrane demonstruojama dailininkės Sigutės Ach meninių akvarelės darbų video projekcija „Muzika“. Po pamokos jos dalyviams įteikiami LVSO jaunojo bičiulio pažymėjimai, kvietimai į LVSO vaikų kambarį, leidyklos „Nieko rimto“ dovanos.

Renginys NEMOKAMAS.

Būtina išankstinė registracija telefonu 8 610 34 558 arba el. paštu Agne@lvso.lt. Vietų kiekis ribotas. Orientuota 5–10 metų vaikams.
Notti
"AUGALŲ IR SODININKYSTĖS ŽINIŲ MUGĖ"

Rugsėjo 18 dieną, Vilniuje, Kubiliaus g. 21,
prie parduotuvės "Žaliasis centras",
Ogmios prekybos mieste

Mugėje vyks:

AUGALŲ MAINAI
Susitik ir mainyk! Sėklas ir augalus.

KONFERENCIJOS
Klausk ir sužinok! Apie vaismedžius, uogakrūmius, vejas ir prieskoninius augalus.

PREKYBA
Ateik ir įsigyk! Vaiskrūmių, vaismedžių, dekoratyvinių augalų, rudens derliaus gėrybių.

Mugės darbo laikas: nuo 10.00 val. iki 19.00 val.

KONFERENCIJŲ PROGRAMA

10.10 – 10.40 val. „Vejos įrengimas ir priežiūra“ Mokslų daktaras Jonas Gutauskas
10.50 – 11.20 val. „Šilauogių auginimas“ VDU Kauno botanikos sodo mokslo darbuotoja, daktarė Laima Česonienė
11.30 – 12.00 val. „Vynuogių auginimas“ Augintojas, Vynuogininkų asociacijos prezidentas Bronius Gaigalas
12.10 – 12 40 val. „Braškių ir aviečių auginimas“ Ūkininkas Dainius Serva
12.50 – 13.20 val. „Vaiskrūmių ir vaismedžių auginimas“ Ūkininkas Gediminas Cijūnaitis
13.30 – 14.00 val. Atvira diskusija Biomedicinos mokslų daktaras
Algirdas Amšiejus
14.10 – 14.40 val. „Prieskoninių augalų ypatybės“ Gamtos mokslų daktarė, botanikė Živilė Lazdauskaitė
14.50 – 15.20 val. „Reti kulinariniai ir aromatiniai (prieskoniniai) augalai“ Socialinių mokslų daktarė Irena Kubilienė

RENGINYS NEMOKAMAS

Daugiau informacijos: www.seklos.lt
Elziukas1984
KONCERTAS „GYVENTI NEGALIMA MIRTI”.
13.30 val. Kiemelyje

Rugpjūčio 27 dieną ateikite į Vilniaus mokytojų namų kiemelį - ten visą popietę, iki vėlyvo vakaro, renginyje GYVENTI NEGALIMA MIRTI ne tik koncertuos daugybė puikių atlikėjų, bet ir bus galima užsiregistruoti į kaulų čiulpų donorų registrą. Kam šito reikia? Jeigu paaiškėtų, kad Jūsų kaulų čiulpai tinka kuriam nors sergančiam leukemija, galėtumėt išgelbėti gyvybę! Taigi savo gerumu galite įrašyti teisingą kablelį sakinyje GYVENTI NEGALIMA MIRTI.


Leukemija, dėl kurios žmogaus kūne neatsinaujina sveikas kraujas, yra pagydoma: kad žmogus gyventų, dažniausia reikia kito žmogaus kaulų čiulpų. Jeigu esate sveikas, sulaukęs 18 metų - galite drąsiai registruotis į galimų donorų gretas. Žinoma, pagalbos gali prireikti ne iš karto, nes donoro čiulpai turi labai tiksliai atitikti kito žmogaus organizmą, bet jei tik atsirastų ligonis, kuriam galima padėti - su Jumis susisieks, ir viskas, ką tereikės padaryti - atvykti bei leisti surinkti šiek tiek savo kamieninių kraujo ląstelių. Tai yra visiškai neskausminga, o kaulų čiulpai atsistato per porą savaičių. Jokių randų, jokių nemalonių pasekmių - viso labo adatos dūris ir netgi neteks sugaišti labai daug laiko: tą pačią dieną galima keliauti namo, o per artimiausias tris paras Jūsų čiulpai jau dovanos gerą, sveiką kraują išgelbėtam žmogui.

Donorais gali tapti sveiki žmonės nuo 18 iki 45 metų, registruotis galima Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kraujo centre, Kauno A. klinikoje, Klaipėdos jūrininkų ligoninės Hematologijos dienos stacionare, Šiaulių apskrities ligoninės Kraujo banke, Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filiale, V. Prūsaitienės medicinos centre Alytuje arba - rugpjūčio 27 d. renginyje Gyventi negalima mirti.

GYVENTI NEGALIMA MIRTI akciją palaiko bardas Domantas Razauskas, ekscentriškasis ansamblis Stipriai kitaip, režisierius Aidas Giniotis su projektu Atviras ratas, dainininkė Jurga Šeduikytė ir gitaristas Romas Rainys, entuziastų grupė, organizuojanti ir remianti minimal techno, ambient, experimental renginius ir reiškinius Lietuvoje Minimal.lt, originalus, stilistiškai lankstus ansamblis Subtilu-Z, konceptualios eksperimentinės elektroninės muzikos grupė Baltic riddim, liaudies muzikos primadona Veronika Povilionienė su draugais, duetas Gerai Gerai & Miss Sheep bei daugelis kitų atlikėjų. Rugpjūčio 27 d. nuo pietų iki vėlyvo vakaro Mokytojų namų kiemelyje vyks didžiulis gražus nemokamas koncertas, kurio metu visi drauge sieksime, kad kablelis žodžiuose GYVENTI NEGALIMA MIRTI atsidurtų reikiamoje vietoje.

PROGRAMA


Nuo 13.30 iki 22 val. bus galima užsiregistruoti į kaulų čiulpų donorų registrą


14.45 - 15.15 val. Diksilendas „The Rising Band"
15.15 - 15.45 val. „Subtilu - Z"
15.45 - 16.15 val. Kvintetas „Linksmai"
16.30 - 17.00 val. Gospel choras „A. K. Voices"
17.15 - 17.50 val. Aidas Giniotis ir „Atviras ratas"
17.50 - 18.25 val. Domantas Razauskas su grupe
18.25 - 19.00 val. Stipriai kitaip
19.30 - 20.00 val. Gerai gerai & Miss Sheep
20.00 - 20.25 val. Grupė „Biplan"
20.30 - 21.00 val. Jurga Šeduikytė ir Romas Rainys
21.00 - 21.30 val. Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings
21.30 - 21.55 val. Veronika Povilionienė ir grupė ŽAS
22.00 - 22.40 val. Baltic Riddim
22.40 val. Minimal.lt

Organizatoriai:
Kristupo vasaros festivalis
Onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas"
Vilniaus mokytojų namai
Valenthe
Liepsnoajntis Šerksnas pristato: Rudeni ne tik lapai liepsnoja, renginys nemokamas
skirtas jaunimui nuo 14 iki 29m.:>
user posted image
Razinkaa
Cia nuoroda i nemokamus renginius Vilniuje smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.