Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

QUOTE(zuikulis @ 2009 07 30, 17:42)
as daug valios turiu  lotuliukas.gif  begiojimui.
beje, Hipoteka, ar matei kada nors filma "karate berniukas"? ten labai gera ideja. tipo buvo geras berniukas ir blogu berniuku komanda ir sumaste jie kad reikia pakovoti tarpusavyje, mol apginti savo kiema. tai tie blogieji nuejo pas toki mokytoja, kuris moke koviniu judesiu, kaip manekenams kojas ir rankas lauzyt. o tas gerasis nuejo pas kazkoki senioka, kuris vietoj treniruociu dave jam savo nama ir liepe perdazyt naudojant tik horizontalius judesius, o tvora, tik naudojant vertikalius judesius, paskui dar visokiu ukisku fintu. ir kai atejo metas kautis, tas berniukas po namo dazymo buvo tiek judesius atkales, kad greit blogieciams kepenis patvarke  lotuliukas.gif
tai as ta pati principa pritaikiau, vis tiek zinau, kad laukan neissivilksiu, tai nors po nama pabegioju.


Gaila,bet ten tik ir tebuvo filmas blink.gif Pavyzdzio is jo nereiktu imti tongue.gif
Atsakyti
Ai man dabar tie visokie karate nebepatinka, žiūrėdavau, kai buvau jaunesnė, gal ir esu mačius tą filmą, bet būtent tas dažymas neužsifiksavo....Teks apleist man elipsiuką, visai nebėra kada ant jo užsilipti...Susitiksim vėliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie elipsiuku minikiu 4u.gif pradejau rimtai minti nuo 1dienio.. tik grizus is atostogu.. buvau per jas priaugus 1 kg. tai jau atsikraciau, bet dar laukia ilgas darbas, nes reikia numest dar ne viena kg..
o siaip tai fainas daiktas, atrodo nera nuotaikos, jegu 'slidineti', bet kai uzlipi.. isprakaituoji.. tai taip gerai jauties po to.. uzsikabino net ir mano vyriskis.. kai ikalbinejau pirkt, tai raukes truputi, bet dabar issisiepes vaiksto po treniruotes biggrin.gif
minu po 40 min 1-2 lygiu.. smile.gif bandziau viena diena 3-4 lygiu, tai tik 25 min istempiau..taigi kolkas man uzteks 2 lygio biggrin.gif o kad nebutu nuobodu mint, tai pasileidziu koki filma.. per du vakarus ir perziuriu.. vat ir dar vienas elipsio pliusas... vienu suviu du zuikiai: pasportuoji ir filma pamatai thumbup.gif
Atsakyti
Smagu, kai dar sportuojant televizorių gali žiūrėti, bet mano treniruoklis pvz. stovi tuščiam kambary, tai tik belieka muziką pasileisti, kad linksmiau būtų, kartais dar katė dūkdama palinksmina. Tai va, ne visi gali vienu šūviu du zuikius nušauti...Nors tas pusvalandis pralekia labai greitai.
Sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hipoteka: 07 rugpjūčio 2009 - 13:02
tai as truputi gudravau.. is pradziu su MB galvojom i tuscia kambari pastatyt, bet po to pastatem darbo kambary taip, kad matytume kompa.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IsgaLvoTa @ 2009 08 07, 16:56)
tai as truputi gudravau..  is pradziu su MB galvojom i tuscia kambari pastatyt, bet po to pastatem darbo kambary taip, kad matytume kompa..  ax.gif


Koki pirkai? Kiek mokejai? As po poros savaiciu irgi jau prisijungsiu. Pagaliau. smile.gif
Atsakyti
pirkau is winner sport parduotuves CS 40.. ale akcija.. (man atrodo ten jau gan senai ta ju 'akcija'-turbut marketinginis triukas) tai uz 850 Lt.. nusprendem su MB, kad uz tokia kaina geriau imti paprastesni, be jokiu pribumbasu.. patikimiau atrodo.. ax.gif aisku akys krypo vis i tuos geresnius, brangesnius, bet gerai viena forumiete cia rase, kad brangu pirkt galima bus tada kai busi tikra, kad jis nedulkes kampe smile.gif
niu lauksim prisijungiant, nes kuo musu daugiau tuo smagiau thumbup.gif neleisim viena kitai tinginiaut biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gloss Kaip tau sekasi sportuoti? Ar patenkinta treniruokliu? As toki irgi galvoju pirkti. Pas tave kiek pamenu CHRISTOPEIT EL 8. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hipoteka @ 2009 07 27, 16:02)
Aš tai minu 4lygiu 22-23 SPD, bet per 30min/300kcal g.gif  Gal tu 8 lygiu mini, net įdomu...Nors panemu rašė panos, kad kai kurios per 40min išdegina tik 250kcal ir nesuprato dėl ko taip mažai....dar ir nuo treniruoklio daug kas priklauso....
Bet manau, jei nulipi nuo treniruoklio visa šlapia, nemažai laiko mynus, tai jau gerai...



bet čia tikrai įdomiai, nes aš per 30min. išdeginu 300kcal. mindama pirmu lygiu(numinu apie dešim km su trupučiu) g.gif
Atsakyti
QUOTE(gera_lengva @ 2009 08 10, 21:11)
bet čia tikrai įdomiai, nes aš per 30min. išdeginu 300kcal. mindama pirmu lygiu(numinu apie dešim km su trupučiu) g.gif


Tai manau cia nevisai tiksliai parodo. Visi skirtingi treniruokliai, todel ir skirtingai rodo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gera_lengva @ 2009 08 10, 21:11)
bet čia tikrai įdomiai, nes aš per 30min. išdeginu 300kcal. mindama pirmu lygiu(numinu apie dešim km su trupučiu) g.gif


maniskis ir panasiai rodo.. as minu 40 min.. sudeginu 360.. numinu apie 11 km. ir taip rodo nesvarbu kokiu lygiu minciau biggrin.gif
Atsakyti