Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

Numyniau vakare 30 min, 9-10 km/h greiciu, tai sudeginau 100 kcal. lygiai 1-5. daugiausia 2-3. reiks pabadyt greiciau, nes 900kcal labai viliojanciai skamba
Atsakyti
QUOTE(nono @ 2009 08 29, 01:03)
Numyniau vakare 30 min, 9-10 km/h greiciu, tai sudeginau 100 kcal.  lygiai 1-5. daugiausia 2-3. reiks pabadyt greiciau, nes 900kcal labai viliojanciai skamba


As vakar 8km/h mazgaug myniau ir per 30min 100kcal numeciau. o myniau ant 4 lygio is 16. o mindama 7km/h irgi 100 kcal sugedinau, bet 40min myniau. Taip istisai myniau, tik pirmas 30min greiciau, o kitas leciau, tai 200kcal sudeginau. tada pailsejau 10min, ir vel sudeginau 100kcal. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2009 08 28, 20:32)
minu as 30 min, mazdaug 16-18 km/val greiciu, sudeginu apie 750-900 kaloriju  ax.gif
kazkaip leciau man nesigauna, bet ir pompos negaunu  biggrin.gif lygis pas mane 6 arba kaskados  drinks_cheers.gif


Ohoho... bigsmile.gif Tai bent sudegini. Na jeigu tokiu greiciu mini, tai nelinguoja pas tave elipsinis? Pas mane tai ant 10-11km/h mini tai jau juda elipsinis, nes grindys nelabai lygios. smile.gif Kiek sveri kaip tiek daug kcal sudegini? ax.gif Beja koks pas tave elipsiukas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrute_20: 29 rugpjūčio 2009 - 13:53
QUOTE(Indrute_20 @ 2009 08 29, 14:49)
Ohoho...  bigsmile.gif  Tai bent sudegini. Na jeigu tokiu greiciu mini, tai nelinguoja pas tave elipsinis? Pas mane tai ant 10-11km/h mini tai jau juda elipsinis, nes grindys nelabai lygios. smile.gif Kiek sveri kaip tiek daug kcal sudegini?  ax.gif Beja koks pas tave elipsiukas?

chi chi, pas mane nelinguoja tongue.gif viskas ok su juo drinks_cheers.gif turiu va toki Christopeit EL8

user posted image

per tuos 8 menesius numeciau 7-8 kg, sveriu 62-63 kg, tas vienas kg toks migruojantis biggrin.gif dabar jau nera tikslo numesti svorio, nes jau pasiekiau tiek, kiek norejau (ugis 173 cm) ax.gif sportuoju tik tam, kad sutvirtetu raumenys ir puikiai jausciaus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 29 rugpjūčio 2009 - 15:55
QUOTE(Tiffany @ 2009 08 29, 16:54)
chi chi, pas mane nelinguoja  tongue.gif viskas ok su juo  drinks_cheers.gif turiu va toki Christopeit EL8

user posted image


ir pas mane toks pat thumbup.gif na as kai minu 3 lugiu, 20km/h greiciu tai per 20 min sudeginu 400kal, nulipu visa slapia .... kazkaip neisivaizduoju kaip galima valanda laiko mint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gloss @ 2009 08 29, 17:50)
ir pas mane toks pat  thumbup.gif   na as kai minu 3 lugiu, 20km/h greiciu tai per 20 min  sudeginu 400kal, nulipu visa slapia ....  kazkaip neisivaizduoju kaip galima valanda laiko mint  blush2.gif


As irgi toki norejau pirkti, bet jau nepardavinejo tokio. Tik sake, kad rugsejo viduryje el9 gaus, bet 2000lt, tai man tokio nereikejo. O kiek tu gloss jau laiko sportuoji, kad taip greitai mini? smile.gif Mano ugis tai 167 ir sveriu 54kg, tai kokius 2-3 noriu numesti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrute_20: 29 rugpjūčio 2009 - 18:27
QUOTE(Indrute_20 @ 2009 08 29, 19:18)
As irgi toki norejau pirkti, bet jau nepardavinejo tokio. Tik sake, kad rugsejo viduryje el9 gaus, bet 2000lt, tai man tokio nereikejo. O kiek tu gloss jau laiko sportuoji, kad taip greitai mini?  smile.gif Mano ugis tai 167 ir sveriu 54kg, tai kokius 2-3 noriu numesti. smile.gif

na as sportuoju tikrai neseniai, na ir ne kiekviena diena , todel ilgu distanciju neiveikciau (man sociai ir tu 20-30min) blush2.gif bet man kazkaip taip minasi, neisivaizduoju kai jum gaunasi mint 8-10km/h g.gif
Atsakyti
QUOTE(gloss @ 2009 08 29, 17:50)
ir pas mane toks pat  thumbup.gif  na as kai minu 3 lugiu, 20km/h greiciu tai per 20 min  sudeginu 400kal, nulipu visa slapia ....  kazkaip neisivaizduoju kaip galima valanda laiko mint  blush2.gif

tokiu greiciu ir valanda ismint - manau kazkas nerealaus lotuliukas.gif nenuliptum, o iskristum biggrin.gif

QUOTE(gloss @ 2009 08 30, 08:27)
na as sportuoju tikrai neseniai, na ir ne kiekviena diena , todel ilgu distanciju neiveikciau (man sociai ir tu 20-30min) blush2.gif  bet man kazkaip taip minasi, neisivaizduoju kai jum gaunasi mint 8-10km/h  g.gif

man kazkaip nessigauna minti tokiu greiciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 08 30, 10:32)
*tokiu greiciu ir valanda ismint - manau kazkas nerealaus  lotuliukas.gif nenuliptum, o iskristum  biggrin.gif
*man kazkaip nessigauna minti tokiu greiciu  blush2.gif

*tai jau tikrai, kazkada myniau 40min, tai nuluipus kojos drebejo lotuliukas.gif

*na nesuprantu, tada gal kazka ne taip rodo, nes nera juk taip kad ziauriai ten lekciau, atrodo gana normaliu ritmu, bet man rodo taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(gloss @ 2009 08 30, 11:02)
*tai jau tikrai, kazkada myniau 40min, tai nuluipus kojos drebejo  lotuliukas.gif

*na nesuprantu, tada gal kazka ne taip rodo, nes nera juk taip kad ziauriai ten lekciau, atrodo gana normaliu ritmu, bet man rodo taip  g.gif

na ir man 16-19 greitis labai nepersistengiant pats tas drinks_cheers.gif
matai, gal kai pati pradzia, tai greiciau gal nesigauna g.gif as jau nepamenu savo sportavimo pradzios blush2.gif
dar parsisiunciau Tae Bo pratimus su Billy Blank thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrute_20 @ 2009 08 29, 19:18)
As irgi toki norejau pirkti, bet jau nepardavinejo tokio. Tik sake, kad rugsejo viduryje el9 gaus, bet 2000lt, tai man tokio nereikejo. O kiek tu gloss jau laiko sportuoji, kad taip greitai mini?  smile.gif Mano ugis tai 167 ir sveriu 54kg, tai kokius 2-3 noriu numesti. smile.gif

Oj kaip as indrute20 noreciau tiek svert rolleyes.gif . Mano ugis kaip tavo darbuojuos is peties su elipsiuku. Minu 40 min panasiai 20 greiciu ir sudeginu 400 kcal. Pas mane irgi nelygios grindys is pradziu siubavau baisu buvo, bet sugalvojau uzkist kazka ir pakisau prasta pleda biggrin.gif taip ir tau siulau susirasti arba koki skudura ar koki pagrinda pasitiesinimui, tiktu ir nuo elipsiuko deze pasiklot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronienė @ 2009 08 30, 19:03)
Oj kaip as indrute20 noreciau tiek svert  rolleyes.gif . Mano ugis kaip tavo darbuojuos is peties su elipsiuku. Minu 40 min panasiai 20 greiciu ir sudeginu 400 kcal. Pas mane irgi nelygios grindys is pradziu siubavau baisu buvo, bet sugalvojau uzkist kazka ir pakisau prasta pleda biggrin.gif taip ir tau siulau susirasti arba koki skudura ar koki pagrinda pasitiesinimui, tiktu ir nuo elipsiuko deze pasiklot biggrin.gif

nesireguliuoja elipsinio kojeles? g.gif buna tokios besisukancios ant varztuku...
Atsakyti
beje,

gal kas Kaune noretu keisti koki efektyvesni sport inventoriu i lazerini spausdintuva Minolta PagePro 6L ? bigsmile.gif

laukiu susidomejusiu su pasiulymukais drinks_cheers.gif
Atsakyti