Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

Ne, ne is patirties, cia musu pirmasis smile.gif. Daug domejomes pries tai skaitem review'us visokius. Jie skaitosi kaip tvirciausi. Mano MB daznai ant ko uzlipa ta sulauzo, tai mums tvirtumas labai aktualus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos sportininkes smile.gif
noriu i jusu gretas unsure.gif bet neturiu dar treniruoklio... schmoll.gif galvoju gal po gimtadienio pavyks isigyti smile.gif tik vat net neisivaizduoju koki pirkt reiketu, kurie geresni, patvaresni. Gal kas patarsit? kur Vilniuje galima butu apziureti, sibandyti? noretusi kad kainuotu ne daugiau 700-800Lt, o jei dar pigiau tik geriau tongue.gif
Atsakyti
na viskas reikia man juodai elipsinio treniruoklio noriu labai labai sportuoti nes einu tik i aerobika o namie,,,,,,,
tad labai laukiu pasiulymu Klaipeda ir aplink ja
Atsakyti
QUOTE(tiktak @ 2009 10 23, 20:45)
na viskas reikia man juodai elipsinio treniruoklio noriu labai labai sportuoti nes einu tik i aerobika o namie,,,,,,,
tad labai laukiu pasiulymu Klaipeda ir aplink ja



Cia ne skelbimu lenta schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas bande ar girdeja ka nors apie CL-8610L g.gif
user posted image

kazi ar vertas demesio g.gif nesinori labai brangaus pirkt, nes neaisku kiek valios turesiu tongue.gif seip paskaicius duomenis jo tai lyg ir neblogas g.gif
Atsakyti
mastau.gif
Atsakyti
Kantriai vis laukiu savojo treniruoklio...savaitgalį turėjau cepelinų baliuką, oi praverstų man dabar jis...
Atsakyti
Aš kažkaip aptingau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Oi negerai tingėti...bet pilnai suprantu ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas parduodate elipsini treniruokli?
Atsakyti
Vis dar sportuoju, kiekviena diena po 50min., kartais 1h. Po 250kcal sudeginu mazdaug. Per pora menesiu 4 kartus nesportavau. Kartais tingiu eit sportuot, bet kai uzlipu ir 100kcal sudeginu, tai lengvai ir tuos 150kcal sudeginu sugrista noras. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hipoteka @ 2009 10 26, 16:38)
Oi negerai tingėti...bet pilnai suprantu  ax.gif

blush2.gif

QUOTE(Indrute_20 @ 2009 10 27, 12:49)
Vis dar sportuoju, kiekviena diena po 50min., kartais 1h. Po 250kcal sudeginu mazdaug. Per pora menesiu 4 kartus nesportavau. Kartais tingiu eit sportuot, bet kai uzlipu ir 100kcal sudeginu, tai lengvai ir tuos 150kcal sudeginu sugrista noras. smile.gif

Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti