Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

QUOTE(alexxxia @ 2009 12 10, 12:19)
siaip tik maisto reguliavimas man niekada norimu rezultatu neduodavo. pastaraisiais metais sverdavau apie 53-55, o dabar uzsiauginau iki 60 doh.gif bet cia del gyvenimo tarp saliu pokyciu, stresines situacijos naujoj aplinkoj ir paskui grizimas atgal savo padare. tai dabar susiimsiu ir apie rezultatus duosiu zinia smile.gif



Sėkmės! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Defulencija @ 2009 12 10, 17:49)


aciu mirksiukas.gif siandien mindama po 10 min vis su pertraukom, jau isminiau 45 min thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Isigijau ir as elipsiuka.Ir man iskilo klausimas.Kas gali-padekit 4u.gif
Jei as ant elipsiuko einu vakare,mazdaug 19val.Man paslidinejus uzvalgyt dar ko nors?Pvz.:koki banana ar kazka..Nes daug kur raso,kad po treniruotes reiktu kazka baltyminio sukrimsti g.gif Mano tikslas yra numesti svorio,tj net nzn kaip cia pasielgus..Prasau pagalbos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerduliuukas @ 2009 12 11, 20:48)
Sveikos smile.gif Isigijau ir as elipsiuka.Ir man iskilo klausimas.Kas gali-padekit 4u.gif
Jei as ant elipsiuko einu vakare,mazdaug 19val.Man paslidinejus uzvalgyt dar ko nors?Pvz.:koki banana ar kazka..Nes daug kur raso,kad po treniruotes reiktu kazka baltyminio sukrimsti g.gif Mano tikslas yra numesti svorio,tj net nzn kaip cia pasielgus..Prasau pagalbos 4u.gif



Uzvalgyt manau reiketu,bet bananas tikrai nera baltymu saltinis schmoll.gif
Geriau liesa varskyte vakare tinka cool.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxxia @ 2009 12 10, 18:10)
aciu mirksiukas.gif siandien mindama po 10 min vis su pertraukom, jau isminiau 45 min thumbup.gif



Tai Tu ŠAUNUOLĖ! Aš tai tiek neišminu...
Atsakyti
QUOTE(Defulencija @ 2009 12 12, 13:08)
Tai Tu ŠAUNUOLĖ! Aš tai tiek neišminu...


aciu 4u.gif bet va vakar jau sunkiau buvo, kazkaip ir be jegu ir be upo smile.gif o siandien kazkaip vel grizo upas thumbup.gif o siaip labiausiai pamegau minti ta Inntervals, kazkaip daugiausiai istvermes jam yra, kiti man kazkap nuobodus ir per sunkus dar, o sita programa kazkaip patinka smile.gif na ka, einu ir toliau minti fitness3.gif
Atsakyti
Aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxxia @ 2009 12 12, 13:25)
aciu 4u.gif bet va vakar jau sunkiau buvo, kazkaip ir be jegu ir be upo smile.gif o siandien kazkaip vel grizo upas thumbup.gif o siaip labiausiai pamegau minti ta Inntervals, kazkaip daugiausiai istvermes jam yra, kiti man kazkap nuobodus ir per sunkus dar, o sita programa kazkaip patinka smile.gif na ka, einu ir toliau minti fitness3.gif

Sveikutes, uzmaciau tema - pati esu elipsinio treniruoklio megeja smile.gif Bet as pagal programas nesprotuoju - nei "Intervals", nei kitas - paprasta eiga minu. Svarbu kad pries akis butu TV muzikinis kanalas (pvz Vh1) biggrin.gif O tada jau intensyvuma pagal muzika reguliujuosi lotuliukas.gif Labai smagu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramirami @ 2009 12 12, 13:49)
Sveikutes, uzmaciau tema - pati esu elipsinio treniruoklio megeja smile.gif Bet as pagal programas nesprotuoju - nei "Intervals", nei kitas - paprasta eiga minu. Svarbu kad pries akis butu TV muzikinis kanalas (pvz Vh1) biggrin.gif O tada jau intensyvuma pagal muzika reguliujuosi lotuliukas.gif Labai smagu thumbup.gif


va, man su tuo treniruokliu irgi reikia ka nors daryt, o tai stovi koridoriuj, pries akis tik langas, o pro ji tik namai, tai taip nuoboduuuuu, ir vis i mintes, i kalorijas ziuriu ir ziuriu, jauciu, tai dar stabdo mano upa, nes taip uzknisa bukai per langa vepsot schmoll.gif
Atsakyti
nu va, padariau perversma, istempiau savo treniruokli is koridariaus i kambaro pries telika thumbup.gif isdeginau siandien 200 kcal. aisku, su dideliais intervalais sportuoju. pvz.:uzsistatau 15 min ir minu, kol jau nepavezu, sustabdau ir po minutes vel stoju, stabdau, stoju. galu gale priprasiu ir ilgiau, gi tik 3 diena. aisku, gal taip ir nera pakankamai efektyvu, bet po truputi ir ilgiau minsiu. ko noret, sporto, mano kunas nemate jau daug metu, tad reikia pratinti ax.gif
Atsakyti
O tu pabandyk kaitalioti krypti. As darau, kad 5 min minu i prieki, paskui penkias minu atgal, paskui 5 min nesilaikant rankomis (lavinu pusiausvyra smile.gif) ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2009 12 12, 22:57)
O tu pabandyk kaitalioti krypti. As darau, kad 5 min minu i prieki, paskui penkias minu atgal, paskui 5 min nesilaikant rankomis (lavinu pusiausvyra smile.gif) ir t.t.


oi, as dar tik 4 diena kaip minu, tai man apskritai dar labai reikia lavinti minima i prieki, kai jau isminsiu bent 5 min negaudama pompos, as jausiuos jau kaip profe. as nesneku apie tai, kad visai nesuprantu, kaip cia visoms iseina net 40 min be pertraukos isminti blink.gif man cia labai labai dar neikandama ir dar labai labai ilgai bus neikandama lotuliukas.gif
Atsakyti