Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

QUOTE(alexxxia @ 2010 01 04, 16:08)
kiek supratau tu ne LT gyveni, todel ir gausi ta nauja elipsiuka, o cia LT, cia tau ji suks persuks, bet naujo neduos tongue.gif man teko padalyvaut, kai viena karta skalbimke i garantini veze, tokiu patyciu ir issidirbinejimo is zmoniu seniai buvau nemacius. o bet gi tu mokejai pinigus, tu nori turet gera daikta, bet...ir firma beje turinti varda...

na, irgi tiesa pasakius nemaniau, kad taip lengva bus... is pat pradziu buvo parasyta, kad jei pati negaliu jiems elispiuko atvezti 40svaru teks suploti uz shipping'a doh.gif dar ir draudima gali uzdeti, nu vien zo, o siandien paskambinau, pasisnekejom, pabande surasti iseiti, jos nebuvo, tad va kokia isvada... jiems matyt taip lengviau nei atvaziuoti pasiimti ir parvezineti atgal... nudziugino mane biggrin.gif

o kompanijos, kurios drasko akis nors ir garantija yra, kurios visaip issisukineja tik pacios sau duobe kasa, ypac lietuvoje. Viena karta nusivyles jau neisi, o ir draugams patarsi, kad neitu ir nepirktu, atsirugs ir labai greitai uz prasta aptarnavima...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif lb noreciau elipsiuko...
Man reikia:
1. Tyliai dirbancio, mano mazge tikrai neleis man sportuot, jei triuksmausiu biggrin.gif
2. Magnetinio
3. Su daugiau lygiu, kad idomiau butu...
4. Esu auksta, tai gal/nebutinai, kad rankenos reguliuotusi.....
5. Kaina ir svarbu, kad nekosmine butu, nes neduok Die, nesportuosiu, tai vyras mane uzgraus, kad tukstancius metau bereikalo lotuliukas.gif
Gal galit pagelbet?

QUOTE(musyte2 @ 2009 12 01, 12:57)
Tikrai neprades kilnotis, nes rimto treniruoklio ne is vietos nepajudinsi.. As nusipirkau Christopeit EL9 ir labai patenkinta esu. Dirba ypac tyliai, i jokius sonus nesibaladoja ir siaip viskas labai liux!

Is kur pirkot? Gal is winnersport?
Atsakyti
ssauleno, visi jie labai tyliai dirba, kol kazkas viduje nepradeda barsketi, tad jei bus geras, nesuges, tikrai jokiu problemu nebus. mano bute sienos popierines, niekada maziaus neprizadinau, garsas lyg vejelis pustu sakyciau biggrin.gif

del lygiu jau minejau... dazniausiai uzprogramuotu buna apie 8ni, visi kiti yra skirti savivaliavimui, t.y. nusistatai kokius nori lygius. pas mane tokiu programu net 8nios, kai uztektu 1-2.

mano ugis 168cm, treniruoklio aukstis 154cm jei neklystu, kartais pamastau, kad man jis truputeli per didelis, tau manau kaip tik butu.

va dabar tik ieskoti atsiliepimu tu, kurie ilgai ir aktyviai naudojo elipsiukus.... surasti patvarius, man niekaip nesiseka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2010 01 08, 01:28)
Sveikos 4u.gif  lb noreciau elipsiuko...
Man reikia:
1. Tyliai dirbancio, mano mazge tikrai neleis man sportuot, jei triuksmausiu biggrin.gif
2. Magnetinio
3. Su daugiau lygiu, kad idomiau butu...
4. Esu auksta, tai gal/nebutinai, kad rankenos reguliuotusi.....
5. Kaina ir svarbu, kad nekosmine butu, nes neduok Die, nesportuosiu, tai vyras mane uzgraus, kad tukstancius metau bereikalo lotuliukas.gif
Gal galit pagelbet?
Is kur pirkot? Gal is winnersport?


Sveika,
Taip, pirkau is Winnersport. Buvo akcija, mokejau 1099Lt. Naudoju kasdien jau beveik du menesius, jokio girgzdejimo, jokio triuksmo. Tikrai labai patvarus ir rimtas smile.gif Tiek programu, kad nespejau net visu dar isbandyt smile.gif Kas del ugio - tai mano pacios ugis 183cm doh.gif , bet treniruoklis puikiai tinka, nors rankenu aukstis ir nesireguliuoja.. Jei kas dar domina. klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, o jums tvirtai tie elipsiukai laikosi kol minat ? Maniskis dar neipusejus treniruotei i viduri kambario issliuozia per parketa, nervina bais. ax.gif As ir taip ir anaip ji statau, o jis kaip juda taip juda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VR999 @ 2010 01 09, 20:01)
Merginos, o jums tvirtai tie elipsiukai laikosi kol minat ? Maniskis dar neipusejus treniruotei i viduri kambario issliuozia per parketa, nervina bais.  ax.gif  As ir taip ir anaip ji statau, o jis kaip juda taip juda  biggrin.gif

kilimelio reikia turbut... biggrin.gif guminio kaip treniruotems, nes su paprastu turbut dar geriau ciuoztu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 01 10, 01:06)
kilimelio reikia turbut...  biggrin.gif guminio kaip treniruotems, nes su paprastu turbut dar geriau ciuoztu lotuliukas.gif



Va as irgi galvoju, kad reiktu kokio kilimelio, tik nelabai isivaizduoju nuo ko pradet jo ieskoti, i kokias parduotuves del jo eiti g.gif
Atsakyti
QUOTE(VR999 @ 2010 01 09, 23:01)
Merginos, o jums tvirtai tie elipsiukai laikosi kol minat ? Maniskis dar neipusejus treniruotei i viduri kambario issliuozia per parketa, nervina bais.  ax.gif  As ir taip ir anaip ji statau, o jis kaip juda taip juda  biggrin.gif



biggrin.gif biggrin.gif cia tai geras, as apie toki bajeri net nepagalvojau. gal kad maniskis toks gan nemazas, jo net ir noredama is vietos nepajudinciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VR999 @ 2010 01 10, 00:58)
Va as irgi galvoju, kad reiktu kokio kilimelio, tik nelabai isivaizduoju nuo ko pradet jo ieskoti, i kokias parduotuves del jo eiti  g.gif

rytine kava dariausi ir toptelejo i galva mintis (zinau, mano kvaila galva, mastau apie n reikalingu ir ne dalyku lotuliukas.gif ), atsimenu, kad LT pardavinedavo tokius a la gumininiai paraloninius kilimelius i vonios kambari, atpjaudavo kokio nori ilgio is rulono. jei dar tokiu dalykeliu yra manau tikrai tiktu, plotis gal bus mazas, nusipirkti du, viena po priekinem kojom, kita po galinem. manau tikrai tiktu, nes tie kilimeliai gerai sukimba su grindu danga...
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 01 10, 12:30)
rytine kava dariausi ir toptelejo i galva mintis



Cia tai geras, reiks isbandyti biggrin.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VR999 @ 2010 01 10, 09:31)
Cia tai geras, reiks isbandyti  biggrin.gif  Aciu  4u.gif

mirksiukas.gif kad tik padetu biggrin.gif


o as vakar pirma karta uzlipau ant savo naujojo elipsiuko, nes penktadieni po darbo jau nieko nesinorejo, o dar tampemes is laiptais- senaji reikejo nugabenti zemyn, naujaji i virsu, pasportavau kaip reikiant, laiptai siauri ir status doh.gif
tai va, sportavau ir kiekvienas garselis siauba kele lotuliukas.gif taip bijau, kad ir sitas subyres po poros valandu naudojimo verysad.gif jie jau garantiniam mane is balso pazista doh.gif lotuliukas.gif tiek angliavandeniu prisiedus buvau per visa diena, kad sugebejau tik 1val paprakaituoti, bet siandien pusryciams skaidulu gerimas ir proteinu kokteilis thumbup.gif
Atsakyti
Kazkas klause apie tuos gimnastikai skirtus kilimelius,tai pati pirkau maximoje,ten prie sporto prekiu,jie apacioj sudeti buvo. 4u.gif
Atsakyti