Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos anytoms :)

Neradau temos apie tai, ką dovanojate savo esamoms/būsimoms anytoms biggrin.gif Už poros mėnesiuku ir maniškio mamos gimtadienis, tai manau, visai aktualu būtų išgirsti, ką būtų galima jai padovanoti g.gif Pati esu dovanojusi knygą (žinojau, kad jos nori), vazą (graži buvo, bet tikriausiai neįtikau, nes po kažkiek laiko kažkur dingo doh.gif) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 06 spalio 2009 - 23:25
dovanojau knygą, gintaro su sidabru apyrankę, jai patiko labai, tada ir priderintą kaklo papuošalą, saldainių, medinių rakandų virtuvei, yra tokie dakčiukai ( nežinau kaip Lietuvoje, bet irgi turėtų būti ) žodžiu medžiaga o vidui ar tai smėlis spcialus ar tai dar kažkas, žodžiu jį reikia dėti į mikrobangę pašildyti, o paskui ant saudamos vietos, jis šildo ir malšina skausmą, neblogas daikčiukas pagyvenusiems žmonėms thumbup.gif mamai savo esu dovanojus kvepalus, gražią skarą, viaminų, ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Taigi nuo anytos priklauso ir jos pomėgių biggrin.gif Maniškė papuošalų nenešioja, bet užtai turi nemigą, todėl jai knygos labai tinka. Dar gėles mėgsta, tai įvairiom progom kokią retesnę nuperkam ir kokį gražų vazonėlį. Žvakes ir žvakides įdomias irgi mėgsta, bet tų jau per daug turi smile.gif Seniau nemažai siuvinėdavo, tai vis nupirkdavom rinkinius siuvinėjimui.
Mano mamkai tai visokie indai patinka, staltiesės, buitiniai prietaisai ir pan. Bilietai į teatrą irgi tinka. O kai vieną kartą padovanojau pakvietimą į SPA, likau nesuprasta smile.gif
Atsakyti
Dovanojam kokią praktišką dovaną, ko tuo metu jai reikia. O jei šiaip lauktuvių vežam - tai visada drambliuką, ji juos kolekcionuoja biggrin.gif
Atsakyti
O as tai labai vargstu su savo vyru,nes visas dovanas visada turiu sugalvot as,net jo mamai... tai vis dovanojam ka nors praktisko,reikalingo buiciai,nors taip butu faina padovanot ka nors idomesnio ,pvz.nakti viesbutyje,bet likciau tikrai nesuprasta.... smile.gif
Atsakyti
šiais metais dovanojom čekį apsipirkti knygyne. Buvo labai patenkinta ir nusipirko ten kažkokią knygą apie valgių gaminimą. Pravers ir namie ir darbe, nes profkėj dėsto kulinariją.
Atsakyti
Savo mamoms irgi visada pati turiu issirinkti dovana. Bet renkuosi tokia dovana, kad tiktu ir vienai mamai ir paskui tokia pat kitai (iseina taip, kad perku vienodas dovanas, kad vyras nesakytu, kad savo mamai perku brangesne ir geresne). Dazniausiai ka nors is elektros prietaisu, is buityje reikalingu daiktu, servetelius (pati neriu), paveikslus (labai patinka is gintaro), vaiko nuotraukas su remeliu (dabar kokiu tik remeliu nerasi) ir t.t.
Atsakyti
Aš irgi jau suku galvą- nedaug liko iki šventės, anytai 45 metai 4u.gif Dažniausiai dovanų problema užgula mano pečius- vardiju vyrui visus variantus, o jo žodis būna paskutinis ( kaip jam gerai, kad man taip doh.gif ). Kol kas artimiausias variantas- papuošalai.
Atsakyti
QUOTE(Gyvenimas yra gražus @ 2006 03 24, 19:38)
Aš irgi jau suku galvą- nedaug liko iki šventės, anytai 45 metai 4u.gif  Dažniausiai dovanų problema užgula mano pečius- vardiju vyrui visus variantus, o jo žodis būna paskutinis ( kaip jam gerai, kad man taip  doh.gif ). Kol kas artimiausias variantas- papuošalai.

Esu tavo anytos amžiaus, tai galiu pasakyti, kad nesijaučiu laaabai sena ir atitrūkusi nuo realybės, manau Tavoji anyta irgi dar jaučiasi jaunatviškai. Jeigu mėgsta papuošalus- tai šiam amžiuje labai tinka solidūs, originalūs papuošalai. Jei būčiau ta anyta, labai mielai priimčiau kaklo papuošalą, gal net kokį autorinį darbą.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 03 24, 21:26)
Esu tavo anytos amžiaus, tai galiu pasakyti, kad nesijaučiu laaabai sena ir atitrūkusi nuo realybės, manau Tavoji anyta irgi dar jaučiasi jaunatviškai. Jeigu mėgsta papuošalus- tai šiam amžiuje labai tinka solidūs, originalūs papuošalai. Jei būčiau ta anyta, labai mielai priimčiau kaklo papuošalą, gal net kokį autorinį darbą.


Ji nei jaučiasi sena, nei taip atrodo, ir apskritai jaunatviškas žmogus. Prisižiūrėjus moteris- gera kosmetika apsirūpinus, domisi ezoterika, augalais- bet visu tuo aptekus, nes visi draugai tai žino ir taiko į tą temą. Pastebėjau, kad labai džiaugės kai gavo dovanų iš vyro aksesuarų (apyrankę, žiedą, vėliau grandinėlę ant kaklo), ji apskritai labai džiaugias bet kokia dovana, dėmesiu. Aš dar galvoju apie akmenis- būna tokie medeliai a la su gintariniai ar kokio nors spec. akmens lapais- ji nieko panašaus neturi, gal atitaikyt pagal jos horoskopo ženklą ir padovanot tokią grožybę? Noris kad dovana nebūtų labai buitiška, kad teiktų malonumą būtent tam žmogui 4u.gif
P.S Mano anytai patinka ENIJA, gal jūs ir esat mano anyta biggrin.gif netyčia
Atsakyti
Papuošalai labai gera dovana, bet jei bijai, kad nepataikysi skoniu tai nupirk 45 rožes.Gėlų moteriai niekada nebūna per daug
Atsakyti
nupirkau iš Tuperware indą. o kita marti to pačio gimtadienio proga padovanojo zepter puodų rinkinį biggrin.gif
Atsakyti