Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvorą

Labukas. O iš kokios medienos geriausia statyti medinę tvorą, kad ilgai tarnautų? Planuojam daryti iš neobliuotų lentų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Snowpass @ 2010 03 16, 13:14)


Tai viska isdesciau- ka manote? ax.gif

labai graziu pririnkote tvoru pavyzdziu, bet...jusu situacijoj nei viena netinkama. uzsitversite aklinai nuo tokio grozio ir gyvensit kaip dezutej nuo batu...reikia kazko azurisko, lengvo, krastovaisdzio neuzstojancio...
pas mane panasi situacija. aplink grazi gamta, nuo kurios visai nesinori tvertis... bet tik rudeni irengta veja baigia mirtinai kaimo sunys nusikt... kojos neber kur pastatyt nuosavam kieme.... verysad.gif
jei ka sumastysit lengvo ir gamtos neuzstojancio- mestelkit cionai.... ax.gif
atai as jau apie elektrini piemeni mastau.... unsure.gif
Atsakyti
paskaitykit tema ten viskas yra kokia mediena geriausia ir panasiai
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2010 03 16, 21:45)
labai graziu pririnkote tvoru pavyzdziu, bet...jusu situacijoj nei viena netinkama. uzsitversite aklinai nuo tokio grozio ir gyvensit kaip dezutej nuo batu...reikia kazko azurisko, lengvo, krastovaisdzio neuzstojancio...
pas mane panasi situacija. aplink grazi gamta, nuo kurios visai nesinori tvertis... bet tik rudeni irengta veja  baigia mirtinai kaimo sunys nusikt... kojos neber kur pastatyt nuosavam kieme.... verysad.gif
jei ka sumastysit lengvo ir gamtos neuzstojancio- mestelkit cionai.... ax.gif
atai as jau apie elektrini piemeni mastau.... unsure.gif


Na mano mintis tokia:

Tvora planuoju daryti ne istisai tokia pacia, bet nuo vandens puses tik simboline, kad butu uztvaras keliu horizontaliu karteliu- kazkas tokio, kaip daromi zirgynu aptvarai, arba is viso galvoju naudoti horizontalius plieno troselius, kaip kad laiptu turekluose daro.

Sone sklypo taip patr bus ivairiai daroma, nes kai kur reikia aklinos sienos, o kai kur turi persimatyti. Manau kombinuoti darydamas kai kur lenteles, kaip nuotraukose, o kitur 50% matomuma palikdamas. Siaip kalbant apie azurine tvora daug visokiu minciu turejau, bet tinklo nenoriu deti, nas gaunasi kaip narve, kad gyveni. Tai teks zaisti kombinuoti, kaip neuzstoti vaizdo.

Nuotraukos tam, kad iliustruoti konstrukcijos paprastuma.

Dar vienas aspektas- naudoti giluminiu budu impregnuota mediena. Nezinau is praktikos, kaip ji laiko, bet teoriskai turi laikyti iki 30m. Ir nereikia tada beizuoti, dazyti ir panasiai. Aisku jei priimtinas naturalus spalvos kitimas- pilkejimas. Man tai priimtina. O kaina gaunasi visai nedidele- 120 Lt. uz viena kuba medienos impregnavimo impregnavimo.
Atsakyti
Sveiki, gal kas turite vadinamąją "gyva" tvorą?Tai supinti augantys karklai.Įdomu, ar daug darbo prie jos biggrin.gif?Ar rudenį daug lapų?Genėti, tręšti, turbūt, irgi reikia?Pasidalinkit patirtim 4u.gif
Atsakyti
Gal ,kas zinote betonines ornamentines tvoros minusus ir pliusus? 4u.gif Galvojame tokia tvora tvertis... ,bet norisi isgirsti ir zmoniu nuomones apie jas?Ir idomu,kokios ju kainos? 4u.gif
Atsakyti
Gal galetumete patarti betonines tvoros, minusus ir pliusus? 4u.gif galvojame deti nuo kelio,bet noris isgirsti zmoniu nuomones....gal kas esate ja aptvere savo teritorija.idomu,ar ji reikalaujanti prieziuros.man viskas idomu apie sia tvora blush2.gif .
taip pagalvojus,gal ji amzina tvora,daugeliui metu,nes nesinori keist kas kelis metus... 4u.gif

ASA.LT - Betoninės tvoros -pavyzdziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgele29 @ 2010 03 16, 18:24)
Labukas. O iš kokios medienos geriausia statyti medinę tvorą, kad ilgai tarnautų? Planuojam daryti iš neobliuotų lentų smile.gif


Kiek mano žinios siekia- iš ąžuolo.
tokios nei perdažinėti kasmet nereikia..ir šiaip- ąžuolas yra ąžuolas. tuom viskas ir pasakyta. rolleyes.gif
Atsakyti
O gal kas tvoros projektą turite?
Atsakyti
Tema kazkaip apmire smile.gif Galiu informuoti, kad isalas jau isejo ir galima tvoras tverti.

Vakar isbetonavau pirmus 4 polius ir pradejau rinkti klojinius atraminei sienelei, kuris tuo paciu taps ir tvoros pamateliu. Taigi sezonas atsidare- idesiu nuotraukas neuzilgo.
Atsakyti
Sveiki, pas mus nuo kaimynų yra sklypų peraukštėjimas, mes esame žemiau, norėjau paklausti kiek gali kainuoti atraminė sienelė tvorai su darbu ir medžiagomis apie 40 m
Atsakyti
QUOTE(sony @ 2010 04 06, 17:29)
Sveiki, pas mus nuo kaimynų yra sklypų peraukštėjimas, mes esame žemiau, norėjau paklausti kiek gali kainuoti atraminė sienelė tvorai su darbu ir medžiagomis apie 40 m


Klausimas aisku butu pradzioje- koks tas peraukstejimas. Nuo to priklauso kaina ir konstrukcija.

O apie kainas tai savo patirtimi pasidalinsiu- su atraminemis sienelemis jos labai varijuoja. Ta prasme, kad kainos labai skirtingos, nes susideda is siu daliu: armatura + betonas, darbas, klojiniai. Jeigu klijinius normalius nuomoti, tai darbo bus maziau, bet teks us nuoma sumoket ir t.t.

Dar vienas aspektas yra kokybe. LT yra lygumu krastas, todel atramines sieneles mazai kas moka daryti normaliai. Man padare visiska chaltura, todel darausi pats dabar. Is kaimynu teko girdeti tokias kainas: 100-200 Lt. metras, bet galima gal ir pigiau surasti. Gal statybininkai pasisakys ka nors konkreciau.
Atsakyti