Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvorą

QUOTE(biesas66 @ 2010 06 06, 21:17)
papasakok babunei,gerai? cool.gif
Papildyta:
Tokiu bajeriu nesu mates. Bet manau vata netinka nes igers daug dregmes,o putplastis ne.

Parodik nors viena projekta kuriame butu numatyta po koloniukais dedamas putplastis? smile.gif Nebent mes nesusisnekame kurioje vietoje tu cia jy zadi deti?Tik po rostverku yra dedamas.
Atsakyti
QUOTE(discot @ 2010 06 06, 22:38)
Parodik nors viena projekta kuriame butu numatyta po koloniukais dedamas putplastis? smile.gif Nebent mes nesusisnekame kurioje vietoje tu cia jy zadi deti?Tik po rostverku yra dedamas.


Tvorai dar or [rojekto reikia? Idomu kas jy daro.. Vienu zodziu as 10005 zinau kad putplastis padeda,bet nepulsiu cia irodineti betkuriam pasitaikiusiam. (as nesneku apie dejoma po namo pamatais.) Esu mates nemazai kartu kai tai daro ir daro ismintingi zmones.. Ta as zinau,esu mates ir dares todel galiu teigti kad ta daroma,o jei daroma vadinasi yra pagrindo . mirksiukas.gif

bet nenorit nedekit,niekas jusu nevercia 4u.gif

Papildyta:
Ai,dar.. kodel putplastis po rostverku dedamas? (as nezinau)
Atsakyti
sveiki 4u.gif

gal gaeltumet kas nors patarti kokios lentutes geriausiai tinka tvorai obliuotos ar neobliuostos, nes man is paziuros jos nelabai ka ir skiriasi ,o kaina tai labai skiriasi aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2010 06 08, 21:14)
sveiki 4u.gif

gal gaeltumet kas nors patarti kokios lentutes geriausiai tinka tvorai obliuotos ar neobliuostos, nes man is paziuros jos nelabai ka ir skiriasi ,o kaina tai labai skiriasi aciu 4u.gif

zmones sneka kad neobliuotos lentos ygeria daugiau inpregnanto ir buna ilgaamziskesnes g.gif
Atsakyti
QUOTE(verslas @ 2010 06 08, 21:32)
zmones sneka kad neobliuotos lentos ygeria daugiau inpregnanto ir buna ilgaamziskesnes g.gif

aha ir man sita sake, tai dabar ir susisuko galva nes is tolo tai tikrai tos lentutes atrodo vienodos tik is arti tai jau skiriasi
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2010 06 08, 21:14)
sveiki 4u.gif

gal gaeltumet kas nors patarti kokios lentutes geriausiai tinka tvorai obliuotos ar neobliuostos, nes man is paziuros jos nelabai ka ir skiriasi ,o kaina tai labai skiriasi aciu 4u.gif


kokiom kainom operuojate?
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2010 06 08, 22:25)
kokiom kainom operuojate?

nelabai supratau klausimo , kas tas operuojate blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2010 06 09, 14:40)
nelabai supratau klausimo , kas tas operuojate blush2.gif


kiek pinigu galit skirt
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2010 06 09, 14:41)
kiek pinigu galit skirt

tai mums kuo maziau tuo geriau mirksiukas.gif pas mus obliuota lentute kainuoja 4lt, o neobliuota apie 2lt ax.gif 10cm plocio
Atsakyti
Patarkit ar pakaks stumdomiems vartams (remui) staciakampio 20x40x2mm ?Vartai 4.1mx1.4m. vazines ibetonuotu kampuociu.
Atsakyti
tversime tvora nuo gatves puses,stulpelius murysime is skaldytu plytu,koki pamata daryti greztini??koks placiausias graztas buna?
Atsakyti
sveiki.gal kas galit rekomenduot meistrus tvoros pamatams islieti?Gerai buti ,kad nebutu labia brangu.aciu
Atsakyti