Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų apsauga saulėje

Sveikutes 4u.gif Arteja vasarele, pajuris, baseinai ir aisku saulute nuo ryto iki vakaro... thumbup.gif Ka naudojate plaukam, kad apsaugotu plaukucius nuo saules spinduliu? Lauksiu patarimu 4u.gif
Atsakyti
As jau apsirupinau, nusipirkau va toki purskala plaukams su SPF 6:
user posted image
Dar kaitrios saulutes nera, bet manau jau greit pradesiu naudot biggrin.gif
Atsakyti
Specialiai nenaudoju nieko biggrin.gif Leidziu plaukams ilsetis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 04 28, 16:29)
Specialiai nenaudoju nieko  biggrin.gif  Leidziu plaukams ilsetis  smile.gif


Na sauleje jie tikrai nepailsi..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2009 04 28, 22:41)
Na sauleje jie tikrai nepailsi..smile.gif


nezinau kaip jus, bet as vasara nebunu visa diena ant tiesiogines saules smile.gif todel naudosiu tas pacias priemones kaip ir kitais metu laikais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 04 28, 18:43)
nezinau kaip jus, bet as vasara nebunu visa diena ant tiesiogines saules  smile.gif  todel naudosiu tas pacias priemones kaip ir kitais metu laikais  smile.gif


as prie juros gyvenu, tai pleze bunu tikrai daug.. doh.gif dabar dar i siltus krastus varau tai ieskau geros apsaugos...smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
geriausia apsauga kepure thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2009 04 29, 14:09)
geriausia apsauga kepure  thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Zinau kad Kerastase labai gera linija nuo saules, raudonos spalvos..bet kainos kandziojas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2009 04 29, 18:09)
geriausia apsauga kepure  thumbup.gif

Galiu gincytis, nes visose kelionese i siltus krastus(2kart i vasara) budavau ir su skara, ir su kepure, bet plaukai vistiek nusausedavo doh.gif Priemones naudoju tik rinktines, vat mirksiukas.gif
Atsakyti
naudoju galvos apdangalus. spec. priežiūros priemonėms pinigėlių nelabai atlieka smile.gif
Atsakyti
Aišku, reikėtų saulėje būnant galvos apdangalą nešioti, bet aš vis nerandu tokio, kuris būtų universalus, taip ir pravaikštau visą saulėtąjį laikotarpį vienplaukė...

Naudojau gan ilgą laiką Kerastase saulės liniją (šampūnas, gelis, kaukė, purškiamoji migla), tai galiu pasakyti, kad kažkokio ypatingo poveikio nepajutau. Tikriausiai labiausiai patiko gelis ir purskiamoji migla. Ypač po pastarojo plaukai tapdavo minkšti smile.gif

O dabar, kadangi krizė (haha), tai naudoju Margaritos šampūną, balzamą ir kaukę su alumi ir esu labai patenkinta. Plaukų struktūra - gera, net pleiskanos išnyko! Dar nusipirkau Margaritos gintarinės linijos nenuplaunamą plaukų kremą (rašo, kad su UV apsauga) - superinis irgi smile.gif

Naudoju ir Alfaparf Semi di lino aliejuką plaukams (su sėmenų aliejumi, berods), tai kiek pamenu, ten irgi šiek tiek apsaugo nuo saulės poveikio. Buvo metas, kai plaukai buvo labai nusistekenę nuo eksperimentų su dažymais, tai iki šiol esu šventai įsitikinusi, kad tas aliejukas man padėjo pagerinti plaukų būklę smile.gif Religingai tepdavausi po kiekvieno plaukų plovimo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uzusienos: 30 balandžio 2009 - 22:24