Įkraunama...
Įkraunama...

Nedarbingumo pažymėjimas, ligos pašalpa

QUOTE(Hegira @ 2009 12 02, 15:36)
Laba
Kaip suprantu tau sumokėjo pagal minimalų atlyginimą, nes pašalpai iš sodros apskaičiuoti imamas vidurkis už prieš tai ėjusį ketvirtį. Tavo atveju tai yra balandį, gegužę, birželį. Tuo metu dar buvai vaiko priežiūros atostogose, todėl apskaičiuodami pašalpos dydį jie ėmė nustatytą vyriausybės minimalų atlyginimą.
Jei klystu pataisykite.  mirksiukas.gif

Neklystate smile.gif , ačiū!
Atsakyti
O gal kuri žinote, jei esu biuletenyje, bet savaitę dar turiu atostogų, kurias norėčiau panaudoti prieš dekretą, ar turiu sugrįžti vienai dienai į darbą, kad parašyčiau prašymą atostogoms, juk būdama biuletenyje to padaryti turbūt kaip ir negaliu g.gif Bet gydytoja nenori manęs išleist į darbą nei dienai per epidemiją, nes jau sirgau g.gif
Ačiū labai už ats 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif . Labai prašau pagalbos 4u.gif . Vyras susirgo pandeminiu gripu ir komplikacija plaučių uždegimu. Dirba dviejose darbovietėse. Vienoje darbovietėje išėjo nesusipratimas ir administracijai liko nepranešta, jog turi nedarbingumo pažymėjimą. Vyras nedirbo. Dabar sužinojome, jog jam antroje darbovietėje buvo rodomas darbas ir paskaičiuotas atlyginimas. Dabar gręsia negauti iš viso nedarbingumo pašalpos. Šiuo metu vyras dar serga, administracija žino, bet kaip bus su biuleteniu?Sako, kad neturi kaip rodyti. Ką dar galėtume pakeisti, kur kreiptis, kad nors iš kito darbo būtų gauta pašalpa. Vyras nedirbo, bet nepranešė darbovietei apie ligą ir nedarbingumo pažymą.
Atsakyti
QUOTE(@mama@ @ 2009 12 05, 20:50)
O gal kuri žinote, jei esu biuletenyje, bet savaitę dar turiu atostogų, kurias norėčiau panaudoti prieš dekretą, ar turiu sugrįžti vienai dienai į darbą, kad parašyčiau prašymą atostogoms, juk būdama biuletenyje to padaryti turbūt kaip ir negaliu g.gif Bet gydytoja nenori manęs išleist į darbą nei dienai per epidemiją, nes jau sirgau g.gif
Ačiū labai už ats 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Manau, jei darbdavys sutinka tave išleisti atostogų, tai tik parašyk prašymą, kad nuo tada ir tada (kita diena po nedarbingumo uždarymo) prašai atostogų ir tau nereikės nei vienos dienos dirbti.
Jei neišleidžia, tai prašyk, kad tęstų nedarbingumą iki dekreto.
P.S. O kodėl taip nori dar prieš dekretą panaudoti atostogas, juk išmoka labai nežymiai padidėtų? O tai, kad pasiliks atostogų, nieko blogo - po dekreto galėsi išnaudoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hegira @ 2009 12 08, 20:03)
Manau, jei darbdavys sutinka tave išleisti atostogų, tai tik parašyk prašymą, kad nuo tada ir tada (kita diena po nedarbingumo uždarymo) prašai atostogų ir tau nereikės nei vienos dienos dirbti.
Jei neišleidžia, tai prašyk, kad tęstų nedarbingumą iki dekreto.
P.S. O kodėl taip nori dar prieš dekretą panaudoti atostogas, juk išmoka labai nežymiai padidėtų? O tai, kad pasiliks atostogų, nieko blogo - po dekreto galėsi išnaudoti  mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif Manau, kad negrįšiu ten po motinystės atostogų ax.gif 100 proc nežinau, jei krizė tęsis, tai teks aišku grįžt ax.gif
Atsakyti
Labas mergaitės. Aš tai čia kažko nesuprantu dėl tų nedarbingumo lapelių rašymo. Vaikas susirgo antradienį 12.08 tai biuletenį išrašė iki šiandien 12.10 tik trim dienom. Nuėjau šiandien pratęsė iki pirmadienio. Nesuprantu aš tų gydytojų, ar sunku išrašyt biuletenį visai savaitei g.gif . Nes man atrodo, kad tampant vaiką po polikliniką kas antrą dieną, jis ten tikrai gali kokį brudą pasigaut doh.gif
Atsakyti
Ar imanoma gauta ir uzregistruota sodroje nedarbingumo pazymejima ji paimti ir negrazinti, ispejus ten, kad sodra man nieko nemoketu? (zadu darbe formintis atostogas, nes blogai israsytas ir niekas netaiso, o man netinka datos)..
Atsakyti
sveiki mirksiukas.gif
turiu jums klausimeli,gal kas atsakys g.gif
turime viena vaika,jam 2m2men,esu jo auginimo ir prieziuros atostogose iki 3m .dabar laukiuosi antro vaiko ir jau nuo 2009m gruodzio men esu nestumo ir gimdymo atostogose.ar susirgus vaikui gali vyras imti nedarbinguma jam priziureti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika_jaz: 11 sausio 2010 - 20:32
QUOTE(erika_jaz @ 2010 01 11, 21:31)
sveiki mirksiukas.gif
turiu jums klausimeli,gal kas atsakys g.gif
turime viena vaika,jam 2m2men,esu jo auginimo ir prieziuros atostogose iki 3m .dabar laukiuosi antro vaiko ir  jau nuo 2009m gruodzio men esu nestumo ir gimdymo atostogose.ar susirgus vaikui gali vyras imti nedarbinguma jam priziureti? g.gif




NE, nes tu tam ir esi atostogose ir prieziuroje (as taip irgi norejau), nebent kas perpora metu pasikeite, nors, abejoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000inis: 26 sausio 2010 - 16:30
Sveikutės 4u.gif

Gal kuri esate realiai susidūrusi su tokia situacija: nedarbingumas nuo 11.10 iki 12.29, dėl nežinojimo blush2.gif , išsilaikiau egzaminų sesiją nuo 12.09 iki 12.17, kelis egzaminus, vieną egzaminą praleidau 12.03, nes labai blogai jaučiausi, kiti buvo nesunkūs, jaučiausi pakankamai gerai, todėl nusprendžiau neatidėlioti vėlesniam laikui ir išsilaikyti. Pinigų aišku dar negavau, paskambinus į sodrą man pasakė, jog aš laikiau nedarbingumo metu egzaminus, todėl dabar jie tikrins mano pažymėjimo teisėtumą, na biliutenis buvo tikras, lankiausi pas gydytoją visą šį laiką kas savaitę ir tyrimus dariausi įvairiausius, su tuo pažymėjimu kaip ir viskas tvarkoje, bet dabar gavoju, kaip ir už ką man nebus sumokėti pinigai ???

Radau tokią info:

* Asmenims, pažeidusiems gydytojo nustatytą gydymo ir slaugos režimą, paskirtu laiku be pateisinamos priežasties neatvykusiems pas gydytoją arba pasitikrinti darbingumo, ligos pašalpa "Sodros" sprendimu gali būti neskiriama arba jos mokėjimas nutraukiamas nuo pažeidimo padarymo dienos, bet ne ilgiau kaip 14 kalendorinių dienų.

Ar man nemokės nuo 12.07 14 kalendorinių dienų ar iš viso nemokės nuo 12.07, nes pažeidimas nebuvo vienkartinis, o toliau tęsėsi?

Atsakykite, prašau 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

jei nedarbingumo pažymėjime įrašytas laikotarpis
nuo ..
iki 2010.02.17
ar 17-tą dieną jau reikia pasirodyti darbe?
Atsakyti
QUOTE(Ciel Bleu @ 2010 02 16, 19:00)
Sveiki,

jei nedarbingumo pažymėjime įrašytas laikotarpis
nuo ..
iki 2010.02.17
ar 17-tą dieną jau reikia pasirodyti darbe?

Ne 17, o 18 mirksiukas.gif
Atsakyti