Įkraunama...
Įkraunama...

Nedarbingumo pažymėjimas, ligos pašalpa

norėjau paklausti... aš esu dekrete, dukrytė susirgo vėjaraupiais, ar gali mano vyras imti slaugos biuletenį ir ar už jį bus mokama? teoriškai aš namie ir galiu prižiūrėti vaiką... Bet gal gali vyras imti biuletenį? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vixiuke: 15 birželio 2010 - 23:01
QUOTE(vixiuke @ 2010 06 16, 00:01)
norėjau paklausti... aš esu dekrete, dukrytė susirgo vėjaraupiais, ar gali mano vyras imti slaugos biuletenį ir ar už jį bus mokama? teoriškai aš namie ir galiu prižiūrėti vaiką... Bet gal gali vyras imti biuletenį?  4u.gif


Gali
Atsakyti
QUOTE(roky @ 2010 06 16, 13:30)

ačiū 4u.gif jau galiu ir pati patvirtinti, kad gali smile.gif negali eiti tada, jeigu aš būčiau VPA
Atsakyti
Sveikos,
Merginos norejau paklausti o per kiek laiko reikia nunesti biuleteni i Sodra g.gif
Ir ar galiu as nunesti savo vyro ax.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 06 17, 16:55)
Sveikos,
Merginos norejau paklausti o per kiek laiko reikia nunesti biuleteni i Sodra  g.gif
Ir ar galiu as nunesti savo vyro  ax.gif
Aciu  4u.gif

per kiek laiko nepasakysiu, bet vyro nešti galit, maniškis mano nešė ne kartą. Tik reikia, kad vyras prašymą užsipildytų tada namie, yra sodros svetainėje pvz.
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Tik va idomu per kiek laiko reik pristatyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 06 17, 20:50)
Aciu  4u.gif
Tik va idomu per kiek laiko reik pristatyti  g.gif

Per 6 mėnesius nuo ligos pabaiogos mirksiukas.gif . Ir reikia ne tik kad vyras namie užpildytų prašymą, prigriebkit dar dėl visako jo pasą.
Atsakyti
O kai "išrašo" elektroninį nedarbingumą ar reikia eiti į Sodrą dar rašyti prašymą, jeigu tai ne pirmas nedarbingumas ir jie žino kur pervesti pinigus g.gif
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2010 06 22, 18:11)
O kai "išrašo" elektroninį nedarbingumą ar reikia eiti į Sodrą dar rašyti prašymą, jeigu tai ne pirmas nedarbingumas ir jie žino kur pervesti pinigus g.gif


aš pildžiau per gyventojai.sodra.lt prašymą,
ir kaip supratau reikia jį kiekvieną kartą pildyti, nes nurodai laikotarpį, už kurį nori gauti ligos pašalpą.
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2010 06 22, 19:35)
aš pildžiau per gyventojai.sodra.lt prašymą,
ir kaip supratau reikia jį kiekvieną kartą pildyti, nes nurodai laikotarpį, už kurį nori gauti ligos pašalpą.

Labai ačiū, jau susitvarkiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JIngute38 @ 2010 06 19, 18:41)
Per 6 mėnesius nuo ligos pabaiogos mirksiukas.gif . Ir reikia ne tik kad vyras namie užpildytų prašymą, prigriebkit dar dėl visako jo pasą.

nereik paso. prasyma tik ir biuleteni wink.gif
as pati niekad nenesu - draugas nesioja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2010 06 22, 20:35)
aš pildžiau per gyventojai.sodra.lt prašymą,
ir kaip supratau reikia jį kiekvieną kartą pildyti, nes nurodai laikotarpį, už kurį nori gauti ligos pašalpą.

Sveiki, gal galetumet smulkiau paaiskinti, kaip siuntet prasyma del ligos pasalpos i Sodra. Prasymo forma radau, bet ten reikia pasirasyti.Elektroninio paraso neturiu. gyventojai.sodra.lt atsidariau, bet nieko ten nesupratau blush2.gif . .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moon: 29 birželio 2010 - 16:32