Įkraunama...
Įkraunama...

Nedarbingumo pažymėjimas, ligos pašalpa

Sveikutes,

Slaugau serganti vaika nuo antradienio,ar man reikia eiti pas gydytoja penktadieni ,kad uzdaryti biulioteni(planuoju i darba sugrizt pirmadieni)),ar jis automatiskai bus uzdarytas?
aciu.
Ir kada prasyma el.budu turiu pateikti?kai grisiu i darba?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 17 kovo 2011 - 14:41
QUOTE(edicike @ 2011 03 17, 15:40)
Sveikutes,

Slaugau serganti vaika nuo antradienio,ar man reikia eiti pas gydytoja penktadieni ,kad uzdaryti biulioteni(planuoju i darba sugrizt pirmadieni)),ar jis automatiskai bus uzdarytas?
aciu.
Ir kada prasyma el.budu turiu pateikti?kai grisiu i darba?

Laba 4u.gif ,

kad ir nenueisi pas daktare penktadieni, vistiek jis tau ta diena bus uzdarytas. Gali prasyma pateikti ir ta pati penktadieni 4u.gif Tik darbdaviui pasakyk, kad uz ta laikotarpi nusiustu dokus sodrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2011 03 17, 15:09)
Laba  4u.gif ,

kad ir nenueisi pas daktare penktadieni, vistiek jis tau ta diena bus uzdarytas. Gali prasyma pateikti ir ta pati penktadieni  4u.gif  Tik darbdaviui pasakyk, kad uz ta laikotarpi nusiustu dokus sodrai  4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, o as norekau jusu informacijos, isejau atostogu 03.04diena. jas turiu iki 03.11dienos. Nedarbingumas pazymejima turiu nuo 03.04dienos iki 03.17dienos. Vakar darboviete pasake, kad i darba 26diena. sakykit ar gerai paskaiciavo? Pagal mane as i darba turiu iseiti 28diena, o ne 26diena.
Atsakyti
QUOTE(braske150 @ 2011 03 18, 09:33)
Sveiki, o as norekau jusu informacijos, isejau atostogu 03.04diena. jas turiu iki 03.11dienos. Nedarbingumas pazymejima turiu nuo 03.04dienos iki 03.17dienos. Vakar darboviete pasake, kad i darba 26diena. sakykit ar gerai paskaiciavo? Pagal mane as i darba turiu iseiti 28diena, o ne 26diena.

Darbovietėje paskaičiavo gerai. Pasibaigus bileteniui pridėkite atostogų dienas (matyti kad ėjote 8 dienoms) tai ir gaunasi kad į darbą 26 d. - vadinasi atostogausite 03.18-03.25 d. Tiesa, o jūs pati sirgote? Nes jeigu tai vaiko slaugos nedarbingumo pažymėjimas pagal mane atostogos nenusikelia - tuomet į darbą 03.18.
Atsakyti
Sveikos, kiek reikia but isdirbus, kad gautum nedarbingumo pasalpa?
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2011 03 23, 07:57)
Sveikos, kiek reikia but isdirbus, kad gautum nedarbingumo pasalpa?

minimum tris mėnesius.



------------------------------------------------
palūžai? kreipkis user posted image
Atsakyti
Ir vel as cia 4u.gif
Ziurekit darbe dirbu nuo vasario 1 d. (Darbas fizinis, sunkus). Vakar suzinojau, kad laukiuosi. Gydytoja dave nedarbingumo pazyma, tai kaip suprantu pasalpos negausiu, nes nesu isdirbusi 3 menesiu. Ir nezinau ka man toliau daryti - ar iseiti is darbo, ar pabuti "nedarbingume"? Ka patarsit?
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2011 03 23, 12:36)
Ir vel as cia 4u.gif
Ziurekit darbe dirbu nuo vasario 1 d. (Darbas fizinis, sunkus). Vakar suzinojau, kad laukiuosi. Gydytoja dave nedarbingumo pazyma, tai kaip suprantu pasalpos negausiu, nes nesu isdirbusi 3 menesiu. Ir nezinau ka man toliau daryti - ar iseiti is darbo, ar pabuti "nedarbingume"? Ka patarsit?

kuriam laikui gavot nedarbingumą? net jei jis nebus apmokamas kol kas, nuo gegužės pirmos išmokos jau priklausytų. jei darbas pavojingas nėštumui, verčiau jau jį mesti.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2011 03 23, 13:59)
kuriam laikui gavot nedarbingumą? net jei jis nebus apmokamas kol kas, nuo gegužės pirmos išmokos jau priklausytų. jei darbas pavojingas nėštumui, verčiau jau jį mesti.

kolkas gavau iki kovo 29 dienos, as irgi mastau mesti darba, nes jis tikrai nera lengvas.
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2011 03 23, 13:21)
kolkas gavau iki kovo 29 dienos, as irgi mastau mesti darba, nes jis tikrai nera lengvas.

jei jums nėštumo ir motinystės išmokos neaktualu ar vpa planuoja eiti vyras taip ir padarykit smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

gal kuri kokį įstatymą galite pametėti apie tai ką galima ko ne nedarbingumo metu 4u.gif
googlas nepadeda surasti..ar netaip ieškau.. g.gif blush2.gif

situacija tokia, ar turėdama nedarbingumo lapelį, galiu universitete laikyti egzaminus? g.gif ar nebus problemų su sodra ir kt? 4u.gif
būsiu dėkinga už informaciją 4u.gif
Atsakyti