Įkraunama...
Įkraunama...

Nedarbingumo pažymėjimas, ligos pašalpa

merginos kas gali paskaiciuoti man vidurki? jei imsiu miliuteni si menesi,man skaicios uz paskutinius 3menesius, rugpjutis 400lt,rugseji 1366,lapkrytis 811lt, tai as taip skaiciuoju sudetu viska ,po to padalinu ant 3,gaunu siu menesiu vidurki,po to nuo tos sumos minus 40% ir ta suma kuri yra mazesne tai padalinu i 22darbo dienas ir gaunu savo dienos suma,gavosi 15 lt,ar teisingai as skaiciavau? o nuo tos sumos dar isskaiciuoje mokescius?
Atsakyti
Situacija tokia, kad slaugiau vaika savaite, biuletenis jau uzdarytas. Savaitgali vaiko sveikata pablogejo, pirmadieni vel reiketu naujo biuletenio. Taip imanoma? Neprisikabins kas, kad atidarom-uzdarom, atidarom-uzdarom g.gif
Atsakyti
O kas gali kabinėtis? unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,gal kas galit patart,turiu biletenį kuris tesis savaitę,ir baigsis po išeiginių dienų(slenkantis darbo grafikas)Tai gal man labiau apsimoka kad rašytų iki išeiginių?Tuo labiau kad 1 diena jau persikeltų į kitą men.Būčiau labai dėkinga už ats. 4u.gif
Atsakyti
Sodra moka vidurkį už darbo dienas, tad jei išeiginė pagal grafiką ne šeštadienį ar sekmadienį, jums apsimoka sirgt, o ne išeiginiaut.
Atsakyti
kaip yra tokių atvejų jeigu , nuo penktadieniu skaitausi atleista (po 2 dienų) nuo rytojaus einu į biuletenį , kaip būna tokių atvejų ? faktas tai nesustabdo atleidimo , bet ar nebus taip kad , man reikės paskui apmokėti medicinos paslaugas nes biuletenį busiu ilgiau nei oficialiai busiu įdarbinta .. ir kaip ir neturėsiu jau soc. draudimo ? nežinau ar aiškiai išdėsčiau mintys ..?
Atsakyti
QUOTE(Can @ 2011 11 23, 23:02)
kaip yra tokių atvejų jeigu , nuo penktadieniu skaitausi atleista (po 2 dienų) nuo rytojaus einu į biuletenį , kaip būna tokių atvejų ? faktas tai nesustabdo atleidimo , bet ar nebus taip kad , man reikės paskui apmokėti medicinos paslaugas nes biuletenį busiu ilgiau nei oficialiai busiu įdarbinta .. ir kaip ir neturėsiu jau soc. draudimo ? nežinau ar aiškiai išdėsčiau mintys ..?


Sveikatos draudimas galioja dar mėnesį po paskutiniosios įmokos įmokėjimo
4. Asmenys, už kuriuos mokamos privalomojo sveikatos draudimo įmokos, ir asmenys, kurie moka privalomojo sveikatos draudimo įmokas, nustatytas šio Įstatymo 17 straipsnio 1, 2, 3, 4, 5 ir 6 dalyse, apdraustaisiais laikomi dar vieną mėnesį po to, kai už juos nustota mokėti ar kai jie nustoja mokėti nustatyto dydžio įmokas, jeigu šios įmokos prieš tai buvo mokėtos paskutinius 3 mėnesius.

Atsakyti
QUOTE(Asta'J @ 2011 11 24, 13:43)
jeigu šios įmokos prieš tai buvo mokėtos paskutinius 3 mėnesius.[/color]

o jeigu ne?.. išėjau iš darbo po kelių savaičių pradėjus dirbti , kaip yra tokių atveju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Can: 24 lapkričio 2011 - 14:38
QUOTE(Can @ 2011 11 24, 14:37)
o jeigu ne?.. išėjau iš darbo po kelių savaičių pradėjus dirbti , kaip yra tokių atveju?

jau issiaiskinau paskambinus i sodra ir ligoniu kasas.
Atsakyti
Sakykit, kaip yra su apmokejimu, kai nelaimigas ivykis nutinka darbo metu? Katik is darbo parveze vyra su gipsu, eidamas pareigas susizalojo koja. Isduotam biuleteny pazymeta, kad tai nelaimingas atsitikimas darbe. Tie istatymai vis keicias, tai nebesusigaudau...
Atsakyti
sveikos, noriu paklausti jei turiu "biuletenį" su vienu vaiku, jam pasibaigus. galiu iškart imti "biuletenį", nes serga kitas vaikas. ir ar turiu pranešti darbdaviui, kad va pasibaigė ir vėl prasideda nedarbingumas?
ir kitas klausimas: ar tuose biuletniuose matosi, kad aš dėl skirtingų vaikų ir jų ligų negaliu dirbti.
Atsakyti
Mergaitės,

gal kas esat susidūrę.
Šiuo metu esu nedarbingume dėl nelaimingo atsitikimo, grįžtant iš darbo - paslydau, pasukau koją, pertempiau raiščius. Nedarbingumą man tęstų ir toliau. Dirbu naktį iš 23 į 24. Į darbą, jei sveikata jau leis planuočiau grįžti 27, bet tai yra pirma diena po kalėdinių švenčių. O kaži gydytojai duoda taip biuletenius, jeigu prašyčiau,jog tęstų iki 26 imtinai.
Atsakyti