Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

QUOTE(Ragany @ 2009 08 05, 12:41)
O kaip gydyti vyra nuo pienliges? kur zvakutes kist?  g.gif


kremuka kad ir ta pati clotrimazolio
Atsakyti
sveikos.bent jau as savo vyra gydziau chlotrimazolium tepaliuku,bet jam jau lygiai taip pat buvo pradeje niestet ir isbere.7dienas reikia tept vakarais.o jei jis nejaucia jokiu simptomu nereikia nieko daryti,nes pienlige buna 2rusiu,mieganti kada neuzsikreciama ir nemieganti kada po lytiniu santykiu jau ryte pajunti kazka ne taip.
Atsakyti
Yra dar Lomexin tepaliukas, su juo mažiau terliotis, tik kad brangesnis. rolleyes.gif
Atsakyti
vyrams yra geriamos macmiror tabletes,tos pacios rusies kaip moterims macmiror zvakutes
Atsakyti
As taip pat turejau problemu su sia infekcija labai ilga laika, buvau praradusi vilti, priejau iki to, kad jau nieks nepadejo, o nuo tu priesgrybeliniu kapsuliu buvau alergija tokia isivarius, kad vos isgerus ant liezuvio issokdavo pora baisiai skausmingu, vandeningu pusliu kaip po nudegimo unsure.gif schmoll.gif
Tada pakliuvau pas labai malonia ginekologe, kuri pasiule sugerti VOBENZYN kursa. Taigi geriau tas drazetes 3 kartus per diena, 3 menesius. Mielosios, as maniau, kad jau esu pasmerkta su sia liga nugyventi savo gyvenima, nes niekaip negalejau jos issigydyti labai ilgai, bet dabar jau pora metu, kaip esu sveikutele bigsmile.gif tfu tfu tfu
Tikrai rekomenduoju, tik sie vaistukai gan brangus, bet vistik susumavus kiek isleidziama ant kapsuliu ir kremuka, kuriuos reikia pirkti norint ta bruda isnaikinti, tikrai verta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shape @ 2009 08 06, 01:06)
As taip pat turejau problemu su sia infekcija labai ilga laika, buvau praradusi vilti, priejau iki to, kad jau nieks nepadejo, o nuo tu priesgrybeliniu kapsuliu buvau alergija tokia isivarius, kad vos isgerus ant liezuvio issokdavo pora baisiai skausmingu, vandeningu pusliu kaip po nudegimo  unsure.gif  schmoll.gif 
Tada pakliuvau pas labai malonia ginekologe, kuri pasiule sugerti VOBENZYN kursa. Taigi geriau tas drazetes 3 kartus per diena, 3 menesius. Mielosios, as maniau, kad jau esu pasmerkta su sia liga nugyventi savo gyvenima, nes niekaip negalejau jos issigydyti labai ilgai, bet dabar jau pora metu, kaip esu sveikutele  bigsmile.gif  tfu tfu tfu
Tikrai rekomenduoju, tik sie vaistukai gan brangus, bet vistik susumavus kiek isleidziama ant kapsuliu ir kremuka, kuriuos reikia pirkti norint ta bruda isnaikinti, tikrai verta  thumbup.gif

as irgi juos daznai pageriu,bet daugiau nuo visokiu letiniu uzdegimu,taip jie brangoki, bet tikrai geri ir prie letiniu ligu
Atsakyti
o po kiek drazeciu gerei? ar po viena 3 kart per diena, ar daugiau.
nes cia raso, kad labai daug reikia gerti

DOZAVIMAS IR VARTOJIMAS
Priklausomai nuo ligos trukmės ir sunkumo gydymo pradžioje rekomenduojama
dozė nuo 5 iki 10 dražečių 3 kartus per dieną. Palaikomoji dozė yra nuo 3
iki 5 dražečių 3 kartus per dieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 06 rugpjūčio 2009 - 13:01
QUOTE(naca @ 2009 08 06, 14:00)
o po kiek drazeciu gerei? ar po viena 3 kart per diena, ar daugiau.
nes cia raso, kad labai daug reikia gerti

DOZAVIMAS IR VARTOJIMAS
Priklausomai nuo ligos trukmės ir sunkumo gydymo pradžioje rekomenduojama
dozė nuo 5 iki 10 dražečių 3 kartus per dieną. Palaikomoji dozė yra nuo 3
iki 5 dražečių 3 kartus per dieną.


as geriu po 2 tabletes 3 kart dienoje,nusiperku 60 tableciu ir pageriu 10 dienu,kaina buna apie 37 litus,cia taip profilaktiskai, o kai uzpuola uzdegimukas geriu palaikomaja dozike-po 3 tabl. 3 kart dienoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sindi: 06 rugpjūčio 2009 - 13:17
o gal geriau intensyviau pagerti g.gif

velnias, mane ne tik kad tas grybas kankina (nors dabar ne taip ir baisiai), bet sloga vos ne istisai per tuos metus sirgau, pora kartu ir sinusitu, kuris jau ir atstoti nebenori doh.gif . tai tie vaistukai kaip tik titu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 06 rugpjūčio 2009 - 13:44
Sveikutes, as irgi lb jau seniai varstu su sia ligele, isbandziau galybe vaistuku, kiek prislopsta ir vel islenda.... doh.gif Buvau pas savo ginekologe, o ji liepe pasidaryt cukraus tyrimus kraujyje ir slapime, atseit sita lga yra lb dazna diabeto palydove. Ir ka jus manot, visai netiketai paaiskejo, kad mano cukraus kiekis gerokai per didelis, turimus pakartojom, rezultatai tokie patys, todel dabar einu pas endokrinologa doh.gif
Atsakyti
labai uzjauciu unsure.gif . ir kaip sekesi?
Atsakyti
Ar polyginax reik vartot 12 dienu?
kazkaip po ilgo ju nevartojimo nusipirkau 6 (kaip ir anksciau), o skaitau kad gydymas 12 dienu doh.gif

buciau geriau macmiror nusipirkus
ar vartojat ir 6 dienas jas g.gif
Atsakyti