Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

QUOTE(naca @ 2009 09 12, 18:42)
va man tai is straipsnio patiko  rolleyes.gif

Dažnai manoma, kad nuo pienligės reikia gydyti abu lytinius partnerius. Tai yra mitas.

seniai tuo tikejau, nors ne viena gydytoja kategoriskai nepasake schmoll.gif . bet tik viena siunte pasitikrinti ir vyra.



man tai isvis viena ginekologe pasake kad "mes vyru negydome, jei turi kokiu bedu tegu kreipiasi pas savo daktarus", nu sakes galvoju "pakonsultavo"
Atsakyti
bet tai ju ir prievole nusiusti doh.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti vartojanciu Klion D-100 zvakutes, ar jos parduodamos be recepto?
Atsakyti
Sveikutes,

Rasiau pries gera menesiuka. Anksciau man pienlige kartodavos kas menesi. Suvartojau zvakuciu kursa, o dar ir kontraseptines pakeiciau i maziau hormonu turincias, tai kol kas nepasikartojo smile.gif tik vis dar vos ne kasdien laukiu - o gal netycia vel prasides... ax.gif
Atsakyti
Galiu prisidėti prie šios temos ir savo patirtimi. Daug kartų teko ir man šį "malonumą" kentėti, tačiau teko apsilankyti pas fitoterapeutę, kuri ištyrusi organizmą pasakė, jog yra parazitinis užterštumas, nuo kurio prasideda visos ligos, viena iš jų - kandidozė. Taigi vartoju žolelinius preparatus. Grynai bakteriniam išvalymui nusipirkau "Refungin", kurio sudėtis -lapačio medžio žievė, ėžiuolė, česnakas, juodojo graikinio riešuto kevalas, pipirmėtės ir tt. Pagerėjimą tikrai pajutau ax.gif tikiuosi greitu laiku ši liga neatsinaujins... mirksiukas.gif
Atsakyti
Prieš kelis metu aš buvau susidurusi su šią problemą. Negalėjau išgydyti jokiai vaistais, žvakutemis. Išbandžiau viską kas buvo vaistinese cray.gif Vieną gydytoja pasiūlė nebevartoti kontraceptinių tabliečių. (tuo metų vartojau) ir išsivaizduojat kak rukoj snialo thumbup.gif Gal kam nors bus naudinga mano info
Aišku ir dabar atsiranda tos problemos, bet kažkaip po žv. Plygynax praėina.
Atsakyti
QUOTE(ziuzeppe @ 2009 10 18, 19:14)
Galiu prisidėti prie šios temos ir savo patirtimi. Daug kartų teko ir man šį "malonumą" kentėti, tačiau teko apsilankyti pas fitoterapeutę, kuri ištyrusi organizmą pasakė, jog yra parazitinis užterštumas, nuo kurio prasideda visos ligos, viena iš jų - kandidozė. Taigi vartoju žolelinius preparatus. Grynai bakteriniam išvalymui nusipirkau "Refungin", kurio sudėtis -lapačio medžio žievė, ėžiuolė, česnakas, juodojo graikinio riešuto kevalas, pipirmėtės ir tt. Pagerėjimą tikrai pajutau  ax.gif  tikiuosi greitu laiku ši liga neatsinaujins...  mirksiukas.gif

cia jiuos perkat is platintoju,ar kur?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Ko gero ir as turiu ta pacia problema, bet kiek nueidavau pas gydytojus, tai sakydavo dabar viskas gerai, nieko nera, ateik butent tada kai bus ta problema. Prisitaikyti ir nueiti pas gydytoja yra gana sudetinga, nes po 3-4 dienu praeina, o pas juos pakliuti butent ta diena kaip ir neimanoma doh.gif . Kitas gydytojas pasake, kad jei po mmm visi nemalonus pojuciai dingsta tada viskas normalu ir jokio gydymo nereikia unsure.gif . Ilga laika vartojau KT ir pastebejau, kad tokie dalykai pradejo gana daznai kartotis, pakeiciau i kontraceptini pleistra, tas pats, nusprendziau isbandyti zieda irgi tas pats. Po kurio laiko nustojau vartoti kontraceptikus, bet niekas nepasikeite, buna viena men., stipriau jauciasi kita silpniau. Kiek paskaiciau, tai daugelio jusu patirtis rodo, kad ir tas gydymas vienom pasitivirtina, o kitom ne unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maran: 19 spalio 2009 - 10:23
4u.gif Sveikos, mane gal metus laiko pastoviai kankindavo niežulys, net nežinau ar tai buvo pienligė, nes isškyru nebudavo per daug, aš ir draugas sugėremė AzitroX antibiotikus, prausdavausi tik su medetku nuoviru, ir gerdavau kas vakara medektu arbata, ir išnyko visos mano bėdos 4u.gif Gal kam padės tokia informacija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enrika82: 19 spalio 2009 - 10:36
Sveikutes, jungiuosi i jusu buri...
mane sudomino fitoterapeutas? kur toki butu galima rast pvz.klaipedoj? ir kiek kainuoja tyrimai?
Atsakyti
sveikos, mano bedoms nera galo. Anksciau kankinausi pries mm ir po lytiniu santykiu, o paskutini menesi, kiekviena diena kankina nemalonus pojuciai. Cia jau virsune, nepadeda jokie preparatai, niekas ir gyd nebezino ka daryti. Praktiskai baigiu priprasti prie skausmo, nes visa menesi kiekviena diena grybelis manes nepaleidzia. Dbr. totali depresija prasidejo. emociskai ir fiziskai esu nusibaigusi...
Atsakyti
QUOTE(ragazzza @ 2009 10 19, 21:57)
sveikos, mano bedoms nera galo. Anksciau kankinausi pries mm ir po lytiniu santykiu, o paskutini menesi, kiekviena diena kankina nemalonus pojuciai. Cia jau virsune, nepadeda jokie preparatai, niekas ir gyd nebezino ka daryti. Praktiskai baigiu priprasti prie skausmo, nes visa menesi kiekviena diena grybelis manes nepaleidzia. Dbr. totali depresija prasidejo. emociskai ir fiziskai esu nusibaigusi...



labas, galiu tau patarti tik viena - Kalinina. nezinau, kas dar gali tau padeti... ji isgydo net tai,kas nepagydoma. uz 90lt gausi visa konsultacija. geresnes uza ja nera (patikek manimi cool.gif ). jei reikia numeriuko, parasyk AZ, atsakysiu.
Atsakyti