Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

QUOTE(kuku2 @ 2009 11 13, 12:49)
na negi visoms staiga dingo si liga? as rimtai klausiau del pieno, nes kefyra gerti gerai, o kaip su pienu?



ar pienas ir pienlige turi ka nors bendro isskyrus sakni?
Atsakyti
QUOTE(smidtana @ 2009 11 13, 22:17)
ar pienas ir pienlige turi ka nors bendro isskyrus sakni?



man turi smile.gif jei pavalgau is eiles keleta dienu sureliu, pieno ar torciuko= ligos pradzia, nors greit ir praeina (be vaistu lengvai paperstint per savaite)

tarp kitko, pusleline ant lupu daznai seka is paskos arba viena kitai uzleidzia pozicijas pasimainydamos- pavartojus tuos pacius produktus
Atsakyti
tai gal cia reakcija į saldumynus? g.gif
nors dėl pieno aš tik spėlioju, kad tai neko bendro ax.gif
Atsakyti
gali buti, nes paprastai pieniskus saldumynus valgau, o ypac kenkia saldus sureliai, pieno kokteiliai; gal man tas derinys issaukia?
Atsakyti
QUOTE(enrika82 @ 2009 10 19, 11:35)
4u.gif  Sveikos, mane gal metus laiko pastoviai kankindavo niežulys, net nežinau ar tai buvo pienligė, nes isškyru nebudavo per daug, aš ir draugas sugėremė AzitroX antibiotikus, prausdavausi tik su medetku nuoviru, ir gerdavau kas vakara medektu arbata, ir išnyko visos mano bėdos  4u.gif Gal kam padės tokia informacija  4u.gif


Labas, ar ilgai teko vartoti medetkas? Kada pajutai poveikį? Man jau greit 2 metai kaip kankina niežulys labiu išorėje ir vienoje pusėje tik. Pakeičiau 3 gyd, prisidariau krūvą tyrimų, suvartojau daug vaistų ir niekas nepadeda. Ir tai ne pienligė. Gal tai kokia alergine reakcija, bet kodėl viena pusė? Nešioju tik medvilninius apatinius, skalbiu rankomis su vaik muilu....
Gal kas turi panašios patirties ir gali pasidalinti?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, uzejo ir ma sita bjaurybe ir kaip tycia - po antibiotiku vartojimo... matyt nusilpo organizmas doh.gif o ir vyrui tas pats atsitiko, tai net nezinau kuo gydytis g.gif
pas gydytoja dabar nelabai turiu galimybes nubegti, o ir dauguma jusu isvardintu vaistui netinka, nes arba receptiniai arba negalima naudot, nes dar maitinu unsure.gif
Gal galite parekomenduoti kazka, kad ir man ir vyrui tiktu, ir be recepto butu blush2.gif ? Aciu labai is anksto 4u.gif
Beje, naudojau macmiror complex zvakutes, ar kam nors jos padejo? nes nestumo metu man jos buvo super thumbup.gif

Laukiu pagalbos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vyras gali naudoti klotrimozolum tepalo jis be recepto parduodamas,o kas liecia tave tai tau cia bus tikriausia nuo antibijotiku ir jei tinka maitinanciai sios zvakutes kurias naudoji turetu tikrai padeti
Atsakyti
aciu puma 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
norejau pasklausti kuo skiriasi pienlige, grybas, disbakterioze?/ nes kiek pasiskaiciau, tai man pozymiai labiausiai disbakteriozes? pas gydytoja bijau eit, kad kiauliuko gripo nepasigauciau blush2.gif
tai norejau su jumis pasitarti
Atsakyti
Del macmiror zvakuciu...
I bala ismesti pinigai....efektas nulinis sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugne32: 26 lapkričio 2009 - 17:34

pienlige linkusi kartotis esant padidejusiam cukraus kiekiui kraujyje, valgant per daug saldumynu, taip pat valgant daug surio produktu. Pats pienas bedos nesukelia. Tai daugiau viso organizmo reakcija. 4u.gif
Atsakyti
girdejau, kad cesnakas padeda thumbup.gif
Atsakyti