Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

QUOTE(Nerikikė @ 2010 01 05, 22:37)
Pirmą kartą su šia bjaurybe susidūriau  doh.gif Bet kaip supratau ji praktiškai neišgydoma  verysad.gif


doh.gif ir as sian tokia diagnoze suzinojau... gavau vaistu gert ir zvakuciu... Pasiskaiciau ir liudna pasidare verysad.gif
Atsakyti
na neopasakyčiau kad neišgydoma, mano nuomone čia labiau panašu į slogą, juk kai peršalame, kai imunitetas pasilpęs ir kimba
ir čia tp
labai svarbu,kad gydantis ir vyrui suduoti , nes jei moteris išsigydo, o vyras ne, tai tuoj vėl prikimba nuo vyro. vyrams tai nesijaučia ta liga, jie tik nešiotojai.
man tai labai padeda sodos tirpalas-apsiprausiu, voneles darausi...
sekmės
Atsakyti
daviau as ir vyrui vaistu,abu jau pedantiskos higienos laikomes,bet va eme po mm ir vel atsikartojo ta zaraza verysad.gif
sodos tirpalas gerai,bet kiek girdejau tik nuo perstejimo padeda,o ka daryt kai man jokio perstejimo nera,tik isskyros nemalonaus kvapo blush2.gif
Atsakyti
turiu ta pacia beda doh.gif naudojau nemazai ivairiu zvakuciu, naudoju Love Moon paketus, bet nebuvo jokio pagerejimo..

sodos voneliu vis neprisiruosiu pasidaryt.. o kaip daznai reikia jas daryt? blush2.gif temos tikrai neskaiciau visos, tad nepykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamacka23 @ 2010 01 07, 10:10)
daviau as ir vyrui vaistu,abu jau pedantiskos higienos laikomes,bet va eme po mm ir vel atsikartojo ta zaraza  verysad.gif
sodos tirpalas gerai,bet kiek girdejau tik nuo perstejimo padeda,o ka daryt kai man jokio perstejimo nera,tik  isskyros nemalonaus kvapo  blush2.gif

O man gydytoja sakė,kad nesilaikyti tokios higienos blush2.gif nes tai įpatingai švarių moterų liga biggrin.gif Aš dabar tik vandenuku stengiuosi apsiplauti ir karts nuo karto tepaliuku pasitepu, kaip ir mažiau jau pas mane thumbup.gif
Atsakyti
na turiu ir as sia bjaurybe verysad.gif pries 3 menesius pirma karta susirgau, tada issigydziau, o va dabar ir vel ta pienlige prie manes prikibo.. atrodo nei kt nevartoju, nei antibiotikus geriau.. g.gif tai vat, nusipirkau mycomax 3 tabletytes, jau 2 isgeriau, bet siandien kai ejau praustis pastebejau kad tu isskyru kaip varske kaip niekad daug. Tai cia skaityt taip kad vaistai man nepadeda, jei tu isskyru tik daugeja? Beje, perstejimas ar niezulys tai beveik nekankina, tfu tfu tfu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 01 08, 01:13)
turiu ta pacia beda doh.gif  naudojau nemazai ivairiu zvakuciu, naudoju Love Moon paketus, bet nebuvo jokio pagerejimo..

sodos voneliu vis neprisiruosiu pasidaryt.. o kaip daznai reikia jas daryt? blush2.gif  temos tikrai neskaiciau visos, tad nepykit 4u.gif


del sodos voneliu, tai bent jau as 2 kart i diena darau smile.gif
ir siaip paskaiciau, kad kai pienlige yra tai kuo maziau cukraus naudoti reik, tai nezinau nustojau visai cukru valgyt dabar, o jau arbata be cukraus man kokia neskani doh.gif biggrin.gif dar nusipirkau jogurto kapsuliu, tai ziuresim, kaip man cia seksis.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ella* @ 2010 01 09, 17:01)
del sodos voneliu, tai bent jau as 2 kart i diena darau  smile.gif
ir siaip paskaiciau, kad kai pienlige yra tai kuo maziau cukraus naudoti reik, tai nezinau nustojau visai cukru valgyt dabar, o jau arbata be cukraus man kokia neskani doh.gif  biggrin.gif dar nusipirkau jogurto kapsuliu, tai ziuresim, kaip man cia seksis.. rolleyes.gif



su soda ir as zaidziau, visai gerai man nuimdavo, bet gine geriau sake su vagisan prausikliu praustis, su soda skalauju burna, nes ta bjaurybe ir ten perejo pas mane... tai dietos tenka rimtai laikytis, menesio gale pas nauja gydytoja einu, turiu vilties, kad ka nors naujo gales papasakoti.....
Atsakyti
QUOTE(minute_ @ 2010 01 09, 20:18)

su soda skalauju  burna, nes ta bjaurybe ir ten perejo pas mane... tai dietos tenka rimtai laikytis

Pirmą kartą išgirdau dar ir burnoje būna ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerikikė @ 2010 01 09, 23:23)
Pirmą kartą išgirdau dar ir burnoje būna  ? g.gif



pasirodo, nustebus ir as buvau blink.gif tyrimu dar nedare gydytoja, bet is pirmo paziurejimo sake, kad greiciausiai kandida..
Atsakyti
QUOTE(Nerikikė @ 2010 01 09, 22:23)
Pirmą kartą išgirdau dar ir burnoje būna  ? g.gif

buna buna, kazkaip su zarnynu cia susije g.gif ir jei iskisus liezuvi jis visas apsineses ir baltas, taip pat ir zandai, ar kaip cia pasakyt biggrin.gif tai jau galima itart ta candida blink.gif manau tam zarnyno apsivalymui nuo to grybo tikrai tiktu jogurto kapsules su gerosiom bakterijom mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiaip jau kandidozė "limpa" tada, kai pakinta makšties flora. g.gif
Viena iš priežasčių yra vaginalinės infekcijos. Jų nepagydžius, kandidozės bus sunku atsikratyti. blink.gif
Valstybinėse įstaigose jų netiria, nes tai brangu, reikia pacientui aiškinti, kam to reikia ir pan. Lengviau paskirti žvakutę nuo pienligės, kuriai diagnozuoti užtenka tiktai tepinėlio. mirksiukas.gif
Labai reta privati tiria šias infekcijas, nes vien laboratorijai teks sumokėti apie 400 Lt., plius konsultacija. O jei tirti ir partnerį? Gaunasi per brangu daugeliui. Lengviau gydyti tik tai, ką matai tepinėlyje. doh.gif
Todėl ir kenčia daugybė moterų nuo nepraeinančios kandidozės.

Jei kuri norėsite pilnai išsitirti ir išsigydyti, rašykit į až. Paminėsiu kurioje klinikoje tai galėsite atlikti. 4u.gif
Atsakyti