Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

as jau 3 dienas naudoju gynocaps kapsules,ten atseit gerosios bakterijos ( reikia deti i maksti),ir degint pradejo,negi cia nuo ju doh.gif .gal kam dar taip buvo?
minute,as pasukas su bifido bakterijom kasdien geriu .tikiuosi pades unsure.gif .
SweetTalk,kartais buna,kad nieko nejauti,o pienlige visvien yra .man buvo ne karta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana_ir_lietus: 22 sausio 2010 - 19:04
pastebejau, kad niezejimas dingo man unsure.gif bet visi kiti blogiai yra.. kvapas tai zudo verysad.gif
Atsakyti
man dar gydytoja payare gerti sita
http://www.100metu.l...nimui/kita/dida
tik pamacius kaina,ko tai apsigalvojau biggrin.gif
Atsakyti
siek tiek turiu medicininiu ziniu
macmimor ir arilin zvakuciu nepirkciau,nes ne naujiena niekam,kad gydytojai suinteresuoti parduoti butent kokiu tai vaistu(pinigu plovimas),nuo to jie gauna keliones nemokamai i uzsienio salis,ir t.t.......

turbut zinot,kad si liga atsikartojanti,jei jau paisejo grybelio,gali tik pristabdyt jo plitima.o tik pasilpus imuninei sistemai-ziurek,ir jau turim svecia:)

paciai yra buve nesciai ne viena kart,o dabar pasikartoja,nusilpus imunitetui,ypac,jei gersiu antibiotikus,nors tai buna labai retai.bat jau zinau,kad jei gersiu,perku priesgrybelines zvakutes

o jei jau atsirado,nezinau nieko geriau,kaip Lomexin zvakute.jos yr parduodamos ir po tris,ir viena stipresnio veikimo.per para pojuciu nelieka.beje,rasoma,kad neuzkreciama,bet butina gydyt ir partneri.taip pat turiu lomexin tepalo vyrui.
pavartoju laikas nuo laiko jogurto kapsuliu,palaikyt organizme geruju bakteriju
nuo lytiniu santykiu rekomenduojama susilaikyt bent 3paras,partneris turi teptis 3d.jei partnerio negydot,gaunat vel ta bakterija,ir vel laukiat sveciu...
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu ir aš tą bjaurybę... Atsirado po atostogų Turkijoj pirmą sykį - baseinai, jūra matyt apnaikino gerąsias bakterijas ir suvešėjo ji man... Tai irgi keliais vaistais gydžiaus, buvo išnykus, o vėl atsirado po vienintelio nuėjimo į baseiną verysad.gif Tai bandau su liaudiškom priemonėm kovoti... o kas keisčiausia, tai dar ir kitas problemas gydausi, ir naudoju kartą į savaitę ecocilliną, kuriame tų gerųjų bakterijų yra. Tai man tiesą sakant jo pavartojus kažkodėl paūmėja visi nemalonūs pojūčiai sad.gif
Šiaip tyrimą darė, ėmė tą pasėlį, nieko nerado, bet manau kad klaidingas atsakymas, nes girdėjau kad daug kam nieko neranda, nors visi simptomai yra.
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ir_lietus @ 2010 01 18, 19:43)
Mane taip pat kamuoja sitas siaubas.Jau tiek pinigu isleidziau,ir vistiek istisai tas pats.Dabar vel,nors pas gydytoja buvau pries dvi savaites.Jau net nebezinau ar pas ja eiti eilini syki  verysad.gif  .
Gal kas bandet mesti saldumynus,po kiek laiko padejo ?


meginau kelis menesius, nepadejo, tas pats tiek valgant tiek nevalgant...
Atsakyti
Sita bjaurastis mane ir jau nzn kiek laiko kankina.... doh.gif Vartojau ir as Lomexin, jos tikrai padejo, veiksmingai veikia.. bet vel atsinaujino, nors lytiniu santykiu kuri laika neturejau, nenaudojau tamponu, net stringus retai kada deviu!!!! Kazkokia nesamone, nesuprantu is kur vel ji atsiranda?! verysad.gif
Atsakyti
Miamora, imunine sistema turi buti stipri, kad neatsinaujintu sita bjaurastis
Atsakyti
Jetus, visa gyvenima buvau, gan stiprios sveikatos, ,mazai sirgau, bet moteriskos ligos parode, kade imunitetas silpnas.. gal kokius vitaminus vartojat?

Buvau gine, sake, kad limfmazgei kirsknyje padideje, matyt del uzdegimo, vel gavau vaistu doze verysad.gif
Atsakyti
sveikos, ar gali buti, kad nuo lomexin zvakutes isbere visa veida? nes atsikelusi ryte zuriu, kaip berimas pleciasi po visa veida, o dabar veido oda itin sauna. ne nebezinau ka daryti :/
Atsakyti
Ir aš turiu... Kai prieš paskutinį kartą išlindo, aš jį Lomeksinu - ir... nepadėjo.... Turėjau gerti Flukonazolį. Po kelių mėnesių - vėl. Tada iškart Flukonazolio kapsulę prarijau, bet makštis buvo kaip išdeginta gal kokias 3 savaites. Išsigandau, kad tas nelemtas grybas kažkoks labai jau agresyvus, truputį laiko praleidau prie interneto ir dabar bandau priešgrybelinę dietą. Kai ją pradėjau, makštyje vėl kažkas dilgsėjo, maniau, vėl, bet viskas nurimo. Jau gyvenu su ta dieta gerą mėnesį. Rašoma, kad gali tekti net 6 - 12 mėnesius. Apie pokyčius sprendžiu pagal liežuvį - mano jis buvo storai dengtas baltomis apnašomis. Jau kuris laikas apnašų pamažėjo, daugiausia liko ant liežuvio šaknies.
Gal kas bandėte tą grybą naikinti ta specialia dieta? Įdomus būtų pasidalinti patirtimi. ax.gif
Atsakyti
o kas per dieta?
g.gif
čia ta, kur negalima saldaus? ar dar kas nors ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tokia: 14 vasario 2010 - 00:17