Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

sveikos 4u.gif susiradau jusu temele irgi noredama pasidalinti sia beda ir klausti patarimo 4u.gif pries kelias dienas pajutau niezejima, pabrinkima maksties srityje, ir isskyru varskes pavidalu atsirado...siaip niezejimas nera baisus, nera taip, kad be galo niezetu, tiesiog jauciu, kad kazkas netaip. uzsiregistravau pas savo ginekologe, taciau ji priimti gali tik 30 diena, tai net nzn ka ir daryti, laukti ar imtis paciai kazkokiu priemoniu. gal jus ka galit patarti? 4u.gif gal kazka nusipirkti, pabandyti? jau seniai neturejau tokiu bedu, grybeli turejau tik budama nescia, pries gerus 2 metus, bet greitai viska praejo, kazkokias zvakutes naudojau, tik nepamenu pavadinimo...
Atsakyti
Man kol kas pinigine prasme geriausiai klotrimazolio tepalas, apie 7 lt, o uztenka ilgam. Pasitepu, jeigu tik pradeda niezet ir praeina, nes jeigu uzdelsiu, tai po to jau galiu kilogramais zvakutes kisti, labai sunkiai nusimarina ta zaraza. doh.gif
Gal cia sutapimas, bet vasara ji man kazkaip atsitraukia. Gal maistas geresnis, o gal del to, kad vasara leidziant kaimuose, soduose maziau higienos g.gif Nes toks ispudis, kad kuo daugiau ten "ciustini", tuo labiau pienlige kankina smile.gif
Atsakyti
Sveikos..

Mane irgi pasikeisdamos kankina tai bakterine vaginoze tai pienlige (pastaraja siuo metu ir gydausi).. doh.gif Plius planuojame leliu, tai labai baisu, kad per sitas zarazas nekimba jis mums.. blink.gif

Jau nebenaudoju higieniniu iklotu, kelnaites tik medvilne ir skalbiamos tik su ukiniu muilu, ka dar galiu padaryti nebeismanau.. Moraliskai jau nervai nebelaiko..
Gine tik tam kartui (10-ciai dienu) israso zvakutes ir/arba antibiotikus ir viskas.

Ka jus dar papildomai darot, kaip stiprinat imuniteta?
Pasidalinkim patirtim, gal kartu bus lengviau iveikti sita zaraza.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristut: 19 rugpjūčio 2010 - 17:36
QUOTE(Kristut @ 2010 08 19, 18:33)
Sveikos..

Mane irgi pasikeisdamos kankina tai bakterine vaginoze tai pienlige (pastaraja siuo metu ir gydausi)..  doh.gif Plius planuojame leliu, tai labai baisu, kad per sitas zarazas nekimba jis mums..  blink.gif

Jau nebenaudoju higieniniu iklotu, kelnaites tik medvilne ir skalbiamos tik su ukiniu muilu, ka dar galiu padaryti nebeismanau.. Moraliskai jau nervai nebelaiko..
Gine tik tam kartui (10-ciai dienu) israso zvakutes ir/arba antibiotikus ir viskas.

Ka jus dar papildomai darot, kaip stiprinat imuniteta?
Pasidalinkim patirtim, gal kartu bus lengviau iveikti sita zaraza..  doh.gif

Aš tai jau nebežinau ką bedaryt doh.gif doh.gif Man NUOLATINĖ pienligė.Negaliu stiprint imuniteto-sustiprės jis,paūmės kitos mano ligos doh.gif Tai ir gyvenu nuolatiniu Fluconazoliu doh.gif Geriu kas savaitę maždaug,kartais kas 3-5d. tai tik taip ir gyvenu.Kol geriu,viskas ok būna,tik nustoju-ir vėl istorija iš naujo.Eisiu darytis tyrimus žiūrėt ar išsisėjęs jis žarnyne,nes jaučiu kol žarnyne nenugalėsiu-nieko nebus,o tai dabar ir ten ir burnoj pienligė doh.gif doh.gif tai jaučiu kokį rugsėjį,kaip pulsiu tą pienligę,tai tikiu,kad susidorosiu cool.gif
Atsakyti
Magnifique, nuosirdziai uzjauciu ir linkiu nepasiduot 4u.gif Man dar cia "gelytes" palyginus su tavo situacija... doh.gif Bet jei yra kitu ligu, tai suprantama kodel ji nuolatine doh.gif Nepasiduok iki galo ir laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristut @ 2010 08 19, 21:05)
Magnifique, nuosirdziai uzjauciu ir linkiu nepasiduot  4u.gif  Man dar cia "gelytes" palyginus su tavo situacija...  doh.gif Bet jei yra kitu ligu, tai suprantama kodel ji nuolatine  doh.gif Nepasiduok iki galo ir laikykis  4u.gif

Kas bjauriausia,kad man tik 18 metų,ojau puola tų galų problemos doh.gif doh.gif
Dabar vis Flconazolį geriu,tai (tfu tfu tfu ) kol kas viskas gerai daugmaž.Gerai laikau,kai baltų išskyrų nedaug ir neniežti ir neperšti.
Bet jau ryt gersiu vėl,nes jau seniai gėriau paskutinę-gal prieš 1,5 sav.
Šiaip man visad išūmėja po antibiotikų,o pas ginę taip ir nebuau.Bendrosios praktikos gydytoja pasakė,kad nepasigydysiu,kol imunitetas bus silpnas.Tai vienintelis vaistas daug maž veikiantis ir apačią ir burną yra Fluconazolis.Tik nervuoja,kad viena tabletė 18lt maždaug kainuoja doh.gif doh.gif O tip tai man net būna nuo tos pienligės oda sutrūkinėja ir taip skauda tada doh.gif
Bandžiau ir gerųjų bakterijų ir pieno rūgšties tabletes gyno lact,bet matyt aš jom alergiška,nes oda dar labiau sutrūkinėjo ir viskas dar labiau išūmėjo unsure.gif
Atsakyti
Tokiu atveju, svarbiausia, kad bent kazkas padeda.. Bet kaip turetu varginti viskas.. doh.gif netik fiziskai, bet ir psichologiskai.. ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristut @ 2010 08 20, 08:46)
Tokiu atveju, svarbiausia, kad bent kazkas padeda.. Bet kaip turetu varginti viskas..  doh.gif netik fiziskai, bet ir psichologiskai..  ohmy.gif

Jo.Va,nuo šiandien pradedu gydyt viską.Nusipirkau tokių vaistų Nystatin Actavis.Gersiu po daug tablečių per dieną (po 2x3kart dienoj) ir bandysiu naikint Candida iš viso organizmo.Aš taip vis bijau pagalvot kiek pinigų išleidus esu ant tų vaistų nuo pienligės doh.gif Tai tikiuos,kad čia paskutinis mūšis,kuris irgi bus nepigus (reikia 4 dėžučių vaistų po 30tablečių,o kainuoja apie 17lt.dėžutė doh.gif )
Jo.Vargina žiauriai.Sako va,įklotų reik atsisakyt,bet neįmanoma,kai nuolat pienligė yra,nes neturiu aš galimybių keistis kelnaites po kokius 4 kart per dieną,nes tos išskyros doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2010 08 20, 13:43)
Jo.Va,nuo šiandien pradedu gydyt viską.Nusipirkau tokių vaistų Nystatin Actavis.Gersiu po daug tablečių per dieną (po 2x3kart dienoj) ir bandysiu naikint Candida iš viso organizmo.Aš taip vis bijau pagalvot kiek pinigų išleidus esu ant tų vaistų nuo pienligės  doh.gif Tai tikiuos,kad čia paskutinis mūšis,kuris irgi bus nepigus (reikia 4 dėžučių vaistų po 30tablečių,o kainuoja apie 17lt.dėžutė doh.gif )
Jo.Vargina žiauriai.Sako va,įklotų reik atsisakyt,bet neįmanoma,kai nuolat pienligė yra,nes neturiu aš galimybių keistis kelnaites po kokius 4 kart per dieną,nes tos išskyros  doh.gif  doh.gif


Linkiu, kad padetu gydymas ir pageretu tavo gyvenimo kokybe 4u.gif
O del iklotu, pritariu, juk neina keistis kelnaiciu taip daznai kaip reiketu.. g.gif doh.gif
Tik gal reiktu paieskot kokiu is naturaliu medziagu, pralaidziu orui ir pan..
Atsakyti
QUOTE(Kristut @ 2010 08 20, 15:57)
Linkiu, kad padetu gydymas ir pageretu tavo gyvenimo kokybe  4u.gif
O del iklotu, pritariu, juk neina keistis kelnaiciu taip daznai kaip reiketu..  g.gif  doh.gif
Tik gal reiktu paieskot kokiu is naturaliu medziagu, pralaidziu orui ir pan..

Kad dabar skaitant tai,kas parašyta ant pakuočių-išeina,kad visi natūralūs,medvilne dengti ir orui pralaidūs.
Jau beveik įsivaizduoju save nenaudojančią įklotų- atsidarai tašę o ten triusikėlių krūva doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2010 08 20, 19:19)
Kad dabar skaitant tai,kas parašyta ant pakuočių-išeina,kad visi natūralūs,medvilne dengti ir orui pralaidūs.
Jau beveik įsivaizduoju save nenaudojančią įklotų- atsidarai tašę o ten triusikėlių krūva  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu lotuliukas.gif
Dar bajeris, siandien buvau pas gine ir ji toki bajeri suskele lotuliukas.gif Sake, tarp ginekologu sklando toks kaip ir anekdotas, kad kazkas vaginalines zvakutes ne y maksti kisosi, o gere kaip tabletes ir kramte lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
As isivaizduoju koks turejo but tos gydytojos veidas, kai paciente pasigyre tokiu budu jas vartojus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristut @ 2010 08 20, 19:35)
Nu  lotuliukas.gif 
Dar bajeris, siandien buvau pas gine ir ji toki bajeri suskele  lotuliukas.gif  Sake, tarp ginekologu sklando toks kaip ir anekdotas, kad kazkas vaginalines zvakutes ne y maksti kisosi, o gere kaip tabletes ir kramte  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
As isivaizduoju koks turejo but tos gydytojos veidas, kai paciente pasigyre tokiu budu jas vartojus  lotuliukas.gif

hihihi.gif ale sugalvot dar taip doh.gif
Įdomu ar padėjo lotuliukas.gif Jei padeda-reik bandyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti