Įkraunama...
Įkraunama...

Atidedamos vestuvės

Sveikutess,
Atsirado tokia problemele, su draugu nunesem prasymus tuoktis, jis iniciatorius, labai jau norejo, as vis atkalbinejau, kad neskubekim ir t.t.t, kai pradejom organizuoti, jis sako atidedam, nes nepakele atlyginimo, kai zadejo- nepavyks, ka jus manote apie atidejima vestuvyciu? Siaip as nenoriu atidelioti ir manau, kad tai blogai verysad.gif Neznau, kaip elgtis? Patarkite
Atsakyti
aš rinkčiausi kuklesnes vestuves.
Atsakyti
man irgi labai keista būtų jei dėl tokios priežasties maniškis sugalvotų vestuves atšaukti, manau galima rasti išeitį ir be paaukštinto atlyginimo ax.gif
Atsakyti
Kas jums svarbiau: didelis balius ar pati idėja - vestuvės. Taip pirmam variantui reik pinigų, ypač jei noras pasirodyt labai didelis, o jei tikslas tiesiog susituokti, tai labai daug pinigų tam nereik ir tada atidėt vestuvių nereik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(la_vita @ 2009 05 01, 20:23)
man irgi labai keista būtų jei dėl tokios priežasties maniškis sugalvotų vestuves atšaukti, manau galima rasti išeitį ir be paaukštinto atlyginimo  ax.gif


pritariu 100% 4u.gif ir as manau,kad galima surengt kuklesnes vestuves, galima ir kai kur pataupyt mirksiukas.gif be to dbr kainos kiek zinau truputi nukrito g.gif
Atsakyti
Neatideliokit.. Tiesiog nerenkit dideles sventes. Nes po to metu metus galit neprisiruosti.
Atsakyti
Galima ir kuklesnes vestuves suorganizuoti... ax.gif
Atsakyti
mano irgi tokia pat nuomone, darykit kuklesne svente ir tiek. issirinkit gera fotografa vietoj didziulio baliaus, tj bent turesit kuo pasigrozeti - patikekit, nesenai susituokiau, it tikrai geriau butume dare kuklesnias vaises, bet daugiau laiko skirti nuotraukoms...
Atsakyti
QUOTE(serra @ 2009 05 10, 22:29)
aciu mergytes uz patarimus  smile.gif ir palaikyma  mirksiukas.gif



tai gal neatidėsit ?
Atsakyti
Ne neatidesim smile.gif , kaip ir planuota
rugsejo 19 diena, tiesiog per daug supanikuota buvo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serra: 12 gegužės 2009 - 21:27
Na o mes irgi buvome pernai data paskyre, bet taip pat del finansu nusprendem atidet 4u.gif . Oj tada kiek visko prisiklausem... kad greit ishsiskirsim... kad busim nelaiminga... bla bla bla... verysad.gif bet nieko panasaus rolleyes.gif , puikiai toliau kartu gyvenam, sutariam, ir is dalies dziaugiames, kad nepaskubejom 4u.gif . Taip kad nieko cia blogo ir baisaus tie atidejimai, reik ziuret realiai kaip kas gaunas smile.gif . As jau geriau palauksiu, bet baliuka pasidarysiu lotuliukas.gif . Laukiu savo vestuviu ir tikrai nesiruosiu but visa gyvenima sugyventine lotuliukas.gif .

Pazistu kas nuejo "susirasyt su dzinsais" be jokios sventes, o baliu pasiliko veliau, kai tuoksis baznycioj su visais pribumbasais... tai tada aisku, atrodo... aj, kam cia, jau ir taip susituoke doh.gif
Atsakyti
as neatideciau vestuviu del finansu - paprasciausiai padarytumem kukliau viska, arba jei jau butu prastai tai susituoktumem dviese smile.gif juk pirmiausia tai MUSU dvieju svente smile.gifo linksmai pamaitinti bei pashokdinti gimines ir draugus galima ir per vestuviu metines, jei pageretu padetis arba aplamai kuria kita data biggrin.gif
linkiu sekmes temeles autorei 4u.gif
Atsakyti