Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras - gėjus?

QUOTE(Leksa @ 2012 09 17, 21:31)
Per men. pasipildau 5-10Lt(ziurint kiek tada piniginej "laisvu"), net nezinau kiek saskaitoj pinigu, bet tikrai dar NIEKADA nebuvo taip, kad pritruktu pinigu ir negaleciau paskambint. Ir dar nebuvo taip, kad kazkas man is pazistamu sakytu, jog neturi saskaitoj pinigu. Tiesiog nereikia pliurpt per dienas, tai nepritruks  mirksiukas.gif

O as pritrukstu,nes uzmirstu pasipildyti...tiksliau buvo laikai ,kai telefonas nebuvo ant linijos, nes pagrinde skambinu is namu telefono visur, per skype. As net nesuprantu kam man tas mobilus reikalingas.
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2012 09 20, 08:50)
O as pritrukstu,nes  uzmirstu pasipildyti...tiksliau buvo laikai ,kai telefonas nebuvo ant linijos, nes pagrinde skambinu is namu telefono visur, per skype. As net nesuprantu kam man tas mobilus reikalingas.


Nu tada tu irgi nenormali. Nes Gaudvilė aiškiai pasakė, kad visi suaugę turi turėt abonentus. Tik nepasakė kokio tinklo, bet jaučiu omnitel.
Atsakyti
Na, ir bloga nuojauta, konkretaus tinklo net mintyse nebuvo.

Gintaryce, kodėl nieko Paštininkui neparašai, turi puikią progą gėdingai besielgiančiam kailį pakedent.

Uf, tiesa, jei ne pačio prisipažinimas esant nereprezentatyviu, siūlyčiau susiporuot su su autore. Bėdos suvienija, o jų turi abu.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 09 20, 11:40)
Gintaryce, kodėl nieko Paštininkui neparašai, turi puikią progą gėdingai besielgiančiam kailį pakedent.


O kur jo gėda? Jis atviras, jis niekuom nesinaudoja, nieko neapgaudinėja...
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 09 20, 11:40)
Na, ir bloga nuojauta, konkretaus tinklo net mintyse nebuvo.

Gintaryce, Paštininkui neparašai, turi puikią progą gėdingai besielgiančiam kailį pakedent.

Uf, tiesa, jei ne pačio prisipažinimas esant nereprezentatyviu, siūlyčiau susiporuot su su autore. Bėdos suvienija, o jų turi abu.


Matau turite daug laisvo laiko ypac purvo drabstymui 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 09 20, 12:40)
Na, ir bloga nuojauta, konkretaus tinklo net mintyse nebuvo.

Gintaryce, kodėl nieko Paštininkui neparašai, turi puikią progą gėdingai besielgiančiam kailį pakedent.

Uf, tiesa, jei ne pačio prisipažinimas esant nereprezentatyviu, siūlyčiau susiporuot su su autore. Bėdos suvienija, o jų turi abu.

O kodel jis blogai elgiasi?Jis zmonos neturi biggrin.gif .

Man atrodo,kad tu turi probemu,psichologiniu rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Change* @ 2012 09 20, 19:57)
O kodel jis blogai elgiasi?Jis zmonos neturi biggrin.gif .

Man atrodo,kad tu turi probemu,psichologiniu  rolleyes.gif .


Man panašiau, kad ji turi problemų savo šeimoje. Ir, nenorėdama jų pripažinti, perkelia visa tai į kitus asmenis-temas-forumus..
(..nesusilaikiau..)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 20 rugsėjo 2012 - 20:16
QUOTE(flight @ 2012 09 20, 21:16)
Man panašiau, kad ji turi problemų savo šeimoje. Ir, nenorėdama jų pripažinti, perkelia visa tai į kitus asmenis-temas-forumus..
(..nesusilaikiau..)

Labai tiketina,kad taip ir yra drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Change* @ 2012 09 20, 21:38)
Labai tiketina,kad taip ir yra  drinks_cheers.gif .


Cia jus butent apie ka ( kuria ) ?

Papildyta:
QUOTE(Pastininkas @ 2012 09 20, 18:03)
Matau turite daug laisvo laiko ypac purvo drabstymui  4u.gif  biggrin.gif


kai kurie zmones be to negali...
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2012 09 15, 19:47)
Tikra tiesa, siais laikais normalu liesti vienas kito intymias vietas per pirma pasimatyma, bet nenormalu paimti vyro telefona i rankas - stai kur persikele musu intymi erdve  cool.gif

Niekas intymiu vietu be jusu sutikimo neliecia, o stai telefona -taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2012 09 20, 20:16)
Man panašiau, kad ji turi problemų savo šeimoje. Ir, nenorėdama jų pripažinti, perkelia visa tai į kitus asmenis-temas-forumus..
(..nesusilaikiau..)


drinks_cheers.gif
visada tokiose situacijose galvoju, jog laimingi žmonės taip nesielgia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bellissa @ 2012 09 20, 22:35)
Cia jus butent apie ka ( kuria ) ?

Apie Gaudvile....

Kaip jusu santykiai su vyru siuo metu?
Atsakyti